Nazwa zawodów: | BIEG PO PUSZCZY |
Miejsce i termin: | Niepołomice, 2020-08-02 |
Organizator: | ORGANIZATOR Proactive Sports Krystian Ignatowicz; WSPARCIE ORGANIZACYJNE Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach; Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Niepołomice. |
Opis zawodów: | W ramach zawodów odbędą się następujące konkurencje: a) bieg na dystansie zbliżonym do 21,097 km - zwany VIII Półmaratonem po Puszczy Niepołomickiej, b) bieg na dystansie zbliżonym do 10,8 km - zwany Leśną Dziesiątką, c) wyścig Rowerowy na dystansie zbliżonym do 21,097 km, d) bieg na dystansie zbliżonym do 10,8 km – zwany Biegiem Leśników o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie; Start i meta wszystkich wyścigów znajduje się przy Punkcie Edukacyjno-Turystycznym Nadleśnictwa Niepołomice - Polana Sitowiec. Biuro zawodów, zlokalizowane będzie przy Punkcie Edukacyjno-Turystycznym Nadleśnictwa Niepołomice - Polana Sitowiec; Biuro zawodów czynne będzie w dniu imprezy w godzinach od 8.00 do 11.15. SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW UWAGA ! Decyzją Organizatora zawody odwołane. Wszystkie wpłaty zostają zlecone do zwrotu w systemie mikropłatności. Info http://biegpopuszczy.pl/2020/07/02/bieg-w-innym-terminie/ |
Limit zawodników: | 990 |
Strona WWW: | http://biegpopuszczy.pl/ |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk Paweł | Niepołomice | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
2 | Barnat Dariusz | Wieliczka | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
3 | Besztocha Jadwiga | Lędziny | Półmaraton | Zen Running Team | NIE |
4 | Bogusz Bartosz | Kraków | Półmaraton | Brak | NIE |
5 | Brzek Jacek | Bochnia | Półmaraton | Brak | NIE |
6 | Cholewa Tomasz | Krakow | Półmaraton | Brak | NIE |
7 | CHOLEWKA Dariusz | NIEPOŁOMICE | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
8 | Cierlikowsko Krzysztof | Niepołomice | Leśna Dziesiątka | 32-005 | NIE |
9 | Ciołek Sebastian | Niepołomice | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
10 | Czarniak Andrzej | Bochnia | Półmaraton | 140 Minut | NIE |
11 | Czepiec Alicja | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
12 | Czyżewska Kasia | Kraków | Leśna Dziesiątka | runonline.pl | NIE |
13 | Czyżewski Sławek | Skarżysko-Kamienna | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
14 | Dajtrowski Łukasz | Wieliczka | Półmaraton | Brak | NIE |
15 | Depta Michał | Kraków | Półmaraton | Brak | NIE |
16 | Diashko Arseni | Krakow | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
17 | Dobosz Grzegorz | Kraków | Półmaraton | FitVitTrenerPersonalny | NIE |
18 | Dubiel Kazimierz | Sławkowice | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
19 | Dyl Karolina | Staniątki | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
20 | Dziura Agata | Kłaj | Półmaraton | Brak | NIE |
21 | Fiecek Paweł | Kraków | Półmaraton | Świnki trzy | NIE |
22 | Florczyk Anna | Bochnia | Leśna Dziesiątka | Creative Bochnia biega team | NIE |
23 | Frankowska Anna | Kraków | Półmaraton | Brak | NIE |
24 | Gałka Renata | Kraków | Półmaraton | Kromeczek Team | NIE |
25 | Gołkowski Radosław | Zawiercie | Półmaraton | Brak | NIE |
26 | Gręba Damian | Niepołomice | Półmaraton | Niepołomice Biegają | NIE |
27 | Gręba Damian | Niepołomice | Leśna Dziesiątka | Niepołomice Biegają | NIE |
28 | Hallier Julien | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
29 | Jaworski Sławomir | Wadowice | Leśna Dziesiątka | Zola team | NIE |
30 | Kaczmarczyk Marta | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
31 | Kamusiński Jarosław | Staniątki | Półmaraton | Apteki Zdrowe Ceny | NIE |
32 | Kawalec Anna | Kraków | Półmaraton | Eskadra Kraków | NIE |
33 | Kęder Włodzimierz | Niepołomice | Półmaraton | ITMBW - Kraków | NIE |
34 | Kękuś Justyna | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
35 | Khvainitskaya-Kurus Katsiaryna | Krakow | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
36 | Kic Monika | Przemyśl | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
37 | Klimczak Katarzyna | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
38 | Koczaja Artur | Niepołomice | Półmaraton | Brak | NIE |
39 | Koczaja Małgorzata | Niepołomice | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
40 | Kolka Krzysztof | Jaworzno | Półmaraton | Brak | NIE |
41 | Kołdras Joanna | Bochnia | Leśna Dziesiątka | Creative Bochnia biego team | NIE |
42 | Komenza Marcin | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
43 | Krawczyk-Gorbatiuk Anna | Kraków | Leśna Dziesiątka | SAMBO KRAK | NIE |
44 | Krępa Agnieszka | Jarosław | Półmaraton | Wkurw_team | NIE |
45 | Kryca Dominik | Wietrzychowice | Półmaraton | Team Kopeć | NIE |
46 | Kubacki Krzysztof | Szymbark | Bieg Leśników | Nadleśnictwo Łosie | NIE |
47 | Kubik Ryszard | Kraków | Półmaraton | BNP Paribas | NIE |
48 | Kucwaj-Brysz Katarzyna | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
49 | Kułynycz Dariusz | Niepołomice | Leśna Dziesiątka | Qłynycz Team | NIE |
50 | Kupiec Marcin | Kłaj | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
51 | Ledzinski Łukasz | Wola Debinska | Półmaraton | Brak | NIE |
52 | Lelito Piotr | Modlniczka | Półmaraton | Brak | NIE |
53 | Lesiewicz Anna | Brzesko | Półmaraton | Brak | NIE |
54 | Lipowski Paweł | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
55 | Luty Legutko Anka | kraków | Leśna Dziesiątka | #AdamCzerwińskiTeam | NIE |
56 | Łubiarz Tomek | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
57 | Makuła Dawid | Kraków | Leśna Dziesiątka | KKTS | NIE |
58 | Małka Bartosz | Knurów | Bieg Leśników | Nadleśnictwo Rudy Raciborskie | NIE |
59 | Matykiewicz Jakub | Bodzanów | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
60 | Mikuła Witold | Kraków | Półmaraton | Los Pantalones Rojos | NIE |
61 | Możdżeń Daniel | Kraków | Półmaraton | Brak | NIE |
62 | Mucha Aleksandra | Kraków | Leśna Dziesiątka | #CrazyTeam | NIE |
63 | Musiał Anna | Kraków | Półmaraton | Burza Team | NIE |
64 | Musiał Witold | Kraków | Półmaraton | FitVitTrenerPersonalny | NIE |
65 | Niewczas Paweł | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
66 | Nowak Ewelina | Niepołomice | Półmaraton | Brak | NIE |
67 | Nowak Bartłomiej | Kraków | Półmaraton | Zakrzowiec Team Challenge | NIE |
68 | Nowak Sebastian | Kłaj | Półmaraton | Brak | NIE |
69 | Okrajek Zbigniew | Koniusza | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
70 | Oleksiak Bogumiła | Niepołomice | Półmaraton | Niepołomice Biegają | NIE |
71 | OŁUBEK ROBERT | Żory | Półmaraton | HRmax Żory | NIE |
72 | Ostafil Krzysztof | Krakow | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
73 | Pajak Andrzej | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
74 | Pączek Weronika | Sułkowice | Półmaraton | Wataha - Łączy Nas Bieganie | NIE |
75 | Pieprzowski Sobiesław | Wieliczka | Półmaraton | Brak | NIE |
76 | Pitra Michał | Kraków | Półmaraton | MPEC S.A. w Krakowie | NIE |
77 | Popek Dominika | Kraków | Półmaraton | Brak | NIE |
78 | Porębski Michał | Mikluszowice | Półmaraton | Brak | NIE |
79 | Pyrek Przemysław | Oświęcim | Leśna Dziesiątka | ACS- Stal | NIE |
80 | Rainer Oliwia | Pysznica | Leśna Dziesiątka | ACS- Stal | NIE |
81 | Ricour Patrice | Krakow | Półmaraton | Brak | NIE |
82 | Rokita Adam | Proszowice | Półmaraton | Wkurw_team | NIE |
83 | Sabatowski Maciej | Sucha Beskidzka | Półmaraton | Brak | NIE |
84 | Salabun Bartosz | Wieliczka | Półmaraton | Brak | NIE |
85 | Sikora Anna | Żywiec | Półmaraton | Brak | NIE |
86 | Słomka Kevin | Tarnobrzeg | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
87 | Stanek Wojciech | KRAKÓW | Półmaraton | wkurw_team | NIE |
88 | Szreniawa Waldemar | Niepołomice | Półmaraton | Brak | NIE |
89 | Szwajca Tomasz | Kielce | Półmaraton | Brak | NIE |
90 | Śmiałek Łukasz | Michałowice | Półmaraton | GOAT Team Michałowice | NIE |
91 | tochowicz barbara | Michałowice | Leśna Dziesiątka | kaloryfer | NIE |
92 | Tokarczyk Grzegorz | Wieliczka | Półmaraton | Cross heroes OGIEŃ | NIE |
93 | TORRES BARRON MARIA DOLORES | KRAKOW | Półmaraton | ABB TEAM | NIE |
94 | Trebel-Bednarz Beata | Kraków | Leśna Dziesiątka | Przyjaciółki | NIE |
95 | Tryjefaczka Sławomir | Niepołomice | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
96 | Trzcionka Justyna | Wieliczka | Półmaraton | Bieganie góry las błoto | NIE |
97 | Walczyk Rafał | Niepołomice | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
98 | Wieczorek Anna | Krakow | Półmaraton | RehAWare | NIE |
99 | Więcek Beata | Bochnia | Leśna Dziesiątka | Creative Bochnia biega team | NIE |
100 | Więcek Beata | Bochnia | Leśna Dziesiątka | Creative Bochnia biega team | NIE |
101 | Wiklik Szymon | Krakow | Półmaraton | Brak | NIE |
102 | Włosek Dorota | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
103 | Woch Daniel | Kraków | Półmaraton | Brak | NIE |
104 | Woźniak Barbara | 30-741 | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
105 | Wróbel Tomasz | Łowczówek | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
106 | Zaucha Marlena | Krakow | Leśna Dziesiątka | ABB Team | NIE |
107 | Zembaczyńska Katarzyna | Kraków | Półmaraton | Mocarna Płetwa | NIE |
108 | Zielińska-Kokoszka Paulina | Niepołomice | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
109 | Zimny Natalia | Wieliczka | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |