Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

XI BIEG DYCHA SIEKIERNIKA

Miejsce i termin: Krościenko Wyżne, 2017-08-27
Organizator: * Wójt Gminy Krościenko Wyżne
* Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krościenku Wyżnym
* Stowarzyszenie Aktywnej Promocji Sportu i Kultury „APSIK” w Krościenku Wyżnym
* Klub Biegacza w Krościenku Wyżnym
Opis zawodów: TERMIN I MIEJSCE:
* 27.08.2017 ( niedziela ) - Krościenko Wyżne ( powiat krośnieński )
* Start biegu na dyst. 10 km godz. 14.00 - Stadion GOSiR
* Pomiar czasu – elektroniczny, z wykorzystaniem chipów zwrotnych.
* Chipy będą wydawane nieodpłatnie w biurze zawodów
* Biuro Zawodów czynne: od godz 9.30

W BIEGACH UCZESTNICZYĆ MOGĄ TYLKO OBYWATELE KRAJÓW UNII EUROPEJSKIEJ

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ODNOŚNIK U DOŁU STRONY
Wpisowe i wpłata: * Za zgłoszenie uważa się wysłanie prawidłowo wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty startowej (płatność on-line przez stronę firmy Chronotex)
1. Bieg Główny "Dycha Siekiernika"
 do dnia 24.08.2017r - kwota 30 zł.
 w dniu zawodów płatność gotówką w biurze zawodów do godziny 12.00 kwota 40 zł natomiast od godz. 12.00 do godziny 13.00 kwota 50 zł.
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Albrycht Katarzyna Krościenko Wyżne 10 km Brak NIE
2 Amrozkiewicz - Gromek Judyta Sanok 10 km Amrozkiewicz Team TAK
3 Bernat Wojciech Ryki 10 km biegusiem.pl NIE
4 Biedka Marcin Krosno 10 km KKB MOSIR KROSNO / KM PSP KROSNO TAK
5 Biskup Mariusz Jedlicze 10 km MUKS PODKARPACIE JEDLICZE TAK
6 Blajer Elżbieta Rzeszów 10 km Brak TAK
7 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne 10 km MKS Halicz Ustrzyki Dolne TAK
8 Brela Jakub Jedlicze 10 km MUKS PODKARPACIE JEDLICZE TAK
9 Broda Łukasz Rzeszów 10 km Piękne i Brodacze NIE
10 Buczko Grzegorz Lubaczów 10 km Biegomania Lubaczów / IPA Przemyśl TAK
11 Cisek Andrzej Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
12 Ciuła Tomasz Krakow 10 km 1981 TAK
13 Czekański Wojciech Krościenko Wyżne 10 km Brak NIE
14 Domiszewska Maria Ustrzyki Dolne 10 km MKS Halicz TAK
15 Domiszewski Wojciech Ustrzyki Dolne 10 km MKS Halicz NIE
16 Domiszewski Ignacy Ustrzyki Dolne 10 km MKS Halicz TAK
17 Dudek Sylwester Rudnik 10 km LKB Rudnik NIE
18 Fedak Grzegorz Sanok 10 km 1978 TAK
19 Foremna Beata Kraków 10 km Brak TAK
20 Foryś Włodzimierz Jasło 10 km ULKS Technik Trzczinica TAK
21 Furs Teodor CISNA 10 km Pierdzące zające TAK
22 Gadela Grzegorz Krosno 10 km Nieważne który, nieważne jak, byle dobiec TAK
23 Gierula Grzegorz Łężany 10 km Brak TAK
24 Ginda Jan Rymanów 10 km bog -mar NIE
25 Golonka Mateusz Gorlice 10 km Gukla Bratkowice korzeniowski.pl NIE
26 Gosztyła Patryk Domaradz 10 km Brzozowski Klub Biegacza NIE
27 Górniak Stanisław Widacz 10 km Finisz Rymanów TAK
28 Górniak Kamil Widacz 10 km Finisz Rymanów TAK
29 Grabska Renata Rzesżów 10 km Brak TAK
30 Gubernat Bartosz Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
31 Gwizdała Kacper Rzeszów 10 km Brak TAK
32 Haduch Jerzy Pisarowce 10 km Sanok i Okolice TAK
33 Honkisz Maciej Krosno 10 km Brak TAK
34 Jajesnica Marian Jedlicze 10 km MUKS Podkarpacie Jedlicze NIE
35 Janocha Maciej Świerzowa Polska 10 km MJE TEAM TAK
36 Jaśtal Piotr Domaszowice 10 km LKB RUDNIK TAK
37 Kamiński Andrzej Kroscienko Wyżne 10 km Brak NIE
38 Kin Rafał Odrzykoń 10 km AZS PWSZ KROSNO TAK
39 Klocek Konrad Łężyny 10 km Brak TAK
40 Kochański Tomasz Jedlicze 10 km MUKS Podkarpacie Jedlicze TAK
41 Kolanko Michał Krościenko Wyżne 10 km InfoSoftware Polska/NOWAJA NIE
42 Koza Jan Cisna 10 km Lokomotiv Majdan TAK
43 Krukar Adam Iwonicz 10 km Brak NIE
44 Kubiec Dawid Starachowice 10 km Juventa TAK
45 Kurcoń Jarosław Chorkówka 10 km Błękitni Żeglce TAK
46 lipa Wojciech Rzeszów 10 km Rzeszowskie gazela i gepardy NIE
47 Litwin Bartłomiej Wrocanka 10 km Biegam bo Biegam TAK
48 Lorenc Maciej Krosno 10 km Nie mam TAK
49 Łyżnicki Zygmunt Mszana Dolna 10 km MOK Mszana Dolna TAK
50 Makuch Joanna Cieszanów 10 km Biegomania Lubaczów TAK
51 Matusik Oskar Cisna 10 km Brak NIE
52 Michna Paweł Krościenko Wyżne 10 km Brak NIE
53 Mika Mirosław Krosno 10 km Brak TAK
54 Mikuszewski Łukasz Krasne 10 km Brak NIE
55 Młodzińska Małgorzata Lubaczów 10 km Biegomania Lubaczów TAK
56 Młodziński Lesław Lubaczów 10 km Biegomania Lubaczów TAK
57 Ogłuszka Elżbieta Rzeszów 10 km Brak TAK
58 Ogłuszka Michał Gorlice 10 km SAFEPRO Usługi BHP TAK
59 Olejarski Oskar Blizne 10 km Brzozowski Klub Biegacza TAK
60 Pająk-Cieśla Joanna Krosno 10 km Brak TAK
61 Panaś Artur Szczepańcowa 10 km Zamczysko Team NIE
62 Pasierbek Marek Niebieszczany 10 km Run Energy Sanok NIE
63 Patla Ewa Krosno 10 km Brak TAK
64 Patrylak Patryk Zalesie 10 km Brak NIE
65 Pelczar Maciej Krosno 10 km Brak TAK
66 Potaczek Justyna Niedźwiedź 10 km MOK Mszana Dolna TAK
67 Prajzner Marta Krościenko Wyżne 10 km Brak NIE
68 Przybytek Dariusz Ruda Śląska 10 km niezrzeszony TAK
69 Radzik Robert Biała Niżna 10 km 1991 TAK
70 Rajchel Piotr Przysietnica 10 km Brak TAK
71 Rodzinka Jan Zręcin 10 km KB,,Athletic,,Zręcin NIE
72 Rojek Józef Ropczyce 10 km TeaM TAK
73 Rościński Franciszek Zahutyń. Sanok 10 km Brak NIE
74 Rutkowski Łukasz Zalesie 10 km Brak TAK
75 Sanocki Marcin Jedlicze 10 km MUKS PODKARPACIE JEDLICZE TAK
76 Sarna Kamil Krasne 10 km Brak NIE
77 Sienko Marcin Bachórz 10 km Brak TAK
78 Siwak Ryszard Kraków 10 km Team Ryś Ski TAK
79 Słotwiński Damian Złoczew 10 km Brak TAK
80 Stankiewicz Jacek Dukla 10 km Brak TAK
81 Szczurek Krzysztof Kraków 10 km Scurki Team TAK
82 Szczygieł Anna Lubaczów 10 km Biegomania Lubaczów TAK
83 Szelc Artur Krościenko Wyżne 10 km Biegam bo Biegam NIE
84 Szelc Marcin Krosno 10 km KKB Mosir Krosno TAK
85 Szepieniec Katarzyna Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
86 Szmyd Jan Krościenko Wyżne 10 km KB Krościenko Wyżne NIE
87 Tabor Piotr Rzeszów 10 km www.tylmanowa.eu TAK
88 Tracz Łukasz Radymno 10 km www.treningfizjoterapia.pl TAK
89 Tutak Daniel Krosno 10 km Furiosi Polanka NIE
90 Uchacz Kacper Brzegi 10 km Fc Gwarek TAK
91 Ulanowski Ireneusz Pawłokoma 10 km Brak TAK
92 Uram Wojciech Jaszczew 10 km Brak NIE
93 Urbański Józef Krosno 10 km KKB Mosir Krosno TAK
94 Walat Adrian Rzeszów 10 km WWF UR NIE
95 Wałachowski Wojciech Rzeszów 10 km Brak TAK
96 Ważny Renata Lubaczów 10 km Biegomania Lubaczów TAK
97 Ważny Stanisław Lubaczów 10 km Biegomania Lubaczów NIE
98 Winiarski Karol Żeglce 10 km Błękitni Żeglce TAK
99 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec 10 km 1955 TAK
100 Wójcik Jacek Godowa 10 km Brak NIE
101 Wróbel Tomasz Łowczówek 10 km Brak TAK
102 Wydra Jan Mszana Dolna 10 km MOK Mszana Dolna TAK
103 Wywłoka Paulina Wierzbna 10 km www.treningfizjoterapia.pl TAK
104 Zajchowski Marek Moderówka 10 km ULKS Technik Trzcinica TAK