Nazwa zawodów: | KĘCKA PIĄTKA |
Miejsce i termin: | Kęty, 2020-06-07 |
Organizator: | Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty |
Opis zawodów: | Szanowni Państwo. Informujemy, że w związku z trwającą pandemią wirusa COVID – 19 i przedłużającymi się ograniczeniami wynikającymi z rozporządzeń Rady Ministrów, Organizatorzy podjęli decyzję o odwołaniu biegu ulicznego Kęcka Piątka, który miał się odbyć w dniu 07.06.2020 r. Wszystkie wpłacone do tej pory "opłaty za udział w imprezie", zostaną w najbliższych dniach zwrócone na konta bankowe z których dokonano wpłat. Nowy termin biegu zostanie ustalony jak tylko pozwolą na to okoliczności. ORGANIZATOR |
Limit zawodników: | 530 |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Achinger Klaudia | Witkowice | bieg 5 km | RKS CHUWDU | NIE |
2 | Achinger Joanna | Kęty | bieg 5 km | Brak | TAK |
3 | Achinger Marlena | Kęty | bieg 5 km | Brak | TAK |
4 | adamus piotr | KĘTY | bieg 5 km | Brak | NIE |
5 | Adamus Sławomir | Bulowice | bieg 5 km | RKS CHUWDU | TAK |
6 | Babiński Radomir | Witkowice | bieg 5 km | Grupa Rewers | TAK |
7 | Badalewski Łukasz | Kęty | bieg 5 km | Brak | NIE |
8 | Balska Zuzanna | Oświęcim | bieg 5 km | Brak | NIE |
9 | Banaś Joanna | Bielsko-Biała | bieg 5 km | Brak | TAK |
10 | Barbachen Wilhelm | Nowa Wieś | bieg 5 km | Brak | TAK |
11 | Bąk Grzegorz | Wieprz | bieg 5 km | STAJNIA KOMARÓW | NIE |
12 | Bąk Joanna | Oświęcim | bieg 5 km | Brak | TAK |
13 | Blachowska Elwira | Kęty | bieg 5 km | Brak | NIE |
14 | Blachura Dawid | Kęty | bieg 5 km | Brak | NIE |
15 | Błasiak Henryk | Porąbka | bieg 5 km | Brak | TAK |
16 | Bogacz Łukasz | Kęty | bieg 5 km | Kęckie Harpagany | TAK |
17 | Bogacz Szymon | Bulowice | bieg 5 km | Brak | NIE |
18 | Bogacz Aneta | Kęty | bieg 5 km | Kęckie Harpagany | TAK |
19 | Bogacz Marek | Kobiernice | bieg 5 km | Highlanders | TAK |
20 | Borawski Krzysztof | Zembrzyce | bieg 5 km | 1990 | TAK |
21 | Boruch Katarzyna | Zgierz | bieg 5 km | Nessi Team | NIE |
22 | Boruch Adam | Zgierz | bieg 5 km | Nessi Team | NIE |
23 | Brovchuk Stefaniya | Kraków | bieg 5 km | Brak | NIE |
24 | Brudkiewicz-Paździora Aneta | Wierzchosławice | bieg 5 km | EKIPA Z TARNOWA | NIE |
25 | Bukowska Joanna | Katowice | bieg 5 km | Nessi Team | TAK |
26 | Bukowski Łukasz | Katowice | bieg 5 km | Nessi Team | TAK |
27 | Chaja -Kubas Marta | Sucha Beskidzka | bieg 5 km | Suska Grupa Biegowa | NIE |
28 | Chmielniak Janusz | Kęty | bieg 5 km | Kęckie Harpagany | NIE |
29 | Chrapkiewicz Tomasz | Kęty | bieg 5 km | Brak | TAK |
30 | Chwastek-Pluta Joanna | Kraków | bieg 5 km | Brak | NIE |
31 | Chwierut Marta | Kęty | bieg 5 km | Brak | TAK |
32 | Czech Damian | Bielsko-Biała | bieg 5 km | 2B | NIE |
33 | Czopek Agnieszka | Jaworzno | bieg 5 km | KB MCKiS Jaworzno | NIE |
34 | Dobrocińska Ewelina | Hecznarowice | bieg 5 km | Rok | NIE |
35 | Dobrociński Hubert | Hecznarowice | bieg 5 km | 2006 | NIE |
36 | Dobrociński Karol | Hecznarowice | bieg 5 km | Rok | NIE |
37 | Dokupil Patrycja | Nowa Wieś | bieg 5 km | Brak | TAK |
38 | Dokupil Kinga | Nowa Wieś | bieg 5 km | Brak | TAK |
39 | Drabek Jarosław | Spytkowice | bieg 5 km | WM Triself | TAK |
40 | Drabek Rozalia | Spytkowice | bieg 5 km | Brak | TAK |
41 | Duda Katarzyna | Kobiernice | bieg 5 km | Brak | NIE |
42 | Duda Dawid | Kobiernice | bieg 5 km | Brak | TAK |
43 | Duda Justyna | Poznań | bieg 5 km | Brak | NIE |
44 | Dziedzic Andrzej | Węgierska Górka | bieg 5 km | Lecimy Łosiem | TAK |
45 | Eisler Tomasz | Cięcina | bieg 5 km | Kolorowa Drużyna Nessi | TAK |
46 | Eisler Anna | Cięcina | bieg 5 km | Kolorowa Drużyna Nessi | TAK |
47 | Fabia Marcin | Kęty | bieg 5 km | Brak | NIE |
48 | Fałowska Sonia | Andrychów | bieg 5 km | Brak | NIE |
49 | Faron Wacław | Nowa Wieś | bieg 5 km | K3 | NIE |
50 | Firek Rafał | Brzezinka | bieg 5 km | Brak | NIE |
51 | Foryś Edyta | Kęty | bieg 5 km | Brak | NIE |
52 | Franielczyk Joanna | Orzesze | bieg 5 km | Nessi Team | NIE |
53 | Frysztacka Kamilla | Witkowice | bieg 5 km | Brak | TAK |
54 | Furtak Krzysztof | Kęty | bieg 5 km | Brak | TAK |
55 | Fyda Robert | Kęty | bieg 5 km | Kęckie Harpagany | TAK |
56 | Gabriel Grzegorz | Katowice | bieg 5 km | Brak | TAK |
57 | Gacek Przemysław | Kęty | bieg 5 km | Brak | NIE |
58 | Gawełek Alina | Ruda Śląska | bieg 5 km | Brak | NIE |
59 | Gawełek Zbigniew | Ruda Śląska | bieg 5 km | Brak | NIE |
60 | Gawęda Żaneta | Witkowice | bieg 5 km | Brak | TAK |
61 | Gąsiorek Magdalena | Kęty | bieg 5 km | Brak | TAK |
62 | Głowacki Patryk | Poznań | bieg 5 km | Brak | TAK |
63 | Góralczyk Mariusz | Kęty | bieg 5 km | Brak | NIE |
64 | Górna Maja | Hecznarowice | bieg 5 km | Brak | NIE |
65 | Górski Bartłomiej | Łęki | bieg 5 km | Brak | NIE |
66 | Górski Tomasz | Łęki | bieg 5 km | Brak | NIE |
67 | Grabowska Iwona | Kęty | bieg 5 km | Kolorowa Drużyna Nessi | TAK |
68 | Grabowska-Rokicka Justyna | Jawiszowice | bieg 5 km | Brak | TAK |
69 | Grabowski Rafał | Kęty | bieg 5 km | Kolorowa Drużyna Nessi | TAK |
70 | Grabska Sabina | Kobiernice | bieg 5 km | Grupa Rewers | NIE |
71 | Gredke Robert | Płońsk | bieg 5 km | Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego | NIE |
72 | Gromczak Beata | Kęty | bieg 5 km | Brak | NIE |
73 | Grzelak Patrycja | Jastrzębie-Zdrój | bieg 5 km | Brak | TAK |
74 | Grześkowiak Marcin | Żary | bieg 5 km | KOLOROWA DRUŻYNA NESSI | TAK |
75 | Gumuła Aneta | Kraków | bieg 5 km | Kolorowa drużyna nessi | NIE |
76 | Handy Samanta | Kęty | bieg 5 km | PoWoli do celu | NIE |
77 | Handzlik Marek | Kęty | bieg 5 km | Brak | NIE |
78 | Hejmo Adrian | Kraków | bieg 5 km | Suska Grupa Biegowa | NIE |
79 | Hejmo Klaudia | Kraków | bieg 5 km | Suska Grupa Biegowa | NIE |
80 | Heród Iwona | Oświęcim | bieg 5 km | Brak | NIE |
81 | Hess Joanna | Kęty | bieg 5 km | Brak | TAK |
82 | Hrapkowicz Piotr | Nowa Wies | bieg 5 km | Monagraph studio | NIE |
83 | Iskierka Bartosz | Kęty | bieg 5 km | Brak | NIE |
84 | Iskierka Anna | Kęty | bieg 5 km | Brak | NIE |
85 | Jabłońska Sylwia | Kraków | bieg 5 km | SBG PODBIEG | NIE |
86 | Jabłoński Kamil | Kęty | bieg 5 km | Brak | TAK |
87 | Jaboński Bartłomiej | Zasole Bielańskie | bieg 5 km | Brak | TAK |
88 | Jachimczyk Aleksandra | Chrzanów | bieg 5 km | parkrun Chrzanów | NIE |
89 | Janik Agnieszka | Tychy | bieg 5 km | Brak | TAK |
90 | Jarosz Katarzyna | Katowice | bieg 5 km | Brak | NIE |
91 | Jasiński Roman | Kęty | bieg 5 km | Brak | TAK |
92 | Juraszek Elżbieta | Jeleśnia | bieg 5 km | JustFellFit | NIE |
93 | Kabiesz Robert | Rybnik | bieg 5 km | Brak | TAK |
94 | Kabza Wiktor | Malec | bieg 5 km | Brak | NIE |
95 | Kaczmarczyk Ryszard | Kobiernice | bieg 5 km | Kęckie Harpagany | NIE |
96 | Kadlubicki Marek | Czaniec | bieg 5 km | sportowy tryb życia | NIE |
97 | Kadłubicka Kinga | Czaniec | bieg 5 km | Brak | NIE |
98 | Kania Katarzyna | Kęty | bieg 5 km | Brak | TAK |
99 | Kania Wanda | Kęty | bieg 5 km | Kęckie Harpagany | TAK |
100 | Kantorowska Anna | Wola | bieg 5 km | PoWoli do Celu | TAK |
101 | Kantyka Tomasz | Oświęcim | bieg 5 km | Brak | NIE |
102 | Karczewski Adrian | Andrychów | bieg 5 km | Brak | NIE |
103 | Kasolik Monika | Kobiernice | bieg 5 km | Brak | TAK |
104 | Kasolik Radoslaw | Kęty | bieg 5 km | Kęckie Harpagany | NIE |
105 | Kasolik Maciej | Kobiernice | bieg 5 km | Brak | TAK |
106 | Kaspera Magdalena | Bujaków | bieg 5 km | Brak | NIE |
107 | Kasperek Paulina | Bulowice | bieg 5 km | Kęckie Harpagany | NIE |
108 | Kasprzak Tomasz | Bulowice | bieg 5 km | Brak | TAK |
109 | Kaźmierczak Karolina | Łapanów | bieg 5 km | Brak | NIE |
110 | Kąkol-Wojtas Katarzyna | Wola | bieg 5 km | PoWoli do Celu | NIE |
111 | Khmara Andrii | Talne | bieg 5 km | Brak | TAK |
112 | Klaja Krzysztof | Poręba Wielka | bieg 5 km | Brak | TAK |
113 | Kliś Patrycja | Bielsko-Biała | bieg 5 km | Brak | NIE |
114 | Knapik Aleksandra | Kęty | bieg 5 km | Brak | TAK |
115 | Knapik Michał | Warszawa | bieg 5 km | New Balance Run Club | TAK |
116 | Kobyłczyk Tomasz | Bulowice | bieg 5 km | RKS CHUWDU | TAK |
117 | Kocemba Kamil | Kobiernice | bieg 5 km | Kęckie Harpagany | TAK |
118 | Kociołek Małgorzata | Buczkowice | bieg 5 km | Brak | NIE |
119 | Kociołek Paweł | Buczkowice | bieg 5 km | Brak | NIE |
120 | Kocoń Karolina | Ustroń | bieg 5 km | Brak | NIE |
121 | Konior Katarzyna | Kęty | bieg 5 km | - | TAK |
122 | Koniorczyk Radosław | Kęty | bieg 5 km | Grupa Rewers | NIE |
123 | Kopańska Paulina | Kęty | bieg 5 km | Brak | TAK |
124 | Korbut Mirosław | Chrzanów | bieg 5 km | parkrun Chrzanów | NIE |
125 | Kos Piotr | Kobiernice | bieg 5 km | Brak | TAK |
126 | Koślacz Katarzyna | Tychy | bieg 5 km | Brak | NIE |
127 | Kowalczyk Paweł | Kęty | bieg 5 km | KĘCKIE HARPAGANY | TAK |
128 | Kowalczyk-Grochla Agata | Jaworzno | bieg 5 km | Brak | NIE |
129 | Kozaczkiewicz Aneta | Krakow | bieg 5 km | JÓZEFIŃSKA TEAM | TAK |
130 | Kozlowski Michal | Bielsko-Biała | bieg 5 km | Brak | NIE |
131 | Kozok Małgorzata | Łaziska Górne | bieg 5 km | Nessi Team | TAK |
132 | Kruczała Paweł | Bulowice | bieg 5 km | Brak | TAK |
133 | Kruz Joanna | Myszków | bieg 5 km | Nessi Team | TAK |
134 | Kujawski Dawid | Bielsko- Biała | bieg 5 km | Brak | TAK |
135 | Kulesza Magdalena | Jastrzębie-Zdrój | bieg 5 km | Brak | TAK |
136 | Kulska Sylwia | Bieruń | bieg 5 km | Brak | NIE |
137 | Kulski Łukasz | Bieruń | bieg 5 km | Brak | NIE |
138 | Kupczak Tadeusz | Brzuśnik | bieg 5 km | Brak | NIE |
139 | Kupczak Bogusława | Brzuśnik | bieg 5 km | Brak | NIE |
140 | Kusak Sylwia | Osiek | bieg 5 km | brak | NIE |
141 | Kwiatkowska Zuzanna | Poznań | bieg 5 km | Brak | TAK |
142 | Laszczak Mariusz | Grojec | bieg 5 km | Brak | NIE |
143 | Lichota Paweł | Brzezinka | bieg 5 km | Brak | TAK |
144 | Listowski Andrzej | Namysłów | bieg 5 km | Brak | NIE |
145 | Łaszczyńska Barbara | Leszno | bieg 5 km | Brak | NIE |
146 | Łata Ewelina | Woźniki | bieg 5 km | Brak | TAK |
147 | Łoaza Krzysztof | Pyskowice | bieg 5 km | Brak | NIE |
148 | Łucarz Anna | Brzezinka | bieg 5 km | KDN | TAK |
149 | Macharzyński Piotr | Jastrzębie Zdrój | bieg 5 km | Kolorowa Drużyna Nessi | NIE |
150 | Madej Maciej | Kęty | bieg 5 km | Brak | TAK |
151 | Magiera Barbara | Chełm Śkąski | bieg 5 km | Brak | TAK |
152 | Majchrzak Tymoteusz | Katowice | bieg 5 km | Brak | TAK |
153 | Majchrzak Agnieszka | Katowice | bieg 5 km | Brak | TAK |
154 | Mamcarz Alicja | Sucha Beskidzka | bieg 5 km | Suska Grupa Biegowa | TAK |
155 | Mamcarz Szymon | Sucha Beskidzka | bieg 5 km | Suska Grupa Biegowa | TAK |
156 | Markiewicz Damian | KRAKÓW | bieg 5 km | Brak | NIE |
157 | Matofij Katarzyna | Sucha Beskidzka | bieg 5 km | Suska Grupa Biegowa | TAK |
158 | Miarka Arkadiusz | Kęty | bieg 5 km | Brak | NIE |
159 | Miga Aneta | Kęty | bieg 5 km | Brak | NIE |
160 | Miklusiak Iwona | Stryszawa | bieg 5 km | Suska Grupa Biegowa | TAK |
161 | Mikołajek Dariusz | Brzeszcze | bieg 5 km | Speed Team Brzeszcze | TAK |
162 | Mirocha Grażyna | Krzeszów | bieg 5 km | Suska Grupa Biegowa | NIE |
163 | Moskwa Sławomir | Jawiszowice | bieg 5 km | Brak | TAK |
164 | Mrenca Pawel | Czaniec | bieg 5 km | Brak | TAK |
165 | Mrożek Zbigniew | Dąbrowa Górnicza | bieg 5 km | Brak | NIE |
166 | Myśliwiec Monika | Brzeszcze | bieg 5 km | PoWoli Do Celu | TAK |
167 | Myśliwiec Jan | Ślemień | bieg 5 km | AMATOR ŚLEMIEŃ | NIE |
168 | Nabiekec Magdalena | Kraków | bieg 5 km | ITMBW | NIE |
169 | Nabielec Joanna | Kraków | bieg 5 km | ITMBW Kraków | TAK |
170 | Nec Dominika | Mysłowice | bieg 5 km | Katowicki Nordic Walking | NIE |
171 | Nec Grzegorz | Mysłowice | bieg 5 km | #wkutw_team | NIE |
172 | Niedziela Joanna | Kęty | bieg 5 km | Brak | NIE |
173 | Nikiel Bartek | Międzybrodzie Bialskie | bieg 5 km | P.T.G. SOKÓŁ | NIE |
174 | Nitecka Marta | Kozy | bieg 5 km | #Lejdis | TAK |
175 | Noga Angelika | Kozy | bieg 5 km | Kęckie harpagany | NIE |
176 | Norymberczyk Sylwia | Stara Wieś | bieg 5 km | Brak | TAK |
177 | Noworyta Grzegorz | Rudze | bieg 5 km | Don't give up | NIE |
178 | Ochman Stanislaw | Zembrzyce | bieg 5 km | Brak | NIE |
179 | Ogonowska Zofia | Pyskowice | bieg 5 km | Brak | NIE |
180 | Olearczyk Alicja | Kęty | bieg 5 km | Brak | TAK |
181 | Olearczyk Marek | Kęty | bieg 5 km | Brak | TAK |
182 | Opalska Karolina | Zasole Bielańskie | bieg 5 km | Kolorowa Drużyna Nessi | TAK |
183 | Oslak Marcin | Kobiernice | bieg 5 km | BeskidTri | NIE |
184 | Osmanowski Rafał | Bielsko-Biała | bieg 5 km | Brak | TAK |
185 | Oślak Sabina | Kobiernice | bieg 5 km | Brak | NIE |
186 | Pajura Magda | Kraków | bieg 5 km | Kolorowa Drużyna Nessi | TAK |
187 | Paw Paweł | Malec | bieg 5 km | Kęckie Hapagany | NIE |
188 | Piątek Dominika | Węgierska Górka | bieg 5 km | Lecimy Łosiem | TAK |
189 | Piela Stanisław | Cięcina | bieg 5 km | Brak | NIE |
190 | Piotrowski Martin | Bielsko-Biała | bieg 5 km | Super-Nowa | NIE |
191 | Piotrowski Tomasz | Bulowice | bieg 5 km | Brak | NIE |
192 | Pióro Grzegorz | Oświęcim | bieg 5 km | Zadyszka Oświęcim | TAK |
193 | Piwko-Witkowska Ewa | Tomaszów lubelski | bieg 5 km | Nessi Team | TAK |
194 | Pluta Piotr | Kraków | bieg 5 km | Brak | NIE |
195 | Płonka Hubert | Nowa Wieś | bieg 5 km | STAJNIA KOMARÓW | NIE |
196 | Płonka Paweł | Nowa Wieś | bieg 5 km | STAJNIA KOMARÓW | NIE |
197 | Początko Łukasz | Kobiernice | bieg 5 km | Kęckie Harpagany | TAK |
198 | Połaciak Sławomir | Kęty | bieg 5 km | Brak | NIE |
199 | Porębska Aleksandra | Oświęcim | bieg 5 km | Zadyszka Oświęcim | TAK |
200 | Porębski Marek | Oświęcim | bieg 5 km | Zadyszka Oświęcim | TAK |
201 | Procner Rafal | Bulowice | bieg 5 km | Brak | NIE |
202 | Przesór Barbara | Brzezinka | bieg 5 km | Zadyszka Oświęcim | TAK |
203 | Pudełko Szymon | Kęty | bieg 5 km | Brak | NIE |
204 | Rajchel Katarzyna | Iwonicz-Zdrój | bieg 5 km | Brak | NIE |
205 | Rogalewski Łukasz | Wadowice | bieg 5 km | Brak | TAK |
206 | Romik Małgorzata | Kęty | bieg 5 km | #lejdis | TAK |
207 | Rozmus Ewa | Góra | bieg 5 km | PoWoli do Celu | TAK |
208 | Rozmus Wojciech | Góra | bieg 5 km | PoWoli do Celu | TAK |
209 | Rusek Krzysztof | Nowa Wieś | bieg 5 km | Kęckie Harpagany | TAK |
210 | Rybarz Kacper | Brzeszcze | bieg 5 km | Zadyszka Oświęcim | NIE |
211 | Rybarz Artur | Brzeszcze | bieg 5 km | Zadyszka Oświęcim | NIE |
212 | Sałata Marcin | Hecznarowice | bieg 5 km | Tempo Kęty | TAK |
213 | Sęczkowska Lidia | Poznań | bieg 5 km | Kolorowa Drużyna Nessi | TAK |
214 | Sikora Marta | krakow | bieg 5 km | Brak | NIE |
215 | Sitarz Iwona | Sucha Beskidzka | bieg 5 km | Suska Grupa Biegowa | NIE |
216 | Skibicki Krzysztof | Oświęcim | bieg 5 km | D.A.M.Y.R.A.D.E. | TAK |
217 | Skowronek Katarzyna | Żywiec | bieg 5 km | Brak | NIE |
218 | Skrabarczyk Anna | Wola | bieg 5 km | PoWoli do Celu | TAK |
219 | Skrzypek Marta | Cięcina | bieg 5 km | Brak | NIE |
220 | Słowik Marek | Wola | bieg 5 km | Brak | TAK |
221 | Słowik Weronika | Tychy | bieg 5 km | Kolorowa Drużyna Nessi | NIE |
222 | Słowik Kora | Wola | bieg 5 km | Kolorowa Drużyna Nessi | TAK |
223 | Soj Przemysław | Katowice | bieg 5 km | Brak | TAK |
224 | Stanienda Rafał | Pisarzowice | bieg 5 km | Brak | NIE |
225 | Stańczak Anna | Czaniec | bieg 5 km | Brak | NIE |
226 | Stasica Michał | Węgierska Górka | bieg 5 km | Lecimy Łosiem | TAK |
227 | Staszak Piotr | Sucha Beskidzka | bieg 5 km | Suska Grupa Biegowa | NIE |
228 | Stępień-Wyrobiec Olga | Jaworzno | bieg 5 km | JKLA Jawor Jaworzno | NIE |
229 | Stolarz Ewa | Pyskowice | bieg 5 km | Brak | NIE |
230 | Strękowski Paweł | Kraków | bieg 5 km | ITMBW Kraków | TAK |
231 | Stypuła Justyna | Kęty | bieg 5 km | Brak | TAK |
232 | Stypuła Marcin | Kęty | bieg 5 km | Brak | TAK |
233 | Sysak Małgorzata | Kęty | bieg 5 km | #lejdis | TAK |
234 | Szastok Adam | Radzionków | bieg 5 km | Brak | NIE |
235 | Szastok Katarzyna | Radzionków | bieg 5 km | Brak | NIE |
236 | Szczelina Marta | Brzeszcze | bieg 5 km | Nessi team | TAK |
237 | Szczepańczyk Maciej | KĘTY | bieg 5 km | Brak | TAK |
238 | Szemik Patrycja | Bielsko-Biała | bieg 5 km | Brak | NIE |
239 | Sztandera Norbert | Kęty | bieg 5 km | Brak | TAK |
240 | Szymański Adam | Kęty | bieg 5 km | K3 | TAK |
241 | Szyszka-Mądro Agata | Łęki | bieg 5 km | Brak | TAK |
242 | Śliwa Agnieszka | Libertów | bieg 5 km | AZS AWF Kraków Masters | TAK |
243 | Talar Justyna | Kozy | bieg 5 km | Brak | NIE |
244 | Tomasiczek Dawid | Dankowice | bieg 5 km | RozBBiegane Komorowice | NIE |
245 | Turek Łukasz | Warszawa | bieg 5 km | Latające Ho(L)endry | TAK |
246 | Ulman Jacek | Nowa Wieś | bieg 5 km | Brak | NIE |
247 | urbańczyk grzegorz | KĘTY | bieg 5 km | Brak | NIE |
248 | Wawrzyniak Dariusz | Kęty | bieg 5 km | Kęckie Harpagany | TAK |
249 | Wawrzyniak Kamil | Kęty | bieg 5 km | Brak | TAK |
250 | Wąsik Ewelina | Łęki | bieg 5 km | Brak | NIE |
251 | Widlarz Grzegorz | Bielsko-Biała | bieg 5 km | Brak | NIE |
252 | Wieczorek Patryk | Oświęcim | bieg 5 km | Zadyszka Oświęcim | NIE |
253 | Wieczorek Maciej | Oświęcim | bieg 5 km | Zadyszka Oświęcim | NIE |
254 | Wierońska Dominik | Kęty | bieg 5 km | Kęckie Harpagany | NIE |
255 | Wieroński Dominik | Kęty | bieg 5 km | Kęckie harpagany | TAK |
256 | Więcek Przemysław | Kęty | bieg 5 km | Kęckie Harpagany | TAK |
257 | Więzik Jacek | Witkowice | bieg 5 km | Kogucik50 | NIE |
258 | Wiśniewski Marcin | Kęty | bieg 5 km | Brak | NIE |
259 | Witkowski Ireneusz | Tomaszów lubelski | bieg 5 km | Nessi Team | TAK |
260 | Wodniak Angela | Wola | bieg 5 km | PoWoli do Celu | TAK |
261 | Wojdalska-Śledzińska Agata | Kalisz | bieg 5 km | Brak | NIE |
262 | Wojtady Arkadiusz | Wola | bieg 5 km | PoWoli do Celu | NIE |
263 | Wojtas Arkadiusz | Wola | bieg 5 km | PoWoli do Celu | NIE |
264 | Wolski Tomasz | Nowa Wieś | bieg 5 km | Kęckie Harpagany | TAK |
265 | Wójcik Damian | Łodygowice | bieg 5 km | Brak | TAK |
266 | Wójcik Paweł | Brzeszcze | bieg 5 km | Zadyszka Oświęcim | NIE |
267 | Wykręt Maciej | Czaniec | bieg 5 km | Brak | TAK |
268 | Wyrobiec Grzegorz | Jaworzno | bieg 5 km | JKLA Jawor Jaworzno | NIE |
269 | Wyrwiak Joanna | Porąbka | bieg 5 km | Brak | TAK |
270 | Wysocka Agnieszka | Czechowice-Dziedzice | bieg 5 km | Brak | TAK |
271 | Wysocka Agnieszka | Nowa Wieś | bieg 5 km | Brak | NIE |
272 | Wysocki Tomasz | Czechowice-Dziedzice | bieg 5 km | Brak | TAK |
273 | Zając Sebastian | Kęty | bieg 5 km | Brak | NIE |
274 | Zajączek Mateusz | Kęty | bieg 5 km | Brak | TAK |
275 | Zaręba Katarzyna | Kęty | bieg 5 km | Brak | NIE |
276 | Zicz Danuta | Kraków | bieg 5 km | Nessi Team | NIE |
277 | Zięcina Agnieszka | Wola | bieg 5 km | Brak | TAK |
278 | Zwaryczuk Bartłomiej | Nowa Wieś | bieg 5 km | Brak | TAK |
279 | Żakowski Tomasz | Bielsko-Biała | bieg 5 km | Brak | NIE |
280 | Żbel Ania | Zebrzydowice | bieg 5 km | HRmax Żory | TAK |
281 | Żbel Michał | Zebrzydowice | bieg 5 km | HRmax Żory | TAK |
282 | Żelech Grzegorz | Wola | bieg 5 km | PoWoli do celu | NIE |
283 | Żelech Gabriela | Wola | bieg 5 km | PoWoli do celu | TAK |
284 | Żelichowski Ryszard | Porąbka | bieg 5 km | Brak | NIE |
285 | Żelichowski Bartosz | Kęty | bieg 5 km | Kęckie Harpagany | NIE |
286 | Żelichowski Artur | Kęty | bieg 5 km | Kęckie Harpagany | NIE |
287 | Żmij Sylwia | Wilkowice | bieg 5 km | The Vipers | NIE |
288 | Żmij Karolina | Wilkowice | bieg 5 km | The Vipers | NIE |
289 | Żmij Jacek | Wilkowice | bieg 5 km | The Vipers | NIE |
290 | Żołneczko Krystyna | Tychy | bieg 5 km | Brak | NIE |
291 | Żołnierkiewicz Patrycja | Kęty | bieg 5 km | Brak | NIE |
292 | Żółkiewicz Michał | Bujaków | bieg 5 km | Kęckie Harpagany | NIE |