Lista opłaconych

Lista opłaconych


XI DAMAK TARCZYN PÓŁMARATON


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Andrzejuk Antoni Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
2 Basza Grzegorz Młochów pakiet standard Brak TAK
3 Bieniek-Ugniewska Joanna Nowy Dwór Mazowiecki pakiet podstawowy Sunfit Studio TAK
4 Boron Ryszard Nowa Iwiczna pakiet standard Brak TAK
5 Brusokas Tomasz Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
6 Bujalski Konrad Jakubiki pakiet podstawowy Brak TAK
7 Burleigh Richard Warszawa pakiet standard Brak TAK
8 Burska Monika Zaręby pakiet standard Brak TAK
9 Carboni Giuseppe Wola Mrokowska pakiet standard Brak TAK
10 Chugay Nazariy Konstancin-Jeziorna pakiet podstawowy Brak TAK
11 Czyżewska Marlena Legionowo pakiet standard Brak TAK
12 Dorn Michał Warszawa pakiet standard Brak TAK
13 Filipek Grzegorz Nowa Iwiczna pakiet standard Brak TAK
14 Fiutjo Maciej Warszawa pakiet standard Brak TAK
15 Florkiewicz Michał Warszawa pakiet standard Brak TAK
16 Frączak Marcin Parole pakiet podstawowy Brak TAK
17 Gałązka Andrzej Falenty pakiet podstawowy Niezrzeszony TAK
18 Gil Hubert Warszawa pakiet standard Brak TAK
19 Główka Rafał Marki pakiet podstawowy Brak TAK
20 Gmaj Daniel Grójec pakiet podstawowy Brak TAK
21 Hajduk Szymon Warszawa pakiet podstawowy Klub Bulk TAK
22 Jagielska Magdalena Warszawa pakiet podstawowy Poławiaczki Pereł TAK
23 Jasińska Magdalena Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
24 Konieczny Marcin Nowy Dwór Mazowiecki pakiet standard Ndm TAK
25 Korkosz Andrzej Blizne Jasińskiego pakiet podstawowy Brak TAK
26 Kowalczyk Piotr Warka pakiet podstawowy Brak TAK
27 Kowalczyk Ania Czarny Las pakiet standard Dogoń Grodzisk Mazowiecki, Dkms TAK
28 Król Łukasz Warszawa pakiet podstawowy Pzu Sport Team TAK
29 Krysiak Grzegorz Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
30 Krzykwa Artur Legionowo pakiet podstawowy Brak TAK
31 Krzykwa Agnieszka Legionowo pakiet podstawowy Brak TAK
32 Księżak Jolanta Warszawa pakiet standard Brak TAK
33 Kukla Marcin Warszawa pakiet podstawowy Rysik Runners TAK
34 Kurta Damian Mrągowo pakiet standard Brak TAK
35 Lichosik Jerzy Jelenia Góra pakiet podstawowy Brak TAK
36 Łukasik Renata Pruszków pakiet podstawowy Brak TAK
37 Maciejewska Anna Warka pakiet podstawowy Ks Start Pułaski Warka TAK
38 Maciejewski Stanisław Warszawa pakiet standard Wprunning TAK
39 Maciopa Michał Warszawa pakiet podstawowy Bemowo Biega TAK
40 Magiera Michał Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
41 Majchrzak Julian Warszawa pakiet podstawowy Team Zabieganedni TAK
42 Małkiewicz Aleksandra Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
43 Michałowski Piotr Wola Gołkowska pakiet podstawowy Brak TAK
44 Mosoń Jakub Kąty pakiet podstawowy Dawajkalach TAK
45 Mrówka Maciej Warszawa pakiet podstawowy Ironant.pl TAK
46 Nowak Tomasz Belsk Duży pakiet podstawowy As. Galaktikos TAK
47 Olesiewicz Piotr Józefosław pakiet podstawowy Team Zabieganedni TAK
48 Parobczy Przemysław Sulejówek pakiet standard #Notosteryd TAK
49 Pec Arkadiusz Warszawa pakiet standard Naprzód Młociny TAK
50 Podkoński Paweł Grodzisk Mazowiecki pakiet standard Pata-Lachy TAK
51 Pokropek Kacper Piastów pakiet podstawowy Rozbiegany Piastów TAK
52 Przepióra Łukasz Błędów pakiet podstawowy Brak TAK
53 Pyrzak Paweł Warszawa pakiet podstawowy Bieganiepo40.Pl TAK
54 Sadowska Monika Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
55 Sęk Krzysztof Złotokłos pakiet standard Brak TAK
56 Skomorowski Kamil Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
57 Sobczak Natalia Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
58 Stolarz Adam Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
59 Szczepłek Jasiek Ożarów Mazowiecki pakiet podstawowy Ks Lemiesz Team TAK
60 Szczutowska Olga Stefanowo pakiet standard Brak TAK
61 Szewczyk Leszek Belsk Duży pakiet podstawowy Brak TAK
62 Sztarbała Ewa Warszawa pakiet podstawowy Lrt TAK
63 Szymborska Monika Warszawa pakiet podstawowy Team Zabiegane Dni TAK
64 Trepkowska Paulina Tarczyn pakiet standard Brak TAK
65 Troniarz Pawel Raszyn pakiet podstawowy T&Amp;T Bros Team TAK
66 Tuczyńska Elżbieta Pruszków pakiet standard Brak TAK
67 Turczyn Marek Ruda pakiet podstawowy Brak TAK
68 Urbaniak Robert Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
69 Wieclawska Kasia Wola Mrokowska pakiet podstawowy Brak TAK
70 Zając Michał Warszawa pakiet standard Brak TAK
71 Zasępa Sebastian Józefosław pakiet podstawowy Team Zabieganedni TAK
72 Zawistowski-Lulek Marcin Warszawa pakiet standard Brak TAK
73 Zięba Ewa Warszawa pakiet standard Wizzair TAK
74 Zwardon Ewa Warszawa pakiet podstawowy Buxida Team TAK
75 Żmuda Krystian Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK