Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

SZYBKA DYCHA WIOSNA EDYSZYN

Miejsce i termin: Dziewin/Mikluszowice, 2017-04-23
Organizator: Krystian Ignatowicz
Wsparcie organizacyjne
Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach,
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe, Nadleśnictwo
Niepołomice,
Gmina Drwinia.
Opis zawodów: Start wyścigu: przy szlabanie obok miejscowości
Dziewin/Mikluszowice o godzinie 10.15,
Meta zawodów: przy szlabanie obok leśniczówki Hysne,
Biuro zawodów zlokalizowane będzie na terenie kompleksu sportowego
Orlik w Mikluszowicach: biuro zawodów czynne będzie w dniu imprezy - w godz. 7.30 -9.30,
Trasa prowadzi drogą asfaltową, zwaną Żubrostradą lub drogą
Mikluszowicką, wyłącznie wewnątrz Puszczy Niepołomickiej

Klasyfikacja zawodników na podstawie pomiaru elektronicznego, każdy zawodnik musi zamocować na sztycy podsiodłowej numer startowy z transponderem zwrotny po biegu. Wprzypadku zgubienia lub zniszczenia obowiązuje opłata odtworzeniowa 10 zł

SZCZEGÓŁY REGULAMIN PONIŻEJ
Wpisowe i wpłata: Za zgłoszenie udziału w zawodach uważa się wypełnienie formularza
zgłoszeniowego oraz wniesienie opłaty startowej. Zgłoszenie udziału w
zawodach jest równoznaczne z potwierdzeniem znajomości
Regulaminu i jego akceptacją,
Zapisy na wyścig rowerowy są przyjmowane drogą elektroniczną, przez
Internet, na formularzu organizatora, zamieszczonym na stronie
www.chronotex.pl do dnia 20 kwietnia włącznie. Po tym terminie
zapisy będą przyjmowane tylko w dniu zawodów w biurze zawodów
(w miarę dostępnych miejsc),
Organizator ustala następujące opłaty startowe za uczestnictwo w
wyścigu rowerowym:
30 PLN w przypadku rejestracji on-line do 20 kwietnia 2017 r. i
opłaty przelewem bankowym.
1. Każdy zarejestrowany ma 7 dni kalendarzowych na
wniesienie opłaty za start. W przypadku braku wpłaty, jest
automatycznie wykreślany z listy zarejestrowanych.
2. Opłata może być dokonana w formie przelewów na konto
podane przy rejestracji do piątku 21.04.2017 włącznie.
Przyjęte będą te opłaty, które zostały zaksięgowane na
koncie Organizatora. Organizator nie ponosi
odpowiedzialności za terminy realizacji przelewów
bankowych.
3. Opłata wniesiona za udział w zawodach nie podlega
zwrotowi.
ii. 50 PLN w przypadku rejestracji on-line i opłaty gotówką w
biurze zawodów.
iii. 50 PLN w przypadku rejestracji w biurze zawodów i opłaty
gotówką.
Limit zawodników: 250
Strona WWW: http://wyscigrowerowy.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Agata Kraków 10 km Brak TAK
2 Adamczyk Bartosz Kraków 10 km Brak TAK
3 Adamczyk Kamil Sędziszów 10 km AGH Kraków TAK
4 Anderko Karol Pszczyna 10 km Jafisport Bike Team NIE
5 Augustyn Mariusz Kraków 10 km MPEC S.A. w Krakowie TAK
6 Bałdys Dariusz Dąbrowa Górnicza 10 km Triathlon X-Team TAK
7 Bereza Łukasz Katowice 10 km TRIATHLON YMCA KRAKÓW TAK
8 Bernadzik Anna Warszawa 10 km Brak TAK
9 Biniek Marcin Kraków 10 km Brak TAK
10 Błaszczyk Marcin Kraków 10 km Brak TAK
11 Bronicki Tomasz .................. 10 km Brak TAK
12 Budzyn Krzysztof Bochnia 10 km Brak TAK
13 Chodacki Mariusz Krzeszowice 10 km GTM VeloAktiv Kraków NIE
14 Chwastek Sebastian Bochnia 10 km Brak TAK
15 Chylek Wojciech Kraków 10 km Łuczanowice Kraków TAK
16 Czekaj Adam Miechów 10 km OMEGA MIECHÓW TAK
17 Czekaj Małgorzata Miechów 10 km OMEGA MIECHÓW TAK
18 Drzyzgiewicz Michal Krakow 10 km Brak NIE
19 Dybek Mateusz Kraków 10 km Kinesis Fizjoterapia Kraków TAK
20 Dykszak Filip Wieliczka 10 km KT Water Knights TAK
21 Dzierżek Magdalena Dąbrowa Górnicza 10 km Triathlon X-Team TAK
22 Dziurzycki Marcin Bochna 10 km Brak TAK
23 Feć Agnieszka Kraków 10 km XC 80 TAK
24 Filipek Mateusz Filipowice 10 km GTM VeloAktiv Kraków NIE
25 Florczyk Rafał Bochnia 10 km Brak TAK
26 Florek Pawel Kraków 10 km kosovo TAK
27 Florek Michał Kraków 10 km Brak TAK
28 Gajewski Jakub Kraków 10 km Brak TAK
29 Gardener Jacek Łowicz 10 km LKS Victoria Zabostów TAK
30 Gembrowicz Piotr kraków 10 km ERG Bieruń Folie Team TAK
31 Gemza Marcin Kraków 10 km W&K TEAM TAK
32 Głód Tomasz Bochnia 10 km Brak TAK
33 Gomulec Tomasz Kraków 10 km TACTICA TEAM TAK
34 Gospodarczyk Jakub Krakow 10 km Brak TAK
35 Greliak Zbigniew Kraków 10 km MPEC S.A w Krakowie TAK
36 Grzegorzewski Piotr Kraków 10 km TOMAR TAK
37 Grzesiak Sławomir Modlniczka 10 km Gatta Bike - RS TAK
38 Grzywacz Rafał Kraków 10 km Aktywna Strona Życia TAK
39 Guca Bartosz Wieliczka 10 km Brak TAK
40 Gulba Andrzej KRAKÓW 10 km PENTEL TAK
41 Gulba Krzysztof Kraków 10 km Pentel TAK
42 Herchel Kamil Kraków 10 km Koloradość / TOMAR TAK
43 Hosaja Konrad Kraków 10 km Brak TAK
44 Janiszewski Marcin Toruń 10 km Brak TAK
45 Jarzębowski Kacper Raszyn 10 km Kiedyś, raz, razem pojechaliśmy trening TAK
46 Jasiński Jakub Kraków 10 km Go Ride Racing Team TAK
47 Jaskiernik Rafał Kraków 10 km MPEC S.A. w Krakowie TAK
48 Jereczek Waldemar Bochnia 10 km Brak TAK
49 Jurczyk Piotr Krosno 10 km Brak TAK
50 Kapusta Dominik Łódź 10 km Gatta Bike-RS TAK
51 Kasprzyk Andrzej Ruda Śląska 10 km Brak TAK
52 Kędzierski Rafał Skawina 10 km HURRA TAK
53 Knapczyk Marcin Kraków 10 km Brak NIE
54 Kogut Justyna Kraków 10 km PENTEL TAK
55 Kogutowicz Łukasz Żegocina 10 km Bike Team Łąkta TAK
56 Kołodziej Piotr Szczepanów 10 km Brzesko Cycling TAK
57 Krawczyk Adrian Żegocina 10 km Bike Team Łąkta TAK
58 Krawczyk Bartłomiej Zakrzów 10 km VeloAktiv TAK
59 Krupa Grzegorz Kraków 10 km bikeholicy TAK
60 Krzak Marcin Kraków 10 km MPEC S.A. w Krakowie TAK
61 Krzysztoń Karol Kraków 10 km Brak TAK
62 Kurleto Marek Ochojno 10 km Damech Kurleto TAK
63 Kwiecień Piotr Kraków 10 km MPEC S.A w Krakowie TAK
64 Lichorobiec Jerzy Kraków 10 km MPEC S.A. w Krakowie TAK
65 Limpens Maxime Krakow 10 km Brak TAK
66 Lipowska Małgorzata Kraków 10 km Triathlon YMCA Kraków TAK
67 Maciąg Wojciech Wola 10 km Brak TAK
68 Malec Karol Krakow 10 km Brak TAK
69 Malik Mariusz Bochnia 10 km Brak TAK
70 Małysz Michał GDÓW 10 km - TAK
71 Matlak Wojciech Międzybrodzie Bialskie 10 km POLART NUTRAXX TEAM TAK
72 Matula Krzysztof Mikolow 10 km KK Twomark NIE
73 Mazurkiewicz Wojciech Kraków 10 km GO Ride Racing Team / Aktywna Strona Życia TAK
74 Michałek Artur Kraków 10 km OTR Kraków TAK
75 Miękina Agata Kraków 10 km Brak TAK
76 Miękinia Wojciech KRAKÓW 10 km Brak TAK
77 Miszalski Henryk Kraków 10 km Brak TAK
78 Młynarczyk Marcin Kraków 10 km Trinergy NIE
79 Musiał Izabela Oświęcim 10 km Koloradość/ TOMAR TAK
80 Mytnik Jakub Kraków 10 km Brak TAK
81 Nanek Sebastian Bochnia 10 km Brak TAK
82 Nowok Michał Kobielice 10 km JAFISPORT BIKE TEAM NIE
83 Olszewski Paweł Kraków 10 km Brak TAK
84 Olszowski Henryk Kłaj 10 km Brak TAK
85 Ostojski Adam Pabianice 10 km Gatta Bike -RS TAK
86 Pajak Tomasz Krakow 10 km Brak TAK
87 Panek Wojciech Niepołomice 10 km Brak TAK
88 Piechnik Piotr Wieliczka 10 km Brak TAK
89 Pilch Jan krakow 10 km TKKF Uklejna Myslenice NIE
90 Pitra Michał Kraków 10 km MPEC S.A. w Krakowie TAK
91 Piwko Adrian Czechowice-Dziedzice 10 km Brak TAK
92 Podczaszy Tomasz Kraków 10 km Brak TAK
93 Połys Maciej Kraków 10 km PROMED Cycling Team NIE
94 Ptasznik Przemysław Węgrzce Wielkie 10 km Aktywna Strona Życia TAK
95 Pulchny Maciej Krakow 10 km Tazz Team TAK
96 Radczuk Daria Kraków 10 km CTS TAK
97 Radzik Stanisław ŁYCZANKA 10 km TKKF UKLEJNA Myślenice NIE
98 Rębacz Rafał Niepołomice 10 km Brak TAK
99 Romek Paweł Kraków 10 km Brak TAK
100 Rosiek Marcin Kraków 10 km Brak TAK
101 Rybarczyk Damian Katowice 10 km Brak TAK
102 Rybka Rafał Baczków 10 km Brak TAK
103 Samolej Marcin Mikluszowice 10 km Brak TAK
104 Sekta Rafał KOBIELICE 10 km JAFISPORT BIKE TEAM NIE
105 Serzysko Bartosz Kraków 10 km Delphi Cycling Team TAK
106 Sikora Ewa Kraków 10 km Supreme Style Mates NIE
107 Sikora Bartek Kraków 10 km Supreme Style Mates NIE
108 Skóra Krzysztof czeladź 10 km Bikehead TAK
109 Słota Michał Miechów 10 km Omega Miechów TAK
110 Słowikowski Paweł Kraków 10 km Kosovo TAK
111 Smoleń Michał Bochnia 10 km Brak TAK
112 Soboń Aleksander Wadowice 10 km Brak TAK
113 Sobula Sławomir Ochmanów 10 km Brak TAK
114 Stawarz Krzysztof Kraków 10 km Brak TAK
115 Stępień Ewa Kraków 10 km Brak TAK
116 Stolarz Paweł Kraków 10 km PC RACING TEAM TAK
117 Syrowiecka Joanna Kraków 10 km Brak NIE
118 Szwesta Romek zabrze 10 km XC 80 TAK
119 Szymaniec Marek Kraków 10 km W&K TEAM TAK
120 Śliz Adam Kraków 10 km TOMAR TAK
121 Ujma Piotr Kraków 10 km Bałtyk Kraków TAK
122 Wartak Łukasz Kraków 10 km Brak TAK
123 Weberbauer Krzysztof Kraków 10 km Supreme Style Mates TAK
124 Wiśnicki Tomasz Kraków 10 km Brak TAK
125 Wołek Marcin Kraków 10 km Isport.pl Team TAK
126 Wójciak Mirosław Katowice 10 km JAFI SPORT Bike Team TAK
127 Wójcik Ewa Kraków 10 km Aktywna Strona Życia TAK
128 Wójcik Mateusz Kraków 10 km Brak TAK
129 Wrożyna Rafał Pszczyna 10 km Jafi Sport Bike Team NIE
130 Wyczesany Ewelina ............. 10 km Brak TAK
131 Wyczesany Łukasz ...... 10 km Brak TAK
132 Zakrzewski Bartłomiej Kraków 10 km Brak TAK
133 Załucki Adam KRAKÓW 10 km Brak NIE
134 Zugaj Łukasz Wyżyce 10 km --- TAK
135 Zwonek Piotr Kraków 10 km eXrowerowanie.pl Kraków TAK