Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

4Rest Run
BIEG 5 km

Miejsce i termin: Niepołomice, 2024-09-15
Organizator: ORGANIZATOR
Stowarzyszenie NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ

PARTNERZY
Urząd Miasta i Gminy Niepołomice
Powiat Wielicki
Nadleśnictwo Niepołomice
MKS Spartakus
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędą się biegi na dystansach 10 km i 5 km
START/META i biuro zawodów polana z akcesoriami gimnastycznymi przy drodze nr 75 z Niepołomic do Szarowa

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i wpłaty do biegu 5 km przez stronę do 6.09.2024 wysokość wpisowego;
- 70 zł do 31.08.2024
- 90 zł do 7.09.2024
Organizator gwarantuje wybrany rozmiar koszulki przy wpłacie do 15.08.2024
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bal Katarzyna Kraków bieg 5 km Brak TAK
2 Cabala Tomasz Kadzice bieg 5 km Man Trucks
3 Chudecka Kamila Targowisko bieg 5 km Brak
4 Cielesta Karolina Kraków bieg 5 km Aniołki Bolesty TAK
5 Cioś Damian Niepołomice bieg 5 km Man Trucks
6 Czuła Robert Niepołomice bieg 5 km Brak TAK
7 Dobrowolski Dariusz Tomaszkowice bieg 5 km Man Trucks
8 Filipek Liliana Kraków bieg 5 km Brak
9 Filipek Anna Kraków bieg 5 km Brak
10 Frączek Wojciech Kłaj bieg 5 km Man Trucks
11 Frosik Jadwiga Kraków bieg 5 km Brak TAK
12 Frosik Małgorzata Kraków bieg 5 km Brak TAK
13 Giżycka Anna Kraków bieg 5 km Brak
14 Gołofit Jakub Niepołomice bieg 5 km Man Trucks
15 Gołofit Stanisław Niepołomice bieg 5 km Man Trucks
16 Gorczyca Victoria Kraków bieg 5 km #Adamczerwińskiteam
17 Gradoś Marian Kłaj bieg 5 km Brak TAK
18 Gumułka Paweł Kraków bieg 5 km Swawolny Dyzio TAK
19 Jarzębski Marcin Kraków bieg 5 km PLASTCARD
20 Jastrząb Piotr Kraków bieg 5 km Excellent
21 Kaca Piotrek Kraków bieg 5 km Swawolny Dyzio TAK
22 Kafno Kacper Niepolomice bieg 5 km Brak
23 Kajda Ewa Olkusz bieg 5 km Ślimaczki Olkusz
24 Kamecka Ewelina Niepołomice bieg 5 km Man Trucks
25 Kamecki Dawid Niepołomice bieg 5 km Man Trucks
26 Kania Marlena Sucha Beskidzka bieg 5 km Brak
27 Kaniuch Alicja Niepołomice bieg 5 km Aniołki Bolesty TAK
28 Karp-Siwek Paulina Kraków bieg 5 km Brak
29 Kochaniewicz Barbara Niepołomice bieg 5 km Brak
30 Kokot Dawid Grodowice bieg 5 km Man Trucks
31 Końska Katarzyna Dąbrowa bieg 5 km Swedent Triathlon Team TAK
32 Kopff Andrzej Niepołomice bieg 5 km Brak TAK
33 Kopff Adam Niepołomice bieg 5 km Brak TAK
34 Kowalczyk Anna Kraków bieg 5 km Run Progress.pl
35 Kowalczyk Pawel Kraków bieg 5 km Run Progress.pl
36 Kowalska Emilia Dąbrowa bieg 5 km Brak TAK
37 Kowalski Rafał Kraków bieg 5 km Brak TAK
38 Kropornicka Marta Niepołomice bieg 5 km Man Trucks Sp. Z O.o.
39 Krupa Przemysław Kraków bieg 5 km Brak
40 Kula Jakub Tempoczów Rędziny bieg 5 km Man Truck
41 Kusiak Jacek Wieliczka bieg 5 km Man Trucks
42 Kuś Magdalena Jasło bieg 5 km Brak TAK
43 Kutek Andrzej Kraków bieg 5 km Excellent
44 Kwapisz Franciszek Niepołomice bieg 5 km Brak
45 Kwapisz Franciszek Niepołomice bieg 5 km Brak
46 Kwapisz Paweł Niepołomice bieg 5 km Brak
47 Lizoń Joanna Kraków bieg 5 km Plastcard
48 Łabaziewicz Alicja Niepołomice bieg 5 km Mantruck
49 Łach Bartosz Podstolice bieg 5 km Drużyna Cyborga TAK
50 Łach Maciej Podstolice bieg 5 km Drużyna Cyborga TAK
51 Łomnicki Arkadiusz Sanok bieg 5 km Man Trucks
52 Łukasiewicz Marcin Kraków bieg 5 km Brak
53 Maćków Magdalena Grabie bieg 5 km Man Trucks
54 Malikowska Jowita Kraków bieg 5 km Mantruck
55 Maślaniec Monika Niepołomice bieg 5 km Brak TAK
56 Mazur Tobiasz Spytkowice bieg 5 km Brak
57 Michalec Dariusz Kraków bieg 5 km Brak
58 Michalik Igor Kraków bieg 5 km Man Trucks
59 Miś Michał Masłomiąca bieg 5 km Krakow Airport Running Team TAK
60 Mleczko Jarosław Kraków bieg 5 km Brak
61 Morawski Kacper Skała bieg 5 km Brak
62 Mroczka Dawid Niepołomice bieg 5 km Brak
63 Myrdko Urszula Niepołomice bieg 5 km Brak TAK
64 Olesińska Anna Bochnia bieg 5 km Brak
65 Paterak Radosław Maciejowice bieg 5 km Brak
66 Pińska Justyna Stanisławice bieg 5 km Brak
67 Poręba Patrycja Kraków bieg 5 km Brak TAK
68 Rec Katarzyna Niepołomice bieg 5 km Brak
69 Rogoda Monika Kraków bieg 5 km Drużyna Cyborga TAK
70 Rypel Mateusz Szczygłów bieg 5 km Man Trucks
71 Samek Marcin Cichawa bieg 5 km Brak TAK
72 Silski Jakub Różanna bieg 5 km Man
73 Sitek Piotr Niepołomice bieg 5 km Plastcard
74 Siwek Mikołaj Kraków bieg 5 km Brak
75 Siwek Szymon Niepołomice bieg 5 km Brak
76 Skiba Marta Zabierzów Bocheński bieg 5 km Plastcard
77 Stachowicz Oliwia Kraków bieg 5 km Brak TAK
78 Starzec Grzegorz Myślenice bieg 5 km Brak
79 Stępień Grzegorz Kraków bieg 5 km Brak TAK
80 Szczygieł-Odwrot Paulina Grobla bieg 5 km Brak TAK
81 Szeląg Justyna Niepołomice bieg 5 km Brak
82 Szostak Andrzej Wiatowice bieg 5 km Man Trucks
83 Świętek Domi Kraków bieg 5 km Brak TAK
84 Świętek Ernest Targowisko bieg 5 km Man Trucks
85 Świętek Ernest Targowisko bieg 5 km Man Truck
86 Tarsa Mateusz Kraków bieg 5 km Man Trucks
87 Tryjefaczka Błażej Niepolomice bieg 5 km Brak TAK
88 Tryjefaczka Slawomir Niepolomice bieg 5 km Brak TAK
89 Trzeciak Barbara Kraków bieg 5 km Brak
90 Uram Katarzyna Kraków bieg 5 km Brak
91 Walczyk Rafał Niepołomice bieg 5 km Brak TAK
92 Wojciechowski Jan Strumiany bieg 5 km Brak
93 Wojdała Magdalena Niepołomice bieg 5 km Brak
94 Wojna Basia Olkusz bieg 5 km Ślimaczki Olkusz
95 Woźniak Krystyna Balice bieg 5 km Brak
96 Zięć Gabriela Kraków bieg 5 km Brak