Nazwa zawodów: | BIEG NIEPODLEGŁOŚCI |
Miejsce i termin: | Skierniewice, 2020-11-11 |
Organizator: | Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skierniewicach KONTAKT tel. 500-401-497 mail; m.szyszczynska@osirskierniewice.pl |
Opis zawodów: | W związku z rosnącą falą nowych przypadków Covid-19, decyzją władz samorządowych Bieg Niepodległości zostaje odwołany. Wpisowe zostało zlecone do zwrotu w systemie mikropłatności. Triada Biegowa zostaje wstrzymana do czasu przeprowadzenia 3 etapu (brak ściśle określonego terminu z uwagi na sytuacje epidemiologiczną w kraju). |
Regulamin zawodów: | |
Regulamin biegów dzieci: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk Agata | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
2 | Anyszka Małgorzata | Łowicz | bieg 5 km | Brak | NIE |
3 | Bagdasaryan Vazgen | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
4 | Banasiak Joanna | Lodz | bieg 5 km | Szakale Balut Lodz | NIE |
5 | Bartczak Aleksandra | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
6 | Bińczyk Jacek | Naruszewo | marsz NW 5 km | Brak | NIE |
7 | Boczek Krzysztof | Mysłaków | bieg 5 km | Brak | NIE |
8 | Boczek Michal | Łowicz | bieg 5 km | Niezrzeszony | NIE |
9 | Borowiec Wojtek | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
10 | Borowska Aleksandra | Rzeczków | marsz NW 5 km | Brak | NIE |
11 | Borowski Dawid | Rzeczków | bieg 5 km | Gks Żelazna | NIE |
12 | Borowski Dariusz | Rzeczkow | marsz NW 5 km | Brak | NIE |
13 | Brzozowski Szymon | Włocławek | bieg 5 km | Wika Polska | NIE |
14 | Bubel Robert | Warszawa | bieg 5 km | #zaliniametyteam | NIE |
15 | Buchta Maciej | Piotrków Trybunalski | bieg 5 km | Auchan Pt Run | NIE |
16 | Bujalski Konrad | Jakubiki | bieg 5 km | brak | NIE |
17 | Burzyński Artur | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
18 | Caban Agnieszka | Skierniewickie | marsz NW 5 km | Brak | NIE |
19 | Chruściel Artur | Puszcza Mariańska | bieg 5 km | Brak | NIE |
20 | Cichal Agata | Łowicz | bieg 5 km | Happyrunners | NIE |
21 | Cybulski Dawid | Skierniewice | bieg 5 km | Nobek Team | NIE |
22 | Czajka Marcin | Rawiczów | bieg 5 km | Brak | NIE |
23 | Czajka Marek | Łódź | bieg 5 km | Brak | NIE |
24 | Czarnecki Łukasz | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
25 | Czerski Krzysztof | Łódź | marsz NW 5 km | Ks Ultra Team Łódź | NIE |
26 | Dajek Radosław | Stare Budy | marsz NW 5 km | Brak | NIE |
27 | Dryguła Piotr | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
28 | Dubel Andrzej | Skierniewice | bieg 5 km | Parkrun Skierniewice | NIE |
29 | Duch Marcin | Skierniewice | bieg 5 km | Parkrun Skierniewice | NIE |
30 | Dudek Sławomir | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
31 | Dudziński Jakub | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
32 | Dziąg Tomasz | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
33 | Dzikowska Karolina | Adolfów | bieg 5 km | Brak | NIE |
34 | Firek Piotr | Skierniewice | bieg 5 km | Parkrun Skierniewice | NIE |
35 | Franczak Małgorzata | Warszawa | marsz NW 5 km | Nw Człapski Team | NIE |
36 | Franczak Anna | Warszawa | marsz NW 5 km | Nw Człapski Team | NIE |
37 | Frączek Wojciech | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
38 | Frelik Karol | Sosnowica | bieg 5 km | Lks Osuchów | NIE |
39 | Frontczak Dawid | Zgierz | bieg 5 km | Brak | NIE |
40 | Gać Tomasz | Żyrardów | bieg 5 km | Brak | NIE |
41 | Gajek Michał | Łódź | bieg 5 km | Brak | NIE |
42 | Gajek Magdalena | Łódź | bieg 5 km | Brak | NIE |
43 | Gosik Piotr | Skierniewice | bieg 5 km | Parkrun Skierniewice | NIE |
44 | Grochulski Rafał | Balcerów | bieg 5 km | Brak | NIE |
45 | Gródecki Artur | Skierniewice | bieg 5 km | Parkrun Skierniewice | NIE |
46 | Grzejszczak Piotr | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
47 | Grzelecki Marcin | Skierniewice | bieg 5 km | Lodova Kraina | NIE |
48 | Hołownicka Katarzyna | Skierniewice | bieg 5 km | Parkrun Skierniewice | NIE |
49 | Jackowski Rafał | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
50 | Jagiełło Michał | Zapady | bieg 5 km | Parkrun | NIE |
51 | Janeczek Edyta | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
52 | Jażdżyk Konrad | Sierpc | bieg 5 km | Tkkf Kubuś Sierpc | NIE |
53 | Jędruszczak Piotr | Mszczonów | bieg 5 km | Goggle Pae Team | NIE |
54 | Jochym Mariusz | Skierniewice | bieg 5 km | Wataha | NIE |
55 | Kaczmarek Adrian | Skierniewice | bieg 5 km | Run Crew Skierniewice | NIE |
56 | Kaczorowska Martyna | Sochaczew | bieg 5 km | Brak | NIE |
57 | Kamiński Artur | Skierniewice | bieg 5 km | Trucht Maraton Skierniewice | NIE |
58 | Kaniewska Monika | Skierniewice | bieg 5 km | Parkrun Skierniewice | NIE |
59 | Karda Tomasz | Dzierzgów | bieg 5 km | Brak | NIE |
60 | Klepacz Tomasz | Miastko | bieg 5 km | Brak | NIE |
61 | Kłosiewicz Rafał | Korytów A | bieg 5 km | Brak | NIE |
62 | Kocimski Jan | Sochaczew | marsz NW 5 km | Km Aktywni Sochaczew | NIE |
63 | Kodłubański Michał | Zgierz | bieg 5 km | Brak | NIE |
64 | Kolos Tomasz | Łowicz | bieg 5 km | Sebateam Łowicz | NIE |
65 | Kołakowski Lech | Skierniewice | bieg 5 km | Phu Bajka Kołakowski Lech | NIE |
66 | Kołodziejski Michał | Warszawa | bieg 5 km | Lipiec Running Team | NIE |
67 | Kosiorek Łukasz | Łowicz | bieg 5 km | Brak | NIE |
68 | Kowalska Izabela | Warszawa | marsz NW 5 km | Nw Człapski Team | NIE |
69 | Kroc Mirosław | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
70 | Królik Kinga | Dobroń | bieg 5 km | Uks Azymut Pabianice | NIE |
71 | Krzęczko Mariusz | Skierniewice | bieg 5 km | Parkrun Skierniewice | NIE |
72 | Kubik Karolina | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
73 | Kujawiak Kacper | Maków | bieg 5 km | Agaris Myco Poland Sp. Z O.o. | NIE |
74 | Kunikowski Tomasz | Placencja | bieg 5 km | Akademiabiegacza.pl S.l. Salos-Wodna Łódź | NIE |
75 | Kuran Adam | Słomków | bieg 5 km | Brak | NIE |
76 | Kwasiborski Patryk | Nowe Rościszewo | bieg 5 km | Tkkf Kubuś Sierpc | NIE |
77 | Lenartowicz Sylwia | Skierniewice | bieg 5 km | Lodova Kraina | NIE |
78 | Lipiec Tomasz | Warszawa | bieg 5 km | Lipiec Running Team | NIE |
79 | Łopatka Olga | Ludwików | bieg 5 km | Brak | NIE |
80 | Łukawski Seweryn | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
81 | Macander Jakub | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
82 | Mandziuk Marek | Biała Podlaska | marsz NW 5 km | Tkkf Krzna Biała Podlaska | NIE |
83 | Mariański Piotr | Rościszewo | bieg 5 km | Sparta Sierpc | NIE |
84 | Matachowska Marta | Regny | bieg 5 km | Brak | NIE |
85 | Matachowski Mariusz | Regny | bieg 5 km | Brak | NIE |
86 | Melon Tomasz | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
87 | Michalak Dominik | Smardzew | bieg 5 km | Brak | NIE |
88 | Modzelewski Maciej | Łowicz | bieg 5 km | Brak | NIE |
89 | Mostowski Łukasz | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
90 | Murgrabia Mateusz | Budy Trzcińskie | bieg 5 km | Gks Żelazna | NIE |
91 | Nowakowski Stefan | Skierniewice | bieg 5 km | Parkrun Skierniewice | NIE |
92 | Nyka Krzysztof | Zgierz | bieg 5 km | Smutna Panda | NIE |
93 | Obłąkowski Hubert | Zazdrość | bieg 5 km | Run De Girard | NIE |
94 | Paciorek Anna | Bełchów | bieg 5 km | Brak | NIE |
95 | Pająk Sebastian | Dąbrowice | bieg 5 km | Brak | NIE |
96 | Pająk Bartłomiej | Skierniewice | bieg 5 km | Smsklima | NIE |
97 | Pawlak Przemysław | Łowicz | bieg 5 km | R-Team Łowicz | NIE |
98 | Pawlak Marek | Łowicz | bieg 5 km | R-Team Łowicz | NIE |
99 | Piechol Sebastian | Zduńska Wola | bieg 5 km | Razem Trenujemy Sport | NIE |
100 | Pietrzak Adam | Mysłaków | bieg 5 km | Seba-Team Łowicz | NIE |
101 | Pięcek Marcin | Nowe Rowiska | bieg 5 km | Jelenie W Terenie | NIE |
102 | Pluta Stanisław | Skierniewice | bieg 5 km | Parkrun Skierniewice | NIE |
103 | Pochwała Justyna | Łowicz | bieg 5 km | Natalia Tomasiak Górski Styl Team | NIE |
104 | Pociech Marak | Korytów | bieg 5 km | Brak | NIE |
105 | Pokrzywka Piotr | Opoczno | bieg 5 km | Brak | NIE |
106 | Pokrzywka Dorota | Opoczno | bieg 5 km | Brak | NIE |
107 | Przybył Mateusz | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
108 | Przybyszewski Radosław | Skierniewice | bieg 5 km | Grabowska Team | NIE |
109 | Radke-Witczak Ewelina | Skierniewice | marsz NW 5 km | Parkrun Skierniewice | NIE |
110 | Ratyński Paweł | Mogielnica | bieg 5 km | Brak | NIE |
111 | Rejmentowska Sylwia | Warszawa-Wesoła | marsz NW 5 km | Brak | NIE |
112 | Rosa Agnieszka | Skierniewice | bieg 5 km | Parkrun Skierniewice | NIE |
113 | Rosinska Anna | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
114 | Rosiński Maciej | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
115 | Ruszniak Piotr | Piaseczno | bieg 5 km | Lipiec Running Team | NIE |
116 | Rutkowski Mateusz | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
117 | Rybus Kamil | Bocheń | bieg 5 km | Brak | NIE |
118 | Sadowy Robert | Skierniewice | bieg 5 km | Rs Project | NIE |
119 | Samson Andżelika | Skierniewice | bieg 5 km | Parkrun Skierniewice | NIE |
120 | Samson Marcin | Skierniewice | bieg 5 km | Parkrun Skierniewice | NIE |
121 | Sarnowska Karolina | Warszawa | bieg 5 km | Prorunning Promotion | NIE |
122 | Seliga-Dryguła Monika | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
123 | Sędecki Piotr | Skierniewice | bieg 5 km | Bieg Na 102 | NIE |
124 | Siekierski Rafal | Belchow | bieg 5 km | Fundacja Biegam Polesie | NIE |
125 | Skierski Adrian | Łowicz | bieg 5 km | Brak | NIE |
126 | Skowronek Jacek | Skierniewice | bieg 5 km | Skierniewickie Poranki Biegowe | NIE |
127 | Skręta Krzysztof | Skierniewice | bieg 5 km | parkrun Skierniewice | NIE |
128 | Solak Danuta | Skierniewice | bieg 5 km | Trenuje Sama | NIE |
129 | Stacherski Łukasz | Przedbórz | bieg 5 km | Przedbórz Runners Team | NIE |
130 | Stanecka Małgorzata | Skierniewice | marsz NW 5 km | Napakowani Mięchem | NIE |
131 | Stanecki Maciej | Skierniewice | marsz NW 5 km | Napakowani Mięchem | NIE |
132 | Stańczyk Marcin | Złaków Kościelny | bieg 5 km | Brak | NIE |
133 | Strożek Józef | Bełchów | bieg 5 km | - | NIE |
134 | Szydlik Wiesław | Mszczonów | bieg 5 km | Brak | NIE |
135 | Szymański Marek | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
136 | Szymkowicz Julia | Bobrowniki | bieg 5 km | Uks Pijarski Klub Sportowy W Łowiczu | NIE |
137 | Śliwińska Weronika | Skarżysko- Kamienna | bieg 5 km | Brak | NIE |
138 | Śmieszek Monika | Skierniewice | marsz NW 5 km | Brak | NIE |
139 | Świderek Marcin | Skierniewice | marsz NW 5 km | Nw Człapski Team | NIE |
140 | Tomczak Marcin | Ciechanów | marsz NW 5 km | Koci Pazur | NIE |
141 | Tomczak Ewa | Ciechanów | marsz NW 5 km | Koci Pazur | NIE |
142 | Umowski Rafał | Żyrardów | marsz NW 5 km | Imperium Piłkarstwa Kobiecego You Tube | NIE |
143 | Urbanek Dariusz | Skierniewice | bieg 5 km | Oby Przed Limitem | NIE |
144 | Warda Karolina | Stamirowice | bieg 5 km | Brak | NIE |
145 | Wasilewski Sławomir | Warszawa | marsz NW 5 km | Pasja Nordic Walking | NIE |
146 | Wieczorek Grzegorz | Skierniewice | bieg 5 km | Parkrun | NIE |
147 | Wijas Anna | Łódź | marsz NW 5 km | Z Kijami Przez Życie | NIE |
148 | Wiktorowicz Szymon | Opoczno | bieg 5 km | Lks Feniks Opoczno | NIE |
149 | Wiśniewski Gustaw | Skierniewice | bieg 5 km | Gibonex | NIE |
150 | Wiśniewski Dariusz | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
151 | Witczak Piotr | Skierniewice | bieg 5 km | Parkrun Skierniewice | NIE |
152 | Włodarski Mariusz | Skierniewice | bieg 5 km | Mariogo.pl | NIE |
153 | Wojciechowski Tomasz | Sochaczew | bieg 5 km | Ks Owsianka Sochaczew | NIE |
154 | Wojtanis Magdalena | Toruń | bieg 5 km | Brak | NIE |
155 | Woliński Benedykt | Skierniewice | bieg 5 km | Morsy Lodołamacz | NIE |
156 | Wójciak Tomasz | Skierniewice, Łódzkie | bieg 5 km | Brak | NIE |
157 | Wójt Sylwester | Skierniewice | bieg 5 km | Trucht Maraton Skierniewice | NIE |
158 | Zabost Anna | Goleńsko | bieg 5 km | Brak | NIE |
159 | Zabost Justyna | Goleńsko | bieg 5 km | Brak | NIE |
160 | Zagibajło Łukasz | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
161 | Zajączkowska Bożena | Łęczyca | marsz NW 5 km | Brak | NIE |
162 | Zawadzki Damian | Łowicz | bieg 5 km | Brak | NIE |
163 | Ziółkowska Kinga | Łowicz | bieg 5 km | Happyrunners | NIE |
164 | Zwoliński Jarosław | Skierniewice | bieg 5 km | Park Run Skierniewice | NIE |
165 | Żałoba Katarzyna | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
166 | Żużniew Anna | Sochaczew | bieg 5 km | Brak | NIE |
167 | Żużniew Patryk | Sochaczew | bieg 5 km | Brak | NIE |