Nazwa zawodów: | XVI DYCHA SIEKIERNIKA |
Miejsce i termin: | Krościenko Wyżne, 2022-08-28 |
Organizator: | Wójt Gminy Krościenko Wyżne Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krościenku Wyżnym Stowarzyszenie Aktywnej Promocji Sportu i Kultury „APSiK” w Krościenku Wyżnym Klub Biegacza w Krościenku Wyżnym KONTAKT Janusz Szmyd tel. 661 615 050 Rafał Przymusiński tel. 697 482 468 |
Opis zawodów: | Bieg na dystansie 10 km w ramach zawodów XVI Dycha Siekiernika Start/Meta/Biuro zawodów - Krościenko Wyżne stadion GOSiR SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW |
Wpisowe i wpłata: | Zapisy i płatności przez stronę zapisów do 22.08.2022 - 35 zł lub w Biurze Zawodów, w miarę dostępności pakietów, gotówką; -do godziny 12.00 - 50 zł, -do godziny 13.00 - 60 zł |
Limit zawodników: | 150 |
Regulamin zawodów: | |
Lista startowa: | Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Albrycht Katarzyna | Krościenko Wyżne | bieg 10 km Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne | Brak | NIE |
2 | Bełch Tomasz | Łężany | bieg 10 km | Brak | TAK |
3 | Bemben Anna | Nowa Sarzyna | bieg 10 km | Brak | TAK |
4 | Bielski Roman | Potok | bieg 10 km | Jsst Wojtek Mtb Jedlicze | TAK |
5 | Błaż Mateusz | Kombornia | bieg 10 km | Brak | TAK |
6 | Bochniak Andrzej | Opole | bieg 10 km | Brak | TAK |
7 | Bożek Maciej | Krosno | bieg 10 km | Brak | TAK |
8 | Chełstowska Bożena | Tarnów | bieg 10 km | #Kokoszanel#Team | TAK |
9 | Chlebiński Maciej | Rzeszów | bieg 10 km | Rzeszowskie Gazele I Gepardy | TAK |
10 | Chrobak Łukasz | Zakliczyn | bieg 10 km | Brak | TAK |
11 | Cieśla Jarosław | Krosno | bieg 10 km | Brak | TAK |
12 | Cisek Andrzej | Kielanówka | bieg 10 km | Rzeszowskie Gazele I Gepardy | TAK |
13 | Curzydło Magdalena | Sanok | bieg 10 km | Sanok Biega | TAK |
14 | Curzydło Bogdan | Sanok | bieg 10 km | Sanok Biega | TAK |
15 | Cyran Andrzej | Nowy Żmigród | bieg 10 km | Nowy Żmigród Biega | TAK |
16 | Czekański Wojciech | Krościenko Wyżne | bieg 10 km Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne | Beaglove | NIE |
17 | Czyż Grzegorz | Tarnów | bieg 10 km | Grupa Azoty -Automatyka Tarnów | TAK |
18 | Ćwiąkała Halina | Krosno | bieg 10 km | Athletic Zręcin | TAK |
19 | Domagalski Artur | Krasiczyn | bieg 10 km | Brak | TAK |
20 | Filus Renata | Rzeszów | bieg 10 km | Piękne I Brodacze | TAK |
21 | Florek Marta | Krościenko Wyżne | bieg 10 km Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne | - | NIE |
22 | Folta Jan | Zarszyn | bieg 10 km | Grupa Biegowa Zarszyn | TAK |
23 | Folta Anita | Zarszyn | bieg 10 km Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne | Grupa Biegowa Zarszyn | NIE |
24 | Foryś Włodzimierz | Duląbka | bieg 10 km | Ulks Technik Trzcinica | TAK |
25 | Furman Katarzyna | Jedlicze | bieg 10 km | Brak | TAK |
26 | Gajda Roman | Jaszczew | bieg 10 km | Muks Podkarpacie Jedlicze | TAK |
27 | Gądela Grzegorz | Krościenko Wyżne | bieg 10 km Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne | Nieważne Który, Nieważne Jak, Byle Dobiec. | NIE |
28 | Gierula Grzegorz | Łężany | bieg 10 km | Kb Athletic Zręcin | TAK |
29 | Gleń Robert | Jedlicze | bieg 10 km | Muks Podkarpacie Jedlicze | TAK |
30 | Górniak Stanisław | Widacz | bieg 10 km | Finisz Rymanów | TAK |
31 | Grabska Renata | Rzeszów | bieg 10 km 70+ | Ambasador Festiwalu Biegowego Piwniczna | NIE |
32 | Harezga Hubert | Krosno | bieg 10 km | Brak | TAK |
33 | Haszto Zdzisław | Leżajsk | bieg 10 km | Nowosarzyńska Grupa Biegowa | TAK |
34 | Hejnar Jakub | Szczepańcowa | bieg 10 km | Brak | TAK |
35 | Heliński Jacek | Krosno | bieg 10 km | Dzikie Życie Run Team | TAK |
36 | Honkisz Maciej | Krosno | bieg 10 km | Brak | TAK |
37 | Jachimowski Jarosław | Sanok | bieg 10 km | Sanok Biega | TAK |
38 | Jaracz Marcin | Krosno | bieg 10 km | Brak | TAK |
39 | Kamiński Andrzej | Krościenko Wyżne | bieg 10 km Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne | Brak | NIE |
40 | Kasprzyk Mateusz | Krosno | bieg 10 km | Brak | TAK |
41 | Kędra Marcin | Humniska | bieg 10 km | Brak | TAK |
42 | Kętrzyński Ryszard | Krosno | bieg 10 km | Bieg Lovelas | TAK |
43 | Kielar Sławomir | Krosno | bieg 10 km | - | TAK |
44 | Kolanko Michał | Krościenko Wyżne | bieg 10 km Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne | Kilometry Oddechów / Infosoftware Polska | NIE |
45 | Kopacz Magdalena | Trzcinica | bieg 10 km | Brak | TAK |
46 | Kubit Piotr | Strzyżów | bieg 10 km | Brak | TAK |
47 | Kubit Przemysław | Łężany | bieg 10 km | Brak | TAK |
48 | Kusion Anna | Tarnów | bieg 10 km | Brak | TAK |
49 | Lenart Dariusz | Rzeszów | bieg 10 km | Brak | TAK |
50 | Lepiarz Sylwester | Wronów | bieg 10 km | Alpin Sport Team / Lkb Rudnik | TAK |
51 | Lesniak Dominik | Krosno | bieg 10 km | Brak | TAK |
52 | Liana Dariusz | Krościenko Wyżne | bieg 10 km Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne | Brak | NIE |
53 | Litwin Bartłomiej | Wrocanka | bieg 10 km | Wkurw_Team | TAK |
54 | Łętowska Marlena | Rzeszów | bieg 10 km | Brak | TAK |
55 | Machowski Karol | Krosno | bieg 10 km | Brak | TAK |
56 | Majka Anna | Rzeszów | bieg 10 km | Brak | TAK |
57 | Mateja Mariusz | Prusiek | bieg 10 km | Brak | TAK |
58 | Mazan Beata | Krosno | bieg 10 km | Finisz Rymanów/#R | TAK |
59 | Mazan Piotr | Krosno | bieg 10 km | Finisz Rymanów/#R | TAK |
60 | Mazur Tomasz | Gorzyce | bieg 10 km | Fartlek | TAK |
61 | Miąsik Marcin | Krosno | bieg 10 km | S2W | TAK |
62 | Michna Paweł | Krościenko Wyżne | bieg 10 km Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne | Brak | NIE |
63 | Moskowicz Stefan | Młodowice | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza I Przemyska Grupa Rowerowa | TAK |
64 | Musialik Magdalena | Rzeszów | bieg 10 km | Rzeszowskie Gazele I Gepardy | TAK |
65 | Nowak Anna | Tarnów | bieg 10 km | #Kokoszanel#Team | TAK |
66 | Nylec Tomek | Chotowa | bieg 10 km | Brak | TAK |
67 | Okarmus Liwiusz | Krościenko Wyżne | bieg 10 km Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne | Brak | NIE |
68 | Olbrycht Paweł | Krosno | bieg 10 km | Eco-H2O Krosno | TAK |
69 | Osypanka Daniel | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza / Blok_B | TAK |
70 | Pająk-Cieśla Joanna | Krosno | bieg 10 km | Brak | TAK |
71 | Pelczar Piotr | Krościenko Wyzne | bieg 10 km Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne | Wisłok Kw | NIE |
72 | Pelczar Maciej | Krościenko Wyżne | bieg 10 km Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne | Brak | NIE |
73 | Pełdiak Mateusz | Krosno | bieg 10 km | Kb Athletic Zręcin/ Pawko Runner Team | TAK |
74 | Reczkowski Andrzej | Nienaszów | bieg 10 km | Kb Athletic Zręcin | TAK |
75 | Rępalski Marcin | Krościenko Wyżne | bieg 10 km Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne | Brygada Rr | NIE |
76 | Róg Dorota | Rzeszów | bieg 10 km | Rzeszowskie Gazele I Gepardy | TAK |
77 | Rutkowski Zygmunt | Nowa Dęba | bieg 10 km 70+ | Zmitek-Team | NIE |
78 | Rutkowski Łukasz | Korczyna | bieg 10 km | Brak | TAK |
79 | Ryba Piotr | Dębica | bieg 10 km | Maratończyk Dębica | TAK |
80 | Serafin Jacek | Nowotaniec | bieg 10 km | Nowotaniec | TAK |
81 | Skolarczyk Bartłomiej | Przemyśl | bieg 10 km | Brak | TAK |
82 | Słabik Nadia | Krosno | bieg 10 km | S2W Krosno | TAK |
83 | Stanisławczyk Bartosz | Krosno | bieg 10 km | Brak | TAK |
84 | Stankiewicz Jacek | Dukla | bieg 10 km | Brak | TAK |
85 | Surmacz Sławek | Przemysl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
86 | Sycz Barbara | Kniazyce | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
87 | Szarek Wacław | Odrzykon | bieg 10 km | Brak | TAK |
88 | Szelc Marcin | Krościenko Wyżne | bieg 10 km Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne | Kgkw Siekiernik | NIE |
89 | Szelc Artur | Krosno | bieg 10 km | Wisłok Kw | TAK |
90 | Szurlej Paulina | Haczów | bieg 10 km | Brak | TAK |
91 | Święch Ania | Strzyżów | bieg 10 km | Brak | TAK |
92 | Tarkowski Dawid | Przemyśl | bieg 10 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
93 | Tarza Antoni | Zgłobice | bieg 10 km | Ekipa Z Tarnowa | TAK |
94 | Tomkiewicz Paweł | Iwonicz Zdrój | bieg 10 km | Brak | TAK |
95 | Twaróg Stanisław | Jaszczew | bieg 10 km | Ktc Krosno | TAK |
96 | Uram Wojciech | Jaszczw | bieg 10 km | Jedlickie Stowarzyszenie Sportowo Turystyczne Wojtek Mt | TAK |
97 | Waligóra Piotr | Nysa | bieg 10 km | Brak | TAK |
98 | Waśko Anna | Rzeszów | bieg 10 km | Piękne I Brodacze | TAK |
99 | Zając Ewelina | Jasienica Rosielna | bieg 10 km | Klub Biegacza Dydnia | TAK |
100 | Zięba Barbara | Szynwałd | bieg 10 km | Ks Ryglice Sekcja Biegowa | TAK |
101 | Ziobro Tomasz | Krosno | bieg 10 km | Krosno Run Team | TAK |
102 | Żak Anna | Krzemienna | bieg 10 km | Brak | TAK |
103 | Żywiec Roman | Krościenko Wyżne | bieg 10 km Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne | Brak | NIE |