Lista opłaconych

Lista opłaconych


BIEG OBROŃCÓW MODLINA


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Antoniuk Antonina Nowy Dwór Mazowiecki marsz NW 10 km Brak TAK
2 Antonowicz Maciek Kosewko bieg 10 km Brak TAK
3 Arbaszewski Marcin Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Reckitt Runners TAK
4 Bagnicki Dariusz Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km RozbiegaMy Nowy Dwór TAK
5 Bałaj Krzysztof Chojnów bieg 10 km Decathlon TAK
6 Bałdyga Michał Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
7 Baranowski Łukasz Skronina bieg 10 km Brak TAK
8 Baranowski Romuald Płock marsz NW 10 km Brak TAK
9 Barnaś Ilona Warszawa bieg 10 km Prl Transport TAK
10 Bartczak Robert Warszawa bieg 10 km Brak TAK
11 Bartnicki Bartłomiej Warszawa bieg 10 km Brak TAK
12 Bartnik Rafał Warszawa bieg 10 km Brak TAK
13 Bartosik Angelika Warszawa bieg 10 km Brak TAK
14 Bartosik Tomasz Warszawa bieg 10 km Brak TAK
15 Bąk Jarek Stare Lipiny bieg 10 km 42K Pro Team TAK
16 Bąk Natalia Puszków bieg 10 km Brak TAK
17 Bełc Piotr Warszawa bieg 10 km Brak TAK
18 Białogórski Marcin Góra bieg 10 km Brak TAK
19 Bidzińska Alicja Warszawa bieg 10 km Brak TAK
20 Bielec Karol Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
21 Bieniek-Ugniewska Joanna Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Sunfit Studio TAK
22 Bieńko Piotr Leszno bieg 10 km Brak TAK
23 Bisowska Katarzyna Kobyłka bieg 10 km Brak TAK
24 Bisowski Mariusz Kobyłka bieg 10 km Brak TAK
25 Błocki Adrian Wieliszew bieg 10 km Niesie Mnie Wiatr TAK
26 Bohdziewicz Paweł Dziekanów Leśny bieg 10 km Brak TAK
27 Borkowski Maciej Chotomów bieg 10 km Szypcy I Wściekli TAK
28 Borkowski Jerzy , bieg 10 km Brak TAK
29 Brzoska Małgorzata Warszawa bieg 10 km Bractwo Biegowe BGK TAK
30 Brzozowski Karol Łomianki Dolne bieg 10 km Ort Łomianki TAK
31 Bugajski Adam Gdansk bieg 10 km Polanie TAK
32 Bujak Wojciech Słupno bieg 10 km Brak TAK
33 Bujalski Konrad Jakubiki bieg 10 km Farmacja Tarchomin TAK
34 Burdzy Wiesław Legionowo bieg 10 km Bestie Ocr Legionowo TAK
35 Burzyńska Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Reckit Runners TAK
36 Bytner-Kwiatkowska Monika Warszawa bieg 10 km Dąbrowski Team/ks Prefbet-Sonarol TAK
37 Cabańska Dorota Łomianki bieg 10 km Brak TAK
38 Charnetskaya Volha Warszawa bieg 10 km Brak TAK
39 Chodziński Daniel Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
40 Chojnowska Marta Sulejówek bieg 10 km Brak TAK
41 Chołuj Adriana Warszawa bieg 10 km Brak TAK
42 Chowaniec Sebastian Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Sunfit studio TAK
43 Cichanowicz Piotr Warszawa bieg 10 km Lange Tri Coach TAK
44 Ciećwierz Mariusz Czerwińsk Nad Wisłą bieg 10 km No Pain Team TAK
45 Cyruk Katarzyna Łomianki bieg 10 km Brak TAK
46 Czajkowski Kamil Raciąż bieg 10 km Brak TAK
47 Czapliński Jan Brwinów bieg 10 km Komobike Scott TAK
48 Czarnecki Jarosław Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
49 Czarnecki Jakub Nasielsk bieg 10 km Husaria Race Team TAK
50 Czarnowicz Robert Warszawa bieg 10 km Brak TAK
51 Czerwiński Janusz Zegrze bieg 10 km Damy Radę Zegrze TAK
52 Czytrzyńska Alicja Wygoda Smoszewska bieg 10 km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare TAK
53 Dalecki Łukasz Nowe Pieścirogi bieg 10 km Nasielsk Baszta Team TAK
54 Dalgiewicz Dariusz Łomianki bieg 10 km Brak TAK
55 Daniluk Grzegorz Legionowo bieg 10 km Bestie Ocr Legionowo TAK
56 Dąbrowski Dariusz Ciechanów bieg 10 km Mazovia Proactiv Ciechanów TAK
57 Decyk Marcin Kroczewo bieg 10 km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare TAK
58 Demczuk Wojciech Warszawa bieg 10 km Pzu Sport Team TAK
59 Dereszewski Piotr Warszawa bieg 10 km Zabiegany Wołomin TAK
60 Dobkowska Sylwia Warszawa bieg 10 km Brak TAK
61 Dobrosielski Andrzej Chotomów bieg 10 km Labosport TAK
62 Dobrowolski Piotr Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Reckitt Runners TAK
63 Drobik Marcin Marynino bieg 10 km Brak TAK
64 Dudek Wojciech Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Puks Młode Orły TAK
65 Dziadczak Andrzej Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
66 Dziepak Piotr Wola Mrokowska bieg 10 km 1 Bltr TAK
67 Dzięgielewski Marcin Henrysin bieg 10 km Lider Zakroczym TAK
68 Dzięgielewski Rafał Wyszków bieg 10 km Klub Biegacza Wyszków TAK
69 Essi-Ezinh Aleksander Piaseczno bieg 10 km Sforabmk TAK
70 Fabiański Piotr Czerwińsk Nad Wisłą bieg 10 km Brak TAK
71 Filipczak Natalia Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Puks Młode Orły TAK
72 Filipczuk Dariusz Zielonka bieg 10 km Brak TAK
73 Filipowicz Albert Ostróda bieg 10 km Fiege Ameryka TAK
74 Firchał Monika Łomianki bieg 10 km Brak TAK
75 Fortuna Dorota Łajski bieg 10 km Szypcy I Wściekli TAK
76 Fronczak Małgorzata Pomiechówek bieg 10 km Husaria Race Team TAK
77 Fydrych Łukasz Ełk bieg 10 km Brak TAK
78 Gabinecka Monika Leoncin bieg 10 km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare TAK
79 Gajek Ireneusz Ciechanów bieg 10 km Asfaltlove Dziki TAK
80 Gajewski Mariusz Pułtusk bieg 10 km Brak TAK
81 Galewicz Ewa Warszawa bieg 10 km Brak TAK
82 Gałecka Wiktoria Boża Wola bieg 10 km Boxing Team Nosir TAK
83 Gańko Adam Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
84 Garbiec Tomasz Warszawa bieg 10 km Brak TAK
85 Gertchen Dariusz Wilczyce bieg 10 km Brak TAK
86 Giemza Piotr Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
87 Glasser Marek Warszawa bieg 10 km Brak TAK
88 Glinka Karol Pułtusk bieg 10 km Brak TAK
89 Głodny Hubert Warszawa bieg 10 km Brak TAK
90 Głos Wojciech Trębki Nowe bieg 10 km OSP Trębki Nowe TAK
91 Głowacki Michał Warszawa bieg 10 km Brak TAK
92 Gniadek Hubert Warszawa bieg 10 km Brak TAK
93 Godziński Paweł Milejewo marsz NW 10 km Bażant Nw Elbląg TAK
94 Gollnik Adam Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Sunfit Studio TAK
95 Gorczyńska Paulina Obrębek bieg 10 km Brak TAK
96 Goszczyńska Wioleta Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
97 Goślinowski Mateusz Warszawa bieg 10 km Brak TAK
98 Gozdan Agnieszka Pułtusk bieg 10 km Heroiczne Życie TAK
99 Grabowska Marta Legionowo bieg 10 km Brak TAK
100 Graczyk Karolina Kutno bieg 10 km Brak TAK
101 Grądzik Marcin Długosiodło bieg 10 km Brak TAK
102 Gruza Marek Kazuń Bielany bieg 10 km BieganiePo40 TAK
103 Gruza Marta Kazuń Bielany bieg 10 km Brak TAK
104 Gryglas Marcin Nowy Dwór Maz bieg 10 km Brak TAK
105 Gryglas Magda Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
106 Gryz Jacek Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Sunfit Studio TAK
107 Grzybowski Grzegorz Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
108 Grzybowski Cezary Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
109 Grzywacz Kinga Legionowo bieg 10 km Brak TAK
110 Gudanis Izabela Wyszków bieg 10 km Klub Biegacza Wyszków TAK
111 Gunia Katarzyna Warszawa bieg 10 km Brak TAK
112 Hej Daniel Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare TAK
113 Iwaniec Iwona Kosewo bieg 10 km Brak TAK
114 Jablonska Kamila Warsaw bieg 10 km Brak TAK
115 Jablonski Jarosław Warszawa bieg 10 km Brak TAK
116 Jabłonka Radosław Wyszków bieg 10 km DZIADY OCR TAK
117 Jaczyński Marcin Dziekanów Leśny bieg 10 km Inter Cars Runinng Team TAK
118 Jaczyński Piotr Leoncin bieg 10 km RozbiegaMy Nowy Dwór TAK
119 Jagiełło Michał Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
120 Jakubiec Tomasz Chrzanow Mały bieg 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki TAK
121 Jakubowski Dariusz Płock bieg 10 km Wieckowski Team TAK
122 Janiszewski Rafał Legionowo bieg 10 km Bravehearts Legionowo TAK
123 Jankowski Andrzej Zegrze bieg 10 km Brak TAK
124 Januchowski Jacek Dosin bieg 10 km Damy Rade Zegrze TAK
125 Jarczewska Renata Goleniów marsz NW 10 km Brak TAK
126 Jarczewski Mariusz Załuski bieg 10 km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare TAK
127 Jarocka Agata Legionowo bieg 10 km Brak TAK
128 Jastrzębski Adam Warszawa bieg 10 km Rks Jastrzębie TAK
129 Jaworek Anna Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km RobiegaMY Nowy Dwór TAK
130 Kaczmarzyk Daniel Zakroczym bieg 10 km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare TAK
131 Kamiński Wiesław Warszawa bieg 10 km Citos Von Grodno TAK
132 Kamiński Piotr Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
133 Karasiewicz Łukasz Wolica bieg 10 km Brak TAK
134 Karłowicz Artur Warszawa bieg 10 km Partia Wolnych Biegaczy TAK
135 Karłowicz Anna Warszawa bieg 10 km Partia Wolnych Biegaczy TAK
136 Kawałowski Marcin Warszawa bieg 10 km Brak TAK
137 Kielak Jakub Pomiechówek bieg 10 km Brak TAK
138 Kisiel Dominik Obrębek bieg 10 km Brak TAK
139 Kiszczyc Artur Otwock bieg 10 km Brak TAK
140 Klusek Bernard Warszawa bieg 10 km Brak TAK
141 Kłosiński Rafał Dębe Wielkie bieg 10 km Racefighter Gosir Dębe Wlk. TAK
142 Knychas Darek Warszawa bieg 10 km Pzu Sport Team TAK
143 Kochanowski Sebastian Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
144 Kochman Iwona Warszawa bieg 10 km Vege Runners TAK
145 Kociel Paweł Warszawa bieg 10 km Brak TAK
146 Kopczyk Marcin Warszawa bieg 10 km #lsa TAK
147 Kornet Ewa Gronowo Elblaskie bieg 10 km Brak TAK
148 Korzeń Adam Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
149 Korzeń Urszula Nowy Dwór Mazowiecki marsz NW 10 km Sunfit Studio TAK
150 Kościk Jakub Warszawa bieg 10 km Królewski Klub Biegacza TAK
151 Kot Alena Warszawa bieg 10 km Brak TAK
152 Kotowski Piotr Zaborze bieg 10 km Brak TAK
153 Kowalczyk Piotr Pruszków bieg 10 km 64 Batalion Lekkiej Piechoty Pomiechówek TAK
154 Kowalczyk Bogdan Warszawa bieg 10 km Warszawa-Bródno TAK
155 Kowalewska Katarzyna Warszawa bieg 10 km Brak TAK
156 Kowalska Marta Zielonka bieg 10 km Brak TAK
157 Kowalska Anna Zakroczym bieg 10 km Brak TAK
158 Kowalska Monika Warszawa bieg 10 km Brak TAK
159 Kowalska Kinga Warszawa bieg 10 km 12Tri TAK
160 Kowalski Tomasz Warszawa bieg 10 km 12Tri TAK
161 Kowalski Łukasz Zakroczym bieg 10 km Brak TAK
162 Kowalski Sebastian Zielonka bieg 10 km Brak TAK
163 Koziński Bartosz Warszawa bieg 10 km Brak TAK
164 Kozłowski Włodzimierz Sułkowice bieg 10 km Brak TAK
165 Krawczyk Przemysław Zakroczym bieg 10 km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare TAK
166 Król Magdalena Gałachy bieg 10 km Prorunning Promotion TAK
167 Krupiniewicz Antoni Legionowo bieg 10 km Brak TAK
168 Krupiński Marek Warszawa bieg 10 km Dąbrowski Team / Biegam Bo Lubię Nocą TAK
169 Krynicki Wojciech Warszawa bieg 10 km Lucky Run Club TAK
170 Krysztofiak Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
171 Krysztofiak Damian Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km United Runners TAK
172 Krzepkowski Radosław Warszawa bieg 10 km Adidas Runners Warsaw TAK
173 Kubat Katarzyna Warszawa bieg 10 km Brak TAK
174 Kubiński Artur Ożarów Mazowiecki bieg 10 km Grupetto Warszawa TAK
175 Kuciejczyk Henryk Szydłowo bieg 10 km Tempo Mlawa TAK
176 Kucki Kamil Narzym bieg 10 km Asfaltlove Dziki TAK
177 Kulik Jarosław Legionowo bieg 10 km Bestie OCR Legionowo TAK
178 Kulik Jacek Grodzisk Mazowiecki bieg 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki TAK
179 Kurkowski Jarosław Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Reckitt Runners TAK
180 Kurkus Aleksander Warszawa bieg 10 km Dogoń Grodzisk Mazowieckil TAK
181 Kurnicki Marcin Płońsk bieg 10 km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare TAK
182 Kurpiewski Patryk , bieg 10 km Brak TAK
183 Kurpiewski Dariusz Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
184 Kuziak Bartosz Warszawa bieg 10 km Brak TAK
185 Kuzin Krzysztof Legionowo bieg 10 km Grh Five-O-Deuce TAK
186 Kwiatkowski Michał Góra Kalwaria bieg 10 km Brak TAK
187 Kwiatkowski Krzysztof Poznań bieg 10 km Brak TAK
188 Laczkowski Grzegorz Jabłonna bieg 10 km Bfl TAK
189 Laur Mirosław Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Milwaukee Polska TAK
190 Lewandowski Janusz Sanok bieg 10 km Życie Biesz-Czad TAK
191 Lewkowicz Agnieszka Pomiechowek bieg 10 km Brak TAK
192 Łaszczyk Marcin , bieg 10 km 64 Batalion Lekkiej Piechoty W Pomiechówku TAK
193 Łoginow Anna Zakroczym bieg 10 km Brak TAK
194 Łukasiewicz Tomasz Olsztynek bieg 10 km Adhd TAK
195 Łuszczewski Andrzej Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
196 Madej Mikołaj Warszawa bieg 10 km Brak TAK
197 Majewski Kami Góra Rzeczna bieg 10 km Reckitt Runners TAK
198 Majewski Marcin Nowe Polesie bieg 10 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
199 Major Sandra Warszawa bieg 10 km Brak TAK
200 Makowska Agata Pokrzywnica bieg 10 km Brak TAK
201 Malecha-Gertchen Tomasz Dziekanów Nowy bieg 10 km Brak TAK
202 Malinowska Magdalena Jabłonna bieg 10 km Brak TAK
203 Maluchnik Marek Nasielsk bieg 10 km Garaż Nasielsk TAK
204 Małek Karolina Głusk bieg 10 km Fundacja A Kuku TAK
205 Mantorska Ewelina Warszawa bieg 10 km Brak TAK
206 Marczak Grażyna Warszawa bieg 10 km Leczo Team TAK
207 Markiewicz Radosław Warszawa bieg 10 km Dalejlama Team TAK
208 Markowski Marcin Serock bieg 10 km Bravehearts Legionowo TAK
209 Marszal Mariusz Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Prl Transport TAK
210 Masłowska Martyna Pułtusk bieg 10 km Brak TAK
211 Matysiak Patrycja Zakroczym bieg 10 km Brak TAK
212 Michalska Agnieszka Warszawa bieg 10 km Brak TAK
213 Mieciek Michał Chotomów bieg 10 km Brak TAK
214 Mieszkowski Maciej Dziekanów Leśny bieg 10 km Brak TAK
215 Mikina Artur Warszawa bieg 10 km Pwpw Sa TAK
216 Mikoś Roman Otwock marsz NW 10 km Brak TAK
217 Mikoś Teresa Otwock marsz NW 10 km Brak TAK
218 Misiura Jarosław Śniadówko bieg 10 km Brak TAK
219 Molsa Konrad Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km 2Mpsap TAK
220 Mróz Sebastian Komorów bieg 10 km Brak TAK
221 Myszkiewicz Agnieszka Warszawa bieg 10 km Pzu Sport Team TAK
222 Nadolna Justyna Leoncin bieg 10 km Brak TAK
223 Nadolny Piotr Leoncin bieg 10 km Brak TAK
224 Nagórski Ryszard Ciechocinek marsz NW 10 km Brak TAK
225 Napłoszek Agata Warszawa bieg 10 km Brak TAK
226 Naskręt Mariusz Racot bieg 10 km Brak TAK
227 Nerć Karolina Nasielsk bieg 10 km Brak TAK
228 Nester Marcin Jabłonna bieg 10 km Inter Cars Running Team TAK
229 Niedźwiedzka Edyta Legionowo bieg 10 km Brak TAK
230 Nietrzebka Paweł Żyrardów bieg 10 km Brak TAK
231 Nikołajuk Julia Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Reckitt Runners TAK
232 Nosarzewski Mariusz Trzciany bieg 10 km Gb Press Team TAK
233 Nowak Przemysław Nowy Dwór Mazowiecki marsz NW 10 km Brak TAK
234 Nowak Daniel Pomiechówek bieg 10 km RozbiegaMy Nowy Dwór TAK
235 Nowakowski Tomasz Płock bieg 10 km Wieckowski Team TAK
236 Nowocień Jacek Podkowa Leśna bieg 10 km Uczniowski Klub Sportowy Rusiec TAK
237 Obidziński Krzysztof Olszewnica Stara bieg 10 km - TAK
238 Oboza Rafał Węgrzynowo bieg 10 km Brak TAK
239 Olejniczak Arleta Boża Wola bieg 10 km Brak TAK
240 Olejniczak Jacek Boża Wola bieg 10 km Brak TAK
241 Olszak Agnieszka Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Husaria Race Team TAK
242 Opala Anna Gdynia bieg 10 km Brak TAK
243 Osiński Marcin Nasielsk bieg 10 km Brak TAK
244 Ostrowska Marta Pomiechówek bieg 10 km Rossmann TAK
245 Owczarek Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km RozbiegaMy Nowy Dwór TAK
246 Paluch Sebastian Warszawa bieg 10 km Adidas Runners Warsaw TAK
247 Paluch Kamil Warszawa bieg 10 km Brak TAK
248 Parchiniak Justyna Warszawa bieg 10 km Anpharm Run Team TAK
249 Parzniewski Maciej Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Towarzystwo Turystyczne AKS Polonia Warszawa TAK
250 Patalan Dariusz Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
251 Patalan Beata Boża Wola marsz NW 10 km Sunfit Studio TAK
252 Pawlak Lidia Nowe Pieścirogi bieg 10 km Run Team Nasielsk TAK
253 Pawłowska Katarzyna Warszawa bieg 10 km #lsa TAK
254 Pelszyk Rafal Legionowo bieg 10 km Zec Z Fossa TAK
255 Piechór Małgorzata Pułtusk bieg 10 km Brak TAK
256 Piekarski Paweł Legionowo bieg 10 km Młody Vs Stary TAK
257 Piekaruś Piotr Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
258 Piekut Andrzej Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
259 Piekut Stefan Płock bieg 10 km Tkkf Płock TAK
260 Piekutowski Przemysław Zakroczym bieg 10 km Brak TAK
261 Pierscieniak Michał Trębki bieg 10 km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare TAK
262 Pietrzak Paulina Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
263 Piotrowski Kamil Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
264 Podgórski Dominik Józefów bieg 10 km Prorunning Promotion TAK
265 Pogorzelski Andrzej Ciechanów bieg 10 km Asfaltlove Dziki TAK
266 Połeć Marcin Blonie bieg 10 km Krejzi Tim Błonie TAK
267 Popielarska Dominika Warszawa bieg 10 km Brak TAK
268 Popiołek Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
269 Popiołek Norbert Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
270 Porębski Mariusz Warszawa bieg 10 km Pzu Sport Team TAK
271 Posiewka Jacek Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Reckitt Runners TAK
272 Poznar Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Rozbiegamy Nowy Dwór Mazowiecki TAK
273 Ptaszek Agnieszka Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Boxing Team TAK
274 Pydynkowski Łukasz Działdowo bieg 10 km Ks Kowalkowski Fight Club Działdowo TAK
275 Pyrzak Paweł Warszawa bieg 10 km Brak TAK
276 Radek Tomasz Warszawa bieg 10 km Brak TAK
277 Radomski Marcin Płock marsz NW 10 km Nw Człapski Team TAK
278 Radzikowski Karol Warszawa bieg 10 km Brak TAK
279 Radzki Piotr Warszawa bieg 10 km Brak TAK
280 Rapacki Piotr Legionowo bieg 10 km Brak TAK
281 Rausch Jakub Warszawa bieg 10 km Wielkopolskie Centrum Samoobrony I Bezpieczeństwa TAK
282 Rączka Marek Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
283 Reszka Wiktoria Leoncin bieg 10 km Brak TAK
284 Robaczyński Piotr Warszawa bieg 10 km Sunfit Studio TAK
285 Roszczyk Mikołaj Warszawa bieg 10 km Brak TAK
286 Różańska Magdalena Warszawa bieg 10 km Brak TAK
287 Różycka Magdalena Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
288 Rusin Michał Jabłonna bieg 10 km Brak TAK
289 Rusin Bartosz Jabłonna bieg 10 km Brak TAK
290 Rusinowicz Tomasz Legionowo bieg 10 km Szypcy I Wściekli TAK
291 Rybicki Marek Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
292 Rzezacz Adam Długomiłowice bieg 10 km Brak TAK
293 Sadowski Norbert Zakroczym bieg 10 km Huragan Trębki Stare TAK
294 Sałata Artur Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Huragan Trębki Stare TAK
295 Sarzała Michał Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
296 Sasin Andrzej Wołomin bieg 10 km 42K Pro Team TAK
297 Schindler Żaneta Warszawa bieg 10 km Brak TAK
298 Serwatka Piotr Trębki Nowe bieg 10 km Brak TAK
299 Siepietowski Tomasz Warszawa bieg 10 km Anpharm Run Team TAK
300 Siepietowski Piotr , bieg 10 km Brak TAK
301 Sito Iwona Latchorzew bieg 10 km Brak TAK
302 Skłucki Hubert Nasielsk bieg 10 km Run Team Nasielsk TAK
303 Skrzynski Adam Plonsk bieg 10 km Brak TAK
304 Skrzypecki Jakub Warszawa bieg 10 km Anpharm Run Team TAK
305 Skrzypek Michał Warszawa bieg 10 km Brak TAK
306 Skwarcz Paweł Warszawa bieg 10 km Brak TAK
307 Słodkowski Marek Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
308 Słupecka Liwia Zakroczym bieg 10 km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare TAK
309 Smolarczyk Marcin Warszawa bieg 10 km Brak TAK
310 Smolińska Agata Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Reckitt Runners TAK
311 Snopek Stanisław Legionowo bieg 10 km Deloitte Adventure Team TAK
312 Sobiczewski Rafał Łomianki bieg 10 km Brak TAK
313 Sosiński Sebastian Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Wks Modlin TAK
314 Stanicki Łukasz Nowy Dwor Mazowiecki bieg 10 km Rhinos NDM TAK
315 Stanny Mariusz Legionowo bieg 10 km Brak TAK
316 Stańczak Piotr Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km 2Mpsap TAK
317 Stasiak Piotr Warszawa bieg 10 km Brak TAK
318 Stradza Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km RozbiegaMy Nowy Dwór TAK
319 Strumnik Sebastian Nowy Dwór mazowiecki bieg 10 km Sunfit Studio TAK
320 Strumnik Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km RozbiegaMy Nowy Dwór TAK
321 Suchański Michał Warszawa bieg 10 km Jrg 11 Warszawa TAK
322 Sulkowski Piotr Płock bieg 10 km Banda Orła TAK
323 Suska Monika Dębinki bieg 10 km Run Team Nasielsk TAK
324 Sybicki Daniel Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
325 Syrocki Arkadiusz , bieg 10 km Brak TAK
326 Szakuro Rafał Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare TAK
327 Szakuro Michał Warszawa bieg 10 km Brak TAK
328 Szałankiewicz Marcin Nowy Dwor Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
329 Szczesny Marcin Warszawa bieg 10 km Brak TAK
330 Szczurowska Aleksandra Zakroczym bieg 10 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
331 Szczyplińska Anna Jabłonna bieg 10 km Drużyna Andrzeja TAK
332 Szymańska Agnieszka Łomianki bieg 10 km Team Zabieganedni TAK
333 Szymański Hubert Łomianki bieg 10 km Team Zabieganedni TAK
334 Szymański Daniel Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
335 Szymański Robert Wyszogród bieg 10 km Wyszogród TAK
336 Śliwiński Krystian Stare Grochale bieg 10 km Brak TAK
337 Śmigielski Robert Zielonka bieg 10 km Lechici Zielonka TAK
338 Świerczewski Marcin Sieraków bieg 10 km Sfora Bmk TAK
339 Świstak Ilona Warszawa bieg 10 km Brak TAK
340 Świstowska Anna Warszawa bieg 10 km Bemowo Biega TAK
341 Taperek Marta Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
342 Tarnowski Witold Ciechanów bieg 10 km Kb Tkkf Promyk Ciechanów TAK
343 Tetkowski Michał Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km United Runners TAK
344 Tomaszek Przemyslaw Nowy dwor maz bieg 10 km Rozbiegamy Nowy Dwor TAK
345 Tomaszewski Dariusz Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare TAK
346 Torzewska Agnieszka Warszawa bieg 10 km Brak TAK
347 Torzewski Janusz Warszawa bieg 10 km Brak TAK
348 Trepkowska Paulina Tarczyn bieg 10 km Run Team Nasielsk TAK
349 Trojanowski Maciej Płońsk bieg 10 km Reckitt Runners TAK
350 Tulik Przemysław Warszawa bieg 10 km Brak TAK
351 Turczyńska Magda Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
352 Tuszynska Monika Nowy Dwór Mazowiecki marsz NW 10 km Brak TAK
353 Tuszyński Dariusz Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
354 Tymicki Krzysztof Legionowo bieg 10 km Brak TAK
355 Tyszka Monika Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
356 Tyszka Bartłomiej Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
357 Ujczak Karolina Warszawa bieg 10 km Brak TAK
358 Urban Agnieszka Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
359 Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Platitriway TAK
360 Urbańczyk Mariusz Twierdza Modlin bieg 10 km Brak TAK
361 Uryń Łukasz Wieliszew bieg 10 km Brak TAK
362 Wachol Paweł Zakroczym bieg 10 km Brak TAK
363 Walac Jacek Grodzisk Mazowiecki bieg 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki TAK
364 Walczak Kamil Legionowo bieg 10 km Szypcy I Wściekli TAK
365 Waligóra Adam Chotomów bieg 10 km Szypcy I Wściekli TAK
366 Wanowski Andrzej Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
367 Wasilewska Izabela Nowe Pieścirogi bieg 10 km Run Team Nasielsk TAK
368 Wasilewski Grzegorz Płońsk bieg 10 km Run Team Nasielsk TAK
369 Waśniewski Dawid Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Deweloppol Sp. Z O.o. Sp.k. TAK
370 Wdowski Emil Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
371 Wiercioch Bożena Cyganka bieg 10 km Racefighter Gosir Dębe Wlk. TAK
372 Wilczek Marta Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Reckitt Runners TAK
373 Wilczewski Zbigniew Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
374 Wisniewski Tomasz Warszawa bieg 10 km Bemowo Biega TAK
375 Wiśniewska-Duda Anna Warszawa bieg 10 km Brak TAK
376 Wnuk Krzysztof Twierdza Modlin bieg 10 km Huragan TAK
377 Wojciechowski Kacper Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
378 Wołoszczak Filip Warszawa bieg 10 km Brak TAK
379 Woźniak Przemysław Legionowo bieg 10 km Mon TAK
380 Wyszyńska Małgorzata Wyszków bieg 10 km Klub Biegacza Wyszków TAK
381 Wyszyńska-Kwiatkowska Małgorzata Wyszków bieg 10 km Klub Biegacza Wyszków TAK
382 Zajdel Michał Warszawa bieg 10 km Brak TAK
383 Zakrzewska Marta Zakroczym marsz NW 10 km Sunfitstudio TAK
384 Zakrzewski Tomasz Zakroczym bieg 10 km Brak TAK
385 Zalech Zbigniew Płock bieg 10 km ----- TAK
386 Zalewski Krzysiek Warszawa bieg 10 km Rura Team TAK
387 Zawistowski Tomasz Warszawa bieg 10 km Brak TAK
388 Zawodnik 1 , bieg 10 km Brak TAK
389 Zawodnik 2 , bieg 10 km Brak TAK
390 Zaworski Szymon Warszawa bieg 10 km Brak TAK
391 Zień Agnieszka Kręczki bieg 10 km Hamilton TAK
392 Zięba Mariusz Iława bieg 10 km Bgs Iława TAK
393 Ziomek Tomasz Warszawa bieg 10 km Brak TAK
394 Zrazek Piotr Łowicz bieg 10 km Brak TAK
395 Żaglewska Jolanta Płońsk bieg 10 km Reckitt Runners TAK
396 Żaglewski Dariusz Płońsk bieg 10 km Reckitt Runners TAK
397 Żegarski Tomasz Legionowo bieg 10 km Brak TAK
398 Żołek Małgorzata Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10 km Brak TAK
399 Żuraniewska Agnieszka Warszawa bieg 10 km Nudne Piątki TAK
Rejestracja zamknięta