Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG SIEDMIU RÓŻ

Miejsce i termin: Czerwonka, 2016-10-09
Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Czerwonce
Urząd Gminy Czerwonka.
Klub Sportowy Maków Biega.
Fundacja Kocham Maków
Opis zawodów: Start i meta biegu zlokalizowane będą na parkingu przy budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Czerwonce.
Trasa biegu (10 km) wiodła będzie drogami: gminną i powiatową (nawierzchnia asfaltowa) terenami gminy Czerwonka.
- 8:00 – 10.15 Biuro zawodów.
- 10:25 Odprawa na linii startu.
- 10:30 Start.
- 12:00 Zamknięcie mety.
- 12:30 Dekoracja zwycięzców.
- 12.45 Dekoracja „Biegowej Triady Powiatu Makowskiego”.
- 13.00 Zakończenie imprezy.
Wpisowe i wpłata: Wpisowe
20 zł przelewem na konto Fundacji Kocham Maków do dnia 03.10.2016 r.
40 zł w dniu zawodów w biurze zawodów.
Opłatę startową należy wpłacać na konto organizatora w banku Pekao nr konta 72 1240 5325 1111 0010 6166 5960 z dopiskiem „startowe B7R” oraz rokiem urodzenia, nazwiskiem i imieniem zawodnika.
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Auyokabe Sahay Moich Gaboy 10 CC Gaboy NIE
2 Bala Paweł Chrzczony 10 Brak NIE
3 Baran Zenon Warszawa 10 BUTALIONY TAK
4 Baran Paulina Piaseczno 10 BUTALIONY TAK
5 Biedrzycka Roksana Kobylinek 10 KS Maków Biega TAK
6 Bodziakowski Bartosz Dąbrówka 10 Maków Biega TAK
7 Bryśkiewicz Jacek Winnica 10 Lider Winnica NIE
8 Budniak Tomasz Władysławowo 10 KB TKKF PROMYK CIECHANÓW NIE
9 Ciechanowicz Joanna Maków Mazowiecki 10 Brak NIE
10 Ciszewska Danuta Pułtusk 10 Ks. Maków Biega NIE
11 Dembińska Katarzyna Drążdżewo Nowe 10 Brak NIE
12 Długosz Marek Mrągowo 10 Klub Biegacza Mrągowo TAK
13 Doroszko Emilia Iława 10 Brak TAK
14 Filipczak Jarosław Maków Mazowiecki 10 Brak NIE
15 Filipiak Sebastian Różan 10 Sebastian Filipiak TAK
16 Frydrych Bożena Warszawa 10 Brak TAK
17 Gromelski Marcin Ulaski 10 KS MAKÓW BIEGA TAK
18 Grudkowski Tomasz Szczytno 10 AKB WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ SZCZYTNO TAK
19 Jaczewski Paweł Marki 10 Markowi Biegacze TAK
20 Janiszewski Jarosław Maków Mazowiecki 10 KS MAKÓW BIEGA NIE
21 Jędrzejewski Andrzej Ostrołęka 10 Brak TAK
22 Juniewicz Daniel Ostrów Mazowiecka 10 LKS OSTROWIANKA TAK
23 Karaśkiewicz Paweł Pułtusk 10 Popławy NIE
24 Karwowski Marcin Mława 10 2 Orel Przasnysz TAK
25 Klepacki Tomasz Warszawa 10 KS Triathlon Rawa TAK
26 Komenda Lech Ciechanów 10 Runners Team Ciechanów TAK
27 Konopka Dawid Karniewo 10 KS Maków Biega TAK
28 Kopeć Katarzyna Ciechanów 10 Brak NIE
29 Kopeć Krzysztof Ciechanów 10 Brak NIE
30 Kozłowski Marcin Pułtusk 10 Lider Winnica NIE
31 Kruk Edyta Warszawa 10 Brak NIE
32 Krukowski Krzysztof Nowa Wieś 10 Brak TAK
33 Krupińska Martyna Krasiniec 10 KS Maków Biega TAK
34 Książyk Marcin Serock 10 Brak TAK
35 Kubiński Sławomir Ciechanów 10 KB TKKF Promyk Ciechanów TAK
36 Kundys Karolina Warszawa 10 Parkrun Ursynów NIE
37 Kwiatek Karol Nowa Wieś 10 Brak TAK
38 Leszczyński Lech Przasnysz 10 Brak TAK
39 Leszczyński Roman Ostrołęka 10 so-biebie-gam TAK
40 Lewandowski Zenon Ciechanów 10 KB TKKF Promyk Ciechanów TAK
41 Łapińska Anna Łapy 10 Palę Wrotki TAK
42 Łojewski Mariusz Maków Mazowiecki 10 KS Maków Biega TAK
43 Łuniewski Grzegorz Czerwonka 10 KS Maków Biega TAK
44 Macugowski Adam Ząbki 10 BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM TAK
45 Macugowski Mariusz Mława 10 KB TKKF Promyk Ciechanów TAK
46 Makowski Michał Ciechanów 10 AZS-AWF Warszawa, 2.ORel TAK
47 Maluchnik Radosław Grądy 10 KS Maków Biega TAK
48 Marek Henryk Warszawa 10 Brak TAK
49 Marszałek Jerzy Warszawa 10 Brak NIE
50 Marut Ryszard Ciechanów 10 KB TKKF Promyk Ciechanów TAK
51 Mateusiak Radosław Różan 10 Brak TAK
52 Mikołajewska Anna Lipa 10 Brak TAK
53 Miniuk Paweł Białystok 10 Palę Wrotki TAK
54 Najmoła Piotr Pułtusk 10 Brak TAK
55 Narojczyk Arkadiusz Maków - Mazowiecki 10 KS - Maków Biega/2 ORel TAK
56 Narojczyk Mateusz Maków - Mazowiecki 10 KS - Maków Biega TAK
57 Nowosielska Iwona Pułtusk 10 Brak TAK
58 Nowosielski Michał Pułtusk 10 Brak TAK
59 Odolczyk Joanna Warszawa 10 Brak TAK
60 Odolczyk Jerzy Warszawa 10 BUTALIONY TAK
61 Odolczyk Natalia Warszawa 10 BUTALIONY TAK
62 Olkowska Wiktoria Szelków 10 KS Maków Biega TAK
63 Packo Bartosz Maków Mazowiecki 10 KS Maków Biega NIE
64 Padowski Piotr Maków Mazowiecki 10 KS Maków Biega TAK
65 Parchowska Magdalena Gdańsk 10 biegostok TAK
66 Piechna Andrzej Gostomin 10 KB TKKF Promyk Ciechanów TAK
67 Pierzchanowski Maciej Topór 10 10 WPsam TAK
68 Prewęcki Adam Pułtusk 10 1 BLTr. NIE
69 Pulkowski Łukasz Chodkowo-Kuchny 10 Brak TAK
70 Radomski Kazimierz Wołomin 10 Aktywny Relaks TAK
71 Rosiński Arkadiusz Małkinia 10 WKB Meta Lubliniec NIE
72 Ruszczyńska Marta Bogate 10 Ks Maków Biega TAK
73 Ruszczyński Albert Bogate 10 KS Maków Biega TAK
74 Rzeczkowski Adam Hel 10 Brak NIE
75 Samsel Beatka Małkinia 10 TEAM Małkinia NIE
76 Starczewski Piotr Pruszków 10 Brak TAK
77 Stolarczyk Leszek Lelis k/Ostrołęki 10 family STOLARCZYK NIE
78 Stolarczyk Ewa Lelis k/Ostrołęki 10 family STOLARCZYK NIE
79 Szafrańska Aneta Ciechanów 10 KB TKKF PROMYK TAK
80 Szejko Wawrzyniec Ciechanów 10 KB TKKF Promyk Ciechanów TAK
81 Szkoda Daniel Magnuszew Duży 10 Brak TAK
82 Szkoda Kacper Magnuszew Duży 10 Brak TAK
83 Sztankiewicz Magdalena Jaciążek 10 LO im. Marii Curie-Skłodowskiej TAK
84 Ślesicki Hubert Ulaski 10 Brak NIE
85 Tartanus Andrzej Maków Mazowiecki 10 KS MAKÓW BIEGA NIE
86 Tomaszewska Karolina Kaptury 10 Brak NIE
87 Trochimowicz Artur Szczytno 10 AKB GIMNAZJUM 1 SZCZYTNO TAK
88 Tymosiak Marta Białystok 10 Palę Wrotki NIE
89 Wielechowski Piotrek Maków mazowiecki 10 Ks Maków biega TAK
90 Włodarczyk Grzegorz Ciechanów 10 GRYGI TAK
91 Wolf Marcin Poręba 10 OSP Poręba TAK
92 Zapadka Stanisław Mrągowo 10 KLUB BIEGACZA MRĄGOWO TAK
93 Żach Marcin Ostrów Mazowiecka 10 Brak TAK
94 Żebrowski Krzysiek Maków Mazowiecki 10 Feniks Siedlce TAK