Nazwa zawodów: | VII DYBAWKA BIEGA |
Miejsce i termin: | Krasiczyn, 2020-05-24 |
Organizator: | I. Organizator: Sołectwo Dybawka Współorganizatorzy: Nadleśnictwo Krasiczyn Gmina Krasiczyn Gminny Ośrodek Kultury w Krasiczynie Stowarzyszenie „Aktywna Dybawka” Partner: Zespół Zamkowo-Parkowy w Krasiczynie Patronat: Starosta Przemyski, Wójt Gminy Krasiczyn Dyrektor biegu: Beata Bartkowiak Koordynator biegu: Krzysztof Kozłowski Sędzia biegu: Bartosz Zajączkowski II. Informacje i kontakt https://dybawkabiega.wordpress.com http://facebook.com/dybawkabiega Beata Bartkowiak, tel: 698 178 989, email: bbartk@interia.pl Krzysztof Kozłowski, tel: 729 872 210, email: dybawkabiega@gmail.com Bartosz Zajączkowski, tel: 506 999 076, email: dybawkabiega@gmail.com |
Opis zawodów: | ZE WZGLĘDU NA PANUJĄCĄ W KRAJU SYTUACJĘ SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNĄ, DECYZJĄ ORGANIZATORA ZAWODY ZOSTAJĄ ODWOŁANE. WPŁATY ZOSTAŁY ZLECONE DO ZWROTU PRZEZ SYSTEM MIKROPŁATNOŚCI NA KONTA Z KTÓRYCH ZOSTAŁY WPŁACONE PLANOWANY PRZYSZŁOROCZNY TERMIN ZAWODÓW - 23.05.2021 R. |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Andrasz Paweł | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |
2 | Antonik Mariola | Przemyśl | bieg 10 km | ŻyjZdrowoNaSportowo | NIE |
3 | Artym Magdalena | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza /Bida Przemyśl | NIE |
4 | Bacza Piotr | Żurawica | bieg 10 km | Brak | NIE |
5 | Bal Barbara | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
6 | Bal Barbara | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
7 | Bal Robert | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza/Regia Civitas | NIE |
8 | Bałata Marek | Krówniki | bieg 10 km | Brak | NIE |
9 | Bałata Ewa | Krówniki | bieg 10 km | Brak | NIE |
10 | BANAŚ MATEUSZ | Wierzbna | bieg 10 km | KPP Jarosław IPA Przemyśl | NIE |
11 | Baran Krzysztof | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |
12 | Baran Karolina | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |
13 | Bąk Michał | Trepcza | bieg 10 km | Brak | NIE |
14 | Biela Dominika | Jarosław | bieg 10 km | Brak | NIE |
15 | Błażewicz Piotr | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |
16 | Buciora Paweł | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |
17 | Burak Adam | Przemyśl | bieg 10 km | 1bcz | NIE |
18 | Cwynar Krzysztof | Orły | bieg 10 km | Brak | NIE |
19 | Cwynar Marta | Orły | bieg 10 km | Brak | NIE |
20 | Cyrulik Grzegorz | Ostrów k/ Przemyśla | bieg 10 km | ScorpEkipa | NIE |
21 | Ćwiąkała Halina | Krosno | bieg 10 km | Athletic Zręcin | NIE |
22 | Dorosz Barbara | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
23 | DROZDOWSKI DAMIAN | RZESZÓW | bieg 10 km | Brak | NIE |
24 | Dusza Łukasz | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |
25 | Dziurzyński Krzysztof | Przemyśl | bieg 10 km | Blok_B | NIE |
26 | Dziurzyński Krzysztof | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |
27 | Fedan Paweł | Jarosław | bieg 10 km | Brak | NIE |
28 | Ferenc Beata | Rzeszów | bieg 10 km | Biegomania Lubaczów | NIE |
29 | Fil Bożena | Munina | bieg 10 km | Jarosławski Biegacz | NIE |
30 | Fil Hubert | Munina | bieg 10 km | Jarosławski Biegacz | NIE |
31 | Fin-Szumowski Waldemar | Przemyśl | bieg 10 km | A1 Rh - (minus) 1960 | NIE |
32 | Folta Jan | Zarszyn | bieg 10 km | Grupa Biegowa Zarszyn | NIE |
33 | Folta Anita | Zarszyn | bieg 10 km | Grupa Biegowa Zarszyn | NIE |
34 | Galanty Bartłomiej | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
35 | Gawczyńska-Bacza Izabela | Żurawica | bieg 10 km | Brak | NIE |
36 | Gąsior-Kolaszkiewicz Małgorzata | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |
37 | Goraj-Przybylska Dorota | Pełnatycze | bieg 10 km | Brak | NIE |
38 | Górski Daniel | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |
39 | Grasza Ireneusz | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
40 | Grochowicz Maciej | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
41 | Hamryszczak Beata | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
42 | Hamryszczak Janusz | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
43 | Haryza Robert | Dynów | bieg 10 km | Aktywny Dynów | NIE |
44 | HOŁUB AGATA | JAROSŁAW | bieg 10 km | JAROSŁAWSKI BIEGACZ | NIE |
45 | HOŁUB WACŁAW | JAROSŁAW | bieg 10 km | JAROSŁAWSKI BIEGACZ | NIE |
46 | Jabłczyk-Pempuś Dorota | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
47 | Jemioła Paulina | Strzyżów | bieg 10 km | Brak | NIE |
48 | Jóźwik Grzegorz | Przemyśl | bieg 10 km | Blok B | NIE |
49 | Kaczor Lech | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Walki Wręcz | NIE |
50 | KALINOWSKA LUCYNA | PRZEMYŚL | bieg 10 km | Brak | NIE |
51 | Karuś Waldemar | Orły | bieg 10 km | 14 das im.gen.bryg. Wacława WIECZORKIEWICZA | NIE |
52 | Kaszuba Ryszard | Rzeszów | bieg 10 km | Klub Sportowy PRESTIGE | NIE |
53 | Kiec Tomasz | Zaczernie | bieg 10 km | Brak | NIE |
54 | Kiper Maciej | Jarosław | bieg 10 km | JAROSLAWSKI BIEGACZ | NIE |
55 | Kiper Elżbieta | Jarosław | bieg 10 km | Jarosławski Biegacz | NIE |
56 | Klinger Weronika | Ostrów | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
57 | Kochanowicz Piotr | Tarnawce | bieg 10 km | Brak | NIE |
58 | Kogut Leszek | Grochowce | bieg 10 km | Brak | NIE |
59 | Kolaszkiewicz Daniel | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |
60 | Korzeniowska Małgorzata | Prałkowce | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
61 | Korzeniowska Adrianna | Prałkowce | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
62 | Korzeniowski Władysław | Prałkowce | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
63 | Kozdrowicz Karol | Munina | bieg 10 km | Brak | NIE |
64 | Kozłowska Anna | Dybawka | bieg 10 km | Brak | NIE |
65 | Kozłowski Krzysztof | Dybawka | bieg 10 km | PKB / Dybawka Biega | NIE |
66 | Król Małgorzata | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |
67 | Kubas Robert | PRUCHNIK | bieg 10 km | Jarosławski Biegacz | NIE |
68 | Kuropatwa Gabriel | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
69 | Kusz Krzysztof | Przemyśl | bieg 10 km | Hensfort | NIE |
70 | Kusz Krzysztof | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |
71 | Kuśnierz Krzysztof | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |
72 | Lech Agnieszka | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyskie Morsy | NIE |
73 | Lizak Łukasz | Przemyśl | bieg 10 km | 5 batalion strzelców podhalańskich | NIE |
74 | Lonc Magdalena | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |
75 | Łapińska Anna | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza /Hot'n Ride | NIE |
76 | ŁAPIŃSKI ANDRZEJ | ORŁY | bieg 10 km | Brak | NIE |
77 | Macek Bogusława | Wyszatyce | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
78 | Maciejko Rafał | Dachnów | bieg 10 km | Kresowianie | NIE |
79 | Maciejko Rafał | Dachnów | bieg 10 km | Kresowianie | NIE |
80 | Majewska Magdalena | Prałkowce | bieg 10 km | KAS/ Przemyskie Morsy | NIE |
81 | Malinowski Arkadiusz | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |
82 | Markowski Piotr | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |
83 | Martyn Bogusław | WidnaGóra | bieg 10 km | Brak | NIE |
84 | MAZUR MAGDALENA | ŻURAWICA | bieg 10 km | Brak | NIE |
85 | MAZUR MAREK | ŻURAWICA | bieg 10 km | Brak | NIE |
86 | Mazurek Urszula | Dubiecko | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
87 | Mazurek Maciej | Dubiecko | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
88 | Michalcewicz Karolina | Dybwka | bieg 10 km | Ja ich nie znam | NIE |
89 | Michalcewicz Katarzyna | Zabrze | bieg 10 km | Ja Ich Nie Znam | NIE |
90 | Michno Tomasz | Rzeszów | bieg 10 km | SIGNUM | NIE |
91 | Moskowicz Stefan | Młodowice | bieg 10 km | Przemyska Grupa Rowerowa | NIE |
92 | Moskowicz Stefan | Fredropol | bieg 10 km | Przemyska Grupa Rowerowa | NIE |
93 | Mucha Wacław | Krasiczyn | bieg 10 km | DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ | NIE |
94 | Nanowska Amelia | Przemyśl | bieg 10 km | ALKOR | NIE |
95 | Nowakowski Wiesław | Przemyśl | bieg 10 km | - | NIE |
96 | Nowicka Urszula | Łańcut | bieg 10 km | Żołyńska Grupa Biegowa ZOŚKA | NIE |
97 | Nowicki Tomasz | Rakszawa | bieg 10 km | Żołyńska Grupa Biegowa ZOŚKA | NIE |
98 | Nykiel Tomasz | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
99 | Nykiel Tomasz | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
100 | Olko Grzegorz | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |
101 | Opaluch Wiesław | Żurawica | bieg 10 km | 1 batalion czołgów | NIE |
102 | Ostafiński Jerzy | Munina | bieg 10 km | Wichura Jarosław | NIE |
103 | Osypanka Daniel | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |
104 | Pasieka Agnieszka | Ustrobna | bieg 10 km | Brak | NIE |
105 | Pasieka Agnieszka | Ustrobna | bieg 10 km | Brak | NIE |
106 | Pasieka Agnieszka | Ustrobna | bieg 10 km | Brak | NIE |
107 | Pawłowska Agnieszka | Tarnawce | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
108 | Pazowski Dawid | Kobylnica Wołoska | bieg 10 km | Brak | NIE |
109 | Pempuś Bernard | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
110 | Pempuś Bernard | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
111 | Pieczonka Paweł | Rzeszów | bieg 10 km | Piękne i brodacze | NIE |
112 | Pieczonka Paweł | Rzeszów | bieg 10 km | Piękne i brodacze | NIE |
113 | Piszczek Stanisław | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |
114 | Podolak Piotr | NEHRYBKA | bieg 10 km | Brak | NIE |
115 | Podolak Zbigniew | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |
116 | Pondel Jacek | Rzeszów | bieg 10 km | Perfect Gunner Team | NIE |
117 | Radyk Jakub | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
118 | Radyk Joanna | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
119 | Radziejowski Aleksander | Żurawica | bieg 10 km | Brak | NIE |
120 | Rohan Iwona | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
121 | Rohan Łukasz | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
122 | ROMANIK MARCIN | Jarosław | bieg 10 km | Brak | NIE |
123 | Rusin Kornel | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |
124 | Rusinowski Rafał | Medyka | bieg 10 km | Brak | NIE |
125 | Rutkowski Zygmunt | Nowa Dęba | bieg 10 km | ZMITEK TEAM | NIE |
126 | Ryś Katarzyna | Olszany | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
127 | Sabaj Piotr | Rzeszów | bieg 10 km | Brak | NIE |
128 | Saturczak Małgorzata | Przemysl | bieg 10 km | Brak | NIE |
129 | SEMERKO ANETA | PRZEMYŚL | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza, PWSW | NIE |
130 | Sęk Wiesław | Pruchnik | bieg 10 km | Jarosławski Biegacz/PERFECT RUNNER TEAM | NIE |
131 | Smyła Wojciech | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |
132 | Socha Marcin | Dynów | bieg 10 km | Aktywny Dynów | NIE |
133 | Solińska Magdalena | Jankowice | bieg 10 km | Brak | NIE |
134 | Staniszewski Janusz | KROWICA-lASOWA | bieg 10 km | A S LUBACZÓW | NIE |
135 | Staszowski Paweł | Pruchnik | bieg 10 km | Pruchnicka Grupa Biegowa | NIE |
136 | Surmacz Sławek | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |
137 | Surmiak Anna | Żurawica | bieg 10 km | Brak | NIE |
138 | Surmiak Piotr | Żurawica | bieg 10 km | Brak | NIE |
139 | Szadurski Tomasz | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
140 | Szczotka Agata | Jarosław | bieg 10 km | Jarosławski Biegacz | NIE |
141 | Szybiak Joanna | Krzywcza | bieg 10 km | Agona W&M | NIE |
142 | Szybiak Maciej | Krzywcza | bieg 10 km | Agona W&M | NIE |
143 | Szybiak Waldemar | Przemyśl | bieg 10 km | Agona W&M | NIE |
144 | ŚNIEŻEK PIOTR | PRZEMYŚL | bieg 10 km | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | NIE |
145 | ŚNIEŻEK LIDIA | PRZEMYŚL | bieg 10 km | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | NIE |
146 | Świetlicki Wiesław | DROHOJÓW | bieg 10 km | Brak | NIE |
147 | Świetlicki Wiesław | DROHOJÓW | bieg 10 km | wolny strzelec | NIE |
148 | Świętyniowska Iwona | Hermanowice | bieg 10 km | Brak | NIE |
149 | Toś Joanna | Łańcut | bieg 10 km | Brak | NIE |
150 | Tracz Łukasz | Radymno | bieg 10 km | www.treningfizjoterapia.pl | NIE |
151 | Tracz Paulina | Wierzbna | bieg 10 km | SalcoGarminTeam | NIE |
152 | Trojnar Tomek | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |
153 | Trusz Paweł | Przemyśl | bieg 10 km | Młode Wilki | NIE |
154 | Trznadel Tomasz | Głuchów | bieg 10 km | Grodziska Grupa Biegowa Szalone Zolwie | NIE |
155 | Tucka Olga | Dybawka | bieg 10 km | nie dotyczy | NIE |
156 | Wikarski Krzysztof | Przemyśl | bieg 10 km | 5. bsp | NIE |
157 | Wilczak Janusz | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |
158 | Wilczak Janusz | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |
159 | WINIARZ WITEK | OSTRÓW | bieg 10 km | Brak | NIE |
160 | Witko Jerzy | Fredropol | bieg 10 km | brak | NIE |
161 | Wnuk Norbert | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
162 | Zagulak Agnieszka | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
163 | Zajączkowski Jerzy | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski klub biegacza | NIE |
164 | Zajączkowski Bartek | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
165 | ZAPOŁOCH MARCIN | KORYTNIKI | bieg 10 km | Brak | NIE |
166 | Zasadzińska Barbara | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
167 | Zawadzka Agnieszka | Głogów Małopolski | bieg 10 km | Klub Sportowy PRESTIGE | NIE |
168 | Zawadzki Grzegorz | Głogów Małopolski | bieg 10 km | Klub Sportowy PRESTIGE | NIE |
169 | Żak Paweł | Krzemienna | bieg 10 km | Brzozowski klub biegacza | NIE |
170 | Żorniak Mateusz | Sieniawa | bieg 10 km | Mega Fason Sieniawa | NIE |
171 | Żółkiewicz Mateusz | Grochowce | bieg 10 km | Brak | NIE |