Nazwa zawodów: | MIEDŹNA DLA NIEPODLEGŁEJ |
Miejsce i termin: | Miedźna, 2021-11-11 |
Organizator: | Klub Sportowy PoWoli do Celu Gminny Ośrodek Kultury w Miedźnej Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji KONTAKT tel; 602 242 396 |
Opis zawodów: | W ramach zawodów odbędzie się bieg 11 km i marsz Nordic Walking 5 km Start i meta zlokalizowane będą przy Centrum Kultury w Woli. Trasa na dystansie 11km zostanie poprowadzona drogami publicznymi oraz bulwarami nadwiślańskimi SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW |
Wpisowe i wpłata: | Zapisy i płatności przez stronę zapisów do 28.10.2021 wpisowe 60 zł W biurze zawodów w dniu biegu 80 zł, w miarę dostępności pakietów Nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych |
Limit zawodników: | 300 |
Regulamin zawodów: | |
Lista startowa: | Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Antosz Wojciech | Mizerów | bieg 11 km | Brak | TAK |
2 | Berke Krzysztof | Jawiszowice | bieg 11 km | Brak | TAK |
3 | Boroń Luiza | Tychy | marsz NW | Runhogs Tychy | TAK |
4 | Boroń Tomek | Tychy | marsz NW | Runhogs Tychy | TAK |
5 | Chodziakiewicz Tomasz | Tychy | bieg 11 km | Brak | TAK |
6 | Cierniak Klaudia | Orzesze | bieg 11 km | Pilates Happier Runner | TAK |
7 | Ciszak Jakub | Tychy | bieg 11 km | Lake Runners Tychy | TAK |
8 | Dróżdż Magdalena | Wola | marsz NW | Brak | TAK |
9 | Dybowicz Renata | Studzienice | marsz NW | Brak | TAK |
10 | Dziubaczka Sabina | Bieruń | bieg 11 km | Chwalisz Czy Nie Chwalisz-Lotej Z Nami | TAK |
11 | Erazmus Piotr | Wola | bieg 11 km | Biegnę Byle Dobiec | TAK |
12 | Ferens Katarzyna | Miedźna | marsz NW | Brak | TAK |
13 | Ferens Askaniusz | Miedźna | bieg 11 km | Brak | TAK |
14 | Filipek Dariusz | Tychy | bieg 11 km | Biegnę Byle Dobiec | TAK |
15 | Firlej Marek | Rychwałdek | bieg 11 km | Powoli Do Celu | TAK |
16 | Frej Adam | Łąka | bieg 11 km | Brak | TAK |
17 | Garbuz Agnieszka | Brzeszcze | marsz NW | Brak | TAK |
18 | Gerycki Łukasz | Bieruń | bieg 11 km | Biegnę Byle Dobiec | TAK |
19 | Golda Ewa | Studzionka | bieg 11 km | Special Team Pszczyna | TAK |
20 | Gwóźdź Andrzej | Wola | bieg 11 km | Powoli Do Celu | TAK |
21 | Hajnos Damian | Brzeszcze | bieg 11 km | Brak | TAK |
22 | Jasiński Krzysztof | Bojszowy Nowe | bieg 11 km | Biegnę Byle Dobiec | TAK |
23 | Jelonek Klaudia | Wola | bieg 11 km | Brak | TAK |
24 | Kantorowski Artur | Frydek | bieg 11 km | Powoli Do Celu | TAK |
25 | Kiełbasińska Katarzyna | Pszczyna | marsz NW | Aktywna Pszczyna | TAK |
26 | Kisza Marcin | Czechowice-Dziedzice | bieg 11 km | Brak | TAK |
27 | Klima Adam | Tychy | bieg 11 km | Runhogs Tychy | TAK |
28 | Kluk Justyna | Bieruń Nowy | bieg 11 km | Chwalisz Czy Nie Chwalisz-Lotej Z Nami | TAK |
29 | Koczur Monika | Kozy | bieg 11 km | Brak | TAK |
30 | Kost Aleksandra | Studzionka | bieg 11 km | Pro300 | TAK |
31 | Kubeczko Andrzej | Wola | bieg 11 km | Powoli Do Celu | TAK |
32 | Kukla Piotr | Piasek | bieg 11 km | Brak | TAK |
33 | Lewicki Sebastian | Wola | bieg 11 km | Brak | TAK |
34 | Lwicki Edward | Wola | bieg 11 km | Brak | TAK |
35 | Łukasiewicz Oskar | Gliwice | bieg 11 km | Brak | TAK |
36 | Magiera Janusz | Chełm Śląski | bieg 11 km | Kks Kopciowice | TAK |
37 | Malina Adam | Bojszowy | bieg 11 km | Synthos Run Team | TAK |
38 | Malinowski Krzysztof | Gilowice | bieg 11 km | Powoli Do Celu | TAK |
39 | Maryjosz Adrian | Żory | bieg 11 km | Niezrzeszony | TAK |
40 | Matlak Danuta | Brzeszcze | marsz NW | Brak | TAK |
41 | Medes Barbara | Oswiecim | bieg 11 km | Brak | TAK |
42 | Michalec Mateusz | Chełm Śląski | bieg 11 km | 42K Pro Team | TAK |
43 | Moczulski Mateusz | Wola | bieg 11 km | Brak | TAK |
44 | Norek-Ciszak Beata | Tychy | bieg 11 km | Lake Runners Tychy | TAK |
45 | Nowak Jarosław | Jaworzno | bieg 11 km | Ptt Jaworzno | TAK |
46 | Olender Leszek | Góra | bieg 11 km | 42 Do Szczęścia | TAK |
47 | Ostrowski Zygmunt | Tychy | bieg 11 km | Brak | TAK |
48 | Pala Mariusz | Pszczyna | bieg 11 km | Koko Dżambo I Do Przodu | TAK |
49 | Pietyra Grzegorz | Tychy | bieg 11 km | Brak | TAK |
50 | Pochopień Michał | Wola | bieg 11 km | Lks Sokół Wola | TAK |
51 | Porębska Agnieszka | Suszec | marsz NW | Brak | TAK |
52 | Próchnicki Lesław | Wola | marsz NW | Górnik Wola | TAK |
53 | Pustułka Łukasz | Tychy | bieg 11 km | Biegnę Byle Dobiec | TAK |
54 | Rozmus Wojciech | Góra | bieg 11 km | Powoli Do Celu | TAK |
55 | Rozmus Szymon | Gilowice | bieg 11 km | - | TAK |
56 | Rozmus Radoslaw | Chełm Śląski | bieg 11 km | Lks Sokół Wola | TAK |
57 | Rozmus Grzegorz | Gilowice | bieg 11 km | Brak | TAK |
58 | Rozmus-Kubeczko Ola | Wola | bieg 11 km | Brak | TAK |
59 | Sadlok Anna | Jawiszowice | bieg 11 km | Special Team | TAK |
60 | Sajdak Szymon | Jawiszowice | bieg 11 km | Brak | TAK |
61 | Sajdak Bożena | Jawiszowice | marsz NW | Brak | TAK |
62 | Sekunda Alina | Wola | marsz NW | Gymforyou | TAK |
63 | Serwotka Jan | Wodzisław Śląski | marsz NW | Forma Wodzisław Śląski | TAK |
64 | Sienkiewicz Gabriela | Góra | bieg 11 km | Powolidocelu | TAK |
65 | Sitko Adam | Bojszowy | bieg 11 km | Silesia Marathon Club | TAK |
66 | Skęczek Arkadiusz | Gilowice | bieg 11 km | Powoli Do Celu | TAK |
67 | Skorupa Paweł | Tychy | bieg 11 km | Skorupa Sport | TAK |
68 | Słupik Przemysław | Tychy | bieg 11 km | Brak | TAK |
69 | Stańczyk Krystyna | Wola | marsz NW | Powoli Do Celu | TAK |
70 | Stańczyk Andrzej | Wola | marsz NW | Powoli Do Celu | TAK |
71 | Stawowy Barbara | Wola | marsz NW | Brak | TAK |
72 | Suski Daniel | Wadowice | marsz NW | Luxtorpeda Małopolska | TAK |
73 | Swinczyk Marcin | Godziszka | bieg 11 km | Brak | TAK |
74 | Szczotka Katarzyna | Pszczyna | bieg 11 km | Brak | TAK |
75 | Tekla Krzysztof | Lędziny | bieg 11 km | Brak | TAK |
76 | Tiffert Filip | Brzezinka | bieg 11 km | Brak | TAK |
77 | Wagstyl Mirela | Piasek | bieg 11 km | Brak | TAK |
78 | Wojdyło Monika | Kraków | bieg 11 km | Brak | TAK |
79 | Wojtyczek Wojciech | Oswiecim | bieg 11 km | Brak | TAK |
80 | Wójcikiewicz Bernadeta | Bieruń | marsz NW | Biegnę Byle Dobiec | TAK |
81 | Wypiórkiewicz-Kruczek Ewa | Czechowice-Dziedzice | bieg 11 km | Brak | TAK |
82 | Wyroba Łukasz | Miedźna | bieg 11 km | Brak | TAK |
83 | Zakrzewski Jacek | Dankowice | bieg 11 km | Hdk Wilamowice | TAK |
84 | Zakrzewski Tomasz | Dankowice | bieg 11 km | Walimy W Kocioł | TAK |
85 | Zubel Michał | Oświęcim | bieg 11 km | Brak | TAK |
86 | Żelech Grzegorz | Wola | bieg 11 km | Powoli Do Celu | TAK |
87 | Żłobińska Agnieszka | Tychy | marsz NW | Brak | TAK |
88 | Żołna Barbara | Tychy | marsz NW | Brak | TAK |