Lista opłaconych

Lista opłaconych


SPORTOWE POWITANIE LATA - biegi młodzieżowe, towarzyszące Półmaratonowi Trzech Rzek


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Baranowska Eliza Nowy Dwór Mazowiecki bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
2 Dubrow Malgorzata Nowy Dwór Mazowiecki bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
3 Dubrow Barbara Nowy Dwór Mazowiecki bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
4 Głowacki Alan Nowy Dwór Mazowiecki bieg wg kategorii wiekowych Świt Nowy Dwór Mazowiecki TAK
5 Gollnik Emilka Nowy Dwór Mazowiecki bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
6 Jabłoński Adam Nowy Dwór Mazowiecki bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
7 Jabłoński Julian Nowy Dwór Mazowiecki bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
8 Kaźmierczak Stanisław Zakroczym bieg wg kategorii wiekowych Świt Ndm TAK
9 Kuziak Mieszko Warszawa bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
10 Kuziak Dobromir Warszawa bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
11 Maliszewski Stanisław Nasielsk bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
12 Maliszewski Franciszek Nasielsk bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
13 Matusiak Maciej Nowy Dwór Mazowiecki bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
14 Matusiak Maja Nowy Dwór Mazowiecki bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
15 Mazurek Iga Janówek Pierwszy bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
16 Mazurek Pola Janówek Pierwszy bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
17 Nowak Martyna Nowy Dwór Mazowiecki bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
18 Paurowicz Laura Wieliszew bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
19 Paurowicz Dawid Wieliszew bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
20 Paurowicz Nina Wieliszew bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
21 Pierścieniak Oliwier Nowy Dwór Mazowiecki bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
22 Piotrowska Adrianna Nowy Dwór Mazowiecki bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
23 Piotrowska Aleksandra Nowy Dwór Mazowiecki bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
24 Piórkowski Jan Nowy Dwór Mazowiecki bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
25 Piórkowski Adam Nowy Dwór Mazowiecki bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
26 Rasiński Tymoteusz Legionowo bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
27 Rekus Zuzanna Płock bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
28 Sobczyk Maks Nowy Dwór Mazowiecki bieg wg kategorii wiekowych Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
29 Sobczyńska Julia Szczypiorno bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
30 Sobczyński Michał Szczypiorno bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
31 Szadkowski Kacper Nowy Dwór Mazowiecki bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
32 Weiss Stanisław Olszewnica Stara bieg wg kategorii wiekowych Legionovia TAK
33 Witkowska Zofia Łajski bieg wg kategorii wiekowych Bks Wataha Warszawa TAK
34 Witkowski Antoni Nowy Dwór Mazowiecki bieg wg kategorii wiekowych - TAK
35 Wrzeszcz Helena Sowia Wola bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
36 Zakrzewski Jan Zakroczym bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
37 Zakrzewski Marcin Zakroczym bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
38 Zielińska Iga Nowy Dwór Mazowiecki bieg wg kategorii wiekowych Brak TAK
Rejestracja zamknięta