Nazwa zawodów: | KAMIEŃ DWERNIK TRAIL |
Miejsce i termin: | Dwernik, 2021-07-11 |
Organizator: | Organizatorami biegu są Adam Kapral, Tomasz Dopart oraz Arkadiusz Ślączka,. Bieg jest organizowany pod patronatem Wójta Gminy Lutowiska, Lasów Państwowych, Nadleśnictwa Lutowiska Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: kontakt@kamiendwernik.com oraz numery telefonów: Adam +48 600 914 313, Arek +48 660 200 844, Tomek +48 604 172 241 |
Opis zawodów: | Dystans 10km, (DKT10 +636m) Trasa przebiega szlakiem czerwonym przez szczyt Kamień Dwernik (1004mnpm) i zawraca w prawo przez las, a po kilkudziesięciu metrach wpada na trasę DKT21 ciekawą ścieżką przyrodniczą. Przed metą również do pokonania Potok Nasiczański. Całkowity dochód z biegu zostanie przekazany na pomoc w leczeniu Szymona Gałuszki. Szczegóły w regulaminie zawodów |
Wpisowe i wpłata: | – Darowizna startowa wynosi nie mniej niż 50zł lub więcej wg uznania. Cały dochód bez żadnych pośredników zostanie przekazany bezpośrednio do podopiecznego. – Zapisy będą dostępne od 01.03.2021, godz. 19:00 do 8.07.2021 godz. 19:00 lub do wyczerpania limitu miejsc. –Rejestracja dostępna pod adresem : www.kamiendwernik.com. Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia zapisów jeśli limity miejsc na poszczególne trasy nie będą wykorzystane. – Darowiznę należy wnieść do 7 dni po rejestracji, do 30.06.2021 Dane do przelewu: Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej Ul. Dereniowa 2 lok. 6 02-776 Warszawa Nr konta do wpłaty: 17 1160 2202 0000 0000 8297 2843 Tytułem: ZC8761 Szymon Gałuszka DKT + (Imie i nazwisko startującego) (Całość darowizny startowej będzie przekazane dla Szymona) Potwierdzenie wpłaty przesłać na; kontakt@kamiendwernik.com |
Limit zawodników: | 157 |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Andrasz Paweł | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | TAK |
2 | Artym Magdalena | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza/ Emea Team | NIE |
3 | Bagiński Arkadiusz | Katowice | bieg 10 km | Brak | TAK |
4 | Banaś Joanna | Przemyśl | bieg 10 km | Emea Team | NIE |
5 | Baran Paweł | Głogów Małopolski | bieg 10 km | Brak | TAK |
6 | Barud Krystian | Stuposiany | bieg 10 km | Brak | NIE |
7 | Bemben Anna | Nowa Sarzyna | bieg 10 km | Brak | NIE |
8 | Bilski Marcin | Dębowiec | bieg 10 km | Brak | TAK |
9 | Błyskal Krzysztof | Ustrzyki Dolne | bieg 10 km | Ustrzycki Klub Biegacza | TAK |
10 | Bodnar Sławomir | Krosno | bieg 10 km | Nabijlufe | TAK |
11 | Bodniak Tomasz | Ustrzyki Dolne | bieg 10 km | Brak | TAK |
12 | Bogacz Dominik | Kolbuszowa | bieg 10 km | Brak | NIE |
13 | Brzozowski Marek | Wołkowyja | bieg 10 km | Snufkin | TAK |
14 | Buksa Andżelika | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
15 | Buksa Tomasz | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
16 | Chabko Krzysztof | Sanok | bieg 10 km | Brak | TAK |
17 | Cwynar Krzysztof | Orły | bieg 10 km | Brak | TAK |
18 | Cwynar Marta | Orły | bieg 10 km | Brak | TAK |
19 | Cwynar Grzegorz | Orły | bieg 10 km | Brak | TAK |
20 | Czech Sebastian | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |
21 | Czerwińska Małgorzata | Przemyśl | bieg 10 km | Jumping Stars Team | TAK |
22 | Dacyk Sylwester | Dąbrowa Górnicza | bieg 10 km | Saint-Gobain Squad | TAK |
23 | Drupka Grzegorz | Stobierna | bieg 10 km | Brak | TAK |
24 | Drzewiecki Jakub | , | bieg 10 km | Brak | TAK |
25 | Dubiel Szymon | Gać | bieg 10 km | Brak | TAK |
26 | Dubiel Łukasz | Gać | bieg 10 km | Brak | TAK |
27 | Dziewiński Damian | San0K | bieg 10 km | Dziewiński Team | TAK |
28 | Dziubak Lena | Tarnawa Dolna | bieg 10 km | Brak | NIE |
29 | Fornal Ewelina | Rzeszów | bieg 10 km | Żbiki | TAK |
30 | Fornal Jacek | Głowienka | bieg 10 km | Żbiki | TAK |
31 | Fudała Adam | Ustrzyki Dolne | bieg 10 km | Triathlon Team | NIE |
32 | Fundanicz Monika | Ustrzyki Dolne | bieg 10 km | Brak | NIE |
33 | Gajdek Tomasz | Rzeszów | bieg 10 km | Haratacze | TAK |
34 | Gałuszka Mariusz | Cisna | bieg 10 km | Skiturowe Bieszczady/gopr | NIE |
35 | Gazdowicz Michał | Przysietnica | bieg 10 km | Runpassion.pl Team | TAK |
36 | Gierczak Olgierd | Rzeszów | bieg 10 km | Brak | TAK |
37 | Golik Paweł | Medyka | bieg 10 km | Brak | NIE |
38 | Gołębiowski Paweł | Lublin | bieg 10 km | Brak | NIE |
39 | Hadam Ewa | Dynów | bieg 10 km | Spartan Race Training Group | TAK |
40 | Hałgas Anna | Będzin | bieg 10 km | Brak | TAK |
41 | Hałgas Sławomir | Będzin | bieg 10 km | Brak | TAK |
42 | Hałgas Marcel | Będzin | bieg 10 km | Brak | TAK |
43 | Harłacz Artur | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | TAK |
44 | Haszto Zdzisław | Leżajsk | bieg 10 km | Nowosarzyńska Grupa Biegowa | TAK |
45 | Jabłczyk-Pempus Dorota | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
46 | Jakubik Marcin | Ustrzyki Dolne | bieg 10 km | Mks Halicz/ Psg Krościenko | TAK |
47 | Jendruczko Renata | Ustrzyki Dolne | bieg 10 km | Brak | TAK |
48 | Jendruczko Jerzy | Ustrzyki Dolne | bieg 10 km | Brak | NIE |
49 | Jendruczko Katarzyna | Ustrzyki Dolne | bieg 10 km | Brak | TAK |
50 | Jeneczko Piotr | , | bieg 10 km | Brak | TAK |
51 | Józefczyk Jakub | Rymanów | bieg 10 km | Finisz Rymanów | TAK |
52 | Kapes Hubert | Brzegi Górne | bieg 10 km | Brak | TAK |
53 | Kapral Adam | Lutowiska | bieg 10 km | Dwernik Kamień Trail | TAK |
54 | Kardasz Marek | Polańczyk | bieg 10 km | Solina Team | TAK |
55 | Kardasz Patryk | Polańczyk | bieg 10 km | Solina Team | TAK |
56 | Karwan Zbigniew | Lublin | bieg 10 km | Bbl | NIE |
57 | Kic Monika | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |
58 | Kogut Leszek | Grochowce | bieg 10 km | Brak | TAK |
59 | Konik Katarzyna | Ustrzyki Dolne | bieg 10 km | Biszczadzki Klub Nordic Walking | TAK |
60 | Kończewska Bożena | Ustrzyki Dolne | bieg 10 km | Mks Halicz Ustrzki Dolne | NIE |
61 | Kopczak Konrad | Dwernik | bieg 10 km | Brak | NIE |
62 | Korfanty Konrad | Sanok | bieg 10 km | Brak | NIE |
63 | Kotynia Aneta | Zaborów | bieg 10 km | Brak | NIE |
64 | Krawczyk Karolina | Widna Góra | bieg 10 km | Brak | NIE |
65 | Krawiec Alan | Grzęska | bieg 10 km | Brak | TAK |
66 | Królicki Dariusz | Rymanów | bieg 10 km | Finisz Rymanów | TAK |
67 | Królikowska Weronika | Szczecin | bieg 10 km | Brak | TAK |
68 | Królikowska Karolina | Szczecin | bieg 10 km | Brak | TAK |
69 | Królikowski Piotr | Szczecin | bieg 10 km | Brak | TAK |
70 | Krudysz Przemysław | Jarosław | bieg 10 km | Brak | TAK |
71 | Krudysz Anna | Jarosław | bieg 10 km | Brak | TAK |
72 | Kubicki Łukasz | Iwonicz Zdrój | bieg 10 km | Brak | TAK |
73 | Kuczma Piotr | Rzeszów | bieg 10 km | Ks Przybyszówka | TAK |
74 | Kudyba Ireneusz | Jasionka | bieg 10 km | Brak | TAK |
75 | Kuliga Sławomir | Krosno | bieg 10 km | Posmakuj Run Team | NIE |
76 | Kuźniar Paweł | Krosno | bieg 10 km | Finisz Rymanów | TAK |
77 | Kwasniewska Paulina | , | bieg 10 km | Mamuski Aktiv Pro | NIE |
78 | Latusek Joanna | Zagorz | bieg 10 km | Brak | NIE |
79 | Lison Agnieszka | , | bieg 10 km | Brak | TAK |
80 | Lison Alicja | , | bieg 10 km | Brak | TAK |
81 | Lubaczewski Krzysztof | Czarna Górna | bieg 10 km | Osp Czarna | NIE |
82 | Macnar Katarzyna | , | bieg 10 km | Mamuski Aktiv Pro | NIE |
83 | Macnar Karolina | , | bieg 10 km | Mamuski Aktiv Pro | NIE |
84 | Malawski Aleksy | Czarna Górna | bieg 10 km | Brak | TAK |
85 | Mazur Jakub | Szczawne | bieg 10 km | Runners Team | NIE |
86 | Mazur Jan | Kobylanka | bieg 10 km | Brak | TAK |
87 | Mazurek Małgorzata | Lublin | bieg 10 km | Nks Zryw | TAK |
88 | Mazurek Bogumiła | Dwernik | bieg 10 km | Brak | NIE |
89 | Mickoś Paweł | Ustrzyki Dolne | bieg 10 km | Brak | TAK |
90 | Mielnikiewicz Jolanta | Sanok | bieg 10 km | 23 | TAK |
91 | Milc Szymon | Józefów | bieg 10 km | Brak | TAK |
92 | Moskal Żaneta | Korczyna | bieg 10 km | Korczyńska Grupa Biegowa | TAK |
93 | Moskowicz Stefan | Młodowice | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
94 | Nowak Miłosz | , | bieg 10 km | Brak | TAK |
95 | Nybak Beata | Gdańsk | bieg 10 km | Brak | TAK |
96 | Ochwat Marta | Korczyna | bieg 10 km | Korczyńska Grupa Biegowa | TAK |
97 | Ochyra Krzysztof | Lesko | bieg 10 km | Brak | TAK |
98 | Ochyra Karolina | Lesko | bieg 10 km | Brak | TAK |
99 | Ostrówka Grzegorz | Ustrzyki Dolne | bieg 10 km | Brak | TAK |
100 | Osypanka Daniel | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
101 | Pajestka Wojciech | Sanok | bieg 10 km | Azs Sanok | TAK |
102 | Panaś Artur | Szczepańcowa | bieg 10 km | Zamczysko Team | NIE |
103 | Paśko Wojciech | Rzeszów | bieg 10 km | Ks Przybyszówka | TAK |
104 | Pełdiak Mateusz | Krosno | bieg 10 km | Pawko Runner Team | TAK |
105 | Pempuś Bernard | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
106 | Pencarska Wajda Dorota | Ustrzyki Dolne | bieg 10 km | Brak | TAK |
107 | Pereślucha Zuzanna | Ustrzyki Dolne | bieg 10 km | Mks Halicz/ Udtriteam | TAK |
108 | Pirga Bartosz | Lipie | bieg 10 km | Brak | TAK |
109 | Pirga Filip | Lipie | bieg 10 km | Brak | TAK |
110 | Płeszka Marek | Lutowiska | bieg 10 km | Otryt Lutowiska | TAK |
111 | Podolak Paweł | Ustrzyki Dolne | bieg 10 km | Mks Halicz | TAK |
112 | Polańska Bogusława | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
113 | Polański Tomasz | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
114 | Porsch Arkadiusz | Edinburgh | bieg 10 km | Brak | NIE |
115 | Potocki Piotr | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | TAK |
116 | Prajzner Elżbieta | Korczyna | bieg 10 km | Kgb Korczyna | NIE |
117 | Radyk Joanna | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
118 | Rohan Iwona | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
119 | Roj Magdalena | Kraków | bieg 10 km | Runslobodan | TAK |
120 | Rus Marta | Sławków | bieg 10 km | Brak | NIE |
121 | Rychlik Łukasz | Radom | bieg 10 km | Brak | NIE |
122 | Rysz-Jeczkowska Katarzyna | , | bieg 10 km | Mamuski Aktiv Pro | NIE |
123 | Rzońca Magdalena | UZUPEŁNIJ DANE | bieg 10 km | Brak | TAK |
124 | Sałdan Barbara | Buszkowice | bieg 10 km | Brak | TAK |
125 | Sałdan Krzysztof | Buszkowice | bieg 10 km | Brak | TAK |
126 | Sanocka Małgorzata | Przemyśl | bieg 10 km | Jumping Stars Team | TAK |
127 | Semerko Aneta | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza / Pwsw Przemyśl | TAK |
128 | Serafin Jacek | Rzeszów | bieg 10 km | Kgb Korczyna | NIE |
129 | Sidor Katarzyna | Rzeszów | bieg 10 km | Brak | TAK |
130 | Simka Kamil | Rzeszów | bieg 10 km | Forrest Gump Team | NIE |
131 | Smolik Katarzyna | Krosno | bieg 10 km | Athletic Zręcin/pawko Runner Team | TAK |
132 | Strzelecki Robert | Ustrzyki Dolne | bieg 10 km | Brak | TAK |
133 | Surma Piotr | Gdańsk | bieg 10 km | Brak | NIE |
134 | Szeremeta Tomek | Wojtkowa | bieg 10 km | Brak | TAK |
135 | Szklanny-Reclik Elżbieta | Pszczyna | bieg 10 km | Aktywna Pszczyna Runners Team | TAK |
136 | Szurlej-Mroczka Anna | Sanok | bieg 10 km | Brak | NIE |
137 | Szybiak Maciej | Krzywcza | bieg 10 km | Uks Tempo 5 | TAK |
138 | Szyler Marcelina | , | bieg 10 km | Brak | TAK |
139 | Taraciński Michał | Ustrzyki Dolne | bieg 10 km | Tara-Auto | TAK |
140 | Tatarczyński Paweł | Kraków | bieg 10 km | Brak | TAK |
141 | Tomaszek Elżbieta | Ustrzyki Dolne | bieg 10 km | Brak | TAK |
142 | Tomaszek Hubert | Ustrzyki Dolne | bieg 10 km | Brak | TAK |
143 | Tomaszek Zbigniew | Ustrzyki Dolne | bieg 10 km | Brak | TAK |
144 | Tomkiewicz Tomasz | Krosno | bieg 10 km | Brak | NIE |
145 | Tomkiewicz Elżbieta | Krosno | bieg 10 km | Brak | NIE |
146 | Trochimczyk Piotr | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | TAK |
147 | Twardeusz Wojciech | , | bieg 10 km | Brak | TAK |
148 | Twardeusz Karolina | Ustrzyki Dolne | bieg 10 km | Brak | TAK |
149 | Uzdejczyk Kamil | Ustrzyki Dolne | bieg 10 km | Solina Team | TAK |
150 | Warzocha Paweł | Niechobrz | bieg 10 km | Niechbiega | TAK |
151 | Wegrzyn Renata | , | bieg 10 km | Mamuski Aktiv Pro | NIE |
152 | Węgiel Marcin | Jasło | bieg 10 km | Brak | TAK |
153 | Więckowski Jakub | Tomaszów Mazowiecki | bieg 10 km | Brak | TAK |
154 | Witko Jerzy | Fredropol | bieg 10 km | Brak | TAK |
155 | Zacny Łukasz | Bielsko-Biała | bieg 10 km | Brak | TAK |
156 | Zontek Paweł | Błażowa | bieg 10 km | Haratacze | TAK |
157 | Żółkiewicz Mateusz | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | NIE |