Lista opłaconych

Lista opłaconych


IV BIEG ZIELONEGO JABŁUSZKA
SKIERNIEWICKA TRIADA BIEGOWA 2021


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Agata Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
2 Adamkiewicz Natalia Łódź bieg 10 km Łódźruncrew /jakoteam TAK
3 Adamkiewicz Michał Łódź bieg 10 km Łódźruncrew/jakoteam TAK
4 Ambroziak Sylwia Łowicz bieg 10 km Sebateam Łowicz TAK
5 Ambroziak Zbigniew Łowicz bieg 10 km Sebateam Łowicz TAK
6 Ambrozik Bartłomiej Rawa Mazowiecka bieg 10 km Brak TAK
7 Anyszka Małgorzata Łowicz bieg 10 km #happyrunners TAK
8 Asiński Piotr Żyrardów bieg 10 km Run De Girard TAK
9 Basiak Piotr Warka bieg 10 km Ks Start Pułaski Warka TAK
10 Bednarek Piotr Rawa Mazowiecka bieg 10 km Brak TAK
11 Bednarek Tomasz Maków bieg 10 km Brak TAK
12 Bladowski Artur Łowicz bieg 10 km Seba Team Łowicz TAK
13 Błądek Jolanta Łódź Marsz NW 5 km Zawsze Młodzi Nordic Walking Łódź TAK
14 Błądek Witold Łódź Marsz NW 5 km Zawsze Młodzi Nordic Walking Łódź TAK
15 Buchta Maciej Piorków Trybunalski bieg 10 km Brak TAK
16 Bugajski Adam Warszawa bieg 10 km Brak TAK
17 Cabańska Dorota Łomianki bieg 10 km Brak TAK
18 Cichal Agata Łowicz bieg 10 km #happyrunners TAK
19 Czuba Łukasz Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
20 Dalgiewicz Dariusz Łomianki bieg 10 km Brak TAK
21 Dankiewicz Barbara Łowicz Marsz NW 5 km Zawsze Młodzi Nordic Walking TAK
22 Doliński Adam Warszawa bieg 10 km Kb Legionowo TAK
23 Dołba Arkadiusz Lublin bieg 10 km Dołba Team TAK
24 Duch Marcin Skierniewice bieg 10 km Parkrun Skierniewice TAK
25 Dudek Sławomir Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
26 Duszyński Sebastian Rawa Mazowiecka bieg 10 km Brak TAK
27 Gachowski Łukasz Wrocław, bieg 10 km Brak TAK
28 Gać Anna Bobrowniki Marsz NW 5 km - TAK
29 Gdańska Aneta Kowal Marsz NW 5 km Brak TAK
30 Gierach Mariusz Rawa Mazowiecka bieg 10 km Brak TAK
31 Gołębiowski Krzysztof Łódź Marsz NW 5 km Zawsze Młodzi Nordic Walking TAK
32 Gołka Arkadiusz Rawa Mazowiecka bieg 10 km Brak TAK
33 Grochulski Rafał Balcerów bieg 10 km Brak TAK
34 Gromek Radosław Warszawa bieg 10 km Azs Awf Warszawa TAK
35 Grzeszkiewicz Przemyslaw Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
36 Hołownicka Katarzyna Skierniewice bieg 10 km Parkrun Skierniewice TAK
37 Jagieluk Jacek Łowicz bieg 10 km #happyrunners Łowicz TAK
38 Jagiełło Michał Zapady bieg 10 km Parkrun Skierniewice TAK
39 Janeczek Kinga Rawa Mazowiecka bieg 10 km Brak TAK
40 Jażdżyk Konrad Sierpc bieg 10 km Tkkf Kubuś Sierpc TAK
41 Jędrzejczak Arkadiusz Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
42 Kacprzyk Alex Warszawa bieg 10 km Rp Runners TAK
43 Kalisiak Tomasz Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
44 Kamiński Artur Skierniewice bieg 10 km Trucht Maraton Skierniewice TAK
45 Kanciała Łukasz Warszawa bieg 10 km Brak TAK
46 Kaniewska Monika Skierniewice bieg 10 km Parkrun Skierniewice TAK
47 Karkuciński Michał Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
48 Kasprzak Dariusz Warka bieg 10 km Ks Start Pułaski Warka TAK
49 Kazubski Radosław Rawa Mazowiecka bieg 10 km Brak TAK
50 Klepacz Tomasz Grabina Radziwiłłowska bieg 10 km Brak TAK
51 Kłąb Adam Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
52 Kocęba Piotr Skierniewice bieg 10 km 57 TAK
53 Kochman Iwona Warszawa bieg 10 km Vege Runners TAK
54 Kolos Tomasz Łowicz bieg 10 km Seba Team Łowicz TAK
55 Kołakowski Jakub Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
56 Kołakowski Lech Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
57 Kosiorek Daniel Łowicz bieg 10 km Brak TAK
58 Kowalski Mariusz Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
59 Krawczyk Marcin Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
60 Kroc Mirosław Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
61 Kumanowski Piotr Rawa Mazowiecka bieg 10 km Rawa Tim Zawsze Slim TAK
62 Kuśmierz Jerzy Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
63 Kwasiborski Patryk Nowe Rościszewo bieg 10 km Tkkf Kubuś Sierpc TAK
64 Łukawski Seweryn Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
65 Marasek Justyna Skierniewice Marsz NW 5 km Brak TAK
66 Melon Tomasz Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
67 Michalak Dominik Smardzew bieg 10 km Brak TAK
68 Michalik Mateusz Rawa Mazowiecka bieg 10 km Fundacja Biegamy Polesie TAK
69 Mikołajewski Michał Rawa Mazowiecka bieg 10 km Brak TAK
70 Misiak Agnieszka Łowicz bieg 10 km Starzyńskiego Biega Łowicz Polska Polska TAK
71 Nagłowski Piotr Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
72 Nietrzebka Aleksandra Żyrardów Marsz NW 5 km Brak TAK
73 Nietrzebka Paweł Żyrardów Marsz NW 5 km Brak TAK
74 Nowak Hanna Skierniewice Marsz NW 5 km Hanow TAK
75 Nowak Tomasz Łowicz bieg 10 km Sebateam Łowicz TAK
76 Nowak Adam Skierniewice bieg 10 km Hanow TAK
77 Nowakowski Stefan Skierniewice bieg 10 km Parkrun Skierniewice TAK
78 Oczakowski Włodzimierz Rawa Mazowiecka bieg 10 km Kra-Kers Rawa Mazowiecka TAK
79 Owczarek Magdalena Międzyborów Marsz NW 5 km Brak TAK
80 Oziembło Maciej Żyrardów Marsz NW 5 km Brak TAK
81 Pająk Sebastian Dąbrowice bieg 10 km Brak TAK
82 Pająk Bartłomiej Skierniewice bieg 10 km Smsklima TAK
83 Pawlak Marek Łowicz bieg 10 km R-Team Łowicz TAK
84 Pawlak Przemysław Łowicz bieg 10 km R-Team Łowicz TAK
85 Pietrzak Adam Mysłaków bieg 10 km Seba Team Łowicz TAK
86 Pietrzyk Krzysztof Koluszki bieg 10 km Pietrzyk Running Team TAK
87 Piorun Ewelina Skierniewice bieg 10 km Parkrun Skierniewice TAK
88 Piotrowski Ireneusz Łowicz bieg 10 km Brak TAK
89 Pochwała Justyna Łowicz bieg 10 km Natalia Tomasiak Górski Styl Team TAK
90 Pokora Mariusz Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
91 Pokora Arkadiusz Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
92 Pokrop Agnieszka Skierniewice bieg 10 km Natalia Tomasiak Górski Styl Team TAK
93 Przybył Mateusz Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
94 Radke-Witczak Ewelina Skierniewice Marsz NW 5 km Brak TAK
95 Rosa Agnieszka Skierniewice bieg 10 km Parkrun Skierniewice TAK
96 Rutkowski Mateusz Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
97 Rylik Paweł Skierniewice Marsz NW 5 km Bolące Piszczele TAK
98 Sadowy Robert Skierniewice bieg 10 km Rs Project TAK
99 Samson Marcin Skierniewice bieg 10 km Parkrun Skierniewice TAK
100 Samson Andżelika Skierniewice bieg 10 km Parkrun Skierniewice TAK
101 Sikora Katarzyna Lowicz bieg 10 km Brak TAK
102 Skierski Adrian Łowicz bieg 10 km Brak TAK
103 Skierski Henryk Łowicz bieg 10 km Brak TAK
104 Skowronek Jacek Skierniewice bieg 10 km Skierniewickie Poranki Biegowe TAK
105 Skręta Krzysztof Mokra Lewa bieg 10 km Parkrun Skierniewice TAK
106 Smółka Przemek Łowicz bieg 10 km Brak TAK
107 Sobczak Robert Łódź bieg 10 km Brak TAK
108 Stacherskie Łukasz Przedbórz bieg 10 km Brak TAK
109 Stanecka Małgorzata Skierniewice Marsz NW 5 km Brak TAK
110 Stanecki Marcin Skierniewice Marsz NW 5 km Brak TAK
111 Stanecki Maciek Skierniewice Marsz NW 5 km Brak TAK
112 Stępniak Rafał Rawa Mazowiecka bieg 10 km Rawa Tim Zawsze Slim TAK
113 Szewczyk Robert Mszczonów bieg 10 km Brak TAK
114 Szewczyk Jarosław Nowy Bedoń bieg 10 km Brak TAK
115 Szymański Marek Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
116 Szymczak Dawid Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
117 Szymkowicz Julia Bobrowniki bieg 10 km Uks Pijarski Klub Sportowy W Łowiczu TAK
118 Świderek Marcin Skierniewice Marsz NW 5 km Nw Człapski Team TAK
119 Terpiłowska Agnieszka Pruszków bieg 10 km Brak TAK
120 Tulo Piotr Warka bieg 10 km Ks Start Pułaski Warka TAK
121 Ulijasz Krzysztof Boska Wola bieg 10 km Ks Start Pulaski Warka TAK
122 Urbański Michał Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
123 Warabieda Michał Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
124 Wielec Tomasz Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
125 Witczak Piotr Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
126 Woliński Benedykt Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
127 Wójt Sylwester Skierniewice bieg 10 km Trucht Maraton Skierniewice TAK
128 Wróbel Małgorzata Rawa Mazowiecka bieg 10 km Brak TAK
129 Wysocka Anna Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
130 Zabost Justyna Goleńsko bieg 10 km Brak TAK
131 Zabost Anna Goleńsko bieg 10 km Brak TAK
132 Zawadzki Damian Łowicz bieg 10 km #happyrunners TAK
133 Zbącki Konrad Skierniewice bieg 10 km Noba-Sanit Gruntowe Pompy Ciepła Skierniewice TAK
134 Ziombski Sebastian Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
135 Ziółkowksa Kinga Łowicz bieg 10 km #happyrunners TAK
136 Zwoliński Jarosław Skierniewice bieg 10 km Parkrun Skierniewice TAK
Rejestracja zamknięta