Lista opłaconych

Lista opłaconych


BIEG PO PUSZCZY
IX PÓŁMARATON
LEŚNA DZIESIĄTKA


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamski Bartłomiej Modlnica Półmaraton Brak TAK
2 Babło Tomasz Radłów Półmaraton Brak TAK
3 Babło Agnieszka Radłów Półmaraton Brak TAK
4 Bachórz Agnieszka Zabierzów Bocheński Leśna Dziesiątka Brak TAK
5 Balińska Paulina Wieliczka Leśna Dziesiątka #Adamczerwińskiteam TAK
6 Bar Bartosz Chorągwica Leśna Dziesiątka #Adamczerwińskiteam TAK
7 Baraniecki Michał Krakow Leśna Dziesiątka Beeyourself TAK
8 Bazentkiewicz Barbara Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
9 Bednarz Paulina Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
10 Bednarz Karolina Kraków Leśna Dziesiątka Rakoń Warriors TAK
11 Bębenek Tomasz Kraków Półmaraton Biały I Czarny TAK
12 Bębenek Bartosz Żarki Wielkie Półmaraton Biały I Czarny TAK
13 Biel Michał Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
14 Biela Tomasz Kraków Leśna Dziesiątka B3T TAK
15 Bieńkowski Michał Kraków Półmaraton Betaclean TAK
16 Bigaj Justyna Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
17 Bochenek Piotr Dziekanowice Półmaraton Brak TAK
18 Bochenek-Dobrowolska Olga Niepołomice Półmaraton Brak TAK
19 Bogatzki Marek Chorzów Półmaraton Brak TAK
20 Boguta Beata Kraków Leśna Dziesiątka #Adamczerwińskiteam TAK
21 Boroń Ryszard Nowa Iwiczna Półmaraton Brak TAK
22 Boroń Izabela Piaseczno Półmaraton Beckhoff TAK
23 Boryczka Szymon Międzyrzecze Półmaraton Brak TAK
24 Brański Krzysztof Kraków Półmaraton Brak TAK
25 Brunarska Joanna Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
26 Bryś Jadzia , Leśna Dziesiątka Decathlon Kraków TAK
27 Brzegowa Karolina Bochnia Półmaraton Brak TAK
28 Budkowski Bartłomiej Kraków Leśna Dziesiątka Runprogress By Tomasz Kawik TAK
29 Bulak Witold Chorzów Leśna Dziesiątka Brak TAK
30 Buliński Maciej Kraków Półmaraton Brak TAK
31 Bydłoń Mirek Kokotów Półmaraton Mały Klub Sportowy \&Quot;Polonia\&Quot; TAK
32 Cetera Mariusz Wierzchosławice Leśna Dziesiątka Brak TAK
33 Chaczyk Bernarda Kraków Półmaraton MPEC Kraków TAK
34 Chmura Maciej Wrocław Półmaraton Chmura Coaching TAK
35 Cholewka Dariusz Niepolomice Leśna Dziesiątka Ogrodowa Team TAK
36 Chowaniec Jacek Nowy Sącz Półmaraton Czarnecki Run Team TAK
37 Chudziak Agnieszka Kocmyrzów Półmaraton Brak TAK
38 Chytrzynska Marta Kraków Półmaraton Brak TAK
39 Ciechanowski Jakub Kraków Półmaraton Nokia Kraków TAK
40 Czarnota Michał Kraków Półmaraton - TAK
41 Czuła Robert Niepołomice Półmaraton Brak TAK
42 Czuła Jakub Mała Wieś Półmaraton Brak TAK
43 Czyż Grzegorz Tarnów Półmaraton Grupa Azoty -Automatyka Tarnów TAK
44 Darłak Jarosław Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
45 Data Sylwia Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
46 Dąbrowski Zbigniew Kielce Półmaraton Team Diablaki TAK
47 Dec Piotr Kraków Półmaraton Truchtając Do Celu TAK
48 Dębski Jan Paweł Krakow Półmaraton Brak TAK
49 Drzewiecki Maciej Kraków Leśna Dziesiątka Mpk Runners Kraków TAK
50 Dudek Tomasz Oświęcim Leśna Dziesiątka Zadyszka Oświęcim TAK
51 Durowski Paweł Kraków Półmaraton Brak TAK
52 Dymek Mirosław Niżowa Półmaraton Bw Biegacze Wymiatacze TAK
53 Dziadoń Maksymilian Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
54 Dziadowiec Joanna Tychy Półmaraton Brak TAK
55 Dzierwa Marcin Kraków Półmaraton Nowa Huta Team TAK
56 Dziubińska Elżbieta Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
57 Dziurkowska Paulina Wieliczka Leśna Dziesiątka Brak TAK
58 Dziurzyńska Ulka Kraków Leśna Dziesiątka Vege Runners TAK
59 Fiejka Michał Kraków Półmaraton Brak TAK
60 Flaga Iwona Kraków Półmaraton Los Pantalones Rojos TAK
61 Florczak Filip Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
62 Forma Bartosz Proszowice Półmaraton Infinity Gym TAK
63 Frączek Paulina Kraków Półmaraton Brak TAK
64 Frycz Tadeusz Świętoszówka Leśna Dziesiątka Brak TAK
65 Gaj Marta Gdów Leśna Dziesiątka Brak TAK
66 Gaj Grzegorz Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
67 Galara Dariusz Kocmyrzów Półmaraton Brak TAK
68 Gałęziowski Marcin Kraków Półmaraton Brak TAK
69 Gałka Renata Kraków Półmaraton Brak TAK
70 Gawlas Tomasz Bessów Leśna Dziesiątka Brak TAK
71 Gądek Piotr Kraków Półmaraton Brak TAK
72 Gędłek Tomasz Tenczynek Półmaraton Tenczynek TAK
73 Gibała Marcin Mielec Półmaraton Biegam Dla Ali I Hani TAK
74 Głuszyńska Gabriela Kraków Półmaraton Brak TAK
75 Gołkowski Radosław Zawiercie Półmaraton Brak TAK
76 Gorczyca Konrad Koniusza Półmaraton Promorunners TAK
77 Górczyk Agata Kraków Półmaraton Brak TAK
78 Górowska Monika Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
79 Grabowska - Kolisz Grażyna Kraków Leśna Dziesiątka #Adamczerwinskiteam TAK
80 Grabowska-Szewczyk Marta Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
81 Grabowski Mariusz Kraków Leśna Dziesiątka #Adamczerwińskiteam / Woodward Runners TAK
82 Grochot Krzysztof Staniątki Półmaraton Bw Biegacze Wymiatacze TAK
83 Grochowicz Marek Kraków Półmaraton Brak TAK
84 Grybos Joanna Krakow Leśna Dziesiątka Brak TAK
85 Gutfrańska Joanna Brzesko Leśna Dziesiątka Brak TAK
86 Guzowski Szymon Niepołomice Półmaraton Niepołomice Biegają TAK
87 Hallier Julien Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
88 Halota Iza Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
89 Handzel Agnieszka Zabierzów Leśna Dziesiątka Brak TAK
90 Irlik Jacek Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
91 Jakubiec Szymon Kraków Półmaraton Lacho Team TAK
92 Janecka Agnieszka Kraków Półmaraton Krakowski Klub Morsów Kaloryfer TAK
93 Janus Michał Wieliczka Półmaraton Ts Wieliczanka TAK
94 Janusz Agnieszka Katowice Półmaraton Brak TAK
95 Jeleń Bartłomiej Niepołomice Półmaraton Brak TAK
96 Jeneralski Miłosz Tuchola Półmaraton Brak TAK
97 Jurecki Rysiek Wieliczka Leśna Dziesiątka Mostiv TAK
98 Jurecki Jarek Wieliczka Leśna Dziesiątka #Adamczerwińskiteam TAK
99 Kabziński Marcin Kraków Leśna Dziesiątka Hejterzy Z Krakowa TAK
100 Kaczorowski Paweł Balice Półmaraton Brak TAK
101 Kaganek Krzysztof Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
102 Kalicińska Katarzyna Pielgrzymowice Leśna Dziesiątka Brak TAK
103 Kałuża Krzysztof Czarnochowice Leśna Dziesiątka Lks Czarnochowice TAK
104 Kapłon Piotr Klimontów Leśna Dziesiątka Brak TAK
105 Kapłon Anna Klimontow Leśna Dziesiątka Infinity-Gym TAK
106 Kapocsi Balázs Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
107 Karaczyn-Nowak Dagmara Skawina Leśna Dziesiątka Brak TAK
108 Karpeta Janusz Bolechowice Półmaraton Trzepak TAK
109 Karwala Aleksandra Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
110 Kasprzyk Marta Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
111 Kasprzyk Konrad Kędzierzynka Półmaraton KO TAK
112 Kądziołka Anna Kraków Półmaraton Brak TAK
113 Kęder Włodzimierz Niepołomice Leśna Dziesiątka Niepołomice Biegają TAK
114 Kiełtyka Piotr Kraków Półmaraton Wisła Socios TAK
115 Kliszcz Aleksandra Tyszowce Leśna Dziesiątka Brak TAK
116 Klowan-Siuda Katarzyna Mysłowice Leśna Dziesiątka Brak TAK
117 Kluba Miłosz Niepołomice Półmaraton Brak TAK
118 Kmiecik Paweł Wieliczka Leśna Dziesiątka Brak TAK
119 Kobiałka Piotr Kraków Półmaraton Brak TAK
120 Kobus Adam Szczecin Półmaraton Kb Hermes Gryfino TAK
121 Kogut Marta Krakow Leśna Dziesiątka Brak TAK
122 Kogut Paweł Krakow Półmaraton Brak TAK
123 Konarska Alicja Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
124 Konarski Miłosz Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
125 Kończak Piotr Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
126 Koński Michał Dąbrowa Leśna Dziesiątka Brak TAK
127 Kopeć Paweł Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
128 Kordecki Andrzej Dąbrówka Morska Półmaraton Brak TAK
129 Kostarczyk Zbigniew Wieliczka Leśna Dziesiątka Brak TAK
130 Koszteyn Łukasz Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
131 Kowalski Paweł Kraków Półmaraton Zupa Na Plantach TAK
132 Kozerska-Stanek Anna Proszowice Leśna Dziesiątka Brak TAK
133 Kozioł Joanna Modlniczka, Krakowski, Małopolskie Leśna Dziesiątka Brak TAK
134 Krasiński Marcin Kraków Leśna Dziesiątka Woodward Runners TAK
135 Kraszewska Renata Kraków Leśna Dziesiątka Azs Awf Kraków Masters TAK
136 Kraus Marcel Wieliczka Półmaraton Brak TAK
137 Król Urszula Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
138 Król Rusek Urszula Boleń Leśna Dziesiątka Brak TAK
139 Kryca Dominik Tarnów Półmaraton Team Kopeć TAK
140 Książek Agnieszka Kraków Leśna Dziesiątka - TAK
141 Kubica Ula Kraków Półmaraton Brak TAK
142 Kubik Bogdan Brzezie Leśna Dziesiątka Autokomis Bogdan Kubik TAK
143 Kuc Adam Czernichów Półmaraton The Oficce TAK
144 Kucharczyk Tomasz Oświęcim Półmaraton TAK
145 Kucharski Krystian Wieliczka Półmaraton Promorunners TAK
146 Kucharski Mariusz Kraków Półmaraton Ts TAK
147 Kucharski Tomasz Krakow Półmaraton - TAK
148 Kuchno Jędrzej Kraków Półmaraton Brak TAK
149 Kuder Beata Czechowice Dziedzice Leśna Dziesiątka Brak TAK
150 Kufta Bartosz Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
151 Kuklicz Paulina Niepołomice Półmaraton Brak TAK
152 Kupiec Marcin Kłaj Leśna Dziesiątka Żubry Race Team TAK
153 Kurek Tomasz Bochnia Półmaraton Brak TAK
154 Kurkiewicz Krzysztof Kraków Leśna Dziesiątka Niepołomice Biegają TAK
155 Kuśnierz Mateusz Wieliczka Leśna Dziesiątka #Adamczerwińskiteam TAK
156 Kuta Tomasz Kraków Półmaraton Brak TAK
157 Kwiatkowska Barbara Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
158 Kwiecińska Maria Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
159 Lachowski Paweł Kraków Półmaraton Azs Awf Kraków Masters TAK
160 Lara Martyna Kraków Półmaraton Brak TAK
161 Leśniak Karolina Wysiołek Luborzycki Leśna Dziesiątka Brak TAK
162 Lokajewska Justyna Kraków Półmaraton Eskadra Kraków TAK
163 Łabędź Maciej Wieliczka Leśna Dziesiątka Krwawe Suty TAK
164 Łoboda Piotr Kobyle Leśna Dziesiątka Brak TAK
165 Łubiarz Tomasz Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
166 Machnik Andrzej Bibice Leśna Dziesiątka Bibi TAK
167 Majda Piotr Kraków Leśna Dziesiątka Itmbw TAK
168 Majewicz Grzegorz Miechów Półmaraton Brak TAK
169 Majoch Tomasz Kraków Półmaraton Itmbw Kraków TAK
170 Majtyka-Nieznańska Monika Tarnów Leśna Dziesiątka Brak TAK
171 Manterys Danuta Kraków Półmaraton Azs Awf Kraków Masters TAK
172 Marchewka Michał Kraków Półmaraton Brak TAK
173 Marek Marcin Niepołomice Leśna Dziesiątka Brak TAK
174 Martyka Michał Borzęcin Półmaraton Goodbike Sklep Rowerowy TAK
175 Matysiak Marcin Kraków Półmaraton Brak TAK
176 Mazur Maciej Wieliczka Leśna Dziesiątka Woodward Runners TAK
177 Mazurek Monika Krakow Półmaraton Brak TAK
178 Mazurków Marian Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
179 Medunecka Sylwia Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
180 Michalcewicz Karolina Krakow Półmaraton Jaichnieznam TAK
181 Mierniczak Bartłomiej Kraków Leśna Dziesiątka Woodward Runners TAK
182 Mikołajewski Marcin Wola Batorska Półmaraton Brak TAK
183 Milka Mirosław Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
184 Miś Hubert Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
185 Mnich Michał Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
186 Molczyk Marek Niwka Półmaraton Brak TAK
187 Molczyk Paweł Niwka Półmaraton Brak TAK
188 Motyka Marcin Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
189 Moździerz Piotr Tuchów Półmaraton Lks Burzyn TAK
190 Możdżeń Agnieszka Rzeszów Półmaraton Brak TAK
191 Musiał Piotr Grabie Półmaraton Brak TAK
192 Myca Marcin Wieliczka Leśna Dziesiątka Brak TAK
193 Mycek Jakub Kraków Leśna Dziesiątka Swedent Triathlon Team TAK
194 Mycek Joanna Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
195 Natkaniec Agnieszka Rzezawa Półmaraton Brak TAK
196 Nazarewicz Barbara Niepołomice Leśna Dziesiątka Team Nazarewicz TAK
197 Nazarewicz Artur Niepołomice Leśna Dziesiątka Team Nazarewicz TAK
198 Niedużak Marta Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
199 Niedzielski Mateusz Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
200 Niedźwiedź Maciej Nowy Sącz Półmaraton Czarneckiteam TAK
201 Niewczas Kacper Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
202 Nowak Grzegorz Laskowa Półmaraton Brak TAK
203 Oleksiak Anna Niepołomice Leśna Dziesiątka Niepołomice Biegają TAK
204 Oleksy Beata Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
205 Olesiak Tomasz Kraków Leśna Dziesiątka Oak Run TAK
206 Ortman Marcin Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
207 Pająk Andrzej Kraków Leśna Dziesiątka Samotny Wilk TAK
208 Palka Jacek Dobra K. Limanowej Półmaraton Klifornia Tri TAK
209 Pałucka Magdalena Brzesko Leśna Dziesiątka Brak TAK
210 Pamuła Wojciech Kraków Leśna Dziesiątka Woodward Runners TAK
211 Panek Wojciech Niepołomice Półmaraton Brak TAK
212 Pasternak Tomasz Kraków Półmaraton Brak TAK
213 Pastuszak Grzegorz Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
214 Pastuszak Dorota Wrocław Półmaraton Brak TAK
215 Pastuszak Karolina Kraków Półmaraton Brak TAK
216 Pawelec Lidia Bielsko-Biała Leśna Dziesiątka Brak TAK
217 Pawłowski Waldemar Bochnia Leśna Dziesiątka Brak TAK
218 Pinkiewicz Grzegorz Kraków Półmaraton Brak TAK
219 Piotrowicz Małgorzata Proszowice Półmaraton Infinity-Gym TAK
220 Pirzański Tomasz Warszawa Leśna Dziesiątka Brak TAK
221 Piszczek Sławomir Bochnia Leśna Dziesiątka Brak TAK
222 Piszczek Marzena Bochnia Leśna Dziesiątka Brak TAK
223 Pitak Maciej Mogilany Półmaraton Brak TAK
224 Podolak Miroslaw Wieliczka Leśna Dziesiątka Woodward Runners TAK
225 Pokora Tomasz Skawina Leśna Dziesiątka Brak TAK
226 Porębski Michał Bochnia Półmaraton Brak TAK
227 Pośnik Karolina Baranówka Leśna Dziesiątka Brak TAK
228 Ptaszek Ewa Kraków Półmaraton Brak TAK
229 Puznet Michał Niepołomice Leśna Dziesiątka Jazzy Niepołomice TAK
230 Raczkowski Marek Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
231 Rado Katarzyna Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
232 Rafa Dominik Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
233 Rasiński Rafał Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
234 Regin Zbigniew Kłaj Leśna Dziesiątka Brak TAK
235 Roehlich Krzysztof Kraków Leśna Dziesiątka Progres Sidzina TAK
236 Rosa Filip Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
237 Rosiek Grzegorz Bolechowice Leśna Dziesiątka Brak TAK
238 Roszak Piotr Bodzanów Półmaraton Brak TAK
239 Rubiś Jakub Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
240 Rudek Krzysztof Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
241 Rymon Lipinski Krystian Lipnica Półmaraton Brak TAK
242 Rząca Dawid Moszczenica Leśna Dziesiątka Weź Spróbuj TAK
243 Rząsa Piotr Kraków Półmaraton Go Aptiv! TAK
244 Rzepa Marcin Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
245 Sadlej Adrian Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
246 Salje Jonas Kraków Półmaraton Brak TAK
247 Salje Sara Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
248 Sałdan Grzegorz Buszkowice Leśna Dziesiątka Brak TAK
249 Schabowski Tomasz Kraków Półmaraton Pega Runners TAK
250 Sęk Monika Wieliczka Leśna Dziesiątka #Adamczerwińskiteam TAK
251 Sieczka Radek Niepołomice Leśna Dziesiątka Brak TAK
252 Sieczka Magda Niepołomice Leśna Dziesiątka Brak TAK
253 Sieńko Michał Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
254 Sierant Michał Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
255 Siuda Daniel Mysłowice Leśna Dziesiątka Brak TAK
256 Skoczek Patrycja Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
257 Skoczylas Maciej Kraków Półmaraton Brak TAK
258 Skubisz Tomasz Dąbrowa Leśna Dziesiątka Brak TAK
259 Skuza Grzegorz Dobczyce Półmaraton Rozbiegane Dobczyce TAK
260 Słoma Maciej Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
261 Soból Małgorzata Liszki Leśna Dziesiątka Brak TAK
262 Soból Paweł Liszki Leśna Dziesiątka Brak TAK
263 Socha Maciej Brzeźnica Półmaraton Undefeated Running Team TAK
264 Soja Bartosz Wroniec Leśna Dziesiątka Woodward Runers TAK
265 Sokolowski Tomasz Starachowice Półmaraton Bez Klubu TAK
266 Sosnowski Roman Kraków Półmaraton Lacho Team TAK
267 Spyrka Adam Kraków Półmaraton MPEC Kraków TAK
268 Sroka Małgorzata Węgrzce Wielkie Półmaraton Brak TAK
269 Sroka Mirosław Wegrzce Wielkie Półmaraton Qłynycz Team TAK
270 Stalska Heidi Pszczyna Półmaraton Brak TAK
271 Stanaszek Monia Swinna Poreba Leśna Dziesiątka Wladka Team Dream TAK
272 Stanaszek Darek Swinna Poreba Półmaraton Wladka Team TAK
273 Stanek Wojciech Kraków Półmaraton Wkurw_Team TAK
274 Stawarczyk Piotr Gdów Leśna Dziesiątka Brak TAK
275 Stec Magdalena Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
276 Stec Dariusz Niepołomice Półmaraton Brak TAK
277 Stępak Patrycja Podłęże Leśna Dziesiątka Brak TAK
278 Stępniewski-Szynalik Bartłomiej Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
279 Stępniewski-Szynalik Piotr Paweł Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
280 Szadkowski Adrian Łódź Półmaraton Brak TAK
281 Szajnert Wojtek Kraków Półmaraton - TAK
282 Szczałba Monika Kocmyrzów Leśna Dziesiątka Brak TAK
283 Szeląg Bartosz Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
284 Szewczyk Michał Mała Wieś Leśna Dziesiątka Brak TAK
285 Szmatloch Bartłomiej Katowice Półmaraton Brak TAK
286 Szmatloch Karolina Liszki Półmaraton Brak TAK
287 Szwajca Tomasz Kielce Półmaraton Brak TAK
288 Szwed Kinga Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
289 Szydłak Jakub Kraków Leśna Dziesiątka Walkoweria Kraków TAK
290 Ślazyk Marcin Kraków Półmaraton Brak TAK
291 Śliwa Jakub Kraków Półmaraton Brak TAK
292 Ślusarczyk Łukasz Kraków Leśna Dziesiątka Trzepak TAK
293 Średnicka Agata Kraków Półmaraton Brak TAK
294 Średnicki Marcin Kraków Półmaraton Brak TAK
295 Światowiec Łukasz Kraków Półmaraton Brak TAK
296 Świętek Dominika Kraków Leśna Dziesiątka Itmbw Kraków TAK
297 Tabiś Bartosz Mysłowice Półmaraton Brak TAK
298 Taf Robert Rzezawa Półmaraton Brak TAK
299 Tarnawska Anna Wieliczka Leśna Dziesiątka Uks Lider TAK
300 Taźbierska Judyta Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
301 Tomaszek-Kosoń Bernadeta Kraków Półmaraton Azs Awf Kraków Masters TAK
302 Topolski Marcin Jadowniki Półmaraton Człowiek Który Nie Boi Się Chucka Norrisa TAK
303 Trando Michał Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
304 Trojanowski Wojciech Lipnica Górna Leśna Dziesiątka Brak TAK
305 Truty Marcin Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
306 Tryjefaczka Sławomir Niepołomice Leśna Dziesiątka Brak TAK
307 Trzaska-Dudek Monika Kraków Półmaraton Brak TAK
308 Turski Łukasz Niepołomice Leśna Dziesiątka Rossmann TAK
309 Urbaniec Jarosława Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
310 Urbanik Jakub Rzeszów Leśna Dziesiątka Brak TAK
311 Urbanowicz Jerzy Kraków Półmaraton Brak TAK
312 Wabik Natalia Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
313 Walczyk Rafał Niepolomice Leśna Dziesiątka Brak TAK
314 Warchałowski Wiktor Kraków Półmaraton Brak TAK
315 Warszawiak Paweł Wieliczka Leśna Dziesiątka Brak TAK
316 Wilczek Magda Trzciana Leśna Dziesiątka Ściana Trzciana TAK
317 Wilk Paweł Miechów Półmaraton Brak TAK
318 Wilk Joanna Niepołomice Leśna Dziesiątka Brak TAK
319 Wilk Stanisław Kraków Leśna Dziesiątka - TAK
320 Wilk-Zaleśna Aneta Zabierzów Bocheński Leśna Dziesiątka Brak TAK
321 Wnuk Tomasz Łazy Półmaraton Brak TAK
322 Wojas Magdalena Kraków Leśna Dziesiątka Słodko Zdrowy TAK
323 Wojciechowicz Tomasz Niepołomice Półmaraton MPEC Kraków TAK
324 Wojdak Damian Bielcza Półmaraton Brak TAK
325 Wojdyło Monika Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
326 Wojnarowska Karolina Wieliczka Leśna Dziesiątka Niepołomnóg TAK
327 Wojtasik Ewelina Tychy Leśna Dziesiątka Brak TAK
328 Wójcicki Krzysztof Kraków Leśna Dziesiątka Decathlon Kraków TAK
329 Wójcik Maciej Wieliczka Leśna Dziesiątka Abel Nieruchomości Maciej Wójcik TAK
330 Wójtowiec Anna Kraków Półmaraton Brak TAK
331 Wróbel Katarzyna Kraków Leśna Dziesiątka Słodko Zdrowy TAK
332 Wróblewska-Galara Lidia Kocmyrzów Leśna Dziesiątka Brak TAK
333 Zachara Anna Kraków Półmaraton Brak TAK
334 Zaczek Tomasz Kraków Półmaraton Brak TAK
335 Zając Krzysztof Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
336 Zaklikiewicz Piotr Bielsko-Biała Leśna Dziesiątka Brak TAK
337 Ząbek Marzena Wysiołek Luborzycki Leśna Dziesiątka Brak TAK
338 Ząbek Grzegorz Wysiołek Luborzycki Leśna Dziesiątka Brak TAK
339 Zielinska Katarzyna Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
340 Ziółkowska-Wnuk Monika Łazy Półmaraton Brak TAK
Rejestracja zamknięta