Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

IV LUBACZOWSKA PIĄTKA
III LUBACZOWSKA DZIESIĄTKA
DLA KAMILKA KOPCIUCHA„… by żyć tak jak Wy…”

Miejsce i termin: Lubaczów, 2019-06-15
Organizator: • Miasto Lubaczów,
• Biegomania Lubaczów.

Anna Szczygieł, tel. 790281881
Email: biegomanialubaczow@wp.pl

Grzegorz Buczko, tel.608099415
Email: biegomanialubaczow@wp.pl
Opis zawodów: Start godz. 14:00 - Rynek w Lubaczowie.
• Start, meta, oraz biuro zawodów: Rynek w Lubaczowie.
• IV Lubaczowska Piątka, marsz Nordic Walking – 5 km, oraz III Dziesiątka
Lubaczowska - start wspólny.

• Biuro Zawodów otwarte: Piątek (14.06.2019 r.) o godzinie 16:00 – 18:00, oraz
w dniu zawodów 15 czerwca 2019 r., od godz. 09:00.

Wpisowe i wpłata: • Koszt wpisowego to 40 zł przez cały okres trwania zapisów.
• Z każdego wpisowego 10 zł zostanie przekazane na Kamilka Kopciucha.

• Każda kwota wpłacona powyżej 40 zł, także zostanie przekazana na
Kamilka Kopciucha.

• Opłatę startową należy wpłacać na konto Stowarzyszenia Biegomania Lubaczów nr 92 9101 0003 2001 0011 2370 0002.

• w tytule wpłaty wpisujemy: opłata startowa, imię i nazwisko, rok urodzenia, dystans np. (IV Lubaczowska Piątka lub III Lubaczowska Dziesiątka lub marsz Nordic Walking),
Limit zawodników: 150
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamek Aleksandra Lubycza Królewska bieg 5 km Brak TAK
2 Adamek Mirosław Lubycza Królewska bieg 5 km Brak TAK
3 Amrożkiewicz Patrycja Sanok bieg 5 km Amrożkiewicz Team/San-Reh Bogdan Gromek TAK
4 Amrożkiewicz - Gromek Judyta Sanok bieg 10 km Amrożkiewicz Team/ San-Reh Bogdan Gromek TAK
5 Bem Maciej Dachnów bieg 5 km Brak TAK
6 Bera Adam Rzeszów bieg 10 km Brak TAK
7 Biel Piotr Kraków bieg 5 km biegnezmc ;) TAK
8 Borowiec Mariusz Stare Oleszyce marsz Nordic Walking 5 km Run Run Oleszyce TAK
9 Borsuk Bartłomiej Hedwiżyn bieg 10 km Brak TAK
10 Bryl Janina Lubaczów marsz Nordic Walking 5 km 1966 TAK
11 Buczko Marek Oleszyce bieg 5 km Run Run Oleszyce TAK
12 Burdziński Marek Błonie bieg 10 km Brak TAK
13 Bykowski Andrzej Przemyśl bieg 10 km Brak TAK
14 Cencora Anna Lubaczów bieg 5 km Brak TAK
15 Chmielowski Marcin Kańczuga bieg 5 km Brak TAK
16 Chrzanowski Mateusz Święte bieg 5 km 5bsp TAK
17 Ciepły Tadeusz Tymce bieg 5 km Brak TAK
18 Cwynar Małgorzata Lubaczów bieg 5 km Biegomania Lubaczów TAK
19 Czernicki Marcin Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
20 Ćwikła Agnieszka Morawsko bieg 10 km Wichura Jarosław TAK
21 Dacewicz Huk Aleksandra Lubaczów bieg 5 km Brak TAK
22 Dorota Zbyszek Oleszyce bieg 5 km RUN RUN OLESZYCE TAK
23 Drozd Antoni Lubaczów bieg 5 km Brak TAK
24 Drozd Ewelina Lubaczów bieg 5 km Brak TAK
25 Drozd Karol Lubaczów bieg 5 km Brak TAK
26 Dusza Łukasz Przemyśl bieg 5 km Brak TAK
27 Faszczowa Zuzanna Horyniec-Zdrój marsz Nordic Walking 5 km Klub Nordic Walking SPRING Horyniec-Zdrój TAK
28 Ferenc Beata Rzeszów bieg 5 km Biegomania Lubaczów TAK
29 Flis Łukasz Lubaczów bieg 5 km Brak TAK
30 Hala Lucyna Wiązownica bieg 5 km Brak TAK
31 Hałucha Przemek Lubaczów bieg 5 km Brak TAK
32 Herda Krystyna Paary marsz Nordic Walking 5 km Brak TAK
33 Hrymak Grzegorz Przemyśl bieg 5 km Brak TAK
34 Hrymak Stanisław Lubaczów bieg 10 km Brak TAK
35 Jabłczyk-Pempuś Dorota Przemyśl marsz Nordic Walking 5 km Przemyski Klub Biegacza TAK
36 Jaremko Władysław Oleszyce bieg 10 km Czarni Oleszyce TAK
37 Kaczmarek Norbert Przemyśl bieg 10 km Brak TAK
38 Kaczor Monika Lubaczów bieg 5 km Brak TAK
39 Kaczor Jan Lubaczów bieg 5 km Brak TAK
40 Kasicka Iwona Lubaczów bieg 5 km Brak TAK
41 Kasicka Martyna Lubaczów bieg 5 km Brak TAK
42 Kawalerski Kamil Łukawiec bieg 5 km Łukawiec TAK
43 Kiełtyka Zdzisława Jarosław bieg 10 km Wichura Jarosław TAK
44 Klatka Karolina Kraków bieg 5 km biegnezmama ;) TAK
45 Klimczak Daniel PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX bieg 10 km Brak TAK
46 Kopciuch Waldemar Lubaczów bieg 10 km Akademia Sportu w Lubaczowie TAK
47 Kopciuch Justyna Lubaczów bieg 5 km Brak TAK
48 Kopciuch Paweł Lubaczów bieg 5 km Brak TAK
49 Kopciuch Grzegorz Lubaczów marsz Nordic Walking 5 km Brak TAK
50 Kopciuch Karol Lubaczów bieg 5 km Brak TAK
51 Kopciuch Kamil Lubaczów Kategoria Kamila Brak TAK
52 Kopciuch Beata Lubaczów bieg 5 km Brak TAK
53 Kornaga Janusz Horyniec-Zdrój bieg 10 km Brak TAK
54 Kozak Sławomir Zamość bieg 10 km RGB Cyku Pyku TAK
55 Krajewska Anna Święte bieg 5 km Brak TAK
56 Krajewski Ryszard Święte bieg 5 km Brak TAK
57 Krajewski Miłosz Święte bieg 5 km Brak TAK
58 Kubiszyn Mirosław Lubaczów marsz Nordic Walking 5 km Brak TAK
59 Kubiszyn Małgorzata Lubaczów marsz Nordic Walking 5 km Brak TAK
60 Kubiszyn Wiesława Lubaczów marsz Nordic Walking 5 km Brak TAK
61 Kubiszyn Sebastian Lubaczów bieg 10 km Brak TAK
62 Kułakowska Agata Lubaczów bieg 10 km 1985 TAK
63 Kułakowski Wojciech Lubaczów bieg 10 km Biegacza Lubaczów TAK
64 Kupiec Iwona Tymce bieg 5 km Brak TAK
65 Kurdybacha Danuta Horyniec-Zdrój marsz Nordic Walking 5 km Klub Nordic Walking SPRING Horyniec-Zdrój TAK
66 Kwoka Roman Bobrówka bieg 5 km Brak TAK
67 Leżanko Rafał Narol bieg 10 km Brak TAK
68 Łepcio Mariusz Lubaczów bieg 5 km Brak TAK
69 Łepcio Julia Lubaczów bieg 5 km Brak TAK
70 Maciejko Rafał Dachnów bieg 10 km Kresowianie TAK
71 Majdan Grzegorz Nowe Sioło bieg 5 km Kresowianie TAK
72 Majewski Karol Cieszanów bieg 5 km Cieszanów Runners TAK
73 Mak Istvan ERD bieg 5 km Brak TAK
74 Makuch Wiktoria Cieszanów bieg 5 km Brak TAK
75 Makuch Joanna Cieszanów bieg 5 km Biegomania Lubaczów TAK
76 Małysa Anna Cieszanów marsz Nordic Walking 5 km Brak TAK
77 Mączka Angelika Tymce bieg 5 km Brak TAK
78 Meder Ewa Lubaczów bieg 5 km Akademia Sportu Lubaczów TAK
79 Milo Zbigniew Lubaczów bieg 10 km LO Lubaczów TAK
80 Młodzińska Małgorzata Lubaczów bieg 10 km Biegomania Lubaczów/PKO BP TAK
81 Młodziński Piotr Lubaczów bieg 5 km Brak TAK
82 Młodziński Lesław Lubaczów bieg 5 km Biegomania Lubaczów TAK
83 Mokrzycki Janusz Jarosław bieg 10 km Wichura Jarosław TAK
84 Molnar Dalma Szekesfehervar bieg 10 km Brak TAK
85 Motyka Kamil Jarosław bieg 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
86 Mucha Wacław Krasiczyn bieg 10 km Brak TAK
87 Muller Emese Dombovar bieg 10 km Brak TAK
88 Nagy Krisztina Erd bieg 5 km Brak TAK
89 Nagy Sandor ERD bieg 10 km Brak TAK
90 Obcowski Artur Stare Sioło marsz Nordic Walking 5 km Brak TAK
91 Obroślak Edyta Lubaczów marsz Nordic Walking 5 km Brak TAK
92 Oleszycki Rafał Młodów bieg 5 km Brak TAK
93 Osiński Adam Jarosław bieg 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
94 Ostafiński Jerzy Munina bieg 10 km Wichura Jarosław TAK
95 Pasławska-Nicpoń Monika Lubaczów bieg 5 km Brak TAK
96 Pawłowicz Mateusz Koniaczów bieg 10 km KS Koniaczów TAK
97 Pazowski Dawid Kobylnica Wołoska bieg 10 km Brak TAK
98 Pempuś Bernard Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub Biegacza TAK
99 Piejko Adam Lubaczów bieg 10 km Brak TAK
100 Pietrasiewicz Maciej Dachnów bieg 10 km Kresowianie TAK
101 Pilawa Bogumił Lubaczów bieg 5 km RUN RUN OLESZYCE TAK
102 Pilip Karolina Lubaczów bieg 5 km Promilki TAK
103 Piszczek Stanisław Przemyśl bieg 5 km Brak TAK
104 pliżga justyna Tomaszów Lubelski bieg 5 km Bydlaki TAK
105 Pliżga Sebastian Tomaszów Lubelski bieg 10 km Bydlaki TAK
106 Płocica Marek Jarosław bieg 10 km Wichura Jarosław TAK
107 Pomorski Krzysztof Rzeszów bieg 5 km MaKrolŁuKlaKaMo TAK
108 Pukas Monika Wólka Krowicka bieg 10 km Brak TAK
109 Pukas Grzegorz Młodów bieg 5 km Brak TAK
110 Pukas Marzena Młodów bieg 5 km Brak TAK
111 Rawska - Śmieciuch Anna Lubaczów bieg 5 km Biegomania Lubaczów TAK
112 Rogozińska-Kozak Dagmara Zamość bieg 5 km RGB Cyku Pyku TAK
113 Rusinek Marek Lubaczów bieg 10 km Brak TAK
114 Rykała Irena Krowica Hołodowska marsz Nordic Walking 5 km 1980 TAK
115 Rykała Tomasz Krowica Hołodowska marsz Nordic Walking 5 km 1980 TAK
116 Sanocka Małgorzata Radymno bieg 5 km Brak TAK
117 Siwiec Marcin Lublin bieg 10 km Brak TAK
118 Skiba Witold Lubaczów bieg 5 km Biegomania Lubaczów TAK
119 Skrzypek Wojciech Jarosław bieg 10 km Brak TAK
120 Smoliniec Tomasz Dachnów bieg 5 km Biegomania Lubaczów TAK
121 Sojka Anna Zarzecze /koło Niska bieg 5 km Brak TAK
122 Staniszewski Janusz Krowica Lasowa bieg 10 km Akademia Sportu TAK
123 Staszek Łukasz PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX bieg 5 km Brak TAK
124 Stukan Piotr Jastrzebie-Zdrój bieg 5 km National Mountain Team Poland TAK
125 Szady Tomasz Tomaszów Lubelski bieg 5 km Unia Hrubieszów TAK
126 Szczybyło Aneta Łódź bieg 10 km Brak TAK
127 Szkoda Robert Biłgoraj bieg 5 km Biłgoraj Biega TAK
128 Szucs Gabriella Budapest bieg 5 km Brak TAK
129 Tluczek Bartek Leżajsk bieg 5 km Brak TAK
130 Tluczek Waldek Leżajsk bieg 5 km Zespół Szkół Licealnych w Leżajsku TAK
131 Tomaszewski Maciej Widna Góra/Pawłosiów bieg 10 km JGB,, Sokół" Jarosław/Gukla Bratkowice TAK
132 Tryniecka Patrycja Lubaczów bieg 10 km Brak TAK
133 Tryniecki Krzysztof Lubaczów bieg 10 km Brak TAK
134 Trzonek Andrzej Jarosław bieg 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
135 Turza Mirosław Dachnów bieg 5 km KRESOWIANIE TAK
136 Ważna Katarzyna lubaczów bieg 5 km Brak TAK
137 Winiarz Witek Ostrów bieg 10 km Brak TAK
138 Witko Jerzy Fredropol bieg 10 km brak TAK
139 Wołoszyn Czesław Pizuny bieg 5 km PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIE TAK
140 Woszczak Leszek Lubycza Królewska bieg 5 km Bydlaki TAK
141 Wójciak Piotr Lubaczów bieg 10 km Brak TAK
142 Zaborniak Tomek Lubaczów bieg 5 km Brak TAK
143 Zaborniak Paweł Kowalówka bieg 5 km Kresowianie TAK
144 Zając Ewa Cieszanów marsz Nordic Walking 5 km Brak TAK
145 Zając Monika Rzeszów marsz Nordic Walking 5 km MaKrolŁuKlaKaMo TAK
146 Zając Barbara Zarzecze / nisko bieg 5 km Brak TAK
147 Załuski Piotr Lubaczów bieg 5 km Biegomania Lubaczów TAK
148 Złonkiewicz Marek Rzeszów bieg 10 km Brak TAK
149 Żak-Horeczy Barbara Lubaczów bieg 5 km Brak TAK
150 Żwiruk Maciej Bielsko Biała bieg 10 km Bydlaki TAK