Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

ENEA VI ENERGETYCZNA DYCHA
III MISTRZOSTWA GRUPY KAPITAŁOWEJ ENEA W BIEGU ULICZNYM NA 10 KM

Miejsce i termin: Kozienice, 2018-09-01
Organizator: ORGANIZATOR:
UKS „OLIMP” Kozienice – tel. 48 614 10 52, olimpkoz@wp.pl
Dyrektor Biegu – Tomasz Baranowski tel. 508 184 647, tomaszbaranowski@poczta.fm

WSPÓŁORGANIZATOR:
Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu – tel. 48 611 72 00, kcris@kcris.pl

SPONSOR:
ENEA Wytwarzanie sp. z o.o. – Główny Sponsor
Opis zawodów: Bieg odbędzie się dnia 01.09.2018 r. /sobota/ godz.11.00
Dystans: 10 km
Trasa o nawierzchni asfaltowej z atestem PZLA.
START - ul. Jeziorna , META - Ośrodek Sportu i Rekreacji
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE

UWAGA ZMIANA!!!
START BIEGU GODZINA 10.30
REJESTRACJA I WYDAWANIE PAKIETÓW STARTOWYCH W BIURZE ZAWODÓW 8.00 DO 10.00
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa:

do dnia 30.06.2018r.
– 30 zł
- 20 zł mieszkańcy Gminy Kozienice i pracownicy Grupy Kapitałowej ENEA
- 5 zł. członkowie Klubu UKS „OLIMP” Kozienice

do dnia 20.08.2018r.
– 40 zł
- 30 zł mieszkańcy Gminy Kozienice i pracownicy Grupy Kapitałowej ENEA
- 10 zł członkowie Klubu UKS „OLIMP” Kozienice

w biurze zawodów – 60 zł.

Wszystkie zgłoszenia nie opłacone w ciągu 7 dni będą z listy usuwane.
Opłaty w systemie mikropłatności należy dokonywać przez stronę rejestracji do biegu, opłaty ulgowe przelewem na konto organizatora
UKS „OLIMP” Kozienice, ul. Głowaczowska, 26-900 Kozienice
Konto: 22 8002 0004 0200 7133 2020 0101
z dopiskiem ”VI Energetyczna Dycha” Kozienice 2018 opłata startowa- imię, nazwisko.
Płatności przelewem na konto klubu można dokonać do dnia 20.08.2018 r.
Przy weryfikacji i odbiorze numerów startowych w przypadku braku potwierdzenia wpłaty na stronie zapisów, należy przedstawić dowód opłaty startowej.
2. Uczestnicy mężczyźni 70 lat i powyżej, kobiety 60 lat i powyżej oraz czynni zawodnicy UKS „OLIMP” Kozienice zwolnieni są z opłaty startowej, pod warunkiem zaznaczenia podczas rejestracji opcji „zwolniony z opłaty startowej”
Opłata startowa nie podlega zwrotowi i nie można jej przenosić na inną osobę.
3. W dniu zawodów zgłoszenia będą przyjmowane do osiągnięcia limitu 200 osób
4. Wpłacającym po 20.08.2018 r. nie gwarantujemy pełnego pakietu.
Regulamin zawodów: PDF
Mapa zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Alberski Wojciech Warka 10 km Brak TAK
2 Alot Paweł Radom 10 km Brak TAK
3 Augustyn Angelika Dębiaki 10 km UKS Olimp Kozienice TAK
4 Aynaev Ibragim Warzszawa 10 km KS Wolni TAK
5 Babula Jarosław Ryczywół 10 km Bank Millennium TAK
6 Bachan-Urbanek Ewa Puławy 10 km Chemik Noxy Puławy TAK
7 Białecki Leszek Ryki 10 km ---------- TAK
8 Bociarn Radosław Lublin 10 km Największa Armia Świata TAK
9 Bogacki Jakub Kozienice 10 km KS Energia Kozienice TAK
10 Borkowska Hanna Radom 10 km Biegiem Radom! TAK
11 Borkowski Jerzy Radom 10 km Biegiem Radom! TAK
12 Bulanda Grzegorz Kozienice 10 km Brak TAK
13 Buraczynski Emil Grójec 10 km Samuraj NIE
14 Chamerski Robert Radom 10 km Street Run Radom TAK
15 Chamerski Jerzy Radom 10 km Street Run Radom TAK
16 Chełmicki Grzegorz Warszawa 10 km Dream Run TAK
17 Chełmicki Michał Warszawa 10 km Brak TAK
18 Chlebowski Piotr Ryki 10 km INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCH TAK
19 Chojniak Łukasz Ryki 10 km Biegusiem.pl TAK
20 Ciach Paweł Warszawa 10 km Brak TAK
21 Cichowlas Marcin Kozienice 10 km Brak TAK
22 Cierpisz Katarzyna Cecylówka Brzózka 10 km Brak TAK
23 Cieslak Krzysztof Kozienice 10 km Brak TAK
24 Cybulski Grzegorz Lublin 10 km Największa Armia Świata TAK
25 Cyngot Jacek Kozienice 10 km UKS Olimp Kozienice TAK
26 Cywka Krzysztof Zwoleń 10 km ZWOLEń Biega NIE
27 Daniszewski Piotr Warszawa 10 km Brak TAK
28 Dolega Darek Radom 10 km Biegiem Radom! TAK
29 Domagała Piotr Ryczywol 10 km WKZ KOZIENICE TAK
30 Domagała Wioletta Ryczywol 10 km WKZ KOZIENICE TAK
31 Dragan Aleksander Kielce 10 km Brak TAK
32 Drapała Bogdan Kozienice 10 km Brak TAK
33 Dulebski Sławomir Skaryszew 10 km Zabiegany Skaryszew TAK
34 Dziosa Patrycja Borek 10 km Brak TAK
35 Garbarczyk Piotr Kozienice 10 km Brak TAK
36 Głogowski Zbigniew Radom 10 km BIEGIEM RADOM NIE
37 Gmińska Katarzyna Kozienice 10 km Brak TAK
38 Gmiński Kamil Kozienice 10 km Wing Tsun Kung Fu Kozienice TAK
39 Grabski Paweł Janiszew 10 km Brak NIE
40 Grzesiak Milena Radom 10 km Brak NIE
41 Hernacki Robert Kozienice 10 km Brak TAK
42 Hernik Justyna Radom 10 km Street Run Radom TAK
43 Hołowacz Tomasz Warszawa 10 km Kondycja TAK
44 Iwanowski Maciej Dęblin 10 km Brak TAK
45 Jabłoński Sławomir Lipsko 10 km Brak TAK
46 Jakóbczyk Ireneusz Warszawa 10 km KS Wolni TAK
47 Janeczek Adam Kozienice 10 km WKZ KOZIENICE TAK
48 Janik Paweł Garbatka Letnisko 10 km Plon Garbatka TAK
49 Jaroszek - Baca Justyna Kozienice 10 km Brak TAK
50 Kacprzak Andrzej Radom 10 km Brak TAK
51 Kaczkowski Krzysztof Kozienice 10 km Brak TAK
52 Katus Agata Skaryszew 10 km Zabiegany skaryszew TAK
53 Kiciński Andrzej Ossala 10 km 42 BLSZ TAK
54 Kiliarska Valentyna Nikolaev 10 km Lkb Rudnik NIE
55 Kloczkowski Jerzy Ciechostowice 10 km lub wybierz z listy TAK
56 Kłos Karol Kozienice 10 km Brak TAK
57 Kolanowski Paweł Janów 10 km 42 BLSZ TAK
58 Kopciał Jarosław Radom 10 km Brak TAK
59 Korczak Wincenty Antoniówka 10 km Biegiem Radom! TAK
60 Kordas Maciej Kozienice, Polska 10 km Brak TAK
61 Kosowski Grzegorz Połaniec 10 km ENEA Połaniec SA TAK
62 Kostecka Agnieszka Radom 10 km Street Run Radom TAK
63 Kościelniak Emilia Kozienice 10 km Brak TAK
64 Kozłowski Piotr Kozienice 10 km Brak TAK
65 Krekora Mateusz Kozienice 10 km lub wybierz z listy TAK
66 Krekora Robert Kozienice 10 km Brak TAK
67 Królczyński Maciej Warszawa 10 km KS Wolni TAK
68 Krzemiński Bartosz Szydłowiec 10 km Za linią mety TAK
69 Kucharska-Kubis Paulina Warszawa 10 km Brak TAK
70 Kucharski Marcin Radom 10 km bbl radom TAK
71 Kujawa Krzysztof Płock 10 km WIĘCKOWSKI TEAM TAK
72 Kulhawiec Dariusz Aleksandrówka - Kozienice 10 km Brak TAK
73 Kulig Krzysztof Radom 10 km Brak TAK
74 Kulik Ewa Kozienice 10 km UKS OLIMP Kozienice TAK
75 Kulik Mariusz Zofian 10 km 4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego TAK
76 Kwapisiewicz Dariusz Radom 10 km 42 BLSz TAK
77 Lach Robert Dęblin 10 km Brak TAK
78 Lecyk Damian Poznań 10 km ENEA Operator NIE
79 Leszczyńska Joasia Kozienice 10 km WKZ TAK
80 Lewocha Rafał Jastrząb 10 km Woźniak RUNNING TEAM TAK
81 Lipka Sebastian Serokomla 10 km Brak TAK
82 Łysiak Krzysztof Kozienice 10 km Brak TAK
83 Maciejewski Łukasz Lipsko 10 km Brak TAK
84 Maj Beata Kozienice 10 km UKS Olimp Kozienice TAK
85 Maletka Dominika Kołbiel 10 km Brak TAK
86 Malinowski Jarosław Ryki 10 km Brak TAK
87 Małecki Damian Wohyń 10 km Brak TAK
88 Marsula Marcin Kazanów 10 km Brak NIE
89 Mazurek Marek Miastków 10 km Brak TAK
90 Mazurkiewicz Adam Warszawa 10 km KS Wolni TAK
91 Mądzik Aleksandra Warszawa 10 km Golden Team TAK
92 Michalska Małgorzata Antoniowka 10 km Biegiem Radom! TAK
93 Mierzejewski Grzegorz Kozienice 10 km Enea TAK
94 Milczarczyk Dariusz Kozienice 10 km Brak TAK
95 Mindewicz Michał Kozienice 10 km Brak TAK
96 Moskwa Katarzyna Radom 10 km Street Run Radom TAK
97 Moszkowicz Eugeniusz Warszawa 10 km Kondycja TAK
98 Napiórkowski Jarosław Radom 10 km BiegiemRadon NIE
99 Niklewski Paweł Radom 10 km Brak TAK
100 Nizińska Ewa Cecylówka-Brzózka 10 km Brak TAK
101 Nowak Przemysław Radom 10 km Enea TAK
102 Orłowska Karolina Stanisławice 10 km Rivers of Babilon TAK
103 Osiński Rafał Kowala 10 km Biegiem Radom! TAK
104 Osiński Marcin Mazowszany 10 km Biegiem Radom ! TAK
105 Pacuszka Jacek Leopoldów 10 km Brak TAK
106 Paluszek Agnieszka Głowaczów 10 km Enea TAK
107 Pawłowski Zbigniew Puławy 10 km Senior51Team Puławy TAK
108 Pawłowski Adam Warszawa 10 km Brak TAK
109 Pieniążek Leszek Warszawa 10 km Ortoreh Team TAK
110 Podczasi Marcin Kozienice 10 km WKZ Kozienice TAK
111 Podczasi Katarzyna Kozienice 10 km Brak TAK
112 Podeszwa Adam Kozienice 10 km Brak TAK
113 Podsiadł Michal Kozienice 10 km WKZ TEAM TAK
114 Podsiadły Szymon Kozienice 10 km WKZ Kozienice TAK
115 Popova Olena Chmelnick 10 km Lkb Rudnik NIE
116 Prokop Tomasz Radom 10 km Brak TAK
117 Przychodzień Aneta Kozienice 10 km Brak TAK
118 Pszczółka Tomasz Kozienice 10 km Brak TAK
119 Pułkowska Patrycja Warszawa 10 km Brak TAK
120 Pułkowski Mirosław Warszawa 10 km Brak TAK
121 Racinowski Paweł Gryfino 10 km KB Hermes Gryfino TAK
122 Racinowski Miłosz Gryfino 10 km KB Hermes Gryfino NIE
123 Ratyński Paweł Mogielnica 10 km Brak TAK
124 Rebiś Maciej Kozienice 10 km Brak TAK
125 Rębiś Tomasz Stanisławice 10 km Brak TAK
126 Rusak Sławomir Radom 10 km Biegiem Radom! TAK
127 Rusinowski Grzegorz Kozienice 10 km KS Energia Kozienice TAK
128 Rykowski Radosław Stanisławice 10 km Wygon Stanisławice TAK
129 Rzeźnik Jolanta Puławy 10 km Brak TAK
130 Sałas Krzysztof Radom 10 km TIGER FAJA FAJA TAK
131 Sarzyński Sławomir Radom 10 km Brak TAK
132 Skobel Tomasz Radom 10 km Biegiem Radom! TAK
133 Skomra Krzysztof Pionki 10 km Brak TAK
134 Słomka Mateusz Jedlińsk 10 km wkurw_team TAK
135 Smolarczyk Maksymilian Nowiny 10 km Brak TAK
136 Sobczyk Wojciech Kozienice 10 km WKZ KOZIENICE TAK
137 Sobczyk Grzegorz Kozienice 10 km Brak TAK
138 Solecka Magdalena Kozienice 10 km Brak NIE
139 Sot Zbigniew Kozienice 10 km UKS Olimp Kozienice TAK
140 Spyra Paweł Kozienice 10 km Brak TAK
141 Spytek Justyna Warszawa 10 km lub wybierz z listy TAK
142 Spytek Justyna Warszawa 10 km lub wybierz z listy NIE
143 Stefański Adrian Iłża 10 km Iłża Pędzi NIE
144 Strzelczyk Rafał Głowaczów 10 km UKS OLIMP Kozienice TAK
145 Subocz Łukasz Kozienice 10 km Brak TAK
146 Suchmiel Karolina Radom 10 km Brak TAK
147 Szalak Andrzej Puławy 10 km MELRUNNING Puławy TAK
148 Szczepański Michał Kozienice 10 km WKZ TAK
149 Szlęk Ewa Warszawa 10 km Urodzeni w Kozienicach TAK
150 Szydłowska Aneta Janów 10 km Brak TAK
151 Tęcza Paulina . 10 km Enea TAK
152 Toporek Jacek Dęblin 10 km 4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego TAK
153 Traczyk Mariusz Kozienice 10 km WKZ KOZIENICE TAK
154 Traczyk Izabela Kozienice 10 km WKZ KOZIENICE TAK
155 Tymirski Tadeusz Radom 10 km Biegiem Radom!!! TAK
156 Urban Jarosław Kozienice 10 km Brak TAK
157 Urbanek Robert Puławy 10 km Chemik Noxy Puławy TAK
158 Veretskyi Pavlo Nikolaev 10 km Lkb Rudnik NIE
159 Walczyk Kamil Maków 10 km Zabiegany Skaryszew TAK
160 Weronowicz Mariusz Kozienice 10 km UKS Olimp Kozienice TAK
161 Wilkiewicz Dariusz Zwoleń 10 km Zwoleń Biega NIE
162 Włoszczak-Bociarn Karina Lublin 10 km Największa Armia Świata TAK
163 Wojciechowski Rafał Kozienice 10 km Brak TAK
164 Wolszczak Ryszard Kozienice 10 km WKZ KOZIENICE TAK
165 Woszczek Danuta Gołąb 10 km UKS "OLIMP" Kozienice TAK
166 Wójcik Paweł Stanisławice 10 km Brak TAK
167 Wójcik Daniel Kozienice 10 km Brak TAK
168 Zając Krzysztof Kozienice 10 km WKZ KOZIENICE TAK
169 Zalaś Marcin . 10 km Enea Połaniec SA TAK
170 Zaprzałek Weronika Kozienice 10 km Brak TAK
171 Zielińska Dorota RADOM 10 km Brak TAK
172 Zięba Tadeusz . 10 km Enea Połaniec SA TAK
173 Żak Jarosław . 10 km Enea Połaniec SA TAK
174 Żebrowska Jolanta Puławy 10 km Potrenujemy ? / Chemik Noxy Puławy / UMCS Biega TAK
175 Żywek Teresa Warszawa 10 km Tripower.pl TAK