Lista opłaconych

Lista opłaconych


NAJSZYBSZY BIEG W POLSCE
BIEG GŁÓWNY


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Andrzejewski Grzegorz Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Reckitt Runners TAK
2 Bagnicki Dariusz Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
3 Barteczka Jacek Kuriany bieg 5 km Szkaradowo / Miejskoaktywni TAK
4 Będziński Paweł , bieg 5 km Brak TAK
5 Białogórski Marcin , bieg 5 km Brak TAK
6 Bidzińska Alicja Warszawa bieg 5 km Brak TAK
7 Bielec Karol Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
8 Bienko Piotr Leszno bieg 5 km Bazinga TAK
9 Bistron Marcin Płońsk bieg 5 km Brak TAK
10 Błaut Damian Ostróda bieg 5 km Run Goku Team TAK
11 Bogdanowicz Dominik Warszawa bieg 5 km Eazymut \"Triathletes\" Performance TAK
12 Boroński Stefan Warszawa bieg 5 km Żórawski Team TAK
13 Brągiel Krzysztof Olsztyn bieg 5 km Krzysio Team TAK
14 Brzeźniak Piotr Łódź bieg 5 km Kampinowskie Marszobiegi TAK
15 Bujalski Konrad Jakubiki bieg 5 km Brak TAK
16 Cabańska Dorota Łomianki bieg 5 km Brak TAK
17 Cichocki Mariusz Warszawa bieg 5 km Warsaw Run Club TAK
18 Ciećwierz Mariusz Czerwińsk Nad Wisłą bieg 5 km No Pain Team TAK
19 Ciesielski Mariusz Grodzisk Mazowiecki bieg 5 km Wiejska Grupa Biegowa TAK
20 Cybulski Bartosz Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Reckitt Runners TAK
21 Cytlał Krzysztof Działdowo bieg 5 km Uks Mosir Działdowo TAK
22 Dalgiewicz Dariusz Łomianki bieg 5 km Brak TAK
23 Fabiański Piotr Czerwińsk Nad Wisłą bieg 5 km Drużyna No Pain Team TAK
24 Franczak Jacek Czeczotki bieg 5 km Osir Czeczotki TAK
25 Godlewski Rafał Warszawa bieg 5 km Brak TAK
26 Gosk Rafał Białystok bieg 5 km Miejskoaktywni TAK
27 Górski Krystian Agnieszkowo bieg 5 km Ptt Delta Plock TAK
28 Gryk Andrzej Białystok bieg 5 km Miejskoaktywni TAK
29 Grzeszak Danuta Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
30 Grzeszak Weronika Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
31 Idzikowski Grzegorz Pruszków bieg 5 km Parkrun Pruszków TAK
32 Iwaszkiewicz Michał Warszawa bieg 5 km Reckitt Runners TAK
33 Jaczyński Piotr Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
34 Jankowska Agnieszka Legionowo bieg 5 km Bestie Ocr Legionowo TAK
35 Jankowski Adam Legionowo bieg 5 km Bestie Ocr Legionowo TAK
36 Jarczewski Mariusz Załuski bieg 5 km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare TAK
37 Jaszczerska Grażyna Grudziądz bieg 5 km Akademia Biegania Grudziądz TAK
38 Jaszczerski Paweł Warszawa bieg 5 km Invictus 3City TAK
39 Jaworek Anna Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
40 Jaworska Klaudia Sochaczew bieg 5 km Brak TAK
41 Kabat Radosław Łódź bieg 5 km Brak TAK
42 Kaczorowski Paweł Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Reckitt Runners TAK
43 Karolczuk Aleksandra Rawa Mazowiecka bieg 5 km Brak TAK
44 Kasperek Krzysztof Warszawa bieg 5 km Reckitt Runners TAK
45 Kąkol Tomasz Legionowo bieg 5 km Timbud Team TAK
46 Kielak Jakub Pomiechówek bieg 5 km Brak TAK
47 Kobiałka Konrad Warszawa bieg 5 km Express team TAK
48 Konarzewska Martyna Działdowo bieg 5 km Uks Mosir Działdowo TAK
49 Konieczny Marcin Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
50 Kopczyk Marcin Warszawa bieg 5 km Nbrc Warszawa TAK
51 Kozłowski Krzysztof Toruń bieg 5 km Runcross Rozgarty TAK
52 Kraszpulska Magdalena Warszawa bieg 5 km Żórawski Team TAK
53 Krupa Piotr Ząbki bieg 5 km Express team TAK
54 Kulik Jarek Legionowo bieg 5 km Bestie Ocr Legionowo TAK
55 Kurkowski Jarosław Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Reckitt Runners TAK
56 Kuśmierska-Kuśmierczyk Agnieszka Marki bieg 5 km Starszy Pan Team TAK
57 Kuśmierski-Kuśmierczyk Marcin Warszawa bieg 5 km Starszy Pan Team TAK
58 Kuśmierz Anna Leszno bieg 5 km Kampinoskie Marszobiegi TAK
59 Kuźdub Piotr Warszawa bieg 5 km Brak TAK
60 Kwarta Maciej Warszawa bieg 5 km Żórwaskiteam TAK
61 Lewandowska Magdalena Płońsk bieg 5 km Reckitt Runners TAK
62 Lewandowska Justyna Warszawa bieg 5 km Brak TAK
63 Lichy Jakub Warszawa bieg 5 km Brak TAK
64 Liszka Karolina Warszawa bieg 5 km Kaziki TAK
65 Łoń Agnieszka Legionowo bieg 5 km Bestie Ocr Legionowo TAK
66 Maluchnik Marek Nasielsk bieg 5 km GARAŻ NASIELSK TAK
67 Małek Stanisław Głusk bieg 5 km Fundacja A Kuku TAK
68 Małek Karolina Głusk bieg 5 km Fundacja A Kuku TAK
69 Małolepszy Rafał Warszawa bieg 5 km Adam Draczyński Running Team TAK
70 Marynowski Wojciech Warszawa bieg 5 km Ludzie Sztosy TAK
71 Matusiak Jakub Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
72 Mierzlikin Natalia Warszawa bieg 5 km Brak TAK
73 Mikina Artur Warszawa bieg 5 km Pwpw Sa TAK
74 Mikulski Tomasz Łazy bieg 5 km Uks Filipides Teresin TAK
75 Moskal Paweł Kurzętnik bieg 5 km Kurzętnik Biega TAK
76 Murawiec Iza Murowaniec bieg 5 km Brzeziński Run Club TAK
77 Nawrat Monika Ząbki bieg 5 km Express team TAK
78 Nerko Paweł Wieliszew bieg 5 km Nerko TAK
79 Nester Marcin Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Inter Cars Running Team TAK
80 Niedziński Marcin Makówka bieg 5 km Wiejska Grupa Biegowa TAK
81 Nisztor Martyna Warszawa bieg 5 km Brak TAK
82 Nordwing Rafał Nowy Dwor Mazowiecki / Rzym bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
83 Nowakowski Adam Płock bieg 5 km Uks Judo Sensei Płock TAK
84 Oczkowski Mateusz Chotomów bieg 5 km Grupa Biegowa Chtmo TAK
85 Olszewski Maciej Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
86 Orzechowska Aleksandra Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
87 Osiński Stanisław Warszawa bieg 5 km Niestowarzyszony TAK
88 Owczarek Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
89 Parzniewski Maciej Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Towarzystwo Turystyczne Aks Polonia Warszawa TAK
90 Pawlak Jarosław Łódź bieg 5 km Brak TAK
91 Pawłowska Katarzyna Warszawa bieg 5 km Nbrc TAK
92 Pawłowska Dorota Marzęcice bieg 5 km Zamek Kurzętnik TAK
93 Piekut Aleksandra Bydgoszcz bieg 5 km Brzeziński Run Club TAK
94 Pietrzak Paulina Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Bestie Ocr Legionowo TAK
95 Pitkiewicz Jacek Słupno bieg 5 km Starszy Pan Team TAK
96 Pluta Łukasz Nowy Dwor Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
97 Przybyła Agnieszka Iława bieg 5 km Run Goku Team TAK
98 Przybyła Adrian Iława bieg 5 km Run Goku Team TAK
99 Regulski Daniel Zaborów bieg 5 km Brak TAK
100 Roguszewska Marlena Warszawa bieg 5 km Brak TAK
101 Rucinski Michał Płock bieg 5 km Junior 15 TAK
102 Rutkowska Edyta Warszawa bieg 5 km Brak TAK
103 Rutkowski Krzysztof Pomiechówek bieg 5 km dolinawkry TAK
104 Rzeźniczak Zofia Olszewnica Stara bieg 5 km Brak TAK
105 Seweryn Łukasz , bieg 5 km Brak TAK
106 Skierski Mateusz Płońsk bieg 5 km Brak TAK
107 Sobczyńska Wioletta Wrzosówka bieg 5 km Bbl Strawczyn TAK
108 Sobczyński Patryk Wrzosówka bieg 5 km Woźniak Running Team TAK
109 Stanicki Łukasz Ndm bieg 5 km Rhinos TAK
110 Stankowski Rafał Ożarów Mazowiecki bieg 5 km Szuramsobie / Unia Hrubieszów TAK
111 Strykowski Daniel Warszawa bieg 5 km Carrefour TAK
112 Szałankiewicz Aneta Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
113 Szałankiewicz Marcin Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
114 Szmulewicz Aleksandra Czerwińsk Nad Wisłą bieg 5 km Drużyna No Pain Team TAK
115 Szóstakowski Kamil Wyszyny Kościelne bieg 5 km Brak TAK
116 Szymczukiewicz Małgorzata Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
117 Szymczukiewicz Adam Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
118 Śmietański Hubert Klukowo bieg 5 km Brak TAK
119 Taperek Marta Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
120 Torzewska Agnieszka Warszawa bieg 5 km Brak TAK
121 Torzewski Janusz Warszawa bieg 5 km Wat TAK
122 Trojanowski Maciej Płońsk bieg 5 km Reckitt Runners TAK
123 Walentyn Katarzyna Toruń bieg 5 km Runcross Rozgarty TAK
124 Wanowski Andrzej Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
125 Wargocka Gabriela Warszawa bieg 5 km Brak TAK
126 Wichowski Tomasz Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Klub Sport Plus TAK
127 Wilczek Marta Legionowo bieg 5 km Reckitt Runners TAK
128 Winkowska-Struzik Magda Warszawa bieg 5 km Ducla Academy TAK
129 Wiśniewska-Duda Anna Warszawa bieg 5 km Brak TAK
130 Zaborowski Marcin Płońsk bieg 5 km Bg Triathlon TAK
131 Zarzycki Krzysztof Warszawa bieg 5 km Reckitt Runners TAK
132 Zawadzki Jakub Płock bieg 5 km Brak TAK
133 Zdybowicz Cezary Bełchatów bieg 5 km Brak TAK
134 Żaglewski Dariusz Płońsk bieg 5 km Reckitt Runners TAK
Rejestracja zamknięta