Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

BIEG MURATORA

Miejsce i termin: Baranów, 2024-04-27
Organizator: Ochotnicza Straż Pożarna w Baranowie Osiedle Murator
Sołectwo Baranów Osiedla Murator

KONTAKT
e-mail; ospmurator@wp.pl
tel. 509 567 039 – Mateusz Grzesiak
Opis zawodów: Bieg uliczny na dystansie około 7 km
START/META i biuro zawodów budynek wielofunkcyjny na terenie sołectwa Baranów Oś. Murator ul. Jana Pawła II 2

SZCZEGŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i płatności przez stronę do 23.04.2024 wpisowe 50 zł
Nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bagiński Michał Baranow bieg 7 km Brak TAK
2 Banaszak Marcin Baranów bieg 7 km Ruuners Team Kępno TAK
3 Brodowska-Tremblay Agata Baranów bieg 7 km Brak TAK
4 Brylewski Michał Krotoszyn bieg 7 km Krotoszyńska Grupa Biegowa
5 Bystry Grzegorz Baranow bieg 7 km Ks Leniwiec TAK
6 Chowańska Katarzyna Mianowice bieg 7 km Brak TAK
7 Chowański Darek Baranów bieg 7 km Brak TAK
8 Chrupała Zbigniew Baranów bieg 7 km Leniwiec TAK
9 Dawid Łukasz Kępno bieg 7 km Runners Team Kępno TAK
10 Dąbrowska Ewa Kępno bieg 7 km Brak
11 Domagała Patryk Baranów bieg 7 km Brak
12 Feja Łukasz Kępno bieg 7 km Sparta Ultr Team TAK
13 Gania Anna Kępno bieg 7 km Nie
14 Gierak Mateusz Mroczeń bieg 7 km Brak
15 Goj Lukasz Piaski bieg 7 km Brak TAK
16 Gruszka Maksymilian Baranów bieg 7 km Brak
17 Grycman Magdalena Smardze bieg 7 km Sparta Ultra Team
18 Hącel Adam Kępno bieg 7 km Ks Leniwiec
19 Hendrys Marek Granice bieg 7 km Sparta Ultra Team TAK
20 Horosiewicz Bartosz Łęka Mroczeńska bieg 7 km Ks Gepard Kępno TAK
21 Jańczak Grzegorz Kępno bieg 7 km Sparta Ultra Team TAK
22 Jarczak Tomasz Trzcinica bieg 7 km Brak TAK
23 Jasiak Karol Rogaszyce bieg 7 km Brak
24 Jasiński Adam Baranów bieg 7 km Runners Team Kępno TAK
25 Kaczmarek Jacek Namysłów bieg 7 km Brak
26 Kanclerz Roman Jankowy bieg 7 km Szybkie Żółwie Opatów TAK
27 Kania Kacper Mroczeń bieg 7 km Brak TAK
28 Klepacz Renata Biadaszki bieg 7 km Szybkie Żółwie Opatów TAK
29 Królikowska Magdalena Sośnie bieg 7 km Brak
30 Kucharski Adrian Mąkoszyce bieg 7 km Zefka Runners
31 Latusek Dawid Baranów bieg 7 km Brak
32 Lenart Krzysztof Justynka bieg 7 km Brak
33 Łebzuch Marzena Namysłów bieg 7 km Biegam Bo Lubię
34 Małolepszy Waldemar Baranów bieg 7 km Sparta Ultra Team
35 Mandat Janek Oleśnica bieg 7 km Kb Lupus Oleśnica TAK
36 Matkowska Elżbieta Baranów bieg 7 km Brak TAK
37 Moga Piotr Baranów bieg 7 km Sparta Ultra Team
38 Nawrot Dominik Kępno bieg 7 km Brak TAK
39 Niełacny Łukasz Kępno bieg 7 km Brak TAK
40 Parzonka Sylwester Mroczen bieg 7 km Gepard Kępno
41 Polewski Rafał Kępno bieg 7 km Ks Gepard Kępno TAK
42 Powolna Żaneta Mirków bieg 7 km Mks Siechnice TAK
43 Raszewska-Nolbert Grażyna Bałdowice bieg 7 km Aktywny Ostrzeszów
44 Różycki Michał Kępno bieg 7 km Brak TAK
45 Słowik Grzegorz Rogaszyce bieg 7 km Zefka Runners
46 Sokołowska Barbara Namysłów bieg 7 km Brak
47 Szczepański Michał Baranów bieg 7 km Szczepanrally TAK
48 Szymała Mariusz Trzcinica bieg 7 km Brak TAK
49 Świeściak Marcin Czastary bieg 7 km Brak TAK
50 Tokarz Jędrzej Baranów bieg 7 km Brak TAK
51 Tokarz Ewa Baranów bieg 7 km Brak TAK
52 Tokarz Artur Baranów bieg 7 km Brak TAK
53 Udała Paweł Opatów bieg 7 km Szybkie Żółwie Opatów
54 Wieczorek Piotr Boguszyce bieg 7 km Brak TAK
55 Wróbel Jarosław Oleśnica bieg 7 km Cezar Oleśnica TAK
56 Wylęga Dominik Mroczeń bieg 7 km Gepard
57 Zimoch Zuzanna Kępno bieg 7 km Bezklubowa TAK
58 Żłobińska Aneta Słupia bieg 7 km Szybkie Żółwie Opatów TAK