Lista opłaconych

Lista opłaconych

PIĄTKA KRÓLOWEJ BONY


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamiak Arkadiusz Ciechanów bieg 5 km 5Mbot TAK
2 Adamiak Robert Ciechanów bieg 5 km Curtis TAK
3 Bajorek Jacek Wyszków bieg 5 km Brak TAK
4 Bakuła Jerzy Laskowiec bieg 5 km Biegam Bo Lubię TAK
5 Bałabas Marek Stara Otocznia bieg 5 km Curtis TAK
6 Błażejewski Zdzisław Przasnysz bieg 5 km Przasnysz TAK
7 Długołęcka Aleksandra uzupełnij dane w biurze zawodów bieg 5 km Brak TAK
8 Drabot Rafał Goworowo bieg 5 km Brak TAK
9 Drabot Michał Uzupełnij Dane W Biurze Zawodów bieg 5 km Brak TAK
10 Dziczek Mirosław Różan bieg 5 km Brak TAK
11 Dzięgielewski Rafał Wyszków bieg 5 km Kb Wyszków TAK
12 Frontczak Marek Jednorożec bieg 5 km Jednorożec Robi Co Może TAK
13 Gozdan Agnieszka Pułtusk bieg 5 km Heroiczne Życie TAK
14 Gumkowski Andrzej Ostrołęka bieg 5 km Biegam Bo Lubię/morsy Ostrołęka TAK
15 Kalisiak Mirek Warszawa bieg 5 km Brak TAK
16 Kamiński Arkadiusz Załuzie bieg 5 km Brak TAK
17 Kamionowski Mariusz-Jacek Ostrołęka bieg 5 km Brak TAK
18 Kolator Witold Ostrów Mazowiecka bieg 5 km Brak TAK
19 Kowalczyk Dominik Grucele bieg 5 km Okla Elektro-Energetyka Ostrołęka TAK
20 Lewandowski Zenon Ciechanów bieg 5 km Scks Jurand Ciechanów TAK
21 Mateusiak Radosław Różan bieg 5 km Dąbrowski Team/ Różan Biega TAK
22 Miętek Jarosław Serock bieg 5 km Brak TAK
23 Miętek Daria Serock bieg 5 km Brak TAK
24 Minasiewicz Paweł Wąsewo bieg 5 km Brak TAK
25 Napiórkowski Marcin Różan bieg 5 km Brak TAK
26 Nerć Karolina Nasielsk bieg 5 km Brak TAK
27 Nerć Robert Nasielsk bieg 5 km Brak TAK
28 Osik Sebastian Dręszew bieg 5 km Brak TAK
29 Piasta Dariusz Warszawa bieg 5 km Brak TAK
30 Pieńkowska Elwira Zastawie bieg 5 km Ostrów Biega TAK
31 Pochmara Patrycja Chojniki bieg 5 km Brak TAK
32 Przybyła Agnieszka Iława bieg 5 km Run Goku Team TAK
33 Przybyła Adrian Iława bieg 5 km Run Goku Team TAK
34 Regulski Dariusz Ostrołęka bieg 5 km Rumet Ostrołęka TAK
35 Ropiak Ryszard Myszyniec bieg 5 km Kurpie Myszyniec TAK
36 Rosińska Beata Małkinia Górna bieg 5 km Brak TAK
37 Składanek Zuzanna Morzyczyn Włościański bieg 5 km Lks Maków Mazowiecki TAK
38 Skrocki Andrzej Warszawa bieg 5 km Różan Biega TAK
39 Sobieraj Tomasz Przasnysz bieg 5 km Ks. Przaśnik TAK
40 Sowa Justyna Różan bieg 5 km Brak TAK
41 Strumnik Sebastian Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Sunfit Studio TAK
42 Strzemieczny Mateusz Nowe Drozdowo bieg 5 km Brak TAK
43 Szejko Wawrzyniec Ciechanów bieg 5 km Kb Tkkf Promyk Ciechanów TAK
44 Świderski Janusz Różan bieg 5 km Różan Biega TAK
45 Tarasiewicz Kamil Różan bieg 5 km Różan Biega TAK
46 Tartanus Andrzej Maków Mazowiecki bieg 5 km Lks Maków Mazowiecki TAK
47 Telakowska Anita Warszawa bieg 5 km Brak TAK
48 Wasiński Krzysztof Różan bieg 5 km Brak TAK
49 Waszkiewicz Jakub Młodzianowo bieg 5 km Lks Maków Mazowiecki TAK
50 Waszkiewicz Kacper Młodzianowo bieg 5 km Lks Maków Mazowiecki TAK
51 Wiktorska Mariola Jednorożec bieg 5 km Jednorożec Robi Co Może TAK
52 Wiśniewska Katarzyna Warszawa bieg 5 km Indywidualistka TAK
53 Wójcicka Mariola Różan bieg 5 km Różan Biega TAK
54 Zygmuntowicz Daniel Różan bieg 5 km Różan Biega TAK
Rejestracja zamknięta