Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
TROPEM WILCZYM

Miejsce i termin: Zgorzelec, 2024-03-03
Organizator: Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie JEST TAKIE MIEJSCE - ZGORZELEC+
Partnerem w organizacji imprezy jest Fundacja Wolność i Demokracja

KONTAKT
wolfiwona@wp.pl
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędą się biegi;
bieg 1963 m
bieg 5 km
Bieg z Flagą 1 km
Bieg Małego Wilczka 320 m
Start/Meta i Biuro Zawodów wszystkich wyścigów znajduje się na Skwerze ks. Jerzego Popiełuszki przy MDK w Zgorzelcu.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i płatności przez stronę zapisów do 26.02.2023, wpisowe;
Bieg z Flagą 1 km - 20 zł
Bieg 1963 m - 40 zł
Bieg 5 km - 50 zł
Nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Zapisy w dniu zawodów, w miarę dostępności pakietów

Zapisy do biegów Małego Wilczka w biurze zawodów przed zawodami
Limit zawodników: 110
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi
Mapa zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Angeluk Petro Zgorzelec Bieg 5 km Brak NIE
2 Baumgart Anna-Marie Zgorzelec Bieg z Flagą 1 km Brak TAK
3 Bawół Jan Zgorzelec Bieg 1963 m Brak TAK
4 Błoński Michał Żagań Bieg 5 km 34 Bkpanc Żagań TAK
5 Bogdanowicz Magdalena Żary Bieg 5 km Brak TAK
6 Brzozowski Robert Żarki Średnie Bieg 5 km Brak TAK
7 Bździkot Mateusz Lubań Bieg 5 km Brak TAK
8 Cichocki Marek Czerwona Woda Bieg 5 km Edi Team Zgorzelec TAK
9 Darowska Patrycja Zgorzelec Bieg z Flagą 1 km Brak TAK
10 Drzazga-Wilsz Kamila Zgorzelec Bieg z Flagą 1 km Crossteam Zgorzelec TAK
11 Dzięgiel Miłosz Sławnikowice Bieg z Flagą 1 km Brak TAK
12 Dzięgiel Henryk Sławnikowice Bieg 1963 m Osp Sławnikowice TAK
13 Florjanowicz Majda Ewa Gronów Bieg z Flagą 1 km Brak TAK
14 Gach Nikolas Ruszów Bieg z Flagą 1 km Uks Start Ruszów TAK
15 Grzegrzółka Anna Lubań Bieg 5 km Zabiegani Z Leśnej NIE
16 Grzelakowska Lena Ruszów Bieg z Flagą 1 km Uks Start Ruszów TAK
17 Juszczyk Beata Żary Bieg 5 km Brak TAK
18 Juszkiewicz Paweł Zgorzelec Bieg 5 km Brak NIE
19 Kasprzak-Bawół Małgorzata Zgorzelec Bieg z Flagą 1 km Brak TAK
20 Kędziora Jakub Zgorzelec Bieg 5 km Brak NIE
21 Konopski Rafał Zgorzelec P Bieg 5 km Rafa TAK
22 Kowalewska Elżbieta Zgorzelec Bieg 5 km Edi Team Zgorzelec NIE
23 Kozłowski Łukasz Zgorzelec Bieg 5 km Brak NIE
24 Krauze Błażej Zgorzelec Bieg 1963 m Brak TAK
25 Krupińska Elżbieta Zgorzelec Bieg z Flagą 1 km Sp Cogito TAK
26 Krupiński Michał Zgorzelec Bieg 1963 m Sp Cogito TAK
27 Krupiński Jakub Zgorzelec Bieg 5 km Edi Team TAK
28 Kusiak Franciszek Jagodzin Bieg z Flagą 1 km Uks Start Ruszów TAK
29 Kuternoziński Jan Ruszów Bieg z Flagą 1 km Uks Start Ruszów TAK
30 Laszczak Beata Torzym Bieg 5 km Turbak Runing Team NIE
31 Lech Adam Łagów Bieg 1963 m Mdp Gronów TAK
32 Legeżyński Kacper Pieńsk Bieg z Flagą 1 km Brak TAK
33 Lipska Nadia Ruszów Bieg z Flagą 1 km Uks Start Ruszów TAK
34 Lubera Magdalena Zgorzelec Bieg z Flagą 1 km Brak TAK
35 Lubera Daniel Zgorzelec Bieg 5 km Brak TAK
36 Łapuszyński Leszek Zgorzelec Bieg z Flagą 1 km Brak NIE
37 Maj Wiktoria Pieńsk Bieg z Flagą 1 km Brak TAK
38 Majkut Dawid Sławnikowice Bieg 1963 m Osp Mdp Sławnikowice TAK
39 Migut Jerzy Olszyna Bieg 5 km Olszyna Biega TAK
40 Mól Jakub Ruszów Bieg z Flagą 1 km Uks Start Ruszów TAK
41 Mroczko Dariusz Zgorzelec Bieg 5 km Bark TAK
42 Namiota Zbigniew Zawidów Bieg 5 km Brak TAK
43 Nieścierowicz Marek Sławnikowice Bieg 1963 m Osp Sławnikowice TAK
44 Olejnik Ewelina Zgorzelec Bieg 5 km Edi Team Zgorzelec TAK
45 Pająk Oliwer Zgorzelec Bieg 1963 m Mks Osa Zgorzelec TAK
46 Pakula Stanislaw Zgorzelec Bieg 1963 m Brak TAK
47 Pakula Teresa Zgorzelec Bieg 1963 m Brak TAK
48 Pasennik Katarzyna Lubań Bieg 1963 m Brak TAK
49 Pasennik Anna Lubań Bieg 1963 m Brak TAK
50 Pierzchalska-Grzelak Aleksandra Zgorzelec Bieg 1963 m Brak TAK
51 Pogłódek Krystyna Zgorzelec Bieg 1963 m Brak TAK
52 Pokrywka Barbara Gryfów Śląski Bieg 1963 m Brak TAK
53 Przewłocka Sylwia Zgorzelec Bieg 5 km Brak NIE
54 Rośleń Milena Gozdnica Bieg z Flagą 1 km Uks Start Ruszów TAK
55 Ruda Piotr Zgorzelec Bieg 5 km Biegacze_Stu_Mostow TAK
56 Rudź-Krupińska Agnieszka Zgorzelec Bieg 1963 m Edi Team TAK
57 Rura Roman Zgorzelec Bieg 5 km Brak TAK
58 Rura Paweł Działoszyn Bieg 5 km Brak TAK
59 Rutkowska Julia Ruszów Bieg z Flagą 1 km Uks Start Ruszów TAK
60 Skoczylas Natalia Zgorzelec Bieg 5 km Brak TAK
61 Skoczylas Julia Zgorzelec Bieg 1963 m Brak TAK
62 Skórski Arkadiusz Zawidów Bieg 5 km Łużycka Akademia Sportu NIE
63 Słota Patryk Piaseczna Bieg 5 km Brak NIE
64 Smoliński Kamil Rudna Bieg 5 km Armia Polkowice TAK
65 Sobek Marcin Lasów Bieg 5 km Brak NIE
66 Sobek Monika Lasów Bieg 5 km Brak NIE
67 Sosna Piotr Zgorzelec Bieg z Flagą 1 km Brak TAK
68 Sowa Maciej Gronów Bieg 1963 m Osp Gronów TAK
69 Sowa Zuzanna Gronów Bieg 1963 m Mdp Gronów TAK
70 Stasiak Kaja Ruszów Bieg z Flagą 1 km Uks Start Ruszów TAK
71 Suchocki Grzegorz Nowe Miasteczko Bieg 5 km Nadaktywni Nowe Miasteczko TAK
72 Suduł Bartosz Jerzmanki Bieg 5 km Brak TAK
73 Suszka Izabela Ruszów Bieg z Flagą 1 km Uks Start Ruszów TAK
74 Szczerba Wojciech Pieńsk Bieg 1963 m Brak TAK
75 Szemelak Wojtek Wrocław Bieg 5 km Brak TAK
76 Szydlowski Adrian Zgorzelec Bieg 5 km Edi Team Zgorzelec NIE
77 Śliwka Tomasz Zgorzelec Bieg z Flagą 1 km Klub Gazety Polskiej NIE
78 Tkaczyk Adam Zgorzelec Bieg 5 km Brak TAK
79 Toporowski Helena Zgorzelec Bieg 1963 m Sp Cogito TAK
80 Truch Blanka Zgorzelec Bieg 1963 m Brak NIE
81 Tymiński Marek Zgorzelec Bieg 5 km Brak TAK
82 Warszawski Paweł Jan Zgorzelec Bieg 5 km Brak NIE
83 Wieczorek Jacek Zgorzelec Bieg 5 km Brak TAK
84 Wilczynski Arkadiusz Zgorzelec Bieg 5 km Dzg Runners NIE
85 Wilk-Dudek Iwona Zgorzelec Bieg z Flagą 1 km Brak TAK
86 Wilsz Amelia Zgorzelec Bieg z Flagą 1 km Crossteam Zgorzelec TAK
87 Witek Piotr Sławnikowice Bieg z Flagą 1 km Brak TAK
88 Wnęk Jakub Zawidów Bieg 1963 m Brak TAK
89 Woźniak Krzysztof Zgorzelec Bieg 5 km Brak TAK
90 Wróblewski Karol Ruszów Bieg z Flagą 1 km Uks Start Ruszów TAK
91 Zieleń Paweł Zgorzelec Bieg 5 km Brak TAK
92 Żachowski Jakub Zgorzelec Bieg 1963 m Brak TAK