Nazwa zawodów: | PÓŁMARATON TRZECH RZEK |
Miejsce i termin: | Cieksyn, 2021-08-29 |
Organizator: | Stowarzyszenie Rozbiegamy Nowy Dwór Mazowiecki KONTAKT e-mail: rozbiegamynowydwor@gmail.com |
Opis zawodów: | Dystans – ok. 21km, nawierzchnia szutrowa Ośrodek Wiosełko nad Wkrą, ul. Nasielska, 05-192 Cieksyn Start godzina 12.00 Pakiety startowe dla Biegu Głównego będą wydawane w dniu 28.08.2021 w godz. 10:30 – 14:20 oraz 17:00- 18:00 w biurze zawodów, Park. Im. J. Wybickiego w Nowym Dworze Maz. Dla osób z poza Nowego Dworu Maz. i okolic będzie możliwość odbioru pakietu w dniu biegu tj. 29.08.2020 w godz. od 9:00 do 10:30 w biurze zawodów – Ośrodek Wiosełko nad Wkrą, ul.Nasielska, 05-192 Cieksyn Warunkiem udziału w biegu jest ukończenie 18 roku życia na dzień zawodów. W biegu prowadzona będzie klasyfikacja drużynowa, wszyscy członkowie drużyny muszą wpisać jednakowo brzmiącą nazwę drużyny w pole DRUŻYNA, w składzie zespołu musi być co najmniej jedna kobieta SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW |
Wpisowe i wpłata: | Opłata w systemie mikropłatności przez stronę zapisów; - do 25.08.2021 - 45 zł - w biurze zawodów 28-29.08.2021 w miarę dostępności pakietów - 55 zł Nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych |
Limit zawodników: | 100 |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Antonowicz Maciej | Kosewko | bieg | Brak | NIE |
2 | Barnaś Ilona | Warszawa | bieg | Prl Transport | TAK |
3 | Bisialski Damian | Nowy Dwór Mazowiecki | bieg | Brak | NIE |
4 | Bisowski Mariusz | Kobyłka | bieg | Brak | TAK |
5 | Blekicki Wiesław | Ciechanów | bieg | Brak | TAK |
6 | Borawska Anna | Płock | bieg | Mała Lady Pank Biegam Dla Siebie | TAK |
7 | Budzik Sylwester | Nowe Grochale | bieg | Brak | TAK |
8 | Bytner-Kwiatkowska Monika | Warszawa | bieg | Ks Prefbet Sonarol/ Dąbrowski Team | NIE |
9 | Chodór-Kopecka Barbara | Warszawa | bieg | Brak | TAK |
10 | Chodziński Daniel | Nowy Dwór Mazowiecki | bieg | Brak | TAK |
11 | Chowaniec Sebastian | Nowy Dwór Mazowiecki | bieg | Sunfit Studio | TAK |
12 | Ciałkowska-Płuciennik Joanna | Pruszków | bieg | Rozbiegany Piastów | NIE |
13 | Czarnecki Jakub | Cegielnia Psucka | bieg | Husaria Race Team | TAK |
14 | Dobrowolski Piotr | Nowy Dwór Mazowiecki | bieg | Reckitt Runners | TAK |
15 | Filipek Przemysław | Świercze | bieg | Sunfitstudio | TAK |
16 | Fronczak Małgorzata | Pomiechówek | bieg | Husaria Race Team | TAK |
17 | Frycz Michał | Warszawa | bieg | Brak | TAK |
18 | Gajewski Radosław | Brwinów | bieg | Brak | TAK |
19 | Gajewski Mariusz | Pułtusk | bieg | Brak | TAK |
20 | Gmitrzuk Paweł | Legionowo | bieg | Bestie Ocr Legionowo | TAK |
21 | Gollnik Adam | Nowy Dwór Mazowiecki | bieg | Be Fit Run Jabłonna | NIE |
22 | Goszczyńska Wioleta | Nowy Dwór Mazowiecki | bieg | Brak | NIE |
23 | Gozdan Agnieszka | Pułtusk | bieg | Brak | TAK |
24 | Górnaś Zofia | Boża Wola | bieg | Klub Bokserski Nowy Dwór Mazowiecki | TAK |
25 | Górnaś Tomasz | Boża Wola | bieg | Klub Bokserski Nowy Dwór Mazowiecki | TAK |
26 | Graczyk Karolina | Kutno | bieg | Brak | NIE |
27 | Grądzik Marcin | Długosiodło | bieg | Brak | TAK |
28 | Gryz Jacek | Nowy Dwór Mazowiecki | bieg | Sunfit Studio | TAK |
29 | Jablonska Kamila | Warszawa | bieg | Brak | TAK |
30 | Jaczyński Piotr | Leoncin | bieg | Rozbiegamy Nowy Dwór | NIE |
31 | Jakubik Filip | Leszno | bieg | Brak | TAK |
32 | Kamela Robert | Warszawa | bieg | Leśne Szychy | TAK |
33 | Kępiński Maksymilian | Warszawa | bieg | 65 Blp / 6 Mbot | TAK |
34 | Kita Grzegorz | Warszawa | bieg | Smp | NIE |
35 | Komuda Mariusz | Legionowo | bieg | Satori Sport Klub | TAK |
36 | Kopecki Michał | Warszawa | bieg | Brak | TAK |
37 | Kotowski Piotr | Zaborze | bieg | Brak | TAK |
38 | Kowalczyk Bogdan | Warszawa | bieg | Warszawa-Bródno | TAK |
39 | Kownacki Mariusz | Boza Wola | bieg | Brak | TAK |
40 | Kownacki Szymon | Poznań | bieg | Brak | TAK |
41 | Kozik Maciej | Grodzisk Mazowiecki | bieg | Brak | TAK |
42 | Ksyna Bogusław | Kamion Mały | bieg | Osp Kamion | TAK |
43 | Kulesza Przemysław | Nowy Dwór Mazowiecki | bieg | Brak | NIE |
44 | Kulik Jarosław | Legionowo | bieg | Bestie Ocr Legionowo | TAK |
45 | Kurpiewski Dariusz | Nowy Dwór Mazowiecki | bieg | Brak | TAK |
46 | Kwiatkowska Marta | Legionowo | bieg | Bestie Ocr Legionowo | TAK |
47 | Łoginow Anna | Zakroczym | bieg | Brak | TAK |
48 | Majewska Edyta | Wołomin | bieg | Widłorogi | NIE |
49 | Maluchnik Marek | Nasielsk | bieg | Garaż Nasielsk | TAK |
50 | Manczenko Eugeniusz | Warszawa | bieg | Leśne Szychy | TAK |
51 | Mieszkowski Maciej | Dziekanów Leśny | bieg | Brak | TAK |
52 | Naskręt Mariusz | Racot | bieg | Brak | TAK |
53 | Nikołajuk Julia | Nowy Dwór Mazowiecki | bieg | Reckitt Runners | TAK |
54 | Nowicki Marcin | Nowy Dwór Mazowiecki | bieg | Brak | NIE |
55 | Pankowski Grzegorz | Warszawa | bieg | Kosi Mazki Team | TAK |
56 | Parzniewski Maciej | Nowy Dwór Mazowiecki | bieg | Towarzystwo Turystyczne Aks Polonia Warszawa | TAK |
57 | Patalan Dariusz | Nowy Dwór Mazowiecki | bieg | Rozbiegamy Nowy Dwór | NIE |
58 | Pietrzak Paulina | Nowy Dwór Mazowiecki | bieg | Bestie Ocr Legionowo | TAK |
59 | Płuciennik Marcin | Pruszków | bieg | Rozbiegany Piastów | NIE |
60 | Podlecki Maciej | Ciechanów | bieg | Kb Tkkf Promyk Ciechanów | NIE |
61 | Podlecki Krzysztof | Ciechanów | bieg | Kb Tkkf Promyk Ciechanów | TAK |
62 | Popiołek Katarzyna | Nowy Dwór Mazowiecki | bieg | Brak | TAK |
63 | Popiołek Norbert | Nowy Dwór Mazowiecki | bieg | Brak | TAK |
64 | Posiewka Jacek | Nowy Dwór Mazowiecki | bieg | Reckitt Runners | TAK |
65 | Pyrzak Paweł | Warszawa | bieg | Fort Jaksmanice | TAK |
66 | Rek Iwona | Warszawa | bieg | Rembertów Team | TAK |
67 | Rzymowska Krystyna | Warszawa | bieg | Brak | TAK |
68 | Sadowska Marzena | Warszawa | bieg | Brak | TAK |
69 | Siepietowski Piotr | Warszawa | bieg | Targówek Biega | NIE |
70 | Sierzputowski Robert | Nasielsk | bieg | Nasielsk Baszta Team | TAK |
71 | Sobociński Michał | Warszawa | bieg | Play | TAK |
72 | Strumnik Katarzyna | Nowy Dwór Mazowiecki | bieg | Rozbiegamy Nowy Dwór | NIE |
73 | Strumnik Sebastian | Nowy Dwór Mazowiecki | bieg | Sunfitstudio | TAK |
74 | Szczurowska Aleksandra | Zakroczym | bieg | Rozbiegamy Nowy Dwór | NIE |
75 | Szymajda Marcin | Legionowo | bieg | Biegiem Do Agd Serock | TAK |
76 | Szymańska Agnieszka | Łomianki | bieg | Team Zabieganedni | TAK |
77 | Szymański Hubert | Łomianki | bieg | Team Zabieganedni | TAK |
78 | Trawiński Andrzej | Warszawa | bieg | Jtendo | NIE |
79 | Trojanowski Maciej | Płońsk | bieg | Reckitt Runners | TAK |
80 | Tuszyński Dariusz | Nowy Dwor Mazowiecki | bieg | Brak | TAK |
81 | Urbańczyk Marcin | Nowy Dwór Mazowiecki | bieg | Platitriway | TAK |
82 | Uryń Łukasz | Wieliszew | bieg | Brak | TAK |
83 | Wanio Krzysztof | Olesin | bieg | Brak | TAK |
84 | Wanowski Andrzej | Nowy Dwór Mazowiecki | bieg | Rozbiegamy Nowy Dwór | NIE |
85 | Wilczek Marta | Jabłonna | bieg | Reckitt Runners | TAK |
86 | Wronowski Grzegorz | Grodzisk Mazowiecki | bieg | Brak | TAK |
87 | Zaborowski Łukasz | Płock | bieg | Rajsport Active | NIE |
88 | Zajdenc Mateusz | Pomiechówek | bieg | Brak | TAK |
89 | Zieliński Krzysztof | Warszawa | bieg | Krzysztof Zieliński | TAK |