Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

BIEGI HRABIEGO
GALOP HRABINY

Miejsce i termin: Łańcut, 2021-08-29
Organizator: Organizatorami Biegów Hrabiego jest Stowarzyszenie Biegowe Ultra Łańcut oraz MOSiR Łańcut
KONTAKT
tel. 501 526 512
Opis zawodów: Dystans +30 km, zbiórka do startu biegu zlokalizowane będzie na terenie MOSiR w Łańcucie ul. Armii Krajowej 57.
Start Galopu Hrabiny odbędzie się w miejscowości Handzlówka na około 19 km trasy Biegu Hrabiego ze Startu Ostrego o godzinie 8.00.
Meta biegu zlokalizowana jest na ulicy Orzeszkowej w Łańcucie.
Biuro biegów znajdować się będzie na terenie obiektu MOSiR w Łańcucie. Będzie czynne w dniu 28. sierpinia od godziny 15:00 do 21:00 oraz w dniu 29. sierpnia od godziny 4:00 do 11.30.
Pakiety startowe uczestnik biegu odbiera osobiście.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Udział w biegu wyłącznie dla osób pełnoletnich
Wpisowe i terminy płatności;
– do 31.05.2021 – 75zł/
- od 01.06.2021 do 30.06.2021 -95 zł/
- od 01.07.2021 do 25.08.2021 -115 zł
Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Limit zawodników: 100
Strona WWW: https://www.facebook.com/biegihrabiego/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Alcibar Martinez Cesar Leżajsk 30+ km Biegam Bo Lubię TAK
2 Antończak Damian Żółkiewka 30+ km Krasnystaw Biega TAK
3 Binko Łukasz Rzeszów 30+ km Brak TAK
4 Broda Łukasz Rzeszów 30+ km Piękne I Brodacze TAK
5 Brzezicki Kamil Żołynia 30+ km Żołyńska Grupa Biegowa Zośka TAK
6 Ceberak Bartosz Białobrzegi 30+ km Brak TAK
7 Celek Katarzyna Rzeszów 30+ km Brak TAK
8 Cyran Grzegorz Kraczkowa 30+ km Brak TAK
9 Czech Mateusz Rzeszów 30+ km Brak TAK
10 Czyżowska Adrianna Błażowa 30+ km Brak TAK
11 Dorota Zbyszek Oleszyce 30+ km Run Run Oleszyce/spartanie Dzieciom TAK
12 Gajek Magdalena Niedrzwica Duża 30+ km Wieś Tańczy I Biega TAK
13 Gajek Grzegorz Niedrzwica Duża 30+ km Wieś Tańczy I Biega TAK
14 Gawron Jakub Rzeszów 30+ km Trailshop.pl TAK
15 Górak Grzegorz Kraków 30+ km Biegam Bo Lubię Wyzwania TAK
16 Grad-Kowalczyk Barbara Łańcut 30+ km Brak TAK
17 Gut Marcin Lancut 30+ km Ural Biker TAK
18 Hałys Bartłomiej Zagórze 30+ km Kańczucka Grupa Biegowa TAK
19 Jakubas Paweł Nowa Sarzyna 30+ km Brak TAK
20 Jurczak Roman Rzeszów 30+ km Brak TAK
21 Kiełbasa Łukasz Mołodycz 30+ km Lks Mołodycz TAK
22 Klus Anna Rzeszów 30+ km Trailshop.pl TAK
23 Koczan Wojciech Rzeszów 30+ km Brak TAK
24 Kołek-Zając Ewa Rzeszów 30+ km Brak TAK
25 Kowal Łukasz Łańcut 30+ km Brak TAK
26 Kozyra Krzysztof Rzeszów 30+ km Piękne I Brodacze TAK
27 Krupa Sebastian Rzeszów 30+ km Jak Żółwie W Galopie TAK
28 Kuryło Łukasz Żuklin 30+ km Kańczucka Grupa Biegowa TAK
29 Kuźmicz Wojciech Łańcut 30+ km Brak TAK
30 Lęcznar Wacław Husów 30+ km Brak TAK
31 Machniak Fabian Nowosielce/rakszawa 30+ km Brak TAK
32 Maciejko Rafał Dachnów 30+ km Kresowianie TAK
33 Makarski Krzysztof Jarosław 30+ km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
34 Markiewicz Krzysztof Niwiska 30+ km Brak TAK
35 Matuła Dariusz Sokołow Małopolski 30+ km Brak TAK
36 Mikus Mateusz Radymno 30+ km Brak TAK
37 Musiał Ewa Stalowa Wola 30+ km Brak TAK
38 Namiota Urszula Dębica 30+ km Maratończyk Dębica TAK
39 Nykiel Grzegorz Laszczyny 30+ km Bester Sklejki Running Team TAK
40 Pabian Paweł Krasne 30+ km Dynafit Salewa24.pl TAK
41 Pasierb Grzegorz Rzeszów 30+ km Decarun Rzeszów TAK
42 Pawłowicz Mateusz Koniaczów 30+ km Ks Koniaczów TAK
43 Pieczonka Paweł Rzeszów 30+ km Piękne I Brodacze TAK
44 Pieńkosz Wojciech Rzeszów 30+ km Pge Energetic Running TAK
45 Pietrasiewicz Maciej Dachnów 30+ km Kresowianie TAK
46 Pikul Grzegorz Połomia 30+ km Gdańsk Osowa Biega TAK
47 Polański Robert Strzyżów 30+ km Noćne Wołki TAK
48 Przybycien Monika Rzeszów 30+ km Piękne I Brodacze TAK
49 Rozmus Marzena Bojszowy 30+ km Frelki Lotajom TAK
50 Skubisz Aleksandra Harta 30+ km Aktywny Dynów TAK
51 Socha Bogusław Jarosław 30+ km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
52 Strzalkowski Maciej Łancut 30+ km Brak TAK
53 Szpunar Piotr Łańcut 30+ km Brak TAK
54 Szybiak Joanna Krzywcza 30+ km Agona W&M TAK
55 Szymel Jacek Łańcut 30+ km Brak TAK
56 Świętoniowska Justyna Rzeszów 30+ km Brak TAK
57 Toczek Aneta Wara 30+ km Brak TAK
58 Tompalska Maria Dubiecko 30+ km Aktywny Dynów TAK
59 Tryniecki Tomasz Żołynia 30+ km Zośka TAK
60 Witek Bogdan Baryczka 30+ km Water Team TAK
61 Zdeb Maciej Rzeszów 30+ km Piękne I Brodacze TAK
62 Zięba Wojciech Jarosław 30+ km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK