Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

TROPEM WILCZYM
BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Miejsce i termin: Marki, 2024-03-03
Organizator: Gmina Miasto Marki – Urząd Miasta Marki

KONTAKT
Maciej Goławski tel. 603 325 351,
e-mail: m.golawski@mareckieinwestycje.pl
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędzie się bieg główny na dystansie 1963 m oraz bieg dodatkowy na dystansie 5,6 km.
START/META i biuro zawodów będzie miał miejsce w pobliżu Ochotniczej Straży Pożarnej Marki przy ulicy Dużej

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Udział bezpłatny
Zapisy przez stronę do 26.02.2024
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zakończona - osiągnięto limit zawodników

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczuk Agnieszka Marki bieg dodatkowy 5,6 km Markowi Biegacze NIE
2 Andrzejewski Maciej Bemowo bieg dodatkowy 5,6 km - NIE
3 Baglaj Magdalena Warszawa bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
4 Bajorek Jacek Wyszków bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
5 Bałdyga Tomasz Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
6 Bałdyga Tomasz Marki bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
7 Berbeka Krystian Marki bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
8 Bielski Tomasz Kobyłka bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
9 Borkowski Jacek Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
10 Brodnicki Grzegorz Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
11 Buczek Piotr Marki bieg główny 1963 m Explosion NIE
12 Bujalski Konrad Warszawa bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
13 Bujalski Konrad Warszawa bieg główny 1963 m Brak NIE
14 Celej Monika Warszawa bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
15 Chłopik Marcin Warszawa bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
16 Chmiel Anna Wołomin bieg dodatkowy 5,6 km Zabiegany Wołomin NIE
17 Chojecki Robert Marki bieg dodatkowy 5,6 km Explosion NIE
18 Choluj Agata Marki bieg główny 1963 m Markowi Biegacze NIE
19 Cichewicz Krystian Nasielsk bieg główny 1963 m Brak NIE
20 Ciepieńko Kamil Warszawa bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
21 Ciesielska Weronika Ząbki bieg główny 1963 m Brak NIE
22 Czarnecki Stanisław Marki bieg główny 1963 m - NIE
23 Czyz Aleksy Warszawa bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
24 Dąbrowski Andrzej Płochocin bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
25 Domański Maciej Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
26 Dymiński Marcin Wołomin bieg dodatkowy 5,6 km Bóbr Tłuszcz NIE
27 Dziel Agnieszka Kobyłka bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
28 Faszczewski Adam Marki bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
29 Figat Andrzej Kobyłka bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
30 Filipowicz Arkadiusz Marki bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
31 Gieniusz Ewa Warszawa bieg główny 1963 m - NIE
32 Goliński Jakub Warszawa bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
33 Góra Marcin Marki bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
34 Grzyb Albert Opatów bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
35 Gwiazdowska Anna Kobyłka bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
36 Gwiazdowska Magda Kobyłka bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
37 Gwiazdowski Jarosław Kobyłka bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
38 Heine Krzysztof Warszawa bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
39 Ignaciuk Katarzyna Dziekanów Leśny bieg główny 1963 m Ks Azs Awf Warszawa NIE
40 Ignaciuk Grzegorz Dziekanów Leśny bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
41 Ignaciuk Maciej Dziekanów Leśny bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
42 Ignaciuk Piotr Marki bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
43 Ignaciuk Zbigniew Dziekanów Leśny bieg główny 1963 m Brak NIE
44 Isasi-Kuran Agata Marki bieg dodatkowy 5,6 km Markowi Biegacze NIE
45 Iwiński Piotr Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
46 Jaczewska Zosia Marki bieg główny 1963 m Markowi Biegacze NIE
47 Jaczewski Paweł Marki bieg dodatkowy 5,6 km Markowi Biegacze NIE
48 Jakubiec Krzysztof Marki bieg główny 1963 m Uks Orzełki Warszawa NIE
49 Jarczyk Marta Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
50 Jeż Sebastian Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
51 Jeż Tymon Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
52 Jutkiewicz Marcin Warszawa bieg dodatkowy 5,6 km Obieganiu NIE
53 Kacprzyk Agnieszka Warszawa bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
54 Kacprzyk Antoni Warszawa bieg dodatkowy 5,6 km Azs Awf Warszawa NIE
55 Kacprzyk Tomasz Warszawa bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
56 Kanafa Piotr Marki bieg główny 1963 m Markowi Biegacze NIE
57 Kanafa Piotr Marki bieg dodatkowy 5,6 km Markowi Biegacze NIE
58 Kanafa Ewa Marki bieg dodatkowy 5,6 km Markowi Biegacze NIE
59 Karolak Paweł Ząbki bieg dodatkowy 5,6 km Markowi Biegacze NIE
60 Karolkiewicz Daniel Warszawa bieg dodatkowy 5,6 km Entre Team NIE
61 Kaźmierczak Stanisław Zakroczym bieg główny 1963 m Brak NIE
62 Kaźmierczak Anna Zakroczym bieg główny 1963 m Brak NIE
63 Kielek - Matysiak Kamila Walendów bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
64 Konfederak Agnieszka Warszaqa bieg dodatkowy 5,6 km Markowi Biegacze NIE
65 Koseski Radosław Tłuszcz bieg dodatkowy 5,6 km Klub Sportowy Bóbr Tłuszcz NIE
66 Kotkowski Artur Warszawa bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
67 Kowalska Puzio Faustyna Marki bieg główny 1963 m :) NIE
68 Kowalski Eryk Marki bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
69 Kozłowska Mariola Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
70 Kozłowska Martyna Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
71 Krawiec Łukasz Marki bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
72 Krukowski Michał Marki bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
73 Krzyżanowska-Iwińska Natalia Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
74 Księżnik Artur Jasienica bieg główny 1963 m Brak NIE
75 Kudlak Monika Ruda bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
76 Kupść Stanisław Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
77 Kuśmierska-Kuśmierczyk Agnieszka Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
78 Kuśmierski-Kuśmierczyk Marcin Warszawa bieg główny 1963 m Brak NIE
79 Kwiatkowski Zbigniew Marki bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
80 Łagowska Anna Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
81 Łagowski Wojciech Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
82 Łagowski Piotr Marki bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
83 Łagowski Piotr Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
84 Łobejko Wiesław Stanisławów bieg główny 1963 m Bravehearts Legionowo NIE
85 Łonska Julia Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
86 Łuczak Piotr Warszawa bieg dodatkowy 5,6 km Pko Bank Polski NIE
87 Łuczak Małgorzata Warszawa bieg główny 1963 m Runnersi Ze Skarbka NIE
88 Łuczyk Artur Marki bieg dodatkowy 5,6 km Markowi Biegacze NIE
89 Łyszkowski Jarosław Marki bieg dodatkowy 5,6 km Dzik Cc NIE
90 Maćkowski Adrian Zagościniec bieg główny 1963 m Marcovia Marki NIE
91 Maćkowski Daniel Zagościniec bieg dodatkowy 5,6 km Zabiegany Wołomin NIE
92 Maćkowski Radek Zagościniec bieg główny 1963 m Marcovia Marki NIE
93 Maćkowski Daniel Zagościniec bieg główny 1963 m Zabiegany Wołomin NIE
94 Małecka Izabela Warszawa bieg główny 1963 m Praga Płn NIE
95 Masłowski Grzegorz Zielonka bieg główny 1963 m Brak NIE
96 Mazurek Szymon Zabki bieg główny 1963 m Brak NIE
97 Mazurek Jakub Tłuszcz bieg dodatkowy 5,6 km Bóbr Tłuszcz NIE
98 Mazurek Tobiasz Zabki bieg główny 1963 m Brak NIE
99 Mazurek Piotr Zabki bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
100 Mazurek Ryszard Tłuszcz bieg dodatkowy 5,6 km Bóbr Tłuszcz NIE
101 Michalik Katarzyna Warszawa bieg dodatkowy 5,6 km Bóbr Tłuszcz NIE
102 Mika Sebastian Kobyłka bieg dodatkowy 5,6 km Biegające Ząbki NIE
103 Mikołajewski Paweł Marki bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
104 Moćko Anita Marki bieg dodatkowy 5,6 km Markowi Biegacze NIE
105 Musiał Krzysztof Warszawa bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
106 Niebudek Cezary Marki bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
107 Noskowicz Paweł Warszawa bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
108 Nowaczewski Witold Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
109 Nowak Michał Marki bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
110 Ornat Paweł Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
111 Otulak Adrianna Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
112 Pająk Bartłomiej Marki bieg główny 1963 m Markowi Biegacze NIE
113 Pająk Bartłomiej Marki bieg dodatkowy 5,6 km Markowi Biegacze NIE
114 Paliszewski Krystian Nowe Miasto bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
115 Panuszewski Slawek Marki bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
116 Pawełek Krzysztof Marki bieg główny 1963 m Markowi Biegacze NIE
117 Pawełek Krzysztof Marki bieg dodatkowy 5,6 km Markowi Biegacze NIE
118 Pitkiewicz Jacek Słupno bieg główny 1963 m Brak NIE
119 Pogorzelski Jakub Marki bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
120 Potrzebowski Dominik Marki bieg dodatkowy 5,6 km Markowi Biegacze NIE
121 Przeradowski Artur Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
122 Pyszkowska Blanka Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
123 Pyszkowska Magdalena Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
124 Rachwalska Zosia Warszawa bieg główny 1963 m Brak NIE
125 Radwan Alan Warszawa bieg dodatkowy 5,6 km Praskie Misie NIE
126 Radwan Waldemar Warszawa bieg główny 1963 m Praskie Misie NIE
127 Radwan Aleksander Warszawa bieg dodatkowy 5,6 km Praskie Misie NIE
128 Rosołek Borys Warszawa bieg główny 1963 m Brak NIE
129 Rosołek Mariusz Warszawa bieg główny 1963 m Brak NIE
130 Rotter Małgorzata Marki bieg dodatkowy 5,6 km Markowi Biegacze NIE
131 Ruciński Leon Marki bieg główny 1963 m Markowi Biegacze NIE
132 Rynkiewicz Rafał Warszawa bieg dodatkowy 5,6 km Praskie Misie NIE
133 Rżewski Piotr Marki bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
134 Sajewska Karolina Warszawa bieg główny 1963 m Biegam Dobrze Dla Fundacji Synapsis NIE
135 Salamon Kinga Marki bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
136 Salwowski Tymoteusz Józefów bieg główny 1963 m Brak NIE
137 Serocki Piotr Kobyłka bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
138 Sidor Dariusz Warszawa bieg główny 1963 m Brak NIE
139 Siemieniuk Tomasz Warszawa bieg dodatkowy 5,6 km Praskie Misie NIE
140 Sierzputowska Milena Ożarów Mazowiecki bieg główny 1963 m Brak NIE
141 Sierzputowski Piotr Ożarów Mazowiecki, Pow. Warszawski Zachodni bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
142 Skrzypczak Magdalena Ząbki bieg dodatkowy 5,6 km Biegające Ząbki NIE
143 Stachurska Katarzyna Marki bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
144 Stachurski Dariusz Marki bieg dodatkowy 5,6 km Run%Fun NIE
145 Stępniak Rafał Ząbki bieg główny 1963 m Markowi Biegacze NIE
146 Strzelecki Piotr Warszawa bieg dodatkowy 5,6 km Markowi Biegacze NIE
147 Strzelecki Piotr Warszawa bieg główny 1963 m Markowi Biegacze NIE
148 Strzeszewska Weronika Warszawa bieg główny 1963 m Praskie Misie NIE
149 Strzeszewski Michał Warszawa bieg dodatkowy 5,6 km Praskie Misie NIE
150 Sylwanowicz Monika Warszawa bieg główny 1963 m Brak NIE
151 Szałkowski Dawid Warszawa bieg dodatkowy 5,6 km Markowi Biegacze NIE
152 Szekalski Mateusz Kobyłka bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
153 Szkopek Michał Marki bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
154 Szpadzik Jarosław Marki bieg główny 1963 m Markowi Biegacze NIE
155 Szpadzik Jarosław Marki bieg dodatkowy 5,6 km Markowi Biegacze NIE
156 Szydlik Gabriela Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
157 Szydlik Adrian Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
158 Szydlik Oliwia Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
159 Szydlik Aleksandra Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
160 Szymczak Karolina Ząbki bieg dodatkowy 5,6 km Biegające Ząbki NIE
161 Szymuś Mateusz Marki bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
162 Szyszko Ewa Marki bieg główny 1963 m Markowi Biegacze NIE
163 Trusiak Artur Ząbki bieg dodatkowy 5,6 km Ks Biegające Ząbki NIE
164 Uchal Łukasz Marki bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
165 Urbaniak Tomasz Marki bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE
166 Urbaniak Tomasz Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
167 Wardakowska Wiktoria Radzymin bieg główny 1963 m Sp1 Radzymin NIE
168 Wardakowska Anna Radzymin bieg główny 1963 m Brak NIE
169 Wierzbicki Michał Ząbki bieg główny 1963 m Brak NIE
170 Wieśniak Dariusz Warszawa bieg dodatkowy 5,6 km Warszawiaky NIE
171 Wilgos Julia Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
172 Wilgosiewicz Paulina Marki bieg dodatkowy 5,6 km Markowi Biegacze NIE
173 Włodarczyk Sylwia Marki bieg główny 1963 m Brak NIE
174 Włodarczyk Maciej Marki bieg dodatkowy 5,6 km Markowi Biegacze NIE
175 Wojda Paweł Warszawa bieg główny 1963 m Brak NIE
176 Wojtyś Michał Warszawa bieg główny 1963 m Brak NIE
177 Wojtyś Filip Warszawa bieg główny 1963 m Brak NIE
178 Wojtyś Rafał Warszawa bieg główny 1963 m Port Żerań NIE
179 Wojtyś Andrzej Warszawa bieg główny 1963 m Brak NIE
180 Wolska Magdalena Warszawa bieg główny 1963 m Brak NIE
181 Wolski Antoni Warszawa bieg główny 1963 m Brak NIE
182 Wolski Łukasz Tarnobrzeg bieg główny 1963 m Brak NIE
183 Wolski Kacper Warszawa bieg główny 1963 m Brak NIE
184 Woźniak Tomasz Marki bieg główny 1963 m Bezklubowy NIE
185 Woźniak Ramona Marki bieg dodatkowy 5,6 km Niezrzeszona NIE
186 Woźniak Ramona Marki bieg główny 1963 m Niezrzeszona NIE
187 Woźniak Tomasz Marki bieg dodatkowy 5,6 km Bezklubowy NIE
188 Wycech Radosław Marki bieg dodatkowy 5,6 km Markowi Biegacze NIE
189 Zagulski Łukasz Warszawa bieg główny 1963 m Pohukiwanie Puszczyka NIE
190 Zarodkiewicz Dawid Kobyłka bieg dodatkowy 5,6 km Zasuwaj NIE
191 Zdunek Waldemar Wołomin bieg dodatkowy 5,6 km Bóbr Tłuszcz NIE
192 Zdunek Edyta Wołomin bieg dodatkowy 5,6 km Bóbr Tłuszcz NIE
193 Żak Robert Marki bieg dodatkowy 5,6 km Markowi Biegacze NIE
194 Żółkowska Karolina Marki bieg dodatkowy 5,6 km Run%Fun NIE
195 Żółkowski Rafał Marki bieg dodatkowy 5,6 km Run % Fun NIE
196 Żuławnik Mateusz Warszawa bieg główny 1963 m Brak NIE
197 Żuławnik Mariusz Warszawa bieg główny 1963 m Brak NIE
198 Żuławnik Łukasz Warszawa bieg główny 1963 m Brak NIE
199 Żuławnik Małgorzata Warszawa bieg główny 1963 m Brak NIE
200 Żurawski Dominik Ząbki bieg dodatkowy 5,6 km Brak NIE