Lista opłaconych

Lista opłaconych


PÓŁMARATON TRZECH RZEK


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Albiński Tomasz Warszawa bieg główny Running Frogs TAK
2 Belkiewicz Rafał Warszawa bieg główny Kabaty Ultra TAK
3 Bisowski Mariusz Kobyłka bieg główny A Na Co To Komu Potrzebne TAK
4 Bujnicki Kazimierz Wołomin bieg główny P&Amp;G Running Team TAK
5 Burzyńska Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny Drużyna Reckitt TAK
6 Cieslak Paweł Warszawa bieg główny #Slowjoggingbialoleka TAK
7 Czarnecki Jakub Płońsk bieg główny Husaria Race Team TAK
8 Czyżewska Marlena Legionowo bieg główny Brak TAK
9 Dudek Wojciech Stanisławów bieg główny Puks Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki TAK
10 Dumański Kamil Zakroczym bieg główny Brak TAK
11 Dutkiewicz Maciej Warszawa bieg główny Markowi Biegacze TAK
12 Dziewulski Sebastian Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny Spartan TAK
13 Fabisiak Andrzej Sulejówek bieg główny Zarażeni Bólem TAK
14 Filipek Mateusz Warszawa bieg główny Brak TAK
15 Frąckiewicz Dariusz Warszawa bieg główny Biegam Na Tarchominie TAK
16 Frycz Michał Warszawa bieg główny Brak TAK
17 Gadomski Łukasz Płońsk bieg główny Brak TAK
18 Gawlik Arkadiusz Warszawa bieg główny Biegam Na Tarchominie TAK
19 Gruzd Anna Warszawa bieg główny Brak TAK
20 Jarczewski Mariusz Stare Wrońska bieg główny Klub Bokserski Huragan Trębki Stare TAK
21 Jarociński Michał Babice Nowe bieg główny Brak TAK
22 Kania Paweł Warszawa bieg główny Biegam Na Tarchominie TAK
23 Kielak Jakub Pomiechówek bieg główny Brak TAK
24 Kleszcz Anna Warszawa bieg główny Aks Zły TAK
25 Koniecki Tomasz Warszawa bieg główny Brak TAK
26 Kościk Jakub Warszawa bieg główny Królewski Klub Biegacza TAK
27 Kowalczyk Anna Czarny Las bieg główny Dkms TAK
28 Kownacki Mariusz Boza Wola bieg główny Brak TAK
29 Kozicka Barbara Warszawa bieg główny Aks Zły TAK
30 Kozłowska Mariola Marki bieg główny Markowi Biegacze TAK
31 Kółkiewicz Jakub Grodzisk Mazowiecki bieg główny Brak TAK
32 Krzykwa Artur Legionowo bieg główny Brak TAK
33 Krzykwa Agnieszka Legionowo bieg główny Brak TAK
34 Księżak Jolanta Warszawa bieg główny Brak TAK
35 Kwiatkowski Tomasz Warszawa bieg główny Aktywna Warszawa TAK
36 Madej Maciej Warszawa bieg główny Brak TAK
37 Majewski Kajetan Poddębie bieg główny Wieliszew Heron Team TAK
38 Malecha-Gertchen Tomasz Dziekanów Nowy bieg główny Brak TAK
39 Małek Karolina Głusk bieg główny Brak TAK
40 Małek Stasiek Głusk bieg główny Brak TAK
41 Manczenko Eugeniusz Warszawa bieg główny Markowi Biegacze TAK
42 Mastalerski Dariusz Grodzisk Mazowiecki bieg główny Brak TAK
43 Matysiak Agnieszka Warszawa bieg główny Brak TAK
44 Mazurkiewicz Jakub Michałów-Reginów bieg główny Grupa Biegowa Chtmo TAK
45 Mikulski Tomasz Łazy bieg główny Uks Filipides Teresin TAK
46 Mołodkiewicz Zbigniew Warszawa bieg główny Biegam Na Tarchominie TAK
47 Nadolny Piotr Stare Grochale bieg główny Brak TAK
48 Naskręt Mariusz Racot bieg główny Brak TAK
49 Nieporęcka Sylwia Warszawa bieg główny New Balance TAK
50 Nikołajuk Julia Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny Drużyna Reckit TAK
51 Olejniczak Jacek Boża Wola bieg główny Brak TAK
52 Oracka Agnieszka Grodzisk Mazowiecki bieg główny Brak TAK
53 Osial Mariusz Płońsk bieg główny Kb Im. Piotra Sękowskiego TAK
54 Paczesny Daniel Radzymin bieg główny Brak TAK
55 Panek Damian Waerszawa bieg główny Muks Podkarpacie Jedlicze TAK
56 Pankowski Grzegorz Warszawa bieg główny Kosi Mazaki Team TAK
57 Parzniewski Maciej Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny Towarzystwo Turystyczne Aks Polonia Warszawa TAK
58 Paszek Krystyna Grodzisk Maz bieg główny Wolni Biegacze Slow Jogging Grodzisk Maz TAK
59 Pawelec Krystyna Piastów bieg główny Dogoń Grodzisk Mazowiecki TAK
60 Pawlak Lidia Nowe Pieścirogi bieg główny RUN TEAM NASIELSK TAK
61 Piotrowicz Sławomir Raciąż bieg główny Deaf TAK
62 Płuciennik Marcin Warszawa bieg główny Brak TAK
63 Podlecki Krzysztof Ciechanów bieg główny Kb Tkkf Promyk Ciechanów TAK
64 Posiewka Jacek Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny Drużyna Reckitt TAK
65 Rogolski Artur Warszawa bieg główny Pzu Sport Team TAK
66 Rusin Bartosz Jabłonna bieg główny Brak TAK
67 Sienicki Jerzy Czarnowo bieg główny Naprzód Młociny TAK
68 Skaziak Jarosław Kleczew bieg główny Brak TAK
69 Skłucki Hubert Nasielsk bieg główny Run Team Nasielsk TAK
70 Smolińska Agata Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny Drużyna Reckitt TAK
71 Sobkiewicz Michał Legionowo bieg główny Enax Run4Fun TAK
72 Sobociński Michał Warszawa bieg główny Play TAK
73 Spyra Adam Warszawa bieg główny Niewychowani Fizycznie TAK
74 Sroczyńska Justyna Piaseczno bieg główny Ostresroki TAK
75 Sroczyński Marcin Piaseczno bieg główny Ostresroki TAK
76 Stankiewicz Piotr Marki bieg główny Brak TAK
77 Stęplewska Małgorzata Warszawa bieg główny Brak TAK
78 Struniawska Alicja Jabłonna bieg główny Bestie Ocr Legionowo TAK
79 Suska Monika Dębinki bieg główny Run Team Nasielsk TAK
80 Śliwiński Krystian Stare Grochale bieg główny Brak TAK
81 Taperek Marta Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny Brak TAK
82 Tkaczyk Jarosław Warszawa bieg główny Brak TAK
83 Tomala Patryk Stare Wrońska bieg główny K.b Im. Piotra Sękowskiego TAK
84 Trojanowski Maciej Płońsk bieg główny Drużyna Reckitt TAK
85 Wasilewski Piotr Skierdy bieg główny Brak TAK
86 Weiss Tomasz Olszewnica Stara bieg główny Brak TAK
87 Wilczek Marta Nowy Dwór Mazowiecki bieg główny Drużyna Reckitt TAK
88 Wiśniewska-Duda Anna Warszawa bieg główny Brak TAK
89 Wójcik Monika Warszawa bieg główny Adidas Runners Warsaw TAK
90 Wyszyński Michał Warszawa bieg główny Brak TAK
91 Zajączkowski Cezary Raszyn bieg główny Adidas Runners Warsaw TAK
92 Zakrzewski Tomasz Zakroczym bieg główny Sunfit Studio TAK
93 Zarodkiewicz Dawid Wężewo bieg główny Zasuwaj TAK
94 Zawada Marta Warszawa bieg główny Zarażeni Bólem TAK
95 Zima Ryszard Grodzisk Mazowiecki bieg główny Brak TAK
Rejestracja zamknięta