Nazwa zawodów: | XXXIII BIEG ULICZNY 10-TKA PO ZIEMI BIŁGORAJSKIEJ |
Miejsce i termin: | Biłgoraj, 2021-10-03 |
Organizator: | ORGANIZATORZY Wójt Gminy Biłgoraj Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju LKS „Znicz” w Biłgoraju PARTNERZY OSP Gminy Biłgoraj OSP RWiE w Biłgoraju Biłgoraj Biega Net Partners KONTAKT - www.10bilgorajska.lbl.pl - www.osir.lbl.pl - www.facebook.com/groups/bilgorajbiega/ |
Opis zawodów: | Dystans 10 km Start Nadrzecze Meta Stadion MOSiR Biuro Zawodów umiejscowione będzie w hali Sportowej OSiR w Biłgoraju, ul. Targowa 15. W biegu mogą uczestniczyć zawodnicy którzy ukończą 16 lat na dzień zawodów. Zapisy do biegó wdzieci i młodzieży w biurze zawodó w dniu biegu SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W REGULAMINIE ZAWODÓW |
Wpisowe i wpłata: | Wpisowe płatne przez stronę zapisów 40 zł do 24.09.2021 lub do osiągnięcia limitu uczestników. Nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych. Wpisowe w biurze zawodów 60 zł, w miarę dostępności pakietów |
Limit zawodników: | 180 |
Regulamin zawodów: | |
Lista startowa: | Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk Mariusz | Borzechów Kolonia | bieg 10 km | Brak | TAK |
2 | Altbaum-Błazik Marta | Biłgoraj | bieg 10 km | Brak | TAK |
3 | Andrzejewska Milena | Kraków | bieg 10 km | Brak | TAK |
4 | Andrzejewski Paweł | Kraków | bieg 10 km | Brak | TAK |
5 | Bak Stanisław | Biłgoraj | bieg 10 km | Brak | TAK |
6 | Bańkowski Kamil | Lublin | bieg 10 km | Brak | TAK |
7 | Bednarz Paweł | Zamość | bieg 10 km | Alleluja I Do Przodu | TAK |
8 | Bednarz Bogdan | Gromada | bieg 10 km | Brak | TAK |
9 | Bemben Anna | Nowa Sarzyna | bieg 10 km | Brak | TAK |
10 | Bernaś Dariusz | Biłgorah | bieg 10 km | Brak | TAK |
11 | Biały Michał | Kraśnik | bieg 10 km | Skb Kraśnik | TAK |
12 | Biżek Piotr | Wierzchowiska | bieg 10 km | Sprint Wierzchowiska | TAK |
13 | Blicharz Jacek | Biłgoraj | bieg 10 km | Brak | TAK |
14 | Bocian Piotr | Lublin | bieg 10 km | Nie | TAK |
15 | Bojarska Beata | Krakow | bieg 10 km | Bw Biegacze Wymiatacze | TAK |
16 | Bojarski Arkadiusz | Bilgoraj | bieg 10 km | Brak | TAK |
17 | Burzykowski Stanisław | Lublin | bieg 10 km | Brak | TAK |
18 | Bździuch Robert | Biłgoraj | bieg 10 km | Herba Triathlon Team Biłgoraj | TAK |
19 | Chatała Marek | Lublin | bieg 10 km | Brak | TAK |
20 | Czuj Stanisław | Zamość | bieg 10 km | Rozbiegany Zamość | TAK |
21 | Ćwikła Hubert | Nadrzecze | bieg 10 km | Lks Znicz Biłgoraj | TAK |
22 | Dominik Mariusz | Biłgoraj | bieg 10 km | Brak | TAK |
23 | Drąg Piotr | Krzaki | bieg 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
24 | Dryps Ryszard | Nowa Sarzyna | bieg 10 km | Nowosarzyńska Grupa Biegowa | TAK |
25 | Dziki Wojciech | Zamość | bieg 10 km | waldemardziki | TAK |
26 | Fila Michał | Lublin | bieg 10 km | Brak | TAK |
27 | Flejmer Karol | Łęczna | bieg 10 km | Dzikie Życie Run Team | TAK |
28 | Frąk Jakub | Lublin | bieg 10 km | Brak | TAK |
29 | Gałka Krzysztof | Tarnogród | bieg 10 km | Brak | TAK |
30 | Gancarz Grzegorz | Biłgoraj | bieg 10 km | Wesoła Siódemka | TAK |
31 | Ganczaruk Wojciech | Cyców | bieg 10 km | Brak | TAK |
32 | Gawroński Jacek | Świdnik | bieg 10 km | Biegający Świdnik | TAK |
33 | Gołos Mariusz | Stalowa Wola | bieg 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
34 | Gorzel Piotr | Świdnik | bieg 10 km | Biegający Świdnik | TAK |
35 | Grum Adam | Harasiuki | bieg 10 km | Brak | TAK |
36 | Haszto Zdzisław | Leżajsk | bieg 10 km | Nowosarzyńska Grupa Biegowa | TAK |
37 | Helman Leszek | Barchaczów | bieg 10 km | Brak | TAK |
38 | Iwanicki Władysław | Łęczna | bieg 10 km | Lw Bogdanka | TAK |
39 | Jagi Tomasz | Zamość | bieg 10 km | Brak | TAK |
40 | Jankowski Eugeniusz | Puławy | bieg 10 km | Opec Pulawy | TAK |
41 | Kaproń Czesław | Janow Lubelski | bieg 10 km | Fortaco Team | TAK |
42 | Karasek Mariusz | Lublin | bieg 10 km | Brak | TAK |
43 | Karwan Zbigniew | Lublin | bieg 10 km | Bbl | TAK |
44 | Kędra Rafał | Janow Lubelski | bieg 10 km | Gabin Biega | TAK |
45 | Kiper Maciej | Jarosław | bieg 10 km | Jaroslawski Biegacz | TAK |
46 | Klubiński Mariusz | Lublin | bieg 10 km | Brak | TAK |
47 | Kołodziej Mariusz | Cyców | bieg 10 km | Lubelski Węgiel Bogdanka | TAK |
48 | Koślak Seweryn | Stróża Kolonia | bieg 10 km | Brak | TAK |
49 | Kot Leszek | Łęczna | bieg 10 km | Lw Bogdanka | TAK |
50 | Kraczek Paweł | Biłgoraj | bieg 10 km | Wesoła Siódemka | TAK |
51 | Krent Aneta | Biłgoraj | bieg 10 km | Herba Team Biłgoraj | TAK |
52 | Król Edward | Biłgoraj | bieg 10 km | Biłgoraj Biega | TAK |
53 | Kseniak Tomasz | Zamość | bieg 10 km | Brak | TAK |
54 | Kulanica Jarosław | Biłgoraj | bieg 10 km | Progress Triathlon Team | TAK |
55 | Lewandowski Jarosław | Nowy Bidaczów | bieg 10 km | Brak | TAK |
56 | Łancucki Stanislaw | Stalowa Wola | bieg 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
57 | Łukasik Zbigniew | Rapy Dylańskie | bieg 10 km | Rapy Masters | TAK |
58 | Łukaszczyk Marcin | Biłgoraj | bieg 10 km | Herba Team Biłgoraj | TAK |
59 | Maj Piotr | Puławy | bieg 10 km | Multimedia Runners Puławy | TAK |
60 | Markiewicz Krzysztof | Biłgoraj | bieg 10 km | Brak | TAK |
61 | Markowicz Grzegorz | Biszcza | bieg 10 km | Mgd Team | TAK |
62 | Markowicz Dariusz | Markowicze | bieg 10 km | Mgd Team | TAK |
63 | Marzec Krzysztof | Biłgoraj | bieg 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
64 | Młynarski Stanisław | Zarzecze K. Niska | bieg 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
65 | Morawski Arkadiusz | Adamów | bieg 10 km | Brak | TAK |
66 | Moskal Zbigniew | Nisko | bieg 10 km | Brak | TAK |
67 | Mosur Rafał | Biłgoraj | bieg 10 km | Herba Triathlon Team Biłgoraj | TAK |
68 | Myszak Sławomir | Biłgoraj | bieg 10 km | Brak | TAK |
69 | Naglik Marcin | Kraków | bieg 10 km | Lacho Team | TAK |
70 | Nalepa Tomasz | Janów Lubelski | bieg 10 km | Guks Modliborzyce | TAK |
71 | Obszyński Marcin | Biłgoraj | bieg 10 km | Brak | TAK |
72 | Oczkowski Roman | Stalowa Wola | bieg 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
73 | Oleksak Tomasz | Nisko | bieg 10 km | Brak | TAK |
74 | Orlowska Beata | Stalowa Wola | bieg 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
75 | Pac Krzysztof | Kolonia Sól | bieg 10 km | Brak | TAK |
76 | Pazowski Dawid | Kobylnica Wołoska | bieg 10 km | Klub Piwosza | TAK |
77 | Płecha Grzegorz | Strzeszkowice Duże | bieg 10 km | Centrum Dietetyczno-Sportowe | TAK |
78 | Polak Irena | Biłgorqaj | bieg 10 km | But | TAK |
79 | Połetek Tomasz | Janów Lubelski | bieg 10 km | Brak | TAK |
80 | Procner Leszek | Gromada | bieg 10 km | Brak | TAK |
81 | Psuja Anna | Świdnik | bieg 10 km | Biegający Świdnik | TAK |
82 | Pudło Marian | Zanie | bieg 10 km | Mgd Team | TAK |
83 | Radawski Artur | Biłgoraj | bieg 10 km | Brak | TAK |
84 | Rawska-Śmieciuch Anna | Lubaczów | bieg 10 km | Brak | TAK |
85 | Repecki Marcin | Zamość | bieg 10 km | Repeccy Meble | TAK |
86 | Robak Marcin | Biłgoraj | bieg 10 km | Brak | TAK |
87 | Rychlak Monika | Stalowa Wola | bieg 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
88 | Siembida Małgorzata | Borki | bieg 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
89 | Siembida Gertruda | Stalowa Wola | bieg 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
90 | Skakuj Marcin | Biłgoraj | bieg 10 km | Brak | TAK |
91 | Skrzypczak Barbara | Stalowa Wola | bieg 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
92 | Sobczak Jerzy | Biłgoraj | bieg 10 km | Brak | TAK |
93 | Sokal Monika | Stalowa Wola | bieg 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
94 | Sokalska-Pizun Roksana | Zamość | bieg 10 km | 3 Zamojski Batalion Zmechanizowany | TAK |
95 | Sokalski Sławomir | Zamość | bieg 10 km | Rozniegany Zamość | TAK |
96 | Stelmach Zbigniew | Ćmiłów | bieg 10 km | Lubelski Węgiel Bogdanka | TAK |
97 | Stępień Krzysztof | Rzeszów | bieg 10 km | W7 | TAK |
98 | Sulowski Piotr | Zawada | bieg 10 km | Brak | TAK |
99 | Swacha Piotr | Biłgoraj | bieg 10 km | Biłgoraj Biega | TAK |
100 | Sysa Kazimierz | Krasnystaw | bieg 10 km | Brak | TAK |
101 | Szabat Wiesław | Annopol | bieg 10 km | Brak | TAK |
102 | Szczepuch Dorota | Łabunie | bieg 10 km | Bbl Zamość | TAK |
103 | Szkoda Robert | Biłgoraj | bieg 10 km | Biłgoraj Biega | TAK |
104 | Szmołda Grzegorz | Księżpol | bieg 10 km | Wesoła Siódemka | TAK |
105 | Świś Paweł | Dzwola | bieg 10 km | Brak | TAK |
106 | Tomaszewski Leon | Cyców | bieg 10 km | Brak | TAK |
107 | Tutka Dominik | Biłgoraj | bieg 10 km | Biłgoraj Biega | TAK |
108 | Wasąg Dawid | Biłgoraj | bieg 10 km | Brak | TAK |
109 | Wasilewska Joanna | Biłgoraj | bieg 10 km | Brak | TAK |
110 | Weremko Grzegorz | Puławy | bieg 10 km | Multimedia Runners Puławy | TAK |
111 | Wiatrowski Andrzej | Kąty Pierwsze | bieg 10 km | Brak | TAK |
112 | Więsek Andrzej | Świdnik | bieg 10 km | Biegający Świdnik | TAK |
113 | Wołoszyn Bartłomiej | Biłgoraj | bieg 10 km | Lks Znicz Biłgoraj | TAK |
114 | Wójs Grzegorz | Stalowa Wola | bieg 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
115 | Wroński Marek | Biłgoraj | bieg 10 km | Herba Team Biłgoraj | TAK |
116 | Wujec Mirosław | Bilgoraj | bieg 10 km | Brak | TAK |
117 | Wybranowski Paweł | Zamość | bieg 10 km | Brak | TAK |
118 | Wyrostek Krzysztof | Chełm | bieg 10 km | Brak | TAK |
119 | Zając Marzena | Łęczna | bieg 10 km | Brak | TAK |
120 | Zając Grzegorz | Łęczna | bieg 10 km | Lw Bogdanka | TAK |
121 | Zasiadko Mikołaj | Łęczna | bieg 10 km | Lw Bogdanka | TAK |
122 | Zielonka Monika | Lipiny Dolne | bieg 10 km | Brak | TAK |
123 | Żebrowska Jolanta | Puławy | bieg 10 km | Chemik Noxy Puławy | TAK |
124 | Żurawski Mieczysław | Stalowa Wola | bieg 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |