Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEGI HRABIEGO
MAŁY PANICZ

Miejsce i termin: Łańcut, 2019-04-13
Organizator: Stowarzyszenie Biegowe Ultra Łańcut w Łańcucie

kontakt; 501 526 512
Opis zawodów: Start i meta biegów na terenie MOSIR w Łańcucie ul. Armi Krajowej 57.
Biuro zawodów znajdować się będzie na na MOSiR w Łańcucie, czynne w dniu 12.04.2019 od 18;00 do 21;00 w dniu 13.04.2019 od 5;00 do 5;30 oraz od 7;30 do 10;30
Trasa biegu:
Mały Panicz +10 km (1km+4x2km+1km) Start 11;00
https://www.gpsies.com/map.do?fileId=cidsnmdlwdgykwkl – ślad do pobrania.
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE
Wpisowe i wpłata: Wpisowe do biegu MAŁY PANICZ 50 zł
Zgłoszenia i płatności wyłącznie drogą elektroniczną w terminie 11.12.2018 do 20.03.2019 lub do osiągnięcia limitu zawodników
Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Limit zawodników: 113
Strona WWW: http://www.biegihrabiego.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bester Monika Kosina 10 km Brak TAK
2 Bobala Krystian Przemyśl 10 km Przemyskie Serca TAK
3 Bołba Robert Rzeszów 10 km Pratt&Whitney Rzeszów TAK
4 Burdaś Klaudia Bratkowice 10 km Forever Team TAK
5 Chlebek Tomasz Rzeszów 10 km Resovia TAK
6 Chmaj Piotr Łańcut 10 km Łańcut TAK
7 Cholewa Beata Łańcut 10 km Husaria Race Team TAK
8 Cwynar Marta Orły 10 km Brak TAK
9 Cybulak Wiesław Leżajsk 10 km Brak TAK
10 Czaja Wacław Przemyśl 10 km Brak TAK
11 Czaja Tomasz Rzeszów 10 km Brak TAK
12 Ćwirlej Andrzej Rzeszów 10 km Husaria Race Team TAK
13 Dziedzicz Waldemar Wysoka 10 km Brak
14 Dzikowski Jozef Tymowa 10 km KB PERLA TAK
15 Ferenc Beata Rzeszów 10 km Biegomania Lubaczów TAK
16 Foryś Włodzimierz Jasło 10 km ULKS Technik Trzcinica TAK
17 Gancarz Rafał Rzeszów 10 km RG TAK
18 Gancarz Małgorzata Rzeszów 10 km Husaria Race Team TAK
19 Gap Beata Nowa Sarzyna 10 km NOWOSARZYŃSKAGRUPABIEGOWA TAK
20 Gaweł-Myczko Agnieszka Przemyśl 10 km Brak TAK
21 Gmiterek Daniel Rzeszów 10 km Brak TAK
22 Górecki Patryk Jarosław 10 km PG FOTO
23 Grzybowski Marcin Biłgoraj 10 km Brak TAK
24 Grzywacz Paweł Łańcut 10 km Brak TAK
25 Gurgacz Dominik Zagórz 10 km runandtrip.pl TAK
26 Hołub Agata Jarosław 10 km JAROSŁAWSKI BIEGACZ TAK
27 Hul Katarzyna Zaczernie 10 km Night Runners Zaczernie TAK
28 Janda Patryk Krasne 10 km Brak TAK
29 Janioł Karolina Zaczernie 10 km Brak TAK
30 Jędrzejewska Daria Rzeszów 10 km Brak TAK
31 Kaminski Marian Lezajsk 10 km Aleco TAK
32 Kandefer Beata Korczyna 10 km KB ,,Athletic '' Zręcin TAK
33 Kandefer Wojciech Korczyna 10 km aktywnakorczyna.pl TAK
34 Kaseja Kacper Jabłonka 10 km Brak TAK
35 Kiełbasa Łukasz Mołodycz 10 km Biegniemy Dla Tych, Którzy Nie Mogą TAK
36 Kiper Elżbieta Jarosław 10 km Jarosławski Biegacz TAK
37 Kogut Leszek Przemyśl 10 km Brak TAK
38 Kopacz Adam Nowa Sarzyna 10 km Brak TAK
39 Kopacz Piotr Jelna 10 km Brak TAK
40 Kosior Krzysztof Żołynia 10 km Brak TAK
41 Kosiorowski Grzegorz Rzeszow 10 km Brak TAK
42 Kowalik Piotr Łańcut 10 km Brak TAK
43 Krzanowski Piotr Krosno 10 km Brak TAK
44 Kuc Marek Rzeszów 10 km Brak TAK
45 Kula Marcin Łańcut 10 km Brak TAK
46 Kuropatwa Kazimierz Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
47 Kuropatwa Gabriel Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
48 Kwoka Roman Bobrówka 10 km Brak TAK
49 Lech Agnieszka Przemysl 10 km Brak TAK
50 Lis Dariusz Zamość 10 km Brak TAK
51 Łapińska Anna Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza / Hot'n Ride TAK
52 Łukaczyk Marcin Przemyśl 10 km BRICOMARCHE PRZEMYŚL TAK
53 Łuszczyc Krzysztof Rzeszów 10 km Brak TAK
54 Łyszczarz Lucjan Łańcut 10 km Brak TAK
55 Mach Ewa Jasionka 10 km Brak TAK
56 Magda Arkadiusz Krzemienica 10 km Brak TAK
57 Malik Aleksandra Rzeszów 10 km Rzeszowski Hasacz TAK
58 Malisiewicz Dominik Rzeszów 10 km Brak TAK
59 Maziarz Renata Rzeszów 10 km Brak TAK
60 Mikoś Darek Przemyśl 10 km BRICOMARCHE TAK
61 Mocio Michał Przemyśl 10 km Przemyskie Serca TAK
62 Moskal Marzena Krosno 10 km Brak TAK
63 Natoński Grzegorz Žołynia 10 km Brak TAK
64 Nowicka Urszula Łańcut 10 km ŁTC TAK
65 Nowicki Tomasz Rakszawa 10 km ŁTC TAK
66 Nowicki Mirosław Żołynia 10 km Brak TAK
67 Oszczypko Piotr Przemyśl 10 km Przemyśl Bears TAK
68 Pacia Wojciech Łańcut 10 km Brak TAK
69 Pacia Sebastian Łańcut 10 km Brak TAK
70 Pakuła Przemek Rzeszów 10 km Centrum Animacji Społecznej TAK
71 Pels Daniel Zarzecze 10 km Biegniemy Dla Tych, Którzy Nie Mogą TAK
72 Piatek Marcin Przeworsk 10 km Brak TAK
73 Piątek Joanna Kraków 10 km Brak TAK
74 Piszczek Stanisław Przemyśl 10 km Brak TAK
75 Piwońska Sylwia Głogów Małopolski 10 km Brak TAK
76 Plesnar Jakub Łańcut 10 km bral TAK
77 Pogorzelec Piotr Przemyśl 10 km Brak TAK
78 Przywara Piotr Budy Głogowskie 10 km Mtu Aero Engines Polska TAK
79 Pudłowska Renata Przemyśl 10 km Brak TAK
80 Pysz Paweł Łańcut 10 km Brak TAK
81 Pyzik Karolina Trzebownisko 10 km Brak TAK
82 Radyk Joanna Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
83 Radymski Łukasz Przemyśl 10 km OPENFIT TAK
84 Rajzer Eryk Zabratówka 10 km NiechBiega TAK
85 Rojek Józef Ropczyce 10 km Brak TAK
86 Sala Zbigniew Stobierna 10 km Brak TAK
87 Samolewicz Janusz Rzeszów 10 km Brak TAK
88 Sapko Paulina Budy Głogowskie 10 km Run4Fun TAK
89 Sito Piotr Łańcut 10 km Wolny Wybieg TAK
90 Sowa Michał Stalowa Wola 10 km Planeta Nisko TAK
91 Stańczyk - Pitera Kinga Rzeszów 10 km Brak TAK
92 Sułkowska Joanna Jarosław 10 km Sułki team TAK
93 Surowiec Paulina Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
94 Sutyła Waldemar Jasionka 10 km Brak TAK
95 Szkoła Mateusz Pruchnik 10 km Aktywny Pruchnik TAK
96 Szot Maria Ujazd 10 km Brak TAK
97 Szpunar Paweł Łańcut 10 km Brak TAK
98 Szpunar Jerzy Łańcut 10 km ŁTC TAK
99 Szuba Dariusz Przemyśl 10 km Brak TAK
100 Tomaka Agnieszka Rzeszow 10 km Brak TAK
101 Tomaka Bartlomiej Rzeszow 10 km Brak TAK
102 Turkosz Krzysztof Żołynia Białobrzeska 10 km Brak TAK
103 Turza Miroslaw Dachnów 10 km KRESOWIANIE TAK
104 Wacławek Marcin Tyczyn 10 km Brak TAK
105 Walania Kinga Głogów Małopolski 10 km TKKF Sokół TAK
106 Węgrzyn Weronika Odporyszów 10 km Brak TAK
107 Wikar Marta Przemyśl 10 km SanSwimmers TAK
108 Winiarz Witek Ostrów 10 km Brak TAK
109 Woźny Leszek Rzeszów 10 km Brak TAK
110 Zawilińska Angelika Przemyśl 10 km Brak TAK
111 Zieliński Sławomir Rzeszów 10 km Rusz D... TAK
112 Zięba Wojciech Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
113 Ziobro Tomasz Krosno 10 km Krosno Miasto Szkła TAK