Lista opłaconych

Lista opłaconych


PIĄTECZKA DLA KAŻDEGO
BIEG GŁÓWNY


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamowicz Marta Michałów/reginów bieg główny 5 km Brak TAK
2 Andrzejewski Grzegorz Płońsk bieg główny 5 km Reckitt Runners TAK
3 Barnaś Ilona Warszawa bieg główny 5 km Prl Transport TAK
4 Barszczewski Łukasz Skrzeszew bieg główny 5 km Wieliszew Heron Team TAK
5 Bartosinska Sylwia Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Brak TAK
6 Bielec Karol Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
7 Bieniek-Ugniewska Joanna Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Sunfit Studio TAK
8 Bilińska Joanna Płońsk bieg główny 5 km Reckitt Runners TAK
9 Bisowska Katarzyna Kobyłka bieg główny 5 km Brak TAK
10 Bisowska Amelia Kobyłka bieg główny 5 km Brak TAK
11 Bistron Marcin Płońsk bieg główny 5 km Pttz TAK
12 Borkowski Damian Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Z Kanapy Na Piąteczkę TAK
13 Borkowski Jerzy Warszawa Falenica bieg główny 5 km Z Kanapy Na Piąteczkę TAK
14 Burzyńska Patrycja Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Reckitt Runners TAK
15 Burzyńska Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Reckitt Runners TAK
16 Bytner-Kwiatkowska Monika Warszawa bieg główny 5 km Dąbrowski Team/ Ks Prefbet-Sonarol TAK
17 Chełchowski Michał Warszawa bieg główny 5 km Brak TAK
18 Chmielewski Piotr Legionowo bieg główny 5 km Biegiem Do Agd Serock TAK
19 Chotomska Dorota Legionowo bieg główny 5 km Brak TAK
20 Chotomski Marcin Legionowo bieg główny 5 km Brak TAK
21 Cierniewski Maciej Stachowo bieg główny 5 km Brak TAK
22 Cieśla Grzegorz Warszawa bieg główny 5 km Brak TAK
23 Cybulski Bartosz Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Reckitt Runners TAK
24 Czerwoński Artur Łomianki bieg główny 5 km Ks Lemiesz Team TAK
25 Dobrowolska Agata Nowy Dwór Mazowiecki marsz NW 5 km Reckitt Runners TAK
26 Dobrowolski Piotr Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Reckitt Runners TAK
27 Domel Justyna Now Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Brak TAK
28 Drwęcka Małgorzata Nowy Dwrór Mazowiecki marsz NW 5 km Reckitt Runners TAK
29 Firchał Monika Łomianki bieg główny 5 km Ort Łomianki TAK
30 Gadomski Łukasz Płońsk bieg główny 5 km Brak TAK
31 Gajewski Mariusz Pułtusk bieg główny 5 km Brak TAK
32 Gałecka Wiktoria Boża Wola bieg główny 5 km Klub bokserski Nowy Dwór Mazowiecki TAK
33 Gańko Adam Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Brak TAK
34 Garbiec Tomasz Warszawa bieg główny 5 km Varso TAK
35 Gasęwicz Anna Legionowo bieg główny 5 km Bestie Ocr Legionowo TAK
36 Gągolewski Marcin Stare Orzechowo bieg główny 5 km Orzechovia TAK
37 Głowacki Paweł Serock bieg główny 5 km Brak TAK
38 Gmitrzuk Paweł Legionowo bieg główny 5 km Bestie Ocr Legionowo TAK
39 Gollnik Daria Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Brak TAK
40 Gollnik Adam Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Be Fit Run Jabłonna TAK
41 Górnaś Zofia Boża Wola bieg główny 5 km Klub Bokserski Nowy Dwór Mazowiecki TAK
42 Górnaś Tomasz Boża Wola bieg główny 5 km Klub Bokserski Nowy Dwór Mazowiecki TAK
43 Graczyk Karolina Kutno bieg główny 5 km Brak TAK
44 Grądzik Marcin Długosiodło bieg główny 5 km Brak TAK
45 Gryz Ewa Nowy Dwór Mazowiecki marsz NW 5 km Brak TAK
46 Gryz Jacek Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Sunfit Studio TAK
47 Gutkowski Janusz Warszawa bieg główny 5 km Brak TAK
48 Hildebrand Marcin Warszawa bieg główny 5 km Biegam Na Tarchominie TAK
49 Jaczyński Piotr Leoncin bieg główny 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
50 Jarczewska Monika Załuski bieg główny 5 km Brak TAK
51 Jarczewski Mariusz Załuski bieg główny 5 km Brak TAK
52 Jaworek Anna Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
53 Kaczorowski Ryszard Olsztyn bieg główny 5 km Brak TAK
54 Kaczorowski Robert Olsztyn bieg główny 5 km Brak TAK
55 Kamiński Piotr Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
56 Kamiński Wiesław Warszawa bieg główny 5 km Nasielsk Baszta Team TAK
57 Karaś -Gmitrzuk Marzena Legionowo bieg główny 5 km Bestie Ocr Legionowo TAK
58 Kępczyńska Ewa Radzanowo bieg główny 5 km Więckowski Team TAK
59 Kisiel Wincenty Wołomin bieg główny 5 km Widłorogi TAK
60 Kiszczyc Artur Otwock bieg główny 5 km Brak TAK
61 Komorzycki Janusz Mińsk Mazowiecki bieg główny 5 km Orange Polska TAK
62 Korzeń Adam Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
63 Kotowski Piotr Zaborze bieg główny 5 km Brak TAK
64 Kowalczyk Bogdan Warszawa bieg główny 5 km Warszawa-Bródno TAK
65 Kowalikowska Renata Warszawa bieg główny 5 km Biegam Na Tarchominie TAK
66 Koziatka Dominik Łajski bieg główny 5 km Kodlak.pl Lakiernia Proszkowa Dominik Koizatka TAK
67 Krztoń Marlena Legionowo bieg główny 5 km Bestie Ocr Legionowo TAK
68 Kubajewski Paweł Świercze bieg główny 5 km Sunfit Studio TAK
69 Kurkoowski Jarosław Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Reckitt Runners TAK
70 Kwiatkowska-Rehan Anna Warszawa bieg główny 5 km - TAK
71 Kwiatkowski Michał Góra Kalwaria bieg główny 5 km Brak TAK
72 Lewkowicz Agnieszka Pomiechowek bieg główny 5 km Brak TAK
73 Łoń Agnieszka Legionowo bieg główny 5 km Bestie OCR Legionowo TAK
74 Łuszczewski Zbigniew Nowe Piescirogi bieg główny 5 km Nasielsk Baszta Team TAK
75 Majewska Edyta Wołomin bieg główny 5 km Widłorogi TAK
76 Majewski Tomasz Wolomin bieg główny 5 km Widłorogi TAK
77 Maluchnik Marek Nasielsk bieg główny 5 km Garaż Nasielsk TAK
78 Małolepszy Rafał Warszawa bieg główny 5 km Adam Draczyński Running Team TAK
79 Marcin Arbaszewski Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Reckitt Runners TAK
80 Marszał Mariusz Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Prl Transport TAK
81 Mazurkiewicz Aleksandra Michałów-Reginów bieg główny 5 km Chtmo TAK
82 Mazurkiewicz Jakub Michałów-Reginów bieg główny 5 km Chtmo TAK
83 Michałowski Krzysztof Leoncin bieg główny 5 km Brak TAK
84 Mielczarek Krzysztof Warszawa bieg główny 5 km Biegam Na Tarchominie TAK
85 Mikoś Teresa Otwock bieg główny 5 km Brak TAK
86 Mikoś Roman Otwock marsz NW 5 km Brak TAK
87 Nerć Karolina Nasielsk bieg główny 5 km Brak TAK
88 Nester Marcin Jabłonna bieg główny 5 km Inter Cars Running Team TAK
89 Niedzielska Barbara Latonice bieg główny 5 km Brak TAK
90 Nikołajuk Julia Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Reckitt Runners TAK
91 Orliński Tomasz Legionowo bieg główny 5 km Bhp Orlinscy TAK
92 Owczarek Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
93 Paderewski Mariusz Legionowo bieg główny 5 km Czasem Sobie Pobiegam TAK
94 Parzniewski Maciej Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Towarzystwo Turystyczne Aks Polonia Warszawa TAK
95 Pawlwsa Małgorzata Warszawa bieg główny 5 km Brak TAK
96 Pawłowska Dorota Marzęcice bieg główny 5 km Ks Zamek Kurzętnik TAK
97 Pelszyk Rafał Legionoow bieg główny 5 km Zec TAK
98 Piekut Andrzej Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Kb Jogger TAK
99 Pierzak Olaf Warszawa bieg główny 5 km Team Parszczyńskich TAK
100 Pietrzak Paulina Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Bestie Ocr Legionowo TAK
101 Pniewski Rafał Wrszawa bieg główny 5 km Brak TAK
102 Pogorzelski Andrzej Ciechanów bieg główny 5 km Asfaltowe Dziki TAK
103 Posiewka Jacek Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Reckitt Runners TAK
104 Reichel Ewa Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Klub Bokserski Nowy Dwór Mazowiecki TAK
105 Różycka Magdalena Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Brak TAK
106 Ruchlewicz Natalia Sztum bieg główny 5 km Brak TAK
107 Rudnicki Pawel Zakroczym bieg główny 5 km Brak TAK
108 Rudnik Marzena Legionowo bieg główny 5 km Bestie Ocr Legionowo TAK
109 Siemieniaka Marek Warszawa bieg główny 5 km Biegam Na Tarchominie TAK
110 Smietanska Aneta Nowe Pieścirogi bieg główny 5 km Nasielsk Baszta Team TAK
111 Smietanski Piotr Nowe Pieścirogi bieg główny 5 km Nasielsk Baszta Team TAK
112 Sosiński Sebastian Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Wks Modlin TAK
113 Sprawka Katarzyna Boża Wola bieg główny 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
114 Stanicki Lukasz Nowy Dwor Maz bieg główny 5 km Brak TAK
115 Strumnik Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
116 Strumnik Sebastian Nowy Dwor Mazowiecki bieg główny 5 km Bestie Ocr Legionowo TAK
117 Szałankiewicz Marcin Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Brak TAK
118 Szczurowska Aleksandra Zakroczym bieg główny 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
119 Szot Maria Ujazd bieg główny 5 km Jasielskie Pioruny TAK
120 Szybińska Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Brak TAK
121 Szybiński Marcin Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Brak TAK
122 Szymaniak Kamil Pełch bieg główny 5 km Team Run Pełch TAK
123 Śmietański Hubert Klukowo bieg główny 5 km Brak TAK
124 Świder Łukasz Warszawa bieg główny 5 km Biegamsamdlasiebie TAK
125 Taras Marcin Warszawa bieg główny 5 km Brak TAK
126 Trojanowski Maciej Płońsk bieg główny 5 km Reckitt Runners TAK
127 Tuszyński Dariusz Nowy Dwor Mazowiecki bieg główny 5 km Brak TAK
128 Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Brak TAK
129 Wachol Paweł Zakroczym bieg główny 5 km Brak TAK
130 Walecka Wiktoria Warszawa bieg główny 5 km Biegam Na Tarchominie TAK
131 Wanat Janusz Chotomów bieg główny 5 km Reckitt Runners TAK
132 Wdowski Emil Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Brak TAK
133 Wilczek Marta Jabłonna bieg główny 5 km Reckitt Runners TAK
134 Woch Krzysztof Łomianki bieg główny 5 km Widłorogi TAK
135 Zadorożny Wojciech Warszawa bieg główny 5 km Nbrc TAK
136 Zawada Paweł Warszawa bieg główny 5 km Biegam Na Tarchominie TAK
137 Zień Agnieszka Kręczki bieg główny 5 km Hamilton TAK
138 Żołek Małgorzata Nowy Dwor Maz bieg główny 5 km Brak TAK
139 Żuchińska Julita Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
Rejestracja zamknięta