Lp. |
Nazwisko i Imię |
Miejscowość |
Dystans |
Klub |
Wpłata |
1 |
Andrzejczyk Fabian |
Przasnysz |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
2 |
Babich Igor |
, |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Klub Sportowy Ciechan |
TAK |
3 |
Bakuła Jolanta |
Jednorożec |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
4 |
Bakuła Emilia |
Jednorożec |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
5 |
Bakuła Piotr |
Jednorożec |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
6 |
Bakuła Jerzy |
Laskowiec |
marsz NW 5 km |
Uks Clan Ostrołęka |
TAK |
7 |
Balcerczyk Zuzanna |
Ulatowo Pogorzel |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
8 |
Balcerczyk Oliwia |
Ulatowo Pogorzel |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
9 |
Bałabas Artur |
Ciechanow |
bieg 5 km |
Asfaltlove Dziki |
TAK |
10 |
Banach Andrzej |
Olsztyn |
bieg 5 km |
Są Wolniejsi |
TAK |
11 |
Banaszek-Popławska Halina |
Mszczonów |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
12 |
Baprawska Katarzyna |
Niechodzin |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
13 |
Baran Iwona |
Szczytno |
marsz NW 5 km |
Morsy Szczytno # Reset |
TAK |
14 |
Barłożek Martyna |
Cegielnia |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
15 |
Barłożek Martyna |
Cegielnia |
marsz NW 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
16 |
Barłożek Dorota |
Cegielnia |
marsz NW 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
17 |
Barłożek Jan |
Cegielnia |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
18 |
Bekas Dariusz |
Radom |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
19 |
Białobrzeska Katarzyna |
Olsztyn |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
20 |
Białobrzeski Łukasz |
Olsztyn |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
21 |
Bierzanowska Kornelia |
Przasnysz |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
22 |
Bierzanowski Oliwer |
Przasnysz |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
23 |
Blaut Zuzanna |
Rusinowice |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
24 |
Bloch Eryk |
Wyszków |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
25 |
Błażejewski Zdzisław |
Przasnysz |
bieg 5 km |
KS Przaśnik Przasnysz |
TAK |
26 |
Bojarska Agata |
Stegna |
marsz NW 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
27 |
Borczak Joanna |
Szla |
bieg 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
28 |
Borczak Dariusz |
Szla |
bieg 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
29 |
Borczak Aleksandra |
Szla |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
30 |
Borczak Adam |
Przasnysz |
bieg 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
31 |
Borczak Krzysztof |
Szla |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
32 |
Borkowska Helena |
Marki |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
33 |
Borkowska Marta |
Ciechanów |
bieg 5 km |
Asfaltlove Dziki |
TAK |
34 |
Borkowski Jan |
Marki |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
35 |
Borkowski Jacek |
Marki |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
36 |
Borkowski Karol |
Ciechanów |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Asfaltlove Dziki |
TAK |
37 |
Borowa Marcelina |
Amelin |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
38 |
Borowa Alicja |
Amelin |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
39 |
Borowska Joanna |
Chorzele |
marsz NW 5 km |
Limes Bank |
TAK |
40 |
Borowy Julian |
Amelin |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
41 |
Bors Paweł |
Połoń |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Połoń |
TAK |
42 |
Bors Adam |
Połoń |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Połoń |
TAK |
43 |
Bors Piotr |
Połoń |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Połoń |
TAK |
44 |
Bożomańska Lena |
Ostrołęka |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
45 |
Bralewska Maria |
Białebłoto-Kobyla |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
46 |
Bralewski Sylwester |
Białebłoto-Kobyla |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
47 |
Brocka Milena |
Ualtowo Pogorzel |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
48 |
Brocka Aleksandra |
Ulatowo-Pogorzel |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
49 |
Brodacka Monika |
Ostrołęka |
marsz NW 5 km |
Chodzę Bo Lubię Ostrołęka |
TAK |
50 |
Brzezina Józef Maciej |
Sochaczew |
marsz NW 5 km |
Hulaj Noga Sochaczew |
TAK |
51 |
Brzezina Ewa |
Sochaczew |
marsz NW 5 km |
Hulaj Noga Sochaczew |
TAK |
52 |
Brzostek Krystian |
Szczytno |
bieg 5 km |
Klub Biegacza Jurund Szczytno |
TAK |
53 |
Brzozowa Natalia |
Stegna |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
54 |
Budna Julia |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
55 |
Bugajski Adam |
Warszawa |
marsz NW 5 km |
Dead On Arrival |
TAK |
56 |
Burzyńska Martyna |
Kicin |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Ks Ciechan |
TAK |
57 |
Cesarczyk Anna |
Napierki |
marsz NW 5 km |
Nidzica Biega |
TAK |
58 |
Chełmiński Grzegorz |
Szczytno |
bieg 5 km |
Akb Szczytno |
TAK |
59 |
Chmielewska Magda |
Małowidz |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
60 |
Chmielewska Tatiana |
Rudka |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Lks Masuria Jęcznik |
TAK |
61 |
Chmielewska Kalina |
Rudka |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Lks Masuria Jęcznik |
TAK |
62 |
Chojnacki Oliwier |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
63 |
Chorążewicz Bartłomiej |
Myszyniec |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
64 |
Chorążewicz Eugeniusz |
Myszyniec |
bieg 5 km |
Mkl Myszyniec |
TAK |
65 |
Chwedoruk Wojciech |
Szczytno |
bieg 5 km |
Morsy Szczytno # Reset |
TAK |
66 |
Cichocka Anna |
Ciechanów |
marsz NW 5 km |
Jurand Ciechanów |
TAK |
67 |
Cylke Urszula |
Ciechanów |
bieg 5 km |
Mazovia Proactiv |
TAK |
68 |
Cynta Maciej |
Olsztyn |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
69 |
Czajkowska Dorota |
Budki |
marsz NW 5 km |
Limes Bank |
TAK |
70 |
Czajkowski Tomasz |
Budki |
marsz NW 5 km |
Limes Bank |
TAK |
71 |
Częścik Szymon |
, |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
72 |
Darkowski Rafał |
Winnica |
bieg 5 km |
Lider Winnica |
TAK |
73 |
Dawid Mateusz |
Nowa Wieś |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
74 |
Dawid Monika |
Nowa Wieś |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
75 |
Dawid Aleksander |
Nowa Wieś |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
76 |
Dąbrowski Mirosław |
Olsztyn |
bieg 5 km |
Są Wolniejsi |
TAK |
77 |
Deluga Magdalena |
Wyszków |
bieg 5 km |
Kbwyszków |
TAK |
78 |
Deptuła Stanisław |
Bydgoszcz |
bieg 5 km |
Niezrzeszony |
TAK |
79 |
Deptuła Wojciech |
Bydgoszcz |
bieg 5 km |
Niezrzeszony |
TAK |
80 |
Derzyńska Barbara |
Żelazna Rządowa |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
81 |
Dębska Judyta |
Nowe Miasto |
marsz NW 5 km |
Aktywność Rodzi Pozytywność |
TAK |
82 |
Długokęcka Blanka |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
83 |
Długokęcka Anna |
Jednorożec |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
84 |
Długokęcki Daniel |
Ciechanów |
bieg 5 km |
Harder Ciechanów |
TAK |
85 |
Długokęcki Antoni |
Ciechanów |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Harder |
TAK |
86 |
Długokęcki Artur |
Jednorożec |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
87 |
Długokęcki Krzysztof |
Ciechanów |
marsz NW 5 km |
Team Nw Ciechanów |
TAK |
88 |
Długokęcki Tobiasz |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
89 |
Długołęcka Marzena |
Krasne |
bieg 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
90 |
Długołęcka Aleksandra |
Przasnysz |
bieg 5 km |
KS Przaśnik Przasnysz |
TAK |
91 |
Długołęcki Piotr |
Zielona |
bieg 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
92 |
Dobies Grzegorz |
Pawlowo |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
93 |
Drzewiecki Wojciech |
Serock |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
94 |
Drzewiecki Aleksander |
Serock |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
95 |
Dudziec Martyna |
Szczytno |
bieg 5 km |
MAZURSKIE DZIKI |
TAK |
96 |
Dusiński Piotr |
Przasnysz |
bieg 5 km |
Mks Przasnysz Sekcja Kickboxing |
TAK |
97 |
Dusza Paweł |
Laskowiec |
bieg 5 km |
Kss Obrońca Troszyn |
TAK |
98 |
Dzięgielewski Franciszek |
Ulatowo Czerniaki |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
99 |
Dzięgielewski Rafał |
Natalin |
bieg 5 km |
Kb Wyszków |
TAK |
100 |
Dziwura Agnieszka |
Chorzele |
marsz NW 5 km |
Limes Bank |
TAK |
101 |
Faderewski Piotr |
Ciechanów |
bieg 5 km |
AsfaltLove Dziki |
TAK |
102 |
Fedoruk Anna |
Wielbark |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
103 |
Filipek Wiktor |
Świercze |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
104 |
Filipek Przemysław |
Świercze |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
105 |
Franczak Małgorzata |
Warszawa |
marsz NW 5 km |
Nw Człapski Team |
TAK |
106 |
Franczak Anna |
Warszawa |
marsz NW 5 km |
Nw Człapski Team |
TAK |
107 |
Franczak Dariusz |
Warszawa |
marsz NW 5 km |
Nw Człapski Team |
TAK |
108 |
Fronczak Zofia |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
109 |
Frontczak Marek |
Jednorożec |
bieg 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
110 |
Gadomska Iga |
Romany Sebory |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
111 |
Gadomska Barbara |
Przasnysz |
bieg 5 km |
Ksprzasnik |
TAK |
112 |
Gadomski Łukasz |
Płońsk |
bieg 5 km |
Aktywność Rodzi Pozytywność |
TAK |
113 |
Gadomski Jacek |
Przasnysz |
bieg 5 km |
Ks Przasnik |
TAK |
114 |
Gadomski Jakub |
Romany Sebory |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
115 |
Gadomski Andrzej |
Chorzele |
bieg 5 km |
Pge Energetic Running |
TAK |
116 |
Gaj Monika |
Warszawa |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
117 |
Gaj Krzysztof |
Warszawa |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
118 |
Gałązka Julia |
Płatkownica |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
119 |
Gałązka Monika |
Płatkownica |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
120 |
Gałązka Tomasz |
Płatkownica |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
121 |
Gasperowicz Teresa |
Olsztyn |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
122 |
Gęsiarz Szymon |
Płock |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
123 |
Gęsiarz Monika |
Płock |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
124 |
Glinka Weronika |
Dąbrowy |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
125 |
Głażewska Magdalena |
Chorzele |
marsz NW 5 km |
Nie Ma |
TAK |
126 |
Głażewski Tomasz |
Warszawa |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
127 |
Gogołek Dominika |
Ostrołęka |
bieg 5 km |
Biegam Bo Lubię Ostrołęka |
TAK |
128 |
Golan Aleksander |
Lipniki |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
129 |
Golan Nadia |
Lipniki |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
130 |
Golan Grzegorz |
Myszyniec |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
131 |
Golan Lena |
Myszyniec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Predator Mma |
TAK |
132 |
Golan Melania |
Myszyniec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
133 |
Goliaszewski Wiktor |
Przasnysz |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
134 |
Gołębiewski Mateusz |
Pęchcin |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
135 |
Gołota Marcelina |
Ulatowo-Pogorzel |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
136 |
Gołota Aleksander |
Ulatowo-Pogorzel |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
137 |
Gołota Paulina |
Ulatowo-Pogorzel |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
138 |
Gomółkiewicz Filip |
Jednorozec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
139 |
Gomółkiewicz Lucjan |
Jednorozec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
140 |
Gorząch Zbigniew |
Ciechanów |
bieg 5 km |
Asfaltlove Dziki |
TAK |
141 |
Gozdan Michalina |
Pułtusk |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Fabryka Wellness |
TAK |
142 |
Gozdan Agnieszka |
Pułtusk |
bieg 5 km |
Fabryka Wellness |
TAK |
143 |
Górczyńska Lena |
Przasnysz |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
144 |
Górczyński Nikolas |
Przasnysz |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
145 |
Górka Alicja |
Radziejowice |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
146 |
Górka Grażyna |
Radziejowice |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
147 |
Grabowska Roksana |
Chorzele |
bieg 5 km |
KS Przaśnik Przasnysz |
TAK |
148 |
Grabowska Monika |
Małowidz |
bieg 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
149 |
Grabowska Wiktoria Hanna |
Chorzele |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Limes Bank |
TAK |
150 |
Grabowska Anna |
Olsztyn |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
151 |
Grabowska Bożena |
Zaręby |
bieg 5 km |
Limes Bank |
TAK |
152 |
Grabowska Zuzanna |
Małowidz |
bieg 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
153 |
Grabowska Zuzanna |
Małowidz |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
154 |
Grabowska Agata |
Małowidz |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
155 |
Grabowska Maja Alicja |
Chorzele |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Limes Bank |
TAK |
156 |
Grabowski Wiktor |
Małowidz |
bieg 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
157 |
Grabowski Artur Patryk |
Chorzele |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Limes Bank |
TAK |
158 |
Grabowski Igor |
Chorzele |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
159 |
Grabowski Tomasz |
Chorzele |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
160 |
Grabowski Grzegorz |
Olsztyn |
bieg 5 km |
Są Wolniejsi |
TAK |
161 |
Grudkowski Tomasz |
Szczytno |
bieg 5 km |
Akb Wtz Szczytno Trohim Team |
TAK |
162 |
Grzeszczyk Maria |
Drażdzewo Małe |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
163 |
Gudanis Izabela |
Wyszków |
bieg 5 km |
Kb Wyszków |
TAK |
164 |
Gumkowski Andrzej |
Ostrołęka |
bieg 5 km |
Amz Aktywnie Morsowo Zdrowo |
TAK |
165 |
Gut Bogdan |
Wielbark |
bieg 5 km |
Morsy Szczytno #Reset |
TAK |
166 |
Gut Elżbieta |
Wielbark |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
167 |
Gut Renata |
Ulatowo Pogorzel |
bieg 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
168 |
Gwiazda Kazimiera |
Jednorożec |
marsz NW 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
169 |
Gwiazda Emilia |
Jednorożec |
bieg 5 km |
Jednorożec robi co może |
TAK |
170 |
Gwiazda Dawid |
Stegna |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
171 |
Gwiazda Dawid |
Stegna |
bieg 5 km |
Jrcm |
TAK |
172 |
Gwiazda Angelika |
Stegna |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
173 |
Iniarski Artur |
Ciechanów |
bieg 5 km |
Mazovia Proactiv Ciechanów |
TAK |
174 |
Iwań Katarzuba |
Wyszkow |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
175 |
Iwańska Teresa |
Wyszków |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
176 |
Iwulski Krzysztof |
Jednorożec |
marsz NW 5 km |
JEDNOROŻEC ROBI CO MOŻE |
TAK |
177 |
Jabłoński Jakub |
Nidzica |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Nidzica Biega |
TAK |
178 |
Jabłoński Miłosz |
Nidzica |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Nidzica Biega |
TAK |
179 |
Jabłoński Paweł |
Nidzica |
bieg 5 km |
Nidzica Biega |
TAK |
180 |
Jagiełło Krzysztof |
Ząbki |
bieg 5 km |
Biegające Ząbki |
TAK |
181 |
Jagiełło Katarzyna |
Ząbki |
bieg 5 km |
Biegające Ząbki |
TAK |
182 |
Jakubcewicz Maja |
Szczytno |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
183 |
Jakubowski Dariusz |
Winnica |
bieg 5 km |
Lider Winnica |
TAK |
184 |
Jakubowski Tobiasz |
Winnica |
bieg 5 km |
Lider Winnica |
TAK |
185 |
Jaworski Jacek |
Przasnysz |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
186 |
Jeziorek Zuzanna |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
187 |
Jurkian Łukasz |
Przasnysz |
bieg 5 km |
Ks Przasnik |
TAK |
188 |
Jurkian Anita |
Przasnysz |
bieg 5 km |
Ks Przaśnik |
TAK |
189 |
Kacprzyk Jakub |
Lipniki |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
190 |
Kamiński Bartosz |
Dąbrowa |
bieg 5 km |
Lks Maków Mazowiecki |
TAK |
191 |
Karasiewicz Paweł |
Winnica |
bieg 5 km |
Lider Winnica |
TAK |
192 |
Kardaś Barbara |
Jednorożec |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
193 |
Karwacki Karol |
Ojrzeń |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
194 |
Karwacki Aleksander |
Ojrzeń |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
195 |
Kawiecka Alicja |
Stegna |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
196 |
Kawiecki Arkadiusz |
Stegna |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
197 |
Kaźmierczak Mariusz |
Płońsk |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
198 |
Kijowski Wojciech |
Ostrołęka |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
199 |
Kisiel Marcin |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
200 |
Kisiel Katarzyna |
Białuty |
marsz NW 5 km |
Nidzica Biega |
TAK |
201 |
Kiślak-Malinowska Aleksandra |
Olsztyn |
bieg 5 km |
Wydział Matematyki I Informatyki Uwm |
TAK |
202 |
Klimczak Robert |
Jednorożec/Ostrołęka |
bieg 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
203 |
Klimik Zenon |
Szczytno |
bieg 5 km |
Akb Szczytnoi |
TAK |
204 |
Klonowska Iga |
Łęgajny |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
205 |
Klonowska Aleksandra |
Łegajny |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
206 |
Klonowski Aleksander |
Łęgajny |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
207 |
Kluj Bogusław |
Zakręt |
bieg 5 km |
Biegam Dla Sandry I Roberta |
TAK |
208 |
Kmoch Michał Jan |
Jednorożec |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
209 |
Kobylińska Kornelia |
Ciechanów |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
210 |
Kobylińska Iga |
Ciechanów |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
211 |
Kobyliński Piotr |
Przasnysz |
bieg 5 km |
Klub Sportowy Przaśnik Przasnysz |
TAK |
212 |
Kociński Adrian |
Kadzidło |
bieg 5 km |
Biegam Bo Lubię Ostrołęka |
TAK |
213 |
Kolator Julia |
Ostrów Mazowiecka |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
214 |
Kolator Marta |
Ostrów Mazowiecka |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
215 |
Kolator Witold |
Ostrów Mazowiecka |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
216 |
Kołakowska Laura |
Ciechanów |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Asfaltlove Dziki |
TAK |
217 |
Kołakowski Rafał |
Działdowo |
bieg 5 km |
Ks Schulo Team Działdowo |
TAK |
218 |
Kon Monika |
Płońsk |
bieg 5 km |
Aktywność Rodzi Pozytywność |
TAK |
219 |
Kopacz Katarzyna |
Gdynia |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
220 |
Kopacz Filip |
Gdynia |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
221 |
Kopyt Mateusz |
Staroźreby |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
222 |
Korsak Grzegorz |
Ostroleka |
bieg 5 km |
Uks Clan Ostrołęka |
TAK |
223 |
Korzeniecka Aleksandra |
Ostrołeka |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
224 |
Korzeniecki Szymon |
Ostrołeka |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Okla Elektro-Energetyka |
TAK |
225 |
Korzeniecki Marcin |
Ostrołeka |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
226 |
Kosak-Orzoł Anna |
Połoń |
marsz NW 5 km |
Limes Bank |
TAK |
227 |
Kosiec Julia |
Tarczyn |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
228 |
Kościelska Agnieszka |
Chruszczewo |
bieg 5 km |
Asfaltlove Dziki |
TAK |
229 |
Kościelski Mariusz |
Chruszczewo |
bieg 5 km |
Asfaltlove Dziki |
TAK |
230 |
Kowalczyk Brajan |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
231 |
Kowalczyk Kinga |
Jednorożec |
bieg 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
232 |
Kowalczyk Jacek |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
233 |
Kowaliński Maciej |
Ciechanów |
bieg 5 km |
Mazovia Proactiv Ciechanów |
TAK |
234 |
Kowalska Małgorzata |
Psucin |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
235 |
Kowalska Helena |
Psucin |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Bks Wataha Warszawa |
TAK |
236 |
Kowalska Marianna |
Psucin |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Bks Wataha Warszawa |
TAK |
237 |
Kowalska Agnieszka |
Działdowo |
bieg 5 km |
Ks Schulo Team Działdowo |
TAK |
238 |
Kowalski Marek |
Humięcino-Andrychy |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
239 |
Kowalski Stanisław |
Psucin |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
240 |
Kowalski Bartosz |
Mława |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
241 |
Koziatek Jakub 1 |
Szczytno |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
242 |
Koziatek Natalia |
Szczytno |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
243 |
Koziatek Sebastian |
Szczytno |
bieg 5 km |
Mazurskie Dziki |
TAK |
244 |
Koziatek Jakub 1 |
Szczytno |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
245 |
Koziatek Marcin |
Szczytno |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
246 |
Koziatek Jakub 2 |
Szczytno |
bieg 5 km |
MAZURSKIE DZIKI |
TAK |
247 |
Kozon Marta |
Ostrołęka |
marsz NW 5 km |
Chodzę Bo Lubię |
TAK |
248 |
Koźlik Karol |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
249 |
Koźlik Zuzanna |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
250 |
Koźlik Anna |
Jednorożec |
bieg 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
251 |
Koźlik Zdzisław |
Jednorożec |
bieg 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
252 |
Krajza Przemysław |
Jedwabno |
bieg 5 km |
Mazurskie Dziki |
TAK |
253 |
Krawczyk Adrian |
Krasnosielc |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
254 |
Król Magdalena |
Nowy Dwór Mazowiecki |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
255 |
Królikowski Adam |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
256 |
Krupiński Andrzej |
Chorzele |
bieg 5 km |
Chorzele Zadyszka |
TAK |
257 |
Krzemińska Antonina |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
258 |
Krzemiński Aleksander |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
259 |
Krzykwa Ania |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
260 |
Krzykwa Lena |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
261 |
Kubajewska Emilia Justyna |
Świercze |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
262 |
Kubajewski Paweł |
Świercze |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
263 |
Kucharska Laura |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
264 |
Kucińska Magdalena |
Stegna |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
265 |
Kuczyńska Marta |
Chorzele |
marsz NW 5 km |
Limes Bank |
TAK |
266 |
Kuczyński Szymon |
Chorzele |
marsz NW 5 km |
Limes Bank |
TAK |
267 |
Kuczyński Kacper |
Ojrzeń |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Ks Ciechan |
TAK |
268 |
Kuczyński Wojciech |
Chorzele |
marsz NW 5 km |
Limes Bank |
TAK |
269 |
Kulesza Justyna |
Jednorożec |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
270 |
Kulesza Marek |
Baranowo |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
271 |
Kulesza Jarosław |
Jednorożec |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
272 |
Kupis Dorota |
Ostrołęka |
marsz NW 5 km |
Chodzę Bo Lubię Ostrołęka |
TAK |
273 |
Kwiatkowski Dariusz |
Stegna |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
274 |
Kwiatkowski Szymon |
Stegna |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
275 |
Kwiatkowski Michał |
Stegna |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
276 |
Lambrych Emilia |
Ostrołęka |
marsz NW 5 km |
Chodzę Bo Lubię Ostrołęka |
TAK |
277 |
Lenkiewicz Weronika |
Olszewka |
bieg 5 km |
Lks Kurpie Na Luzie |
TAK |
278 |
Lewandowski Zenon |
Ciechanów |
bieg 5 km |
Tygodnik Ciechanowski |
TAK |
279 |
Lipka Hanna |
Wielbark |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
280 |
Liszka Hanna |
Warszawa |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Kaziki |
TAK |
281 |
Liszka Karolina |
Warszawa |
bieg 5 km |
Kaziki |
TAK |
282 |
Lubińska Aneta |
Ciechanów |
bieg 5 km |
Mazovia Proactive Ciechanów |
TAK |
283 |
Ludwicka Iwona |
Rembielin |
bieg 5 km |
Team Ludwiccy |
TAK |
284 |
Łobejko Wiesław |
Stanisławów |
bieg 5 km |
Bravehearts Legionowo |
TAK |
285 |
Łopiński Łukasz |
Łochów |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
286 |
Łykowski Leszek |
Legionowo |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
287 |
Majdowska Renata |
Przasnysz |
bieg 5 km |
Ks Przaśnik Przasnysz |
TAK |
288 |
Majdowski Marek |
Przasnysz |
bieg 5 km |
Ks Przaśnik Przasnysz |
TAK |
289 |
Majewski Kacper |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
290 |
Majewski Mikołaj |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
291 |
Makohon Artem |
Legionowo |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Bravehearts Legionowo |
TAK |
292 |
Makowska Gosia |
Parciaki |
bieg 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
293 |
Makowski Maciek |
Parciaki |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
294 |
Makowski Franek |
Parciaki |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
295 |
Małowidzki Jarosław |
Budziska |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
296 |
Małowidzki Hubert |
Budziska |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
297 |
Małowidzki Ignacy |
Budziska |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
298 |
Mateusiak Radosław |
Różan |
bieg 5 km |
Lks Kurpie Na Luzie |
TAK |
299 |
Miączyńska Emilka |
Płońsk |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
300 |
Mierzejewski Grzegorz |
Grudusk |
bieg 5 km |
Team Spirit |
TAK |
301 |
Mierzejewski Rafał |
Grudusk |
bieg 5 km |
Team Spirit! |
TAK |
302 |
Mietlińska Grażyna |
Duczki |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
303 |
Mikołajczyk Natalia |
Chorzele |
marsz NW 5 km |
Limes Bank |
TAK |
304 |
Mikołajczyk Nadia |
Chorzele |
marsz NW 5 km |
Limes Bank |
TAK |
305 |
Mikołajewska Anna |
Jednorożec |
marsz NW 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
306 |
Minc Rafał |
Przasnysz |
bieg 5 km |
Ks Przaśnik Przasnysz |
TAK |
307 |
Modzelewski Rafał |
Przasnysz |
bieg 5 km |
Ks Przaśnik Przasnysz |
TAK |
308 |
Mosakowska Emilia |
Grudusk |
bieg 5 km |
Mazovia Proactiv Ciechanów |
TAK |
309 |
Mosakowski Jan |
Grudusk |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Misiaki |
TAK |
310 |
Mosakowski Rafał |
Grudusk |
bieg 5 km |
Mazovia Proactiv Ciechanów |
TAK |
311 |
Mosakowski Dominik |
Grudusk |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
312 |
Moszczyńska Dorota |
Budki |
marsz NW 5 km |
Limes Bank |
TAK |
313 |
Mrugacz Dorota |
Szczytno |
marsz NW 5 km |
Limes Bank |
TAK |
314 |
Mucha Sebastian |
Przasnysz |
bieg 5 km |
Ks Przaśnik |
TAK |
315 |
Murawski Tomasz |
Warszawa |
bieg 5 km |
Pawko Runner Team |
TAK |
316 |
Murawski Filip |
Warszawa |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Pawko Runner Team |
TAK |
317 |
Najdrowski Kamil |
Kurzętnik |
bieg 5 km |
Iks Smok Orneta |
TAK |
318 |
Najmoła Piotr |
Milewo-Kulki |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
319 |
Nerć Robert |
Nasielsk |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
320 |
Nerć Joanna |
Nasielsk |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
321 |
Nerć Karolina |
Nasielsk |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
322 |
Niedzwiecki Robert |
Obierwia |
marsz NW 5 km |
Projekt Radomir |
TAK |
323 |
Nieściór Jan |
Stękiny / Olsztyn |
marsz NW 5 km |
Są Wolniejsi |
TAK |
324 |
Nieściór Mieczysława |
Stękiny / Olsztyn |
marsz NW 5 km |
Są Wolniejsi |
TAK |
325 |
Niewęgłowski Marcin |
Warszawa |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
326 |
Niksa Krzysztof |
Cyk |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
327 |
Niska Iwona |
Chorzele |
marsz NW 5 km |
Limes Bank |
TAK |
328 |
Niska Laura |
Chorzele |
marsz NW 5 km |
Limes Bank |
TAK |
329 |
Nowakowski Czesław |
Warszawa |
bieg 5 km |
Ducla Academy Warszawa |
TAK |
330 |
Nowocień Jacek |
Podkowa Leśna |
bieg 5 km |
Uczniowski Klub Sportowy Rusiec |
TAK |
331 |
Nyśk Klaudia |
Zaręby |
marsz NW 5 km |
Limes Bank |
TAK |
332 |
Okraska Wiktoria |
Szemplino Wielkie |
marsz NW 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
333 |
Okraska Justyna |
Szemplino Wielkie |
marsz NW 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
334 |
Olszewski Mikołaj |
Czernice Borowe |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
335 |
Opalach Jakub |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
336 |
Opalach Małgorzata |
Jednorożec |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
337 |
Opalach Dominika |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
338 |
Opałka Jan |
Płońsk |
bieg 5 km |
Kb Im. Piotra Sękowskiego |
TAK |
339 |
Opata Bruno |
Ciechanów |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
340 |
Orłowska Katarzyna |
Szczytno |
bieg 5 km |
Morsy Szczytno #Reset |
TAK |
341 |
Orłowska Laura |
Ciechanów |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
342 |
Orzechowska Maria |
Łyse |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
343 |
Orzechowska Zofia |
Łyse |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
344 |
Orzechowski Teresa |
Łyse |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
345 |
Orzoł Oleg |
Połoń |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Limes Bank |
TAK |
346 |
Orzoł Marcin |
Połoń |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Limes Bank |
TAK |
347 |
Osiński Stanisław |
Warszawa |
bieg 5 km |
Nasielsk Baszta Team |
TAK |
348 |
Osowiecka Bożena |
Stupsk |
marsz NW 5 km |
Osa Team |
TAK |
349 |
Osowiecki Mariusz |
Stupsk |
bieg 5 km |
Osa Team |
TAK |
350 |
Ostrowska Aneta |
Ciechanów |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
351 |
Ostrowski Michał |
Szczytno |
bieg 5 km |
Klub Biegacza Jurund Szczytno |
TAK |
352 |
Ostrowski Mikołaj |
Przasnysz |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
353 |
Paczkowski Piotr |
Legionowo |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
354 |
Palenik Janina |
Rudka |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
355 |
Palenik Antonina |
Rudka |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Lks Jęcznik |
TAK |
356 |
Palenik Dobromiła |
Rudka |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
1980-10-29 |
TAK |
357 |
Palenik Samuel |
Bratislava |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
1980-10-29 |
TAK |
358 |
Palenik Filip |
Bratislava |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
1980-10-29 |
TAK |
359 |
Peszczyński Mateusz |
Ciechanów |
bieg 5 km |
Mazovia Proactiv |
TAK |
360 |
Peszczyński Mateusz |
Ciechanów |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Mazovia Proactiv |
TAK |
361 |
Pękalski Marek |
Warszawa |
bieg 5 km |
Trizarza |
TAK |
362 |
Piątek Justyna |
Gdańsk |
bieg 5 km |
Team Rudnik |
TAK |
363 |
Pietrzak Anna |
Jednorożec |
bieg 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
364 |
Pietrzak Zuzanna |
Jednorozec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
365 |
Pietrzak Patryk |
Jednorożec |
bieg 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
366 |
Piotrak Zofia |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
367 |
Piotrak Magdalena |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
368 |
Piotrak Lucyna |
Jednorożec |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
369 |
Piotrowska Katarzyna |
Płońsk |
marsz NW 5 km |
Aktywność Rodzi Pozytywność |
TAK |
370 |
Piotrowska Iga |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
371 |
Piotrowski Jakub |
Olsztyn |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
372 |
Potkaj Przemysław |
Kadzidło |
bieg 5 km |
Dąbrowski Team |
TAK |
373 |
Pragacz Agata |
Krasnosielc |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
374 |
Pragacz Łukasz |
Krasnosielc |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
375 |
Pragacz Paweł |
Krasnosielc |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
376 |
Prusakiewicz Katarzyna |
Warszawa |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
377 |
Prusik Bogdan |
Studzianki |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
378 |
Prusik Arkadiusz |
Nidzica |
bieg 5 km |
Nidzica Biega |
TAK |
379 |
Prusik Monika |
Jednorożec |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
380 |
Prusik Andrzej |
Olsztyn |
bieg 5 km |
Bieganie Pod Sokolim Okiem |
TAK |
381 |
Przeradowska Marcelina |
Marki |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
382 |
Przewodowski Marcel |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
383 |
Rafalik Kamil |
Kalinowo |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
384 |
Raszczyk Kamil |
Kolno |
bieg 5 km |
Kolno Biega |
TAK |
385 |
Raszczyk Kornelia |
Kolno |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
386 |
Raszczyk Dominika |
Kolno |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
387 |
Raszczyk Katarzyna |
Kolno |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
388 |
Robak Jan |
Zaręby |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Ks Zaręby Grabowo |
TAK |
389 |
Robak Wojciech |
Zaręby |
bieg 5 km |
Ks Zaręby Grabowo |
TAK |
390 |
Rogalski Grzegorz |
Szczytno |
bieg 5 km |
Morsy Szczytno #Reset |
TAK |
391 |
Romanowska Agnieszka |
Plonsk |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
392 |
Ropiak Ryszard |
Myszyniec |
bieg 5 km |
Kurpie Myszyniec |
TAK |
393 |
Roter Franciszek |
Maków Mazowiecki |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Lks Maków Mazowiecki |
TAK |
394 |
Roter Maria |
Maków Mazowiecki |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Lks Maków Mazowiecki |
TAK |
395 |
Rozicka Alicja |
Olszewka |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
396 |
Rozicki Milosz |
Olszewka |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
397 |
Róż Patryk |
Ciechanów |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
398 |
Rybarczyk Mateusz |
Warszawa |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Sp 342 Warszawa |
TAK |
399 |
Rybarczyk Natalia |
Warszawa |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Sp 342 Warszawa |
TAK |
400 |
Rybicka Agnieszka |
Dzierzążnia |
bieg 5 km |
Aktywność Rodzi Pozytywność |
TAK |
401 |
Rykowska Karolina |
Ciechanów |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
402 |
Rykowska Aniela |
Ciechanów |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
403 |
Rypina Stanisław |
Warszawa |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Biegam Bo Lubię Ostrołęka |
TAK |
404 |
Rypina-Gałązka Dorota |
Ostrołęka |
bieg 5 km |
Biegam Bo Lubię Ostrołęka |
TAK |
405 |
Rytter Horacy |
Ludwinowo Zegrzyńskie |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
406 |
Rytter Hana |
Ludwinowo Zegrzyńskie |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
407 |
Sadlak Damian |
Nowa Wieś |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
408 |
Sadoch Michał |
Warszawa |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
409 |
Sadoch Bartsz |
Warszawa |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
410 |
Sadowska Anna |
Chorzele |
marsz NW 5 km |
Limes Bank |
TAK |
411 |
Sadowski Robert |
Dobrzankowo |
bieg 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
412 |
Salwin Damian |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
413 |
Sałkiewicz Milena |
Giżycko |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
414 |
Sałkiewicz Ksawery |
Giżycko |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
415 |
Sałkiewicz Tomasz |
Giżycko |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
416 |
Sałkiewicz Marcel |
Giżycko |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
417 |
Sarnacki Łukasz |
Wyszków |
bieg 5 km |
Kb Wyszków |
TAK |
418 |
Sawicka Oliwia |
Płońsk |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
419 |
Sawicka Justyna |
Płońsk |
marsz NW 5 km |
Aktywność Rodzi Pozytywność |
TAK |
420 |
Sawicki Szymon |
Płońsk |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
421 |
Siejka Franek |
Warszawa |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Ks Ursus |
TAK |
422 |
Sierak Antoni |
Nowy Sielc |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
423 |
Sierak Faustyna |
Nowy Sielc |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
424 |
Sierak Wiktor |
Nowy Sielc |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
425 |
Sierak Ewa |
Nowy Sielc |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
426 |
Sierak Filip |
Nowy Sielc |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
427 |
Siwoska Marysia |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
428 |
Siwoski Szymon |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
429 |
Skierkowska Marlena |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
430 |
Skrzynski Adam |
Płońsk |
bieg 5 km |
Aktywność Rodzi Pozytywność |
TAK |
431 |
Smolińska Małgorzata |
Olsztyn |
bieg 5 km |
Są Wolniejsi |
TAK |
432 |
Smolińska Marta |
Przasnysz |
bieg 5 km |
Ks Przaśnik Przasnysz |
TAK |
433 |
Sobczak Justyna |
Wyszków |
bieg 5 km |
Kb Wyszków |
TAK |
434 |
Sobieraj Krystian |
Przasnysz |
bieg 5 km |
KS Przaśnik Przasnysz |
TAK |
435 |
Sobieraj Tomasz |
Przasnysz |
bieg 5 km |
KS Przaśnik Przasnysz |
TAK |
436 |
Sobieralska Magdalena |
Wrocław |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
437 |
Sobierańska Edyta |
Przasnysz |
bieg 5 km |
Ks Przaśnik |
TAK |
438 |
Sobocińska Monika |
Przasnysz |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
439 |
Sobociński Julian |
Przasnysz |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
440 |
Sokołowska Magdalena |
Ciechanów |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
441 |
Stancel Izabela |
Stegna |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
442 |
Stancel Emilia |
Stegna |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
443 |
Stancel Alicja |
Stegna |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
444 |
Staśkiewicz Ewa |
Krasne |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Kochana Ciocia Angelika |
TAK |
445 |
Staśkiewicz Jerzy |
Krasne |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Kochana Ciocia Angelika |
TAK |
446 |
Staśkiewicz Andrzej |
Łomianki |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
447 |
Strzeszewska Zuzanna |
Borawe |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
448 |
Suchecki Rafał |
Chudek |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
449 |
Suchecki Sylwek |
Chudek |
bieg 5 km |
LKS Kurpie Na Luzie |
TAK |
450 |
Sulewski Maciej |
Ostrołęka |
bieg 5 km |
Biegam Bo Lubię Ostrołęka |
TAK |
451 |
Szałecka Dorota |
Pruszcz Gdański |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
452 |
Szczepaniak Piotr |
Olsztyn |
marsz NW 5 km |
Są Wolniejsi |
TAK |
453 |
Szczepkowska Maria 1 |
Szabda |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Stowarzyszenie Brodnica Biega |
TAK |
454 |
Szczepkowska Maria 2 |
Nidzica |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Ks Schulo Team Junior |
TAK |
455 |
Szczepkowski Artur |
Piątki |
bieg 5 km |
Ks Schulo Team Działdowo |
TAK |
456 |
Szczepkowski Tomasz |
Szabda |
bieg 5 km |
Stowarzyszenie Brodnica Biega |
TAK |
457 |
Szczubełek-Rykowska Ewelina |
Czarnowiec |
bieg 5 km |
Lks Kurpie Na Luzie |
TAK |
458 |
Szczucka Anna |
Lipa |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
459 |
Szok Aleksandra |
Dąbrowy |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Predator Mma |
TAK |
460 |
Szulc Aleksandra |
Gdańsk |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
461 |
Szymaniak Oliwia |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
462 |
Szymankiewicz Zuzanna |
Kałki |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
463 |
Szyszko Jacek |
Nowy Dwór Mazowiecki |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
464 |
Ścibek Michał |
Myszyniec |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
465 |
Ścibek Aniela |
Myszyniec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
466 |
Śledziewska Katarzyna |
Stary Lubotyń |
bieg 5 km |
Ostrów Biega |
TAK |
467 |
Świątek Maja |
Jadwisin |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
468 |
Świątek Michał |
Jadwisin |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
469 |
Świątek Leon |
Jadwisin |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
470 |
Świątkowska Paulina |
Nowe Proboszczewice |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
471 |
Tabaka Magdalena |
Przasnysz |
marsz NW 5 km |
Ks Przaśnik Przasnysz |
TAK |
472 |
Tabaka Bartłomiej |
Nikielkowo |
bieg 5 km |
Nikielkowo Team |
TAK |
473 |
Tchórzyński Norbert |
Płońsk |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
474 |
Tłoczkowska Marzena |
Chorzele |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
475 |
Tłoczkowska Marta |
Chorzele |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
476 |
Tomasik Maciek |
Olsztyn |
bieg 5 km |
Są Wolniejsi |
TAK |
477 |
Tomasik Mikołaj |
Olsztyn |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Są Wolniejsi |
TAK |
478 |
Tomasik Marcel |
Olsztyn |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Są Wolniejsi |
TAK |
479 |
Tomaszewska Mariola |
Warszawa |
bieg 5 km |
Biegam Dla Siebie |
TAK |
480 |
Traczyk Konrad |
Ciechanów |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
481 |
Trochimowicz Artur |
Szczytno |
bieg 5 km |
Akb Szczytno Trohim Team |
TAK |
482 |
Trzcińska Natalia |
Kadzidło |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
483 |
Tworkowski Jan |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
484 |
Tworkowski Artur |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
485 |
Tyjeński Grzegorz |
Nasierowo-Dziurawieniec |
bieg 5 km |
Harder Ciechanów |
TAK |
486 |
Tymiński Konrad |
Pułtusk |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
487 |
Tyrka Sylwia |
Lublin |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
488 |
Tyrka Jakub |
Jednorożec |
bieg 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
489 |
Tyrka Gabriela |
Lublin |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
490 |
Tyrka Paweł |
Jednorożec |
bieg 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
491 |
Tyrka Zbyszek |
Jednorożec |
bieg 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
492 |
Tyrka Rafał |
Lublin |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
493 |
Tyrka Ula |
Jednorożec |
marsz NW 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
494 |
Ulatowski Szymon |
Leszno |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
495 |
Urbaniak Igor |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
496 |
Urbaniak Aleks |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
497 |
Urbaniak Anna |
Jednorożec |
bieg 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
498 |
Urbaniak Sylwester |
Jednorożec |
bieg 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
499 |
Urbaniak Damian |
Jednorożec |
bieg 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
500 |
Uszakowicz Oliwier |
Piwnice Wielkie |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
501 |
Waloryszak Barbara |
Radzymin |
marsz NW 5 km |
Morsy Radzymin |
TAK |
502 |
Waloryszak Andrzej |
Radzymin |
marsz NW 5 km |
Morsy Radzymin |
TAK |
503 |
Waniewska Natalia |
Rzekuń |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
504 |
Waszczak Magdalena |
Karolewo |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
505 |
Wiktorska Mariola |
Jednorożec |
bieg 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
506 |
Wiktorska Wioleta |
Olszewka |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
507 |
Wisiński Piotr |
Szabda |
bieg 5 km |
Stowarzyszenie Brodnica Biega |
TAK |
508 |
Wiśnicka Aleksandra |
Chorzele |
marsz NW 5 km |
Limes Bank |
TAK |
509 |
Wiśnicki Jeremi |
Chorzele |
marsz NW 5 km |
Limes Bank |
TAK |
510 |
Wiśniewski Mariusz |
Łyse |
marsz NW 5 km |
Morsy Łyse |
TAK |
511 |
Wiśniewski Bartłomiej |
Wydmusy |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Mkl Myszyniec |
TAK |
512 |
Wiśniewski Adam |
Wydmusy |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Mkl Myszyniec |
TAK |
513 |
Wiśniewski Filip |
Wydmusy |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Mkl Myszyniec |
TAK |
514 |
Wodzyński Karol |
Zakrzewo Małe |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
515 |
Wołosz Wiktor |
Szwendrowy Most |
bieg 5 km |
Lks Kurpie Na Luzie/Dąbrowski Team |
TAK |
516 |
Wołosz Marysia |
Szwendrowy Most |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
517 |
Wołynek Katarzyna |
Ciechanów |
bieg 5 km |
Mazovia Proactiv |
TAK |
518 |
Wołynek Filip |
Ciechanów |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Mazovia Proactiv |
TAK |
519 |
Woźniak Aleksandra |
Płońsk |
bieg 5 km |
Aktywność Rodzi Pozytywność |
TAK |
520 |
Wójcik Małgorzata |
Płońsk |
bieg 5 km |
Aktywność Rodzi Pozytywność |
TAK |
521 |
Wróbel Emilia |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
522 |
Wróbel Błażej |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
523 |
Wróbel Bartosz |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
524 |
Wróblewski Filip |
Nowy Sielc |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
525 |
Wróblewski Marcel |
Nowy Sielc |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
526 |
Wudarczyk Tomasz |
Władysławowo |
bieg 5 km |
Mazovia Proactiv Ciechanów |
TAK |
527 |
Wygocki Jakub |
Ojrzeń |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Ks Ciechan |
TAK |
528 |
Zając Bogdan |
Chorzele |
bieg 5 km |
Zadyszka |
TAK |
529 |
Zalewska Alicja Maria |
Chorzele |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Chorzele Zadyszka |
TAK |
530 |
Zalewski Jan Franciszek |
Chorzele |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Chorzele Zadyszka |
TAK |
531 |
Zalewski Karol |
Chorzele |
bieg 5 km |
Chorzele Zadyszka |
TAK |
532 |
Zamielski Paweł |
Przasnysz |
bieg 5 km |
Ks Przaśnik Przasnysz |
TAK |
533 |
Zawadzka Agnieszka |
Ciechanów |
marsz NW 5 km |
Mazovia Proactiv |
TAK |
534 |
Zawadzki Stanisław |
Ciechanów |
marsz NW 5 km |
Mazovia Proactiv |
TAK |
535 |
Zduniak Antek |
Drążdżewo |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
JEDNOROŻEC ROBI CO MOŻE |
TAK |
536 |
Zduniak Piotr |
Drążdżewo |
bieg 5 km |
JEDNOROŻEC ROBI CO MOŻE |
TAK |
537 |
Zduniak Jakub |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
538 |
Zduniak Anna |
Drążdżewo |
bieg 5 km |
Lks Kurpie Na Luzie |
TAK |
539 |
Zduniak Kamila |
Drążdżewo |
bieg 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
540 |
Zembek Maja |
Żelazna Rządowa |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
541 |
Zębalska Magdalena |
Ciechanów |
bieg 5 km |
Asfaltlove Dziki |
TAK |
542 |
Ziółkowska Anna |
Płońsk |
bieg 5 km |
Aktywność Rodzi Pozytywność |
TAK |
543 |
Zmorzyńska Marzena |
Warszawa |
marsz NW 5 km |
Brak |
TAK |
544 |
Zmorzyński Hubert |
Warszawa |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
545 |
Zwierzchowska Anna |
Lipa |
marsz NW 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
546 |
Zwierzchowski Paweł |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
547 |
Zwierzchowski Piotr |
Jednorożec |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
548 |
Żach Marcin |
Kalinowo |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
549 |
Żaglewski Dariusz |
Płońsk |
bieg 5 km |
Aktywność Rodzi Pozytywność |
TAK |
550 |
Żbikowska Weronika |
Żbiki-Kierzki |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
551 |
Żbikowski Adam |
Żbiki-Kierzki |
biegi dzieci wg kategorii wiekowych |
Brak |
TAK |
552 |
Żebrowski Krzysztof |
Cieksyn |
bieg 5 km |
Kb Im. Piotra Sękowskiego |
TAK |
553 |
Żerańska Jolanta |
Nowa Wieś |
marsz NW 5 km |
Chodzę Bo Lubię Ostrołęka |
TAK |
554 |
Żerańska Julia |
Ostrołęka |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
555 |
Żmijewski Adam |
Jednorożec |
bieg 5 km |
Jednorożec Robi Co Może |
TAK |
556 |
Żygowska Paulina |
Gdańsk |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |
557 |
Żyłowski Wojciech |
Chmielewo |
bieg 5 km |
Brak |
TAK |