Nazwa zawodów: | II BIEG NA ZAPORĘ |
Miejsce i termin: | Świnna Poręba, 2021-08-22 |
Organizator: | Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie KONTAKT e-mail: Pawel.Franczak@wody.gov.pl |
Opis zawodów: | W ramach zawodów odbędzie się bieg główny 10 km i bieg towarzyszący 5 km. Start/meta na czole zapory zbiornika wodnego Świnna Poręba. Biuro zawodów zlokalizowane będzie na koronie zapory w Świnnej Porębie czynne w niedziele w godzinach 8.00 – 15.00. Wydawanie pakietów startowych zapisanym przez stronę internetową w biegu na 5 km odbywać się będzie do godz. 9.15, a w biegu na 10 km do godz. 10.30. Po tych godzinach wszystkie rezerwacje zostaną anulowane, a wolne pakiety będą wydawane wszystkim chętnym do godz. 9.30 (na 5 km) i do 11.00 (n 10 km). W zawodach mogą startować osoby, które do dnia 22.08.2021 ukończą 16 rok życia. Zawodnicy, którzy nie ukończyli 18. roku życia muszą mieć pisemną zgodę na udział w Biegu od rodziców lub prawnych opiekunów. SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW |
Wpisowe i wpłata: | Udział bezpłatny Zapisy przez stronę do 15.08.2021. W biurze zawodów w miarę dostępności pakietów. |
Limit zawodników: | 200 |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Biegun Dariusz | Sułkowice | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
2 | Balon Bartłomiej | Wadowice | bieg główny 10 km | 5 | NIE |
3 | Bałys Paweł | Wadowice | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
4 | Bandoła Rafał | Wadowice | bieg główny 10 km | Run For It | NIE |
5 | Barabasz Radosław | Kraków | bieg główny 10 km | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | NIE |
6 | Baran Paweł | Sucha Beskidzka | bieg główny 10 km | Mucharski Klub Żeglarski "jaszczur" | NIE |
7 | Baran Jacek | Świnna Poręba | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
8 | Bąk Grzegorz | Wieprz | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
9 | Bercal Robert | Witanowice | bieg główny 10 km | 5511477361 | NIE |
10 | Bernaś Andrzej | Wadowice | bieg główny 10 km | Zaskawie | NIE |
11 | Biel Małgorzata | Zembrzyce | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
12 | Bilnik Łukasz | Zembrzyce | bieg główny 10 km | Gmina Zembrzyce | NIE |
13 | Biszto Natalia | Bielsko Biała | bieg główny 10 km | Smart Mama | NIE |
14 | Bizoń Tomasz | Andrychów | bieg główny 10 km | Andrychów Running | NIE |
15 | Bobak Bogdan | Skawina | bieg główny 10 km | Skawina Biega | NIE |
16 | Borawski Krzysztof | Zembrzyce | bieg główny 10 km | Suska Grupa Biegowa | NIE |
17 | Brańka Grażyna | Krzeszów | bieg główny 10 km | Suska Grupa Biegowa | NIE |
18 | Bucki Wojciech | Kraków | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
19 | Bzukała Janusz | Kraków | bieg główny 10 km | Zabierzów Biega | NIE |
20 | Ceremuga Marcin | Skawce | bieg towarzyszący 5 km | Maras | NIE |
21 | Ceremuga-Stopa Agnieszka | Wadowice | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
22 | Chmielewski Artur | Tychy | bieg główny 10 km | Octagon Tychy Runners | NIE |
23 | Cholewa Jan | Sucha Beskidzka | bieg główny 10 km | Suska Grupa Biegowa | NIE |
24 | Cholewka Janusz | Skawce | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
25 | Chudy Dawid | Przeciszów | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
26 | Corkill Ian | Wieliczka | bieg główny 10 km | Banerka | NIE |
27 | Czajor Adrian | Kraków | bieg główny 10 km | Wtu | NIE |
28 | Dobosz Artur | Maków Podhalański | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
29 | Duda Lucyna | Buków | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
30 | Duda Marcin | Kraków | bieg główny 10 km | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | NIE |
31 | Folwarski Zbigniew | Naprawa | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
32 | Franczak Paweł | Skawica | bieg główny 10 km | PGW Wody Polskie | NIE |
33 | Gabryś Janusz | Podolsze | bieg główny 10 km | Bestia | NIE |
34 | Gacek Tadeusz | Jordanów | bieg główny 10 km | Czwartunio Team | NIE |
35 | Gajda Marcin | Mucharz | bieg główny 10 km | Czwartunio Team | NIE |
36 | Gaweł Bogdan | Zaborze | bieg główny 10 km | Synthos | NIE |
37 | Głazowski Gabriel | Bielsko-Biała | bieg główny 10 km | Smartmama.pl | NIE |
38 | Gołuszka Paulina | Lachowice | bieg towarzyszący 5 km | Suska Grupa Biegowa | NIE |
39 | Gos Barbara | Mysłowice | bieg główny 10 km | Niezrzeszona | NIE |
40 | Grabowski Jan | Gołuchowice | bieg główny 10 km | Skawina Biega | NIE |
41 | Grabska-Szwagrzyk Ewa | Kraków | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
42 | Gracjasz Marcin | Wadowice | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
43 | Gratka Beata | Kojszówka | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
44 | Gratka Mirosław | Kojszówka | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
45 | Grodecki Marcin | Wadowice | bieg główny 10 km | Mamatti Wadowice | NIE |
46 | Gurdek Marcin | Jaroszowice | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
47 | Jargus Tomasz | Podolsze | bieg główny 10 km | Aktywna Dolina Karpia | NIE |
48 | Jargus Paweł | Podolsze | bieg główny 10 km | Aktywna Dolina Karpia | NIE |
49 | Kaczor Angelina | Izdebnik | bieg towarzyszący 5 km | Seahorses | NIE |
50 | Kajdas Beata | Mogilany | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
51 | Kania Adam | Bieńkówka | bieg towarzyszący 5 km | Włóczykijki | NIE |
52 | Kapuśnik Maria | Tarnawa Dolna | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
53 | Karamańska Paulina | Wadowice | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
54 | Karczewski Adrian | Andrychów | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
55 | Kastelik Szymon | Gilowice | bieg towarzyszący 5 km | Grzmot Gilowice | NIE |
56 | Kawończyk Mateusz | Kuków | bieg główny 10 km | Wojsko Polskie | NIE |
57 | Kąkol Jarosław | Stryszawa | bieg główny 10 km | Suska Grupa Biegowa | NIE |
58 | Kąkol Karol | Stryszawa | bieg główny 10 km | Suska Grupa Biegowa | NIE |
59 | Kicka Grzegorz | Wola Filipowska | bieg główny 10 km | Dogoń Krzeszowice | NIE |
60 | Kiznar Tomasz | Rzyki | bieg główny 10 km | Andrychów Running | NIE |
61 | Klaczak Bogusław | Barwałd Średni | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
62 | Kłaput Klaudia | Wadowice | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
63 | Knapczyk-Kania Gabriela | Bieńk?wka 512 | bieg główny 10 km | Włóczykijki | NIE |
64 | Kolasa Przemysław | Wadowice | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
65 | Kopijasz Leonard | Brzeszcze | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
66 | Korbel Marcin | Białka | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
67 | Kordos Jan | Kraków | bieg główny 10 km | Kkb Dystans Kraków | NIE |
68 | Kosińska Agnieszka | Bieńkówka | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
69 | Kowalczyk Paweł | Kęty | bieg główny 10 km | Kęckie Harpagany | NIE |
70 | Kowalczyk Adam | Tychy | bieg główny 10 km | Octagon Tychy Runners | NIE |
71 | Kowalczyk Damian | Tychy | bieg główny 10 km | Octagon Runnets Tychy | NIE |
72 | Kowalczyk-Grochla Agata | Jaworzno | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
73 | Koźmiński Józef | Bielsko Biała | bieg główny 10 km | Lks Sucha Beskidzka | NIE |
74 | Koźmiński Marcin | Kraków | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
75 | Kramarz Stanisław | Sucha Beskidzka | bieg główny 10 km | Suska Grupa Biegowa | NIE |
76 | Kubasiak Katarzyna | Wadowice | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
77 | Kubica Kazimierz | Bielsko-Biała | bieg główny 10 km | Sąsiedzi | NIE |
78 | Kubica Grażyna | Bielsko-Biała | bieg towarzyszący 5 km | Sąsiedzi | NIE |
79 | Kucia Ewa | Wola Filipowska | bieg główny 10 km | Dogoń Krzeszowice | NIE |
80 | Kuciel Robert | Bolecin | bieg główny 10 km | Running Bolecin | NIE |
81 | Kudzia Pawel | Mucharz | bieg główny 10 km | Czwartunio Team | NIE |
82 | Kukuła Czesław | Leńcze | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
83 | Kula Karolina | Kraków | bieg główny 10 km | Kkb Dystans | NIE |
84 | Kula Tadeusz | Kraków | bieg główny 10 km | Kkb Dystans | NIE |
85 | Kumala Łukasz | Kraków | bieg towarzyszący 5 km | Kkb Dystans | NIE |
86 | Kurysia Piotr | Bujakow | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
87 | Kutyła Adam | Wadowice | bieg główny 10 km | Kutyła Team | NIE |
88 | Kutyła Justyna | Wadowice | bieg główny 10 km | Kutyła Team | NIE |
89 | Kwak Łukasz | Stryszawa | bieg główny 10 km | Czwartunio Team | NIE |
90 | Lasik Mateusz | Kraków | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
91 | Latko-Gajda Sabina | Mucharz | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
92 | Latocha Monika | Graboszyce | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
93 | Litwa Jozef | Krakow | bieg towarzyszący 5 km | Niezrzeszony | NIE |
94 | Lurka Adrian | Żarnówka | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
95 | Łaski Mateusz | Lanckorona | bieg towarzyszący 5 km | Suska Grupa Biegowa | NIE |
96 | Łata Ewelina | Woźniki | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
97 | Machlowska Grażyna | Kraków | bieg główny 10 km | Kkb Dystans | NIE |
98 | Machlowski Ryszard | Kraków | bieg główny 10 km | Kkb Dystans | NIE |
99 | Machowski Artur | Bielsko-Biała | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
100 | Madej Zdzisław | Kęty | bieg główny 10 km | Kęckie Harpagany | NIE |
101 | Madej Maciej | Kobiernice | bieg główny 10 km | Pro300_Projectdiscipline | NIE |
102 | Madej Józef | Qświęcim | bieg główny 10 km | Zadyszka Oświęcim | NIE |
103 | Makowiec Robert | Tuchów | bieg główny 10 km | Lks Burzyn | NIE |
104 | Malejka Piotr | Katowice | bieg główny 10 km | Ads Masna | NIE |
105 | Malejka Katarzyna | Katowice | bieg główny 10 km | Ads Masna | NIE |
106 | Matuszny Katarzyna | Bieńkówka | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
107 | Mazur Piotr 2 | Kraków | bieg towarzyszący 5 km | Kkb Dystans | NIE |
108 | Mazur Piotr 1 | Maków Podhalański | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
109 | Miś Paweł | Hucisko | bieg główny 10 km | Czwartunio Team | NIE |
110 | Młodzik Dariusz | Łączany | bieg główny 10 km | Osp Łączany | NIE |
111 | Moskała Sławomir | Stanisław Górny | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
112 | Mróz Tomasz | Kraków | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
113 | Nieciąg Ola | Śleszowice | bieg towarzyszący 5 km | Czwartunio Team | NIE |
114 | Nieciąg Sabina | Śleszowice | bieg główny 10 km | Czwartunio Team | NIE |
115 | Noga Angelika | Kozy | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
116 | Nogala Kamil | Wadowice | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
117 | Nowak Łukasz | Lędziny | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
118 | Nowak Janusz | Wadowice | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
119 | Noworyta Grzegorz | Rudze | bieg główny 10 km | Aktywna Dolina Karpia | NIE |
120 | Ochman Stanisław | Zembrzyce | bieg główny 10 km | Suska Grupa Biegowa | NIE |
121 | Oramus Paweł | Gołuchowice | bieg główny 10 km | Skawina Biega | NIE |
122 | Ordzowiały Piotr | Osielec | bieg główny 10 km | Niwa Osielec | NIE |
123 | Pabis Lesław | Bielsko-Biała | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
124 | Paleczna Iwona | Zembrzyce | bieg towarzyszący 5 km | Feniks Rehabilitacja | NIE |
125 | Paleczny Łukasz | Zembrzyce | bieg towarzyszący 5 km | Feniks Rehabilitacja | NIE |
126 | Paleczny Rafał | Zembrzyce | bieg główny 10 km | Feniks Rehabilitacja Fizykoterapia Janusz Paleczny | NIE |
127 | Pamuła Jakub | Wadowice | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
128 | Papierski Leszek | Spytkowice | bieg główny 10 km | Spytaktiv | NIE |
129 | Papież Mariusz | Tymbark | bieg główny 10 km | Mok Mszana Dolna | NIE |
130 | Pawłowski Dawid | Sucha Beskidzka | bieg główny 10 km | Suska Grupa Biegowa | NIE |
131 | Piontek Małgorzata | Budzów | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
132 | Piontek Piotr | Budzów | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
133 | Pióro Grzegorz | Oświęcim | bieg główny 10 km | Zadyszka Oświęcim | NIE |
134 | Pławny Michał | Śleszowice | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
135 | Pławny Ilona | Sleszowice | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
136 | Płonka Grzegorz | Krzeszów | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
137 | Polak Grzegorz | Wadowice | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
138 | Przewoznik Marek | Brzeszcze | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
139 | Pytel Jarosław | Chrzanów | bieg główny 10 km | Parkrun Chrzanów | NIE |
140 | Religa Kinga | Tychy | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
141 | Ryś Wacław | Myślenice | bieg główny 10 km | Zarabie-Biega | NIE |
142 | Ryś Marek | Myślenice | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
143 | Sala-Tlałka Magdalena | Marcówka | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
144 | Sarlej Robert | Sucha Beskidzka | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
145 | Sikora Tomasz | Sucha Beskidzka | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
146 | Siwiec Justyna | Sucha Beskidzka | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
147 | Skibicki Krzysztof | Oświęcim | bieg główny 10 km | D.a.m.y.r.a.d.e. | NIE |
148 | Smaza Adam | Klecza Dolna | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
149 | Sokołowski Sławomir | Kęty | bieg główny 10 km | Beskid Mały Jest Wspaniały | NIE |
150 | Stachowski Damian | Stryszawa | bieg główny 10 km | Czwartunio Team | NIE |
151 | Starowicz Aneta | Kraków | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
152 | Steczek Łukasz | Sucha Besidzka | bieg towarzyszący 5 km | Suska Grupa Biegowa | NIE |
153 | Steczek Magdalena | Sucha Beskidzka | bieg towarzyszący 5 km | Suska Grupa Biegowa | NIE |
154 | Stępień-Wyrobiec Olga | Jaworzno | bieg towarzyszący 5 km | Paulina Gaj Team | NIE |
155 | Stopa Stanisław | Wadowice | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
156 | Stopa Paweł | Żarnówka | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
157 | Sułkowska Anna | Limanowa | bieg główny 10 km | Mok Mszana Dolna | NIE |
158 | Sułkowska Elżbieta | Limanowa | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
159 | Suski Daniel | Wadowice | bieg główny 10 km | Bociek Wadowice | NIE |
160 | Szafraniec Łukasz | Sułkowice | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
161 | Szczuka Rafał | Krzeszowice | bieg główny 10 km | Dogoń Krzeszowice | NIE |
162 | Szczurek Paweł | Grzechynia | bieg główny 10 km | Czwartunio Team | NIE |
163 | Szeląg Maciej | Mucharz | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
164 | Szewc Sebastian | Wadowice | bieg główny 10 km | Nowatech Team | NIE |
165 | Szklorz Sylwester | Katowice | bieg główny 10 km | Ads Masna | NIE |
166 | Szturc Klaudia | Jaworzno | bieg główny 10 km | Kb Mckis Jaworzno | NIE |
167 | Szwagrzyk Marcin | Kraków | bieg główny 10 km | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | NIE |
168 | Szwed Tomasz | Kurów | bieg towarzyszący 5 km | Suska Grupa Biegowa/osp Kurów | NIE |
169 | Szwed Karolina | Kurów | bieg towarzyszący 5 km | Suska Grula Biegowa/osp Kurów | NIE |
170 | Szymanski Ben | Gorzeń Górny | bieg główny 10 km | Łysole Biegają Po Wadowicach | NIE |
171 | Szymański Nataniel | Tychy | bieg główny 10 km | Octagon Tychy Runners | NIE |
172 | Szymański Kamil | Tychy | bieg główny 10 km | Octagon Tychy Runners | NIE |
173 | Talaga Jacek | Ponikiew | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
174 | Trzaska Aleksandra | Boża Wola | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
175 | Tumiłowicz Sylwia | Skawica | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
176 | Tylek Agata | Brzyczyna | bieg główny 10 km | Skawina Biega | NIE |
177 | Urbaniec Andrzej | Sucha Beskidzka | bieg towarzyszący 5 km | Suski Klub Biegowy | NIE |
178 | Wasilewski Piotr | Andrychów | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
179 | Waszkiewicz Piotr | Kraków | bieg główny 10 km | Waszeksam | NIE |
180 | Wilkołek Kamila | Sucha Beskidzka | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
181 | Wilkosz Wojciech | Skawina | bieg główny 10 km | Skawina Biega | NIE |
182 | Wisła-Płonka Joanna | Bielsko-Biała | bieg główny 10 km | Casus | NIE |
183 | Włodarz Piotr | Bielsko-Biała | bieg główny 10 km | Lwp Logistics | NIE |
184 | Wojtan Michał | Katowice | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
185 | Wróbel Przemysław | Stryszów | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
186 | Wyrobiec Grzegorz | Jaworzno | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
187 | Wyrwa Jakub | Wadowice | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
188 | Zając Jerzy | Wadowice | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
189 | Zając Aleksandra | Wadowice | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |
190 | Zięcik Bogumiła | Jawiszowice | bieg główny 10 km | Casus | NIE |
191 | Zwonek Włodzimierz | Kraków | bieg główny 10 km | Brak | NIE |
192 | Żelazko Małgorzata | Warszawa | bieg towarzyszący 5 km | Brak | NIE |