Lp. |
Nazwisko i Imię |
Miejscowość |
Dystans |
Klub |
Wpłata |
1 |
Adamczyk Jaroslaw |
Tworkowa |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Osp Tworkowa 1 |
TAK |
2 |
Adamczyk Piotr |
Rabka Zdrój |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Osp Rdzawka |
TAK |
3 |
Bachul Tomasz |
Bystra Podchalańska |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Osp Bystra |
TAK |
4 |
Baran Sebastian |
Szczurowa |
klasyfikacja indywidualna |
Brak |
TAK |
5 |
Batko Wojciech |
Wieliczka |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Krwawe Suty |
TAK |
6 |
Bąk Emma |
Tarnów |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Unit37 |
TAK |
7 |
Bąk Gabriela |
Tarnów |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Unit37 |
TAK |
8 |
Bednarek Mariusz |
Tworkowa |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
0Sp Tworkowa1 |
TAK |
9 |
Bernady Krzysztof |
Niedzieliska |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Osp Niedzieliska |
TAK |
10 |
Bernady Dariusz |
Niedzieliska |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Korona Niedzieliska |
TAK |
11 |
Bożek Wojciech |
Kryg |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Osp Kryg |
TAK |
12 |
Bulanda Krzysztof |
Kraków |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Brak |
TAK |
13 |
Cajler Adrian |
Gosprzydowa |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Brak |
TAK |
14 |
Chrabąszcz Bartłomiej |
Szczurowa |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Brak |
TAK |
15 |
Ciuruś Patryk |
Brzesko |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Brak |
TAK |
16 |
Czechmański Patryk |
Rzezawa |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Brak |
TAK |
17 |
Domagała Krzysztof |
Tworkowa |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Brak |
TAK |
18 |
Dudzik Sebastian |
Tarnów |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Unit37 |
TAK |
19 |
Firek Bartosz |
Rdzawka |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Osp Rdzawka |
TAK |
20 |
Fiut Anna |
Czaczów |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Osp Łabowa |
TAK |
21 |
Gaik Michał |
Stronie |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Osp Grs Nowy Sącz |
TAK |
22 |
Glica Krzysztof |
Maniów |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Osp Jadowniki Mokre |
TAK |
23 |
Głąb Justyna |
Strzelce Małe |
klasyfikacja indywidualna |
Brak |
TAK |
24 |
Gniadek Krzysztof |
Wielka Wies |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Kpp W Brzesku |
TAK |
25 |
Gniadek Patryk |
Wielka Wies |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Brak |
TAK |
26 |
Golonka Sebastian |
Jadowniki Mokre |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Osp Jadowniki Mokre |
TAK |
27 |
Gontarz Jakub |
Siercza |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Brak |
TAK |
28 |
Górska Magdalena |
Kroczyce |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Brak |
TAK |
29 |
Hełmecki Mateusz |
Chełmiec |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Brak |
TAK |
30 |
Hełmecki Henryk |
Chełmiec |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Brak |
TAK |
31 |
Januś Piotr |
Lisia Góra |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Osp Jadowniki Mokre |
TAK |
32 |
Jasińska Kwolek Krystyna |
Tarnów |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Unit37 |
TAK |
33 |
Jurzec Dorota |
Rdzawka |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Osp Rdzawka |
TAK |
34 |
Kałuża Marcin |
Jadowniki Mokre |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Osp Jadowniki Mokre |
TAK |
35 |
Karaś Łukasz |
Szczepanów |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Brak |
TAK |
36 |
Koniec Marcel |
Sławniów |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Jrg Zawiercie |
TAK |
37 |
Kraj Dawid |
Tworkowa |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Osp Tworkowa 1 |
TAK |
38 |
Kuboń Janusz |
Jaworsko |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Kpp W Brzesku |
TAK |
39 |
Kulka Mateusz |
Bystra Podhalanska |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Osp Bystra |
TAK |
40 |
Kulka Marcin |
Bystra Podhalańska |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Osp Bystra |
TAK |
41 |
Kupiec Grzegorz |
Tymowa |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Osp Tworkowa 2 |
TAK |
42 |
Kuzara Rafał |
Tarnów |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Unit37 |
TAK |
43 |
Kuzara Joanna |
Tarnów |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Unit37 |
TAK |
44 |
Lowe Kinga |
Tarnów |
klasyfikacja indywidualna |
Unit37 |
TAK |
45 |
Łopuch Robert |
Łabowa |
klasyfikacja indywidualna |
Brak |
TAK |
46 |
Majdyś Emilia |
Jadowniki |
klasyfikacja drużynowa |
Hdk Motojadowniki |
TAK |
47 |
Małysa Jakub |
Biłgoraj |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Brak |
TAK |
48 |
Marchewka Alex |
Kraków |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Brak |
TAK |
49 |
Mędrek Mateusz |
Strzelce Małe |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Brak |
TAK |
50 |
Mika Maciej |
Kryg |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Brak |
TAK |
51 |
Mirek Paweł |
Nowa Góra |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Brak |
TAK |
52 |
Miś Joanna |
Przeginia Duchowna |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Brak |
TAK |
53 |
Miś Izabela |
Przeginia Duchowna |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Brak |
TAK |
54 |
Nawrot Piotr |
Kidów |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Jrg Zawiercie |
TAK |
55 |
Nowak Grzegorz |
Zawiercie |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Jrg Zawiercie |
TAK |
56 |
Ogonowski Igor |
Kraków |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Brak |
TAK |
57 |
Orzechowski Arkadiusz |
Rzeszotary |
klasyfikacja drużynowa |
Brak |
TAK |
58 |
Pączek Weronika |
Sułkowice |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Osp Łęki |
TAK |
59 |
Podleś Oliwier |
Sterkowiec |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Hdk Motojadowniki |
TAK |
60 |
Polak Maksymilian |
Bystra Podhalańska |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Osp Bystra |
TAK |
61 |
Pruchnicka Klaudia |
Tarnów |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Unit37 |
TAK |
62 |
Przybyło Kacper |
Sterkowiec |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Hdk Motojadowniki |
TAK |
63 |
Rębacz Adrian |
Rajsko |
klasyfikacja indywidualna |
Brak |
TAK |
64 |
Siemiątkowski Jakub |
Kraków |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Befit24Team |
TAK |
65 |
Sławek Jakub |
Kąty |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Osp |
TAK |
66 |
Stramek Marek |
Sidzina |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Osp Rdzawka |
TAK |
67 |
Sysło Katarzyna |
Kraków |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Brak |
TAK |
68 |
Szczap Bartosz |
Kraków |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Brak |
TAK |
69 |
Szurek Tomasz |
Kryg |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Brak |
TAK |
70 |
Szwaja Bartosz |
Kleszczowa |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Jrg Zawiercie |
TAK |
71 |
Szydek Jakub |
Brzesko |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Kp Psp Brzesko |
TAK |
72 |
Tokarz Karol |
Tworkowa |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Osp Tworkowa 1 |
TAK |
73 |
Turek Patryk |
Tworkowa |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Osp Tworkowa 2 |
TAK |
74 |
Urbańczyk Łukasz |
Łęki |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Osp Łęki |
TAK |
75 |
Warzecha Mateusz |
Uszew |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
16 Bpd |
TAK |
76 |
Wesołowski Bartosz |
Nowy Sącz |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Osp Grs Nowy Sącz |
TAK |
77 |
Wilkosz Konrad |
Jadowniki Mokre |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Osp Jadowniki Mokre |
TAK |
78 |
Winczura Michał |
Szczurowa |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
No Limit |
TAK |
79 |
Wiśniewski Piotr |
Wietrzychowice |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
OSP Jadowniki Mokre |
TAK |
80 |
Wołek Janusz |
Kunice |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Brak |
TAK |
81 |
Zachara Bartłomiej |
Mokrzyska |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Brak |
TAK |
82 |
Zając Anna |
Rdzawka |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Osp Rdzawka |
TAK |
83 |
Zapart Piotr |
Wola Dębińska |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Kp Psp Brzesko |
TAK |
84 |
Zawadzki Krzysztof |
Kunice |
klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata |
Brak |
TAK |
85 |
Zelek Jakub |
Tworkowa |
klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata |
Osp Tworkowa 2 |
TAK |