Nazwa zawodów: | BIEG Z GWIAZDAMI |
Miejsce i termin: | Będzin, 2021-09-11 |
Organizator: | Urząd Miejski w Będzinie, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Będzinie, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Będzinie, Robotniczy Klub Sportowy Grodziec. |
Opis zawodów: | Start/meta i biuro zawodów plaża miejska w Będzinie przy ul. Brzozowickiej. Biuro zawodów czynne w dniu biegu od 15.00 do 22.00. Prawo do startu mają wyłącznie te osoby, które do dnia 11 września 2021 r. ukończą 16 lat SZCZEGÓŁY W REGOLAMINIE ZAWODÓW |
Wpisowe i wpłata: | W biegu obowiązuje limit do 250 opłaconych uczestników, natomiast w marszu nordic walking 150 opłaconych uczestników. Wpisowe płatne przez stronę zapisów 30 zł od osoby, w przypadku dokonania opłaty w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5.09.2021 roku do godz. 24:00. Wszyscy nieopłaceni zostaną usunięci z listy zapisanych. 50 zł od osoby, w przypadku rejestracji w biurze zawodów, w dniu startu (w miarę dostępności pakietów). Organizator nie wystawia faktury za udział. |
Limit zawodników: | 351 |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk Anna | Będzin | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
2 | Adamczyk Piotr | Toporowice | bieg 6 km | Brak | TAK |
3 | Adamczyk Rafał | Będzin | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
4 | Agdan Krzysztof | Czeladź | bieg 6 km | Brak | TAK |
5 | Anyż Maria | Będzin | marsz NW 6 km | Kije W Dobrych Rękach | TAK |
6 | Bagińska Dorota | Sławków | marsz NW 6 km | Sławkowskie Włóczykije | TAK |
7 | Baran Joanna | Dąbrowa Górnicza | bieg 6 km | Brak | TAK |
8 | Bauc Artur | Chorzów | bieg 6 km | Brak | TAK |
9 | Bąk Krzysztof | Mysłowice | bieg 6 km | Silesia Marathon Club | TAK |
10 | Bednarski Mariusz | Toporowice | bieg 6 km | Brak | TAK |
11 | Betka Bartłomiej | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
12 | Białas Bartosz | Przeczyce | bieg 6 km | Brak | TAK |
13 | Biedra Krystyna | Będzin | marsz NW 6 km | Kije W Dobrych Rękach | TAK |
14 | Bilski Kamil | Będzin | bieg 6 km | #grodziecrun | TAK |
15 | Blaszka Jarosław | Będzin | marsz NW 6 km | Bla - Wil | TAK |
16 | Bolek Ilona | Sosnowiec | bieg 6 km | Brak | TAK |
17 | Borda Wioleta | Sarnów | bieg 6 km | Brak | TAK |
18 | Bożkiewicz Karolina | Będzin | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
19 | Bukowski Rafał | Zabrze | bieg 6 km | Night Runners Zabrze | TAK |
20 | Burczyk Marcin | Siemianowice Śląskie | bieg 6 km | Brak | TAK |
21 | Bury Artur | Czeladź | bieg 6 km | Brak | TAK |
22 | Charuk Bożena | Będzin | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
23 | Chmielewska Anna | Piekary Śląskie | bieg 6 km | Lecymy Durś | TAK |
24 | Chrobok Joanna | Mysłowice | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
25 | Cichońska Zuzanna | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
26 | Cichoński Mikołaj | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
27 | Cichoński Damian | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
28 | Ciemnołoński Genadiusz | Dąbrowa Górnicza | marsz NW 6 km | - | TAK |
29 | Cieśla Urszula | Katowice | marsz NW 6 km | Truchtacz Mysłowice | TAK |
30 | Czapura Elżbieta | Siemianowice Śląskie | marsz NW 6 km | Mk Team | TAK |
31 | Czarnasiewicz Rafał | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
32 | Czech Monika | Będzin | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
33 | Czerwińska Bogumiła | Będzin | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
34 | Czerwiński Andrzej | Będzin | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
35 | Ćwiękowska Aneta | Będzin (Łagisza) | bieg 6 km | Brak | TAK |
36 | Dąbrowiak Marcin | Sosnowiec | bieg 6 km | Harpagan Sosnowiec | TAK |
37 | Dędek Gerard | Będzin | bieg 6 km | #byledomety | TAK |
38 | Dędys Eugeniusz | Skoczów | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
39 | Dorobisz Magdalena | Będzin | bieg 6 km | #byledomety | TAK |
40 | Dorobisz Piotr | Będzin | bieg 6 km | #byledomety | TAK |
41 | Dragon Mirosław | Tarnowskie Góry | bieg 6 km | Brak | TAK |
42 | Drygalska Aleksandra | Będzin | marsz NW 6 km | Kije W Dobrych Rękach | TAK |
43 | Dziąbor Andrzej | Będzin | bieg 6 km | #byledomety | TAK |
44 | Gamza Bogna | Siemianowice Śląskie | bieg 6 km | Brak | TAK |
45 | Gawron Łukasz | Mierzęcice | bieg 6 km | Brak | TAK |
46 | Gierek Maciej | Sosnowiec | bieg 6 km | Brak | TAK |
47 | Gilner Mariusz | Sosnowiec | bieg 6 km | Stg Sosnowiec | TAK |
48 | Gilner Izabela | Sosnowiec | bieg 6 km | Brak | TAK |
49 | Gojny Joanna | Mikołów | bieg 6 km | Brak | TAK |
50 | Golonka Marek | Mysłowice | bieg 6 km | Biegamysłowice | TAK |
51 | Gołąb Mariusz | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
52 | Gołębiowski Lucjan | Będzin | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
53 | Gos Barbara | Mysłowice | bieg 6 km | Niezrzeszona | TAK |
54 | Górak Aneta | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
55 | Górnik Jerzy | Katowice | marsz NW 6 km | Katowice 49 | TAK |
56 | Grabda Andrzej | Dąbrowa Górnicza | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
57 | Grabda Zofia | Dąbrowa Górnicza | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
58 | Gruszka Rafał | Będzin | bieg 6 km | Mosir Tkkf Saturn Czeladz | TAK |
59 | Gruszka Ania | Będzin | marsz NW 6 km | Bobry Walking | TAK |
60 | Grzadziel Aleksandra | Bedzin | marsz NW 6 km | Nessi Time Sosnowiec | TAK |
61 | Grzywa Ksenia | Bielsko-Biała | bieg 6 km | Brak | TAK |
62 | Gwiazda Marta | Dabrowa Górnicza | bieg 6 km | Brak | TAK |
63 | Halaczek Barbara | Będzin | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
64 | Hanak Rafał | Psary | bieg 6 km | Weterani Rp, Opp Katowice | TAK |
65 | Hefeman Eea | Katowice | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
66 | Jakubowska Agnieszka | Żory | bieg 6 km | Hrmax Żory | TAK |
67 | Jakubowski Dariusz | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
68 | Janczyk Kamil | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
69 | Janczyk Radosław | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
70 | Jaros Dariusz | Będzin | bieg 6 km | Nie Zrzeszony | TAK |
71 | Jasinska Klaudia | Bytom | bieg 6 km | Brak | TAK |
72 | Jaskólska-Pietrzyk Kinga | Będzin | bieg 6 km | Biegowa Kuźnia | TAK |
73 | Jęczmyk Jakub | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
74 | Jędrusik Łukasz | Dąbrowa Górnicza | bieg 6 km | Biegowa Kuźnia | TAK |
75 | Jqckowska Monika | Bedzin | bieg 6 km | Biegowa Kuznia | TAK |
76 | Jurczak Ewelina | Sosnowiec | bieg 6 km | Brak | TAK |
77 | Kapa Tomasz | Czeladź | bieg 6 km | #czeladzbiega | TAK |
78 | Kasperczyk Joanna | Siemianowice Ślaskie | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
79 | Kaszuba Łukasz | Czeladź | bieg 6 km | #czeladzbiega | TAK |
80 | Kaszuba Katarzyna | Czeladź | bieg 6 km | #czeladzbiega | TAK |
81 | Kępista-Zmuda Emilia | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
82 | Klimczak Piotr | Balin | bieg 6 km | Dont Give Up | TAK |
83 | Klimkowska Anita | Tychy | bieg 6 km | Brak | TAK |
84 | Klusek Łukasz | Siemianowice Śląskie | bieg 6 km | Brak | TAK |
85 | Knap Jarosław | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
86 | Kohut Fabian | Siemianowice Śląskie | bieg 6 km | Ciaciana | TAK |
87 | Kolodziej Joanna | Ruda Śląska | marsz NW 6 km | Malinowe Gwiazdy | TAK |
88 | Kołat Tomasz | Będzin | marsz NW 6 km | #byledomety | TAK |
89 | Kołodziejczyk Aleksandra | Świętochłowice | bieg 6 km | #byledomety | TAK |
90 | Kołodziejczyk Adam | Bukowno | bieg 6 km | Brak | TAK |
91 | Konieczny Kamil | Czeladź | bieg 6 km | Brak | TAK |
92 | Kończak Marcin | Dąbrowa Górnicza | bieg 6 km | Mma | TAK |
93 | Kosiur Monika | Sosnowiec | marsz NW 6 km | Harpagan Nw | TAK |
94 | Kotarba Katarzyna | Sosnowiec | bieg 6 km | Miraz Race Team | TAK |
95 | Kowal Maciej | Sarnów | bieg 6 km | Brak | TAK |
96 | Kowal-Robakowska Ksenia | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
97 | Kowalski Artur | Będzin | bieg 6 km | Agatsu | TAK |
98 | Kowalski Rafal | Bedzin | bieg 6 km | Bkb | TAK |
99 | Kozak Katarzyna | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
100 | Kozak Remigiusz | Dąbrowa Górnicza | bieg 6 km | Brak | TAK |
101 | Krochmal Damian | Sosnowiec | bieg 6 km | Brak | TAK |
102 | Kubica Tadeusz | Żory | bieg 6 km | Nessi Time Żory | TAK |
103 | Kula Aneta | Będzin | marsz NW 6 km | 42-500 | TAK |
104 | Kulawiak Leszek | Sosnowiec | bieg 6 km | Brak | TAK |
105 | Kulińska Dorota | Będzin | marsz NW 6 km | Kije W Dobrych Rękach | TAK |
106 | Kuna Katarzyna | Dąbrowa Górnicza | bieg 6 km | Biegowa Kuźnia | TAK |
107 | Kutrzyk Przemysław | Sosnowiec | bieg 6 km | Brak | TAK |
108 | Kwiatek Ireneusz | Będzin | bieg 6 km | Iru75/optyka K.m Szczerba Czeladź | TAK |
109 | Kwiatkowska Martyna | Chorzów | bieg 6 km | Miraz Race Team | TAK |
110 | Lipska Justyna | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
111 | Lipski Jarosław | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
112 | Ludyga Krystian | Bytom | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
113 | Łazowski Wojciech | Bedzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
114 | Łukaszewska Agnieszka | Dąbrowa Górnicza | bieg 6 km | Brak | TAK |
115 | Łukaszewski Marcin | Dąbrowa Górnicza | bieg 6 km | Brak | TAK |
116 | Łuszcz Konrad | Będzin | bieg 6 km | #grodziecrun | TAK |
117 | Macha Marcin | Katowice | bieg 6 km | Brak | TAK |
118 | Macha Agata | Katowice | bieg 6 km | Brak | TAK |
119 | Maciąg Damian | Sosnowiec | bieg 6 km | Brak | TAK |
120 | Maciąg Paulina | Siewierz | bieg 6 km | Brak | TAK |
121 | Maciejewska Monika | Siemianowice Śląskie | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
122 | Maciejewski Marek | Mysłowice | bieg 6 km | Truchtacz | TAK |
123 | Madej Łukasz | Będzin | bieg 6 km | Mountain Warriors | TAK |
124 | Madej Marek | Chorzów | bieg 6 km | Brak | TAK |
125 | Maj Joanna | Siemianowice Śląskie | bieg 6 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | TAK |
126 | Malec Katarzyna | Dabrowa Górnicza | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
127 | Malek Alicja | Ornontowice | bieg 6 km | Brak | TAK |
128 | Markiewka Michał | Siemianowice Śląskie | bieg 6 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | TAK |
129 | Markowski Michał | Będzin | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
130 | Maska Katarzyna | Siemianowice Śląskie | bieg 6 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | TAK |
131 | Mieszczak Wiola | Żywiec | bieg 6 km | Brak | TAK |
132 | Mieszczak Marcin | Bielsko-Biała | bieg 6 km | Brak | TAK |
133 | Miś Aneta | Żory | bieg 6 km | Brak | TAK |
134 | Morak Młodawska Beata | Bedzin | marsz NW 6 km | Aktywne Kijanki Grodziec | TAK |
135 | Mrowiec Damian | Wojkowice | bieg 6 km | Mosir Tkkf Saturn Czeladz/ Mors Hubertus Mysłowice | TAK |
136 | Mróz Marcin | Sosnowiec | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
137 | Niedbała Paweł | Brzękowice Górne | bieg 6 km | Brak | TAK |
138 | Nikolaiev Andrii | Bedzin | bieg 6 km | TAK | |
139 | Noga Łukasz | Sosnowiec | bieg 6 km | Zdzieraj Kapcie | TAK |
140 | Nowak Magdalena | Żory | bieg 6 km | Nessi Time Żory | TAK |
141 | Nowak Katarzyna | Będzin | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
142 | Nowak Jarosław | Będzin | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
143 | Nowak Andrzej | Sosnowiec | bieg 6 km | Nowak-Team | TAK |
144 | Nowak Małgorzata | Czeladź | bieg 6 km | Czeladź Biega | TAK |
145 | Nowak Beata | Bedzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
146 | Nowak Patrycja | Będzin | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
147 | Ojer Dariusz | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
148 | Olszewski Wojciech | Sosnowiec | bieg 6 km | Mountain Warriors | TAK |
149 | Otto Marcin | Siemianowice | bieg 6 km | Sipb | TAK |
150 | Pacyna Wojciech | Będzin | bieg 6 km | #byledomety | TAK |
151 | Paliga Katarzyna | Sosnowiec | bieg 6 km | Brak | TAK |
152 | Palka Adam | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
153 | Papliński Paweł | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
154 | Paszyńska Ewa | Katowice | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
155 | Pawełczyk Agnieszka | Katowice | bieg 6 km | Brak | TAK |
156 | Pawełczyk Adam | Katowice | bieg 6 km | Bwm | TAK |
157 | Pawęzowska Anna | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
158 | Pawlak Sebastian | Czeladź | bieg 6 km | Ocr Grip Sebastian Pawlak | TAK |
159 | Pendziałek Natalia | Dąbrowa Górnicza | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
160 | Pęcherczyk Piotr | Czeladź | bieg 6 km | Brak | TAK |
161 | Pęcherczyk Anna | Czeladź | marsz NW 6 km | #czeladzbiega | TAK |
162 | Pęcherz Teresa | Będzin | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
163 | Pilarczyk Łukasz | Katowice | bieg 6 km | Kb Józefinka Katowice | TAK |
164 | Piórkowski Marek | Będzin | bieg 6 km | Biegowa Kuźnia | TAK |
165 | Piórkowski Przemek | Będzin | bieg 6 km | Biegowa Kuźnia/azs Uś | TAK |
166 | Piórkowski Jarosław | Sosnowiec | bieg 6 km | Brak | TAK |
167 | Polak Justyna | Chorzów | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
168 | Polesa Konrad | Czeladź | bieg 6 km | Mountain Warriors | TAK |
169 | Półtorak Małgorzata | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
170 | Półtorak Alicja | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
171 | Prokofiev Alexandre | Dąbrowa Górnicza | bieg 6 km | Brak | TAK |
172 | Przytuła Dorota | Sosnowiec | bieg 6 km | Brak | TAK |
173 | Puc Anna | Będzin | bieg 6 km | Truchtacze Gzichów | TAK |
174 | Puc Paweł | Będzin | bieg 6 km | Truchtacze Gzichów | TAK |
175 | Puc Martyna | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
176 | Puc Mariusz | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
177 | Pytel Janusz | Sosnowiec | bieg 6 km | Truchtacz Mysłowice | TAK |
178 | Radło Paweł | Zalesice | bieg 6 km | #byledomety/ Osp Zalesice | TAK |
179 | Radziszewska Stefania | Sosnowiec | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
180 | Randak Marek | Będzin | bieg 6 km | W Pogoni Za Duchem | TAK |
181 | Rasek Mariusz | Chorzów | bieg 6 km | Brak | TAK |
182 | Rasek Anna | Chorzów | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
183 | Rojek Piotr | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
184 | Rok Ania | Zawiercie | bieg 6 km | Brak | TAK |
185 | Romanowski Daniel | Rybnik | marsz NW 6 km | Katowicki Nordic Walking | TAK |
186 | Romańska Katarzyna | Katowice | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
187 | Równicki Marcin | Będzin | bieg 6 km | #byledomety | TAK |
188 | Rynk Agata | Będzin | bieg 6 km | Biegowa Kuźnia | TAK |
189 | Rynk Mateusz | Będzin | bieg 6 km | Biegowa Kuźnia | TAK |
190 | Rząp Zuzanna | Będzin | bieg 6 km | Biegowa Kuźnia | TAK |
191 | Rząp Joanna | Będzin | bieg 6 km | Biegowa Kuźnia | TAK |
192 | Sadowski Tomasz | Sosnowiec | marsz NW 6 km | Harpagan Sosnowiec Nw & #czeladzbiega | TAK |
193 | Salamon #poldek Paweł | Będzin | marsz NW 6 km | #byledomety | TAK |
194 | Sas Paweł | Sosnowiec | bieg 6 km | Cidry Lotajom | TAK |
195 | Sączewska Krystyna | Katowice | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
196 | Serafiński Marek | Sosnowiec | bieg 6 km | Brak | TAK |
197 | Seweryn Jacek | Mysłowice | bieg 6 km | Mysłowice | TAK |
198 | Sibielak Tomasz | Będzin | bieg 6 km | Biegowa Kuźnia | TAK |
199 | Sieczka Anna | Sosnowiec | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
200 | Sieczka Robert | Sosnowiec | bieg 6 km | Brak | TAK |
201 | Siwiec Marlena | Sosnowiec | bieg 6 km | Brak | TAK |
202 | Siwy Karolina | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
203 | Skibiński Adam | Dąbrowa Górnicza | bieg 6 km | Skibiński Team | TAK |
204 | Skrzycka-Gołębiowska Ewa | Chorzów | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
205 | Skrzypiec Marcin | Chorzów | bieg 6 km | Brak | TAK |
206 | Skrzypiec Monika | Chorzów | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
207 | Sładek Sebastian | Świerklany | bieg 6 km | Brak | TAK |
208 | Smela Adam | Sosnowiec | bieg 6 km | Brak | TAK |
209 | Sojka Aleksander | Siemianowice Śląskie | bieg 6 km | Brak | TAK |
210 | Sołtysik Anita | Chechło | bieg 6 km | Brak | TAK |
211 | Stanek Bartłomiej | Sosnowiec | bieg 6 km | Brak | TAK |
212 | Stefanowicz Marcin | Bedzin | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
213 | Stefanowicz Martyna | Bedzin | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
214 | Stencel Szymon | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
215 | Stępień Grzegorz | Będzin | bieg 6 km | #grodziecrun | TAK |
216 | Strączek Grzegorz | Siemianowice Śl | bieg 6 km | Brak | TAK |
217 | Szala Danuta | Tarnowskie Góry | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
218 | Szalony Piotr | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
219 | Szczepański Andrzej | Będzin | bieg 6 km | Będzin Górą | TAK |
220 | Szczepański Tomasz | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
221 | Szczepek Elwira | Katowice | marsz NW 6 km | Indywidulany Uczestnik | TAK |
222 | Szczudło Krystian | Katowice | bieg 6 km | Brak | TAK |
223 | Szleper-Markowska Katarzyna | Będzin | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
224 | Szopa Rafał | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
225 | Szostok Kalina | Będzin | bieg 6 km | Kalina Szostok | TAK |
226 | Szumliński Kazimierz | Dąbrowa Górnicza | bieg 6 km | Nowak-Team | TAK |
227 | Ślusarczyk Krzysztof | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
228 | Śmiatek Marcino | Siemianowice Śląskie | bieg 6 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | TAK |
229 | Świerczewski Krzysztof | Sosnowiec | bieg 6 km | Biegowa Kuźnia | TAK |
230 | Talik Przemyslaw | Będzin | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
231 | Talik Jadwiga | Będzin | marsz NW 6 km | Miki Team | TAK |
232 | Talik-Kopka Anita | Będzin | marsz NW 6 km | Miki Team | TAK |
233 | Targosz Katarzyna | Będzin | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
234 | Targosz Dariusz | Będzin | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
235 | Tkaczewska Agnieszka | Będzin | marsz NW 6 km | #byledomety | TAK |
236 | Urban-Misztalska Aleksandra | Czeladź | marsz NW 6 km | Czeladź Chodzi | TAK |
237 | Walczyk Monika | Sosnowiec | bieg 6 km | Brak | TAK |
238 | Warczak Dawid | Bytom | bieg 6 km | Brak | TAK |
239 | Wiekieta Marek | Siemianowice Śląskie | bieg 6 km | Brak | TAK |
240 | Wiekieta Helena | Siemianowice Śląskie | bieg 6 km | Brak | TAK |
241 | Wiesner Tomasz | Katowice | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
242 | Wiesner Stanisława | Katowice | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
243 | Wilczek Krzysztof | Zębowice | marsz NW 6 km | Cidry Lotajom | TAK |
244 | Wilk Bogumiła | Będzin | marsz NW 6 km | Bla - Wil | TAK |
245 | Wilk Agnieszka | Łazy | bieg 6 km | Brak | TAK |
246 | Wocław Barbara | Katowice | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
247 | Wojnowska Dorota | Brzękowice Dolne | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
248 | Wojnowska-Niedbała Anna | Brzękowice Dolne | bieg 6 km | Brak | TAK |
249 | Wojnowski Tadeusz | Brzękowice Dolne | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
250 | Wolak Łukasz | Sosnowiec | bieg 6 km | Brak | TAK |
251 | Wolak-Wolska Aneta | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
252 | Wolski Dominik | Będzin | bieg 6 km | Brak | TAK |
253 | Woźniak Marek | Wojkowice | bieg 6 km | Biegowa Kuźnia | TAK |
254 | Zachariasz Agnieszka | Gródków | bieg 6 km | Brak | TAK |
255 | Zając Magdalena | Bytom | bieg 6 km | Brak | TAK |
256 | Zawistowska Katarzyna | Bytom | bieg 6 km | Gb "motywuje Sąsiada" | TAK |
257 | Zielińska Urszula | Katowice | marsz NW 6 km | Ekipa Na Kijach | TAK |
258 | Zielonka Olga | Gliwice | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
259 | Zielonka Paweł | Gliwice | bieg 6 km | Brak | TAK |
260 | Zielonka Agata | Gliwice | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
261 | Zięba Aleksander | Strzyżowice | bieg 6 km | Klub Sportowy Gminy Psary | TAK |
262 | Żelezik Marzena | Będzin | marsz NW 6 km | #byledomety | TAK |
263 | Żołobko Karol | Będzin | marsz NW 6 km | Brak | TAK |
264 | Żołobko Bożena | Będzin | marsz NW 6 km | Brak | TAK |