Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEGI HRABIEGO
HRABIA

Miejsce i termin: Łańcut, 2019-04-13
Organizator: Stowarzyszenie Biegowe Ultra Łańcut w Łańcucie

kontakt; 501 526 512
Opis zawodów: Start i meta biegów na terenie MOSIR w Łańcucie ul. Armi Krajowej 57.
Biuro zawodów znajdować się będzie na na MOSiR w Łańcucie, czynne w dniu 12.04.2019 od 18;00 do 21;00 w dniu 13.04.2019 od 5;00 do 5;30 oraz od 7;30 do 10;30
Trasa biegu:
Hrabia + 50 km Start 6;00
https://www.gpsies.com/map.do?fileId=flezjmhrkghucnyo – ślad do pobrania;
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE
Wpisowe i wpłata: Wpisowe do BIEGU HRABIEGO 140 zł
Zgłoszenia i płatności wyłącznie drogą elektroniczną w terminie 11.12.2018 do 20.03.2019 lub do osiągnięcia limitu zawodników
Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Limit zawodników: 40
Strona WWW: http://www.biegihrabiego.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bernaś Dariusz Wetlina 50 km BSCzady TAK
2 Cisek Piotr Rymanów 50 km Finisz Rymanów TAK
3 Ćwiąkała Michał Zarszyn 50 km Wybiegamy w Przyszłość TAK
4 Dąbek Jerzy Hucisko 50 km NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA TAK
5 Granda Paweł Zarzecze 50 km 21 daplot TAK
6 Hanulak Paweł Rzeszów 50 km Poker to nie hazard TAK
7 Kaniecki Paweł Przemyśl 50 km MIEJSCE BlokB TAK
8 Kapelan Anna Przemyśl 50 km Fitness z Pasją/ PKB TAK
9 Kiper Maciej Jarosław 50 km JAROSLAWSKI BIEGACZA TAK
10 Kiwała Marcin Strażow 50 km Brak TAK
11 Klewek Jan Siedlce 50 km Brak TAK
12 Konieczny Mariusz Łańcut 50 km Agona W&M TAK
13 Kopeć Krzysztof Rzeszów 50 km 1973 TAK
14 Kowalczyk Mariusz Żółwin 50 km Wolfpack TAK
15 Kozak Michał Jarosław 50 km biegnijsercem.pl TAK
16 Kozieł Łukasz Siedlce k. Lubina 50 km Ratownicy Rudna TAK
17 Kozieł Tadeusz Rzeszów 50 km Szczęściarz Biega TAK
18 Kuźmicz Wojciech Łańcut 50 km Brak TAK
19 Makarski Krzysztof Jarosław 50 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
20 Myśliwiec Robert Rzeszów 50 km WILD & FREE TAK
21 Nykiel Daniel Pogwizdów Nowy 50 km Brak TAK
22 Oleksy Jarosław Tymbark 50 km Klub Biegajacych Lesnikow TAK
23 Panek Piotr Zielonki 50 km Water Team TAK
24 Pańtak Sławomir Białobrzegi 50 km 21daplot Jarosław TAK
25 Piątek Robert Ostrów 50 km Brak TAK
26 Potera Maciej Łańcut 50 km Frytków!!!! TAK
27 Potera Krystyna Łańcut 50 km Brak TAK
28 Rusinek Witoslaw Rzeszów 50 km Brak TAK
29 Sienkiewicz Michał Przemyśl 50 km PSK OLIMPIONIK SUPERIOIR TRI TEAM PRZEMYŚL TAK
30 Siwiec Stanisław Rzeszów 50 km Brak TAK
31 Stanio Arkadiusz Rzeszów 50 km Biegam w Rzeszowie TAK
32 Such Arkadiusz Krosno 50 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
33 Szybiak Waldemar Przemyśl 50 km Agona W&M TAK
34 Szymel Jacek Łańcut 50 km Husaria Race Team TAK
35 Wiernusz Krzysztof Posada Górna 50 km Finisz Rymanów TAK
36 Wiglusz Krzysztof Gać 50 km Gacoki TAK
37 Wróbel Kelli Rzeszów 50 km Brak TAK
38 Zajaczkowski Jerzy Przemysl 50 km Przemyski klub biegacza TAK
39 Zając Józef Tuligłowy 50 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
40 Zięba Sabina Świlcza 50 km Forever Business Team TAK