Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VI BIEG OTWOCKI Z OKAZJI 100 ROCZNICY UZYSKANIA PRAW MIEJSKICH PRZEZ MIASTO OTWOCK, BIEG GŁÓWNY 10000 m

Miejsce i termin: Otwock, 2016-11-06
Organizator: Urząd Miasta Otwocka
Ognisko TKKF „Apollo” Otwock

Kontakt z organizatorem : Ognisko TKKF „Apollo” Otwock, ul. Kopernika 12, tel. 502 295 484.
Opis zawodów: Termin i miejsce
06.11.2016 r. Otwocki Klub Sportowy „Start”, ul. Sportowa 1
Program zawodów
Bieg Szkraba (2013 i młodsi) – dystans 50 metrów
Bieg Krasnala (2010-2012) – dystans 100 metrów
Bieg Smyka (2007-2009) – dystans 150 metrów
W przypadku gdy w danej kategorii zgłoszonych będzie mniej niż 3 osoby, zgłoszeni uczestnicy będą przeniesieni do kategorii wyższej lub niższej. O przeniesieniu do właściwej kategorii każdorazowo decyduje Organizator.
Bieg dzieci (szkoły podstawowe roczniki 2004 - 2006) i młodzieży (szkoły gimnazjalne) – dystans 1916
metrów.
Bieg główny na dystansie 10000 metrów.
Otwarcie zawodów – godz. 10:00
10:30 – 12:00 biegi w kategoriach dziecięcych i młodzieżowych
12:00 bieg główny
Około godz. 14:00 dekoracja biegów
Wpisowe i wpłata: Udział we wszystkich biegach jest bezpłatny
Zapisy do Biegu Szkraba, Biegu Krasnala i Biegu Smyka tylko w biurze zawodów w dniu zawodów
Bieg dzieci i bieg główny, zgłoszenia można dokonać za pomocą formularza zgłoszeniowego, który znajdować się będzie na stronie www.tkkf-otwock.org.pl www.otwock.pl do 18.10.2016 godzina 24.00.
Biuro zawodów w dniu startu – płyta główna stadionu Otwockiego Klubu Sportowego „Start” w Otwocku, ul. Sportowa 1 w godz. 8:00 – 11:00, weryfikacja zawodnikówów, wydawanie pakietów startowych. Wszyscy uczestnicy muszą odebrać przed startem pakiet startowy i podpisać oświadczenie. Za zawodników nieletnich oświadczenie podpisuje opiekun prawny osobiście w biurze zawodów. Prosimy o wcześniejsze przybycie.

UWAGA:
W związku z dużym zainteresowaniem biegiem utworzno listę rezerwową, link poniżej

lista rezerwowa

Zawodnicy z listy rezerwowej zostaną dopisani do biegu w przypadku niezgłoszenia się zawodników z listy głównej o godzinie 10.30 w kolejności zapisów.
Zamknięcie weryfikacji i wydawania pakietów do biegu w biurze zawodów w kat. dzieci i młodzieży o godz. 10:00.
Zamknięcie weryfikacji i wydawania pakietów do biegu głównego w kat. open w biurze zawodów do godz. 11:00
Po godz. 11:00 biuro zawodów kończy rejestrowanie zawodników i wydawanie pakietów startowych.
Limit zawodników: 710
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamska Katarzyna Otwock 10000 m Brak NIE
2 Adamski Jacek Otwock 10000 m Brak NIE
3 Adamus Katarzyna Piaseczno 10000 m Brak NIE
4 Aksamit Jakub Sochaczew 10000 m Fanatyk Konary NIE
5 Al-Askari-Czyżewska Barbara Pułtusk 10000 m indywidualnie NIE
6 Andrasiak Krzysztof Otwock 10000 m Brak NIE
7 Andrzejewska -Szulc Beata Otwock 10000 m Brak NIE
8 Andrzejewski Slawomir Karczew 10000 m Biegajacy kelner NIE
9 Antolik Aneta Warszawa 10000 m Brak NIE
10 Antosiewicz Robert Otwock 10000 m Brak NIE
11 Antoszkiewicz Katarzyna Warszawa 10000 m Brak NIE
12 Anyszka Agnieszka Łowicz 10000 m Starzyńskiego Biega Łowicz NIE
13 Arusztowicz Bartosz Otwock 10000 m Hardcorowe Wychylylybymy NIE
14 Babula Jarosław Ryczywół 10000 m Bank Millennium NIE
15 Baca Agnieszka Otwock 10000 m BIEGAM BO LUBIĘ NIE
16 Badowska Maria Otwock 10000 m Brak NIE
17 Bagiński Zbyszek Mińsk Mazowiecki 10000 m V-max Adamów NIE
18 Baka Elzbieta Warszawa 10000 m Brak NIE
19 Bankiewicz Michał Warszawa 10000 m Power Training NIE
20 Baran Agnieszka Otwock 10000 m Brak NIE
21 Baran Paulina Piaseczno 10000 m KB Rabarbar NIE
22 Baran Zenon Warszawa 10000 m KB Rabarbar NIE
23 Baranowski Marcin Otwock 10000 m Brak NIE
24 Barcikowska Anna Kołbiel 10000 m Brak NIE
25 Barglik Adam Karczew 10000 m Brak NIE
26 Bartoszewska Malgorzata Warszawa 10000 m Brak NIE
27 Bartoszewski Przemysław Warszawa 10000 m Brak NIE
28 Basek Martyna Otwock 10000 m Brak NIE
29 Basek Artur Otwock 10000 m Brak NIE
30 Bąbik Barbara Otwock 10000 m Tuptusie Otwock NIE
31 Bąk Michał Otwock 10000 m s.c Euro Bus NIE
32 Bełdowski Jacek Podkowa Leśna 10000 m Podkowiańskie Towarzystwo Biegowe NIE
33 Biała Joanna zĄBKI 10000 m Brak NIE
34 Białek Dominika Duchnów 10000 m Brak NIE
35 Białogrodzki Hubert Otwock 10000 m Brak NIE
36 Bielecki Marcin Otwock 10000 m FMW Runners NIE
37 Binkiewicz Sylwia Ząbki 10000 m BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM NIE
38 Biźnia Adam Otwock 10000 m Brak NIE
39 Blankiewicz Jan Józefów 10000 m Brak NIE
40 Blejwas Piotr Otwock 10000 m Brak NIE
41 Blicharz Marlena Warszawa 10000 m Brak NIE
42 Bobrowski Marcin Warszawa 10000 m Blizniakowscy.pl NIE
43 Bociarn Radosław Lublin 10000 m Stowarzyszenie Maraton Lubelski NIE
44 Bodalska Joanna Warszawa 10000 m Skarymakersi - Skaryszewskie Ciacha NIE
45 Bodalski Jacek Warszawa 10000 m Skarymakersi - Skaryszewskie Ciacha NIE
46 Bodalski Łukasz Otwock 10000 m Brak NIE
47 Bogucka Kinga Emów 10000 m Brak NIE
48 Boguszewski Michał Sulejówek 10000 m Brak NIE
49 Bojarska Izabela Otwock 10000 m Brak NIE
50 Brewczyński Wojciech Radom 10000 m WARTA NIE
51 Brodowicz Paweł Józefów 10000 m Brak NIE
52 Brogowicz Stępniewska Agnieszka Grójec 10000 m Brak NIE
53 Bronicki Adam Józefów 10000 m trenerbiegania.pl NIE
54 Brześkiewicz Dorota Mińsk Mazowiecki 10000 m MKB Dreptak NIE
55 Budzyński Krzysztof Warszawa 10000 m Brak NIE
56 Celiński Tomasz Otwock 10000 m TUPTUś Otwock NIE
57 Ceregra Piotr Warszawa 10000 m TN Biegówki NIE
58 Chilewicz Dariusz Lipowo 10000 m Brak NIE
59 Chlebowski Piotr Ryki 10000 m 1978 NIE
60 Chmiel Przemysław Warszawa 10000 m Skarymakersi NIE
61 Chmurzyńska Monika Karczew 10000 m Brak NIE
62 Chmurzyński Wojciech Otwock 10000 m Brak NIE
63 Chruszczyk Piotr Otwock 10000 m Brak NIE
64 Chwaliński Tomasz Otwock 10000 m Brak NIE
65 Cichosz Jarosław Łódź 10000 m Akademiabiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź NIE
66 Cybulska Monika Józefów 10000 m Brak NIE
67 Cybulski Grzegorz lublin 10000 m Brak NIE
68 Czuba Marzena Otwock 10000 m brak NIE
69 Czupta Hirek Warszawa 10000 m SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha NIE
70 Czyż Dominik Zegrze 10000 m Grupa Biegowa CHTMO NIE
71 Czyż Justyna Warszawa 10000 m Brak NIE
72 Ćwiek Arkadiusz Warszawa 10000 m SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha NIE
73 Dankiewicz Barbara Łowicz 10000 m 1971 NIE
74 Dawidziuk Radosław Warszawa 10000 m Brak NIE
75 Dąbrowska Klaudia Karczew 10000 m Gusto Dominium NIE
76 Dąbrowska Marta Karczew 10000 m Gusto Dominium NIE
77 Dąbrowska Monika Chełm 10000 m Brak NIE
78 Dąbrowski Robert Warszawa 10000 m MARATONCZYK.PL NIE
79 Dąbrowski Sebastian Karczew 10000 m Gusto Dominium NIE
80 Dąbrowski Wojciech Warszawa 10000 m PKS Radość NIE
81 Dąbrowski Tomasz Warszawa 10000 m Brak NIE
82 Dąbrówka Michał Warszawa 10000 m Hardcorowe Wychylylybymy NIE
83 Demianczuk Renata Karczew 10000 m Tuptuś NIE
84 Dmochowski Sławomir Halinów 10000 m BIEGAM BO CHCĘ NIE
85 Dobiasz Asia Warszawa 10000 m Brak NIE
86 Dobkowska Anna Warzszawa 10000 m KB GALERIA Warszawa NIE
87 Dobrosz Grzegorz otwock 10000 m Brak NIE
88 Dobrzanski Maciej Marki 10000 m Markowi Biegacze NIE
89 Dolińska Agnieszka Warszawa 10000 m Brak NIE
90 Dołęga - Otocki Andrzej Karczew 10000 m Brak NIE
91 Domanski Jerzy Otwock 10000 m Brak NIE
92 Domański Jacek Expedyt Warszawa 10000 m WKB META Lubliniec NIE
93 Domański Sebastian Mińsk Mazowiecki 10000 m - NIE
94 Dorota Mianowska Józefosław 10000 m UNTS WARSZAWA NIE
95 Drzewiecki Robert Warszawa 10000 m Brak NIE
96 Ducin Kacper Warszawa 10000 m Brak NIE
97 Ducin Grzegorz Otwock 10000 m Brak NIE
98 Duda Elżbieta Warszawa-Wesoła 10000 m Retro Rowery Duda Team NIE
99 Duda Robert Warszawa-Wesoła 10000 m Retro Rowery Duda Team NIE
100 Dudkowski Tymoteusz Warszawa 10000 m RADO TRI TEAM NIE
101 Dudnikow Grzegorz Warszawa 10000 m Brak NIE
102 Dymiński Marcin Ząbki 10000 m Bóbr Tłuszcz NIE
103 Dziedzic Marlena Warszawa 10000 m TRUCHT TARCHOMIN TEAM NIE
104 Dżuganowska Agnieszka warszawa 10000 m Brak NIE
105 Ewertowski Piotr Marki 10000 m Markowi Biegacze NIE
106 Fabisiak Andrzej Sulejówek 10000 m Victoria Sulejówek NIE
107 Fabisiak Ewa Sulejówek 10000 m Victoria Sulejówek NIE
108 Felińska Mariola Karczew 10000 m Brak NIE
109 FIlipowicz Katarzyna Otwock 10000 m Brak NIE
110 Flanczewska Anna Przasnysz 10000 m Brak NIE
111 Frąk Katarzyna Otwock 10000 m brak NIE
112 Frydrych Bożena Warszawa 10000 m ------------- NIE
113 Furman Bogumiła Biskupiec 10000 m Brak NIE
114 Gadomski Robert Warszawa 10000 m Skarymakersi NIE
115 Gagucka Kasia Warszawa 10000 m Brak NIE
116 Gaj Bogna Warszawa 10000 m Czarne Pantery NIE
117 Gajda Sławomir Dęblin 10000 m Brak NIE
118 Galaszewska Izabela Sulejówek 10000 m Brak NIE
119 Gałach Krzysztof Warszawa 10000 m - NIE
120 Gałkowski Marcin Wołomin 10000 m Brak NIE
121 Gasek Małgorzata Otwock 10000 m Brak NIE
122 Gawrońska Anna Otwock 10000 m Brak NIE
123 Gawroński Krzysztof Otwock 10000 m Brak NIE
124 Gawrylik Marcin Otwock 10000 m Brak NIE
125 Gąsiewska Agata Otwock 10000 m Brak NIE
126 Gąsiorowska Dorota warszawa 10000 m Śnięty Sum NIE
127 Geszprych Marek Kanie 10000 m OIRP Warszawa NIE
128 Gędek Marzena ŁOWICZ 10000 m Starzyńskiego Biega Łowicz NIE
129 Gielo Robert Warszawa 10000 m Brak NIE
130 Głogowski Marcin Warszawa 10000 m UKS Duet NIE
131 Głowacka Elżbieta Warszawa 10000 m Parkrun Warszawa Ursynów NIE
132 Głupczyk Tadeusz Warszawa 10000 m Grupa Biegowa Parkrun Warszawa NIE
133 Gniado Małgorzata Okuniew 10000 m Rozbiegany Sulejówek NIE
134 Gontarczyk Mariusz Otwock 10000 m PROTAZY NI W ZĄB NIE
135 Gorczyca Rafał Mińsk Mazowiecki 10000 m Brak NIE
136 Goszczycki Witold Łowicz 10000 m Starzyńskiego Biega Łowicz NIE
137 Górczyńska Beata Piaseczno 10000 m Piaseczno Running NIE
138 Górecki Paweł OTWOCK 10000 m Brak NIE
139 Górnicka-Antonowicz Anna Józefosław 10000 m UNTS NIE
140 Górska Justyna Izbica 10000 m Na Maxa Team NIE
141 Górska Małgorzata Regimin 10000 m Brak NIE
142 Górski Marek Otwock 10000 m Brak NIE
143 Górski Piotr Otwock 10000 m HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY NIE
144 Grabarczyk Monika Marki 10000 m Markowi Biegacze NIE
145 Grabowski Marcin Warszawa 10000 m Brak NIE
146 Grad Andrzej Warszawa 10000 m KSB PATRYCJA&ANDRZEJ NIE
147 Gralewicz Wiesław Chylice 10000 m Brak NIE
148 Gruchal Krzysztof Otwock 10000 m - NIE
149 Grycz Dariusz Warszawa 10000 m FunBikeRun.pl NIE
150 Grzechnik Michał Piaseczno 10000 m Accelerating Poland NIE
151 Grzegorczyk Maciej Pruszków 10000 m Brak NIE
152 Grzelak Marek Ostrówiec 10000 m Brak NIE
153 Grzelczyk Piotr Ząbki 10000 m BIEGAM Bo Lubię Ząbki TEAM NIE
154 Gut Mateusz WARSZAWA 10000 m Legia NIE
155 Gutkowski Janusz Warszawa 10000 m - NIE
156 Hermanowicz Marta Otwock 10000 m brak NIE
157 Hołowacz Tomasz Warszawa 10000 m Kondycja NIE
158 Hryckiewicz Małgorzata Warszawa 10000 m Brak NIE
159 Hryhoryeu Dzmitry Baranovichi 10000 m ????? ??? NIE
160 Huszcza Paweł Warszawa 10000 m Więcej Funku! NIE
161 Iwaniec Ewa Warszawa 10000 m Brak NIE
162 Jacak Dariusz OTWOCK 10000 m TUPTUS OTWOCK NIE
163 Jagacki Mariusz Otwock 10000 m TUPTUś Otwock NIE
164 Jagielska Ewa Otwock 10000 m Otwock Miasto z Klimatem NIE
165 Jakowicz Agnieszka Otwock 10000 m Labosport / WMT NIE
166 Jakubiuk Sławek Warszawa 10000 m Brak NIE
167 Janczewska Ewa Warszawa 10000 m Brak NIE
168 Janiszewska Anna Marki 10000 m Brak NIE
169 Jankowska Monika Otwock 10000 m Brak NIE
170 Jankowski Michał WARSZAWA 10000 m SKS12 JADZIA NIE
171 Janowski Sebastian Otwock 10000 m Brak NIE
172 Jarczyk Oskar Warszawa 10000 m Brak NIE
173 Jaros Arkadiusz Brwinów 10000 m Brak NIE
174 Jarząb Katarzyna Warszawa 10000 m Brak NIE
175 Jaworski Łukasz Biejków 10000 m Brak NIE
176 Jazłocki Łukasz Warszawa 10000 m Brak NIE
177 Jejer Magdalenaa Warszawa 10000 m - NIE
178 Jeruzal Jadwiga Otwock 10000 m Brak NIE
179 Jeruzal Jacek Otwock 10000 m Brak NIE
180 Józefczyk Przemysław Warszawa 10000 m Brak NIE
181 Józwik Robert Warszawa 10000 m ARSUN NIE
182 Jóźwicki Michał Radiówek 10000 m Brak NIE
183 Judka Władysław Mińsk Mazowiecki 10000 m MKB Dreptak NIE
184 Jurkowska Patrycja Otwock 10000 m KSB PATRYCJA&ANDRZEJ NIE
185 Kabala Joanna Otwock 10000 m Brak NIE
186 Kacper Wypych Warszawa 10000 m maratonczyk.pl NIE
187 Kalinowska Ewa Mińsk Mazowiecki 10000 m Brak NIE
188 Kalinowska Dominika Karczew 10000 m OKS OTWOCK NIE
189 Kalinowski Marek Mińsk Mazowiecki 10000 m Brak NIE
190 Kalisz Małgorzata Warszawa 10000 m Brak NIE
191 Kaliszewski Michał Otwock 10000 m Brak NIE
192 Kaliszewski Tomasz Otwock 10000 m Brak NIE
193 Kałowski Jarosław Otwock 10000 m Brak NIE
194 Kałuski Marcin Otwock 10000 m Brak NIE
195 Kaminskaya Volha Mogilev 10000 m Mogilev (COR) NIE
196 Kamiński Łukasz Lublin 10000 m Brak NIE
197 Kamiński Marek Otwock 10000 m Brak NIE
198 Kamiński Krzysztof Warszawa 10000 m Skarymakersi - Skaryszewskie Ciacha NIE
199 Kamiński Radosław Siedlce 10000 m Brak NIE
200 Kanciała Łukasz Warszawa 10000 m Parkrun Warszawa NIE
201 Kaniewska Małgorzata Otwock Wielki 10000 m Brak NIE
202 Kaniewski Paweł Warszawa 10000 m SPARTANIE DZIECIOM NIE
203 Kantorowicz Marian Józefów 10000 m Brak NIE
204 Kantorowicz Karolina Józefów 10000 m Brak NIE
205 Kantorowicz Klara Józefów 10000 m spŁOSzone ŁOSie NIE
206 Kaptserau Yury Mogilev 10000 m Mogilev (COR) NIE
207 Karaszewski Grzegorz Legionowo 10000 m Serock Biega z Hotelem NARVIL NIE
208 Karczewski Ireneusz Puławy 10000 m Brak NIE
209 Karczmarczyk Adam Sulejówek 10000 m Biegne po medal i zdrowie NIE
210 Karłowicz Anna Warszawa 10000 m Wolna Wola Warszawa NIE
211 Karpik Anna Serock 10000 m Brak NIE
212 Kasprzak Dominika OTWOCK 10000 m Brak NIE
213 Kazimierski Artur Sochaczew 10000 m KM AKTYWNI Sochaczew NIE
214 Kącki Paweł Warszawa 10000 m KB Rabarbar NIE
215 Kąkol Renata Dąbrówka 10000 m Brak NIE
216 Kędzierski Sebastian Lasek 10000 m Lasek-team NIE
217 Kępczyński Jan Ożarów Mazowiecki 10000 m Brak NIE
218 Kępińska Katarzyna Wiązowna 10000 m Brak NIE
219 Kielak Leszek Sulejówek 10000 m Rozbiegany Sulejówek NIE
220 Kierenko Paweł Otwock 10000 m SONSIEDZI NIE
221 Kierzkowska Agnieszka Otwock 10000 m Brak NIE
222 Kijanowski Przemysław Otwock 10000 m Brak NIE
223 Kisiel Beata Sulejowek 10000 m Rozbiegany Sulejowek NIE
224 Klaś Łukasz Warszawa 10000 m Trucht Tarchomin Team NIE
225 Kłobuszewska Sylwia Glinianka 10000 m Brak NIE
226 Kłobuszewski Mariusz Glinianka 10000 m Brak NIE
227 Kłodowski Jacek Otwock 10000 m Brak NIE
228 Kłos Jakub Warszawa 10000 m Brak NIE
229 Kłos Zbyszek Piastów 10000 m TAK SOBIE BEIGAM -PIASTÓW NIE
230 Kłoszewski Marcin Baboszewo 10000 m KB IM. P. SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKU NIE
231 Kober Piotr J. Warszawa 10000 m Brak NIE
232 Kobusiński Józef Warszawa 10000 m AGAT-MOT Józef Kobusiński NIE
233 Kochman Iwona Warszawa 10000 m Brak NIE
234 Kolibabska Malwina Otwock 10000 m Hardcorowe Wychylylybymy NIE
235 Konczak Maciej Krotoszyn 10000 m kominki art warszawa NIE
236 Kondracka Maciej Krotoszyn 10000 m kominki art warszawa NIE
237 Konopacka Sandra Otwock 10000 m Brak NIE
238 Konopacki Marek Otwock 10000 m Brak NIE
239 Kończyk Grzegorz Warszawa 10000 m Brak NIE
240 Kopeć Krzysztof Ciechanów 10000 m Brak NIE
241 Kopeć Katarzyna Ciechanów 10000 m Brak NIE
242 Kopka Artur Pułtusk 10000 m Brak NIE
243 Korzeniowska Małgorzata Warszawa 10000 m Brak NIE
244 Kościk Jakub Warszawa 10000 m Brak NIE
245 Kotarski Piotr CELESTYNÓW 10000 m Brak NIE
246 Kotowicz Tadeusz OTWOCK 10000 m NIEZRZESZONY NIE
247 Kowalczuk Edyta Pruszkow 10000 m Brak NIE
248 Kowalczyk Karolina Otwock 10000 m Brak NIE
249 Kowalczyk Monika Otwock 10000 m -- NIE
250 Kowalewski Jan Legionowo 10000 m Brak NIE
251 Kowalska Anna Otwock 10000 m - NIE
252 Kowalska Aneta Warszawa 10000 m Brak NIE
253 Kownacka Magdalena Józefów 10000 m UKS Duet NIE
254 Kownacki Wojciech Warszawa 10000 m Brak NIE
255 Kozak Marcelina Józefów 10000 m - NIE
256 Kozłowska Sylwia Otwock 10000 m Brak NIE
257 Kozłowski Filip Grodzisk Maz. 10000 m Dogoń Grodzisk Mazowiecki NIE
258 Kozłowski Tomasz Otwock 10000 m Brak NIE
259 Kozłowski Rafał Otwock 10000 m Brak NIE
260 Krakowiak Paweł Otwock 10000 m 4SportLab / Kuźnia Triathlonu NIE
261 Krawcow Łukasz Pruszków 10000 m Rozbiegany Sulejówek NIE
262 Krawczyk Konrad Warszawa 10000 m Brak NIE
263 Krawczyk Marcin Otwock 10000 m sonsiedzi NIE
264 Kruk Andrzej Krzysztof Otwock 10000 m --- NIE
265 Kruk Edyta Warszawa 10000 m Skarymakersi NIE
266 Krupniewska Joanna Otwock 10000 m TUPTUś Otwock NIE
267 Krupniewski Paweł Otwock 10000 m TUPTUś Otwock NIE
268 Kruszewska Magdalena Warszawa 10000 m Skarymakersi - Skaryszewskie Ciacha NIE
269 Krysiak Filip Warszawa 10000 m Brak NIE
270 Krysztopik Martyna Piaseczno 10000 m Brak NIE
271 Krzyżanowski Jarosław Łowicz 10000 m Starzyńskiego Biega Łowicz NIE
272 Kubalik Aleksandra Otwock 10000 m OKS OTWOCK NIE
273 Kubera Piotr Józefów 10000 m Brak NIE
274 Kubuj Sylwia Otwock 10000 m brak NIE
275 Kucharski Marek Władysławów 10000 m Polska Biega NIE
276 Kucińska Magdalena Warszawa-Wesoła 10000 m Brak NIE
277 Kuć Marek Warszawa 10000 m Brak NIE
278 Kukieła Janusz Łowicz 10000 m Starzyńskiego Biega NIE
279 Kulesza Jacek Otwock 10000 m niezrzeszony NIE
280 Kunaszyk Artur Dęblin 10000 m Jw4461 NIE
281 Kundys Karolina Warszawa 10000 m Parkrun Ursynów NIE
282 Kurek Tomasz KARCZEW 10000 m Brak NIE
283 Kurman Marzena Łowicz 10000 m Starzyńskiego Biega Łowicz NIE
284 Kuropatwa Kazimierz PRZEMYSL 10000 m SARAFIS NIE
285 Kurowski Tomasz Otwock 10000 m Brak NIE
286 Kurzawa Sławomir Warszawa 10000 m Brak NIE
287 Kuś Jarosław Warszawa 10000 m Brak NIE
288 Kuś Paulina Warszawa 10000 m Brak NIE
289 Kuśmierz Sylwester Marki 10000 m Markowi Biegacze NIE
290 Kuzminska Katarzyna Karczew 10000 m wiatrołapy NIE
291 Kwiatkowski Jarek Sulejówek 10000 m Rozbiegany Sulejówek NIE
292 Kwiecień Marek Marki 10000 m Markowi Biegacze NIE
293 Kwiecień Jacek Marki 10000 m markowi biegacze NIE
294 Kwitowski Piotr Warszawa 10000 m obozybiegowe.pl NIE
295 Labziuk Oleksandr Winnica 10000 m Achilles Leszno NIE
296 Laskus Monika Karczew 10000 m Brak NIE
297 Laskus Paweł Warszawa 10000 m Brak NIE
298 Latek Maciej Warszawa 10000 m Brak NIE
299 Latuszek Krzysztof Otwock 10000 m Brak NIE
300 Latuszek Laura Otwock 10000 m Brak NIE
301 Lech Mikołaj Glina 10000 m Brak NIE
302 Lech Henryk Glina 10000 m Brak NIE
303 Ledzion Wojciech Warszawa 10000 m Wiecej Funku! NIE
304 Lenartowicz Ewelina Pruszkow 10000 m Brak NIE
305 Leśkiewicz Marek Otwock 10000 m OKS NIE
306 Leśniak Tomasz Otwock 10000 m Kuźnia Triathlonu NIE
307 Leśniak Adam Halinów 10000 m Byledobiec Anin NIE
308 Lewandowski Mieczysław OTWOCK 10000 m NIEZRZESZONY NIE
309 Lewicki Mateusz Warszawa 10000 m Brak NIE
310 Lis Jerzy Józefów 10000 m Brak NIE
311 Lisak Krzysztof Otwock 10000 m OTK Rzeźnik NIE
312 Lisiecka Małgorzata Warszawa 10000 m Biegam na Tarchominie NIE
313 Luciak Łukasz Warszawa 10000 m brak NIE
314 Ludwiczak Jacek Warszawa 10000 m Klub Sportów Górskich NIE
315 Lusa Grzegorz Józefów 10000 m Brak NIE
316 Lusawa Małgorzata Otwock 10000 m Warbud Running Team NIE
317 Łabudzka Izabela Otwock 10000 m Brak NIE
318 Łabudzki Michał Otwock 10000 m Brak NIE
319 Ładno Marcin Skrzeszew 10000 m Hieliszew Heron Team NIE
320 Łagowska Magdalena Ponurzyca 10000 m Brak NIE
321 Łapińska Edyta Warszawa 10000 m SkaryMakersi NIE
322 Łatkowska Monika Chotomów 10000 m Grupa Biegowa CHTMO NIE
323 Łątka Renata Otwock 10000 m Brak NIE
324 Łysak Artur Otwock 10000 m Brak NIE
325 Łysak Dorota Otwock 10000 m Brak NIE
326 Łysiak Sylwia Warszawa 10000 m Brak NIE
327 Łysik Aleksandra Otwock 10000 m Brak NIE
328 Machnacki Michał Legionowo 10000 m Grupa Biegowa CHTMO NIE
329 Maciejewska Magdalena Sulejówek 10000 m Rozbiegany Sulejówek NIE
330 Maciejewski Karol Radom 10000 m Biegiem Radom! NIE
331 Macugowski Adam Ząbki 10000 m BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM NIE
332 Maj Andrzej Kozienice 10000 m KOZIENICE NIE
333 Maj Beata Kozienice 10000 m KOZIENICE NIE
334 Majer Bogusława Warszawa 10000 m Vege Runners NIE
335 Majewski Dariusz Józefów 10000 m Brak NIE
336 Majszczyk Paulina Otwock 10000 m . NIE
337 Makos Izabela Otwock 10000 m Brak NIE
338 Makos Sebastian Otwock 10000 m Brak NIE
339 Makulski Maciej Otwock 10000 m Brak NIE
340 Maliszewska Magdalena Otwock 10000 m Brak NIE
341 Małecka Karolina Warszawa 10000 m Brak NIE
342 Małoszyc Anna Warszawa 10000 m Brak NIE
343 Marcinkiewicz Katarzyna Kobyłka 10000 m BÓBR TŁUSZCZ NIE
344 Marczak Sławek Karczew 10000 m Brak NIE
345 Marczak Agnieszka Karczew 10000 m Brak NIE
346 Marczak Grażyna Warszawa 10000 m Brak NIE
347 Marczenko Justyna Karczew 10000 m Brak NIE
348 Marczenko Jacek Karczew 10000 m Brak NIE
349 Marek Roman Warszawa 10000 m IPN NIE
350 Marek Henryk Warszawa 10000 m -------- NIE
351 Mariański Norbert Karczew 10000 m Brak NIE
352 Markowski Łukasz Otwock 10000 m Brak NIE
353 Marszałek Jerzy Warszawa 10000 m Brak NIE
354 Masny Jacek Otwock 10000 m Brak NIE
355 Mazur Piotr Piaseczno 10000 m Brak NIE
356 Mazurek Marcin Otwock 10000 m Brak NIE
357 Mazurkiewicz Grzegorz Otwock 10000 m Brak NIE
358 Merchelski Piotr Warszawa 10000 m BEZ CIŚNIEŃ NIE
359 Mianowski Rafał Józefosław 10000 m UNTS Warszawa NIE
360 Michalski Michał Warszawa 10000 m MICHMICH SPORT TEAM NIE
361 Miecznikowska Małgorzata Warszawa 10000 m Brak NIE
362 Miecznikowski Marcin Warszawa 10000 m Brak NIE
363 Mielcuch Jarosław Otwock 10000 m Brak NIE
364 Mieszkowska Luiza Otwock 10000 m TS Meran Otwock NIE
365 Mioduszewski Adam Warszawa 10000 m Brak NIE
366 Misiak Agnieszka Łowicz 10000 m Starzyńskiego Biega Łowicz NIE
367 Misiak Dariusz Łowicz 10000 m Starzyńskiego Biega Łowicz NIE
368 Moczulska Karolina Karczew 10000 m Brak NIE
369 Modliński Konrad Warszawa 10000 m Brak NIE
370 Mojski Piotr Otwock 10000 m Brak NIE
371 Morga Cezary warszawa 10000 m wiatrołapy NIE
372 Moszczyńska Justyna Warszawa 10000 m Brak NIE
373 Moszkowicz Eugeniusz Warszawa 10000 m Kondycja NIE
374 Mroziewicz Grzegorz Dąbrówka 10000 m Brak NIE
375 Mroziński Błażej Warszawa 10000 m Złote Klocki Na Sznurku NIE
376 Mucha Anna Otwock 10000 m Drużyna Błażeja NIE
377 Mucha Jaroslaw Otwock 10000 m Drużyna Błażeja NIE
378 Mućko Pawel Otwock 10000 m Brak NIE
379 Murawska Edyta Otwock 10000 m TUPTUś Otwock NIE
380 Murdzek Konrad Wałbrzych 10000 m Brak NIE
381 Murillo Xavier Warszawa 10000 m SKARYMAKERSI SKARYSZEWSKIE CIACHA NIE
382 Mydłowiecki Bogdan Otwock 10000 m Brak NIE
383 Naczulski Witold Warszawa 10000 m GRUPA BIEGOWA UM W-wa / Grupa Biegowa CHTMO NIE
384 Nagiel Jakub Sulejówek 10000 m Brak NIE
385 Niemira Michał Warszawa 10000 m Brak NIE
386 Nigot Krzysztof Kropeczka Warszawa 10000 m 9 Dywersyjna NIE
387 Nitkiewicz Marcin Pruszków 10000 m TASOWANIE NIE
388 Noceń Mariusz Sulejówek 10000 m ROZBIEGANY SULEJÓWEK NIE
389 Nogaj Grzegorz Warszawa 10000 m Brak NIE
390 Nosarzewski Konrad Stupsk 10000 m Szukam Sponsora :) NIE
391 Nowak Maciek warszawa 10000 m Brak NIE
392 Nowak Tomasz Łowicz 10000 m Starzyńskiego Biega Łowicz NIE
393 Nowak Ewa Warszawa 10000 m Brak NIE
394 Nowak Martyna Warszawa 10000 m Brak NIE
395 Nowakowska Beata Hipolitów 10000 m Brak NIE
396 Nowakowski Maciej Warszawa 10000 m REMBERTÓW TEAM NIE
397 Nowicki Michael Warszawa 10000 m Warsaw International Triathlon Club NIE
398 Noworyta Jacek Warszawa 10000 m ASA TEAM Biegiem po zdrowie NIE
399 Ochab Marta PRZYDWÓRZ 10000 m Brak NIE
400 Odolczyk Joanna Warszawa 10000 m Brak NIE
401 Odolczyk Jerzy Warszawa 10000 m Brak NIE
402 Ogonowski Zbigniew Warszawa 10000 m Brak NIE
403 Olczak Tomasz Warszawa 10000 m Brak NIE
404 Olszanka Anna Otwock 10000 m Brak NIE
405 Olszanowski Michał Warszawa 10000 m Brak NIE
406 Opala Beata Otwock 10000 m Brak NIE
407 Opala Jarosław Otwock 10000 m Brak NIE
408 Orliński Tomasz Legionwo 10000 m Brak NIE
409 Orłowski Piotr Otwock 10000 m Brak NIE
410 Osiak Arkadiusz Otwock 10000 m Brak NIE
411 Osiński Artur Warszawa 10000 m Brak NIE
412 Ostrowska Magdalena Warszawa 10000 m Brak NIE
413 Ostrowski Marcin Otwock 10000 m Brak NIE
414 Ostrowski Michał Otwock 10000 m Brak NIE
415 Osuch Paweł Otwock 10000 m Brak NIE
416 Owczarczyk Anna Warszawa 10000 m Tęcza NIE
417 Paciorek Ewa Marki 10000 m Bieg Mam NIE
418 Pakulska Ewelina Otwock 10000 m Brak NIE
419 Pakulski Piotr Otwock 10000 m Brak NIE
420 Pańko Marcin Józefów 10000 m Brak NIE
421 Papiewski Paweł Otwock 10000 m Brak NIE
422 Parfionow Patrycja Karczew 10000 m Brak NIE
423 Paszkowska - Kuczera Katarzyna Michalin 10000 m Brak NIE
424 Pawełek Anna Otwock 10000 m Brak NIE
425 Pawlak Mikołaj Otwock 10000 m Brak NIE
426 Pawłowska Anna Otwock 10000 m Brak NIE
427 Peplak Jarosław Szymon Konstancin-Jeziorna 10000 m Gameness Konstancin NIE
428 Piasecka Magdalena Lublin 10000 m KLUB BIEGACZA LEROY MERLIN NIE
429 Piasecki Piotr Otwock 10000 m - NIE
430 Picheta Magdalena Warszawa 10000 m FunBikeRun.pl NIE
431 Piekut Robert Warszawa 10000 m Brak NIE
432 Pieniak Jakub Otwock 10000 m Brak NIE
433 Pietras Jolanta Pruszków 10000 m Brak NIE
434 Pietraś Agata Pruszków 10000 m KB PLL LOT NIE
435 Pietryka Paulina Józefów 10000 m Brak NIE
436 Piętka Michał Józefów 10000 m TS Metan-Otwock NIE
437 Piętka Dariusz Otwock 10000 m - NIE
438 Piorunek-Górska Magdalena Otwock 10000 m Brak NIE
439 Piotrowska Aldona Warszawa 10000 m Brak NIE
440 Piórkowski Paweł Sochaczew 10000 m Brak NIE
441 Piskorski Dariusz Otwock 10000 m Brak NIE
442 Piskorski Marcin Otwock 10000 m - NIE
443 Piszczatowski Wojciech Warszawa 10000 m ORANGE POLSKA NIE
444 Plejznerowski Marcin Otwock 10000 m Brak NIE
445 Plichtowicz Mirosława Warszawa 10000 m Brak NIE
446 Polnik Mariusz Warszawa 10000 m Grupa Biegowa UM W-wa NIE
447 Popis Maciej Dąbrówka 10000 m Brak NIE
448 Popis Katarzyna Otwock 10000 m TUPTUś Otwock NIE
449 Popis Patryk Otwock 10000 m Brak NIE
450 Popowski Jaroslaw Warszawa 10000 m UNTS Warszawa NIE
451 Poss Mateusz Warszawa 10000 m Brak NIE
452 Poss Marcin Warszawa 10000 m Brak NIE
453 Poszelężny Dariusz Warszawa 10000 m Brak NIE
454 Pożoga Mariusz otwock 10000 m Pożoga NIE
455 Prejs Justyna Dąbrówka 10000 m TS Meran Otwock NIE
456 Prędki Marcin Warszawa 10000 m Brak NIE
457 Prus Elżbieta Warszawa 10000 m Brak NIE
458 Przeklasa Krzysztof Karczew 10000 m Brak NIE
459 Przybysławska Ilona Warszawa 10000 m Brak NIE
460 Przyk Krzysztof Warszawa 10000 m RUN-LOG.COM NIE
461 Przytulska Małgorzata Otwock 10000 m Brak NIE
462 Przytulski Tomasz Otwock 10000 m Brak NIE
463 Ptaszyński Michał Józefów 10000 m c.e.omnibus NIE
464 Puchała Włodzimierz Sierakowo 10000 m Brak NIE
465 Puszewkiewicz Marcin Bielawy 10000 m LKS KLUZKI NIE
466 Pyra Piotr Józefów 10000 m PKS RADOŚĆ NIE
467 Pyza Daniel Otwock 10000 m Brak NIE
468 Pyza Anna Otwock 10000 m Brak NIE
469 Radej Sylwia Warszawa 10000 m Brak NIE
470 Rakowski Sebastian Otwock 10000 m OCK NIE
471 Rataszewska Matylda warszawa 10000 m nrc+ NIE
472 Rataszewska Edyta KLAUDYN 10000 m nrc+ NIE
473 Rataszewski Marek warszawa 10000 m win and win sp z. o.o. NIE
474 Rawicka Magdalena Warszawa 10000 m Grupa Biegowa UM W-wa NIE
475 Redek Adriana Jatne 10000 m Brak NIE
476 Redzik Stanisław OTWOCK 10000 m BRAK NIE
477 Reiche Joanna Warszawa 10000 m Brak NIE
478 Rejnik Marcin Otwock 10000 m Brak NIE
479 Remboch Marcin Otwock 10000 m Brak NIE
480 Rembowski Jacek ŁOWICZ 10000 m Starzyńskiego Biega Łowicz NIE
481 Retman Michał Otwock 10000 m Brak NIE
482 Rękawek Artur Garwolin 10000 m Tuptuś Otwock NIE
483 Robak Wojciech Warszawa 10000 m Wojskowe Centrum Geograficzne NIE
484 Rokicki Jarek Otwock 10000 m Brak NIE
485 Romanowska Anna Otwock 10000 m Brak NIE
486 Rosa Elżbieta TŁUSZCZ 10000 m BÓBR TŁUSZCZ NIE
487 Rosa Leszek TŁUSZCZ 10000 m BÓBR TŁUSZCZ NIE
488 Rosłan Grzegorz Warszawa 10000 m WSOSP NIE
489 Rosłon Tomasz Otwock 10000 m NEW BALANCE ESKA TEAM NIE
490 Rosłonek-Szczybelska Paulina Otwock 10000 m TUPTUś Otwock NIE
491 Rudnicka Agata Warszawa 10000 m Brak NIE
492 Rudzki Michał Karczew 10000 m Brak NIE
493 Rusak Piotr Józefów 10000 m Orange NIE
494 Rutkowska Małgorzata warszawa 10000 m Brak NIE
495 Rutkowski Rafal Warszawa 10000 m osp Józefów NIE
496 Rybak Monika Celestynów 10000 m M&M's NIE
497 Rybalchenko Tetiana Kharkov 10000 m Brak NIE
498 Rybałtowski Jakub Otwock 10000 m Brak NIE
499 Rybicki Marek Otwock 10000 m Brak NIE
500 Rynkiewicz Filip Lodz 10000 m Brak NIE
501 Rzeczkowski Adam Hel 10000 m Brak NIE
502 Saczuk Robert Otwock 10000 m Brak NIE
503 Sado Jerzy Halinów 10000 m BIEGAM BO CHCĘ NIE
504 Sakowska Marzena Otwock 10000 m Brak NIE
505 Samborska Anna Otwock 10000 m Brak NIE
506 Sątowicz Katarzyna Ząbki 10000 m Brak NIE
507 Sekścińska Magda Łomża 10000 m KS Łomżanie NIE
508 Setnikowski Grzegorz Otwock 10000 m Brak NIE
509 Sędek Rafał Warszawa 10000 m Brak NIE
510 Siedlecka Urszula Józefów 10000 m Brak NIE
511 Siedlecki Jacek Józefów 10000 m Brak NIE
512 Siek Mateusz Warszawa 10000 m Skarymakersi - Skaryszewskie Ciacha NIE
513 Siembab Joanna Halinów 10000 m Brak NIE
514 Siemiński Michał Sulejówek 10000 m Rozbiegany Sulejówek NIE
515 Sierpiński Wojciech Otwock 10000 m Brak NIE
516 Sikorska Mariola Piastów 10000 m Brak NIE
517 Sitek Małgorzata Duchnów 10000 m Brak NIE
518 Sitek Bartłomiej Otwock 10000 m --- NIE
519 Sitek Grzegorz Otwock 10000 m --- NIE
520 Skorek Marek Otwock 10000 m Brak NIE
521 Skory Wojciech Warszawa 10000 m Brak NIE
522 Skrzyński Piotr Mrozy 10000 m Brak NIE
523 Skrzypkowski Tomasz Otwock 10000 m adventuresquad.pl NIE
524 Skuza Maciej Warszawa 10000 m Brak NIE
525 Sławiński Patryk Pogorzel 10000 m Tuptuś Otwock NIE
526 Smolarczyk Maciej Warszawa 10000 m Brak NIE
527 Sobota Artur Warszawa 10000 m Brak NIE
528 Sokołowska Aleksandra Warszawa 10000 m Brak NIE
529 Sokołowski Mateusz Warszawa 10000 m Brak NIE
530 Sosińska Irmina HALINÓW 10000 m Rozbiegany Sulejówek NIE
531 Sosiński Jerzy Halinów 10000 m ZABIEGANI PO USZY NIE
532 Sosnowski Kamil Karczew 10000 m Brak NIE
533 Sosnowski Dariusz Marki 10000 m Markowi Biegacze NIE
534 Soszyński Wojtek Ponurzyca 10000 m PZU Sport Team NIE
535 Sowa Żaneta Otwock 10000 m Brak NIE
536 Spoczyński Tomasz Otwock 10000 m Brak NIE
537 Stanecka Małgorzata Skierniewice 10000 m Brak NIE
538 Stanecki Marcin Skierniewice 10000 m Brak NIE
539 Staniszewski Grzegorz Kaczew 10000 m Brak NIE
540 Starczewski Piotr Pruszków 10000 m Brak NIE
541 Stasiak Piotr Otwock 10000 m Brak NIE
542 Staszewska Małgorzata 99-416 10000 m STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ NIE
543 Stefaniuk Roman Siedlce 10000 m Brak NIE
544 Stefanowicz Piotr Otwock 10000 m Brak NIE
545 Stefanowicz Paweł Otwock 10000 m Brak NIE
546 Stefanowski Michał Celestynów 10000 m Brak NIE
547 Stefańska - Szostak Małgorzata Otwock 10000 m ___ NIE
548 Stempel Tomasz Warszawa 10000 m Marysin Wawerski Biega NIE
549 Stępień Grażyna Radom 10000 m Pożoga NIE
550 Stępień Tomasz Warszawa 10000 m Brak NIE
551 Stępień Leszek Wołomin 10000 m Bóbr Tłuszcz NIE
552 Stępień Kamil Pionki 10000 m Pożoga NIE
553 Stępień Piotr Pionki 10000 m Pożoga NIE
554 Stępniak Andrzej Radzymin 10000 m SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha NIE
555 Stokwiszewski Krzysztof Otwock 10000 m Brak NIE
556 Strzondała Aleksander Otwock 10000 m Brak NIE
557 Surowiak Danuta nowy dwór mazowiecki 10000 m Grupa Biegowa UM W-wa NIE
558 Sychowicz Daniel Otwock 10000 m DigiFlex NIE
559 Sychowicz Joanna Otwock 10000 m DigiFlex NIE
560 Sydlik Arkadiusz Grodzisk Maz. 10000 m Dogoń Grodzisk Mazowiecki NIE
561 Sypek Arkadiusz Otwock 10000 m Hardcorowe Wychylylybymy NIE
562 Szadkowska Beata Halinów 10000 m Brak NIE
563 Szafrańska Aneta Ciechanów 10000 m KB TKKF PROMYK NIE
564 Szczepaniak Katarzyna Otwock 10000 m Brak NIE
565 Szczepkowski Rafał Duchnów 10000 m Brak NIE
566 Szczęsna Magdalena Józefów 10000 m TS Meran Otwock NIE
567 Szeląg Arkadiusz Otwock 10000 m Brak NIE
568 Szeląg Tomasz Mińsk Mazowiecki 10000 m MKB Dreptak NIE
569 Szelągowski Wojciech Warszawa 10000 m Brak NIE
570 Szeremeta Wojciech Otwock 10000 m Wolny Bieg Kresy NIE
571 Szeremeta Michał Otwock 10000 m Wolny Bieg Kresy NIE
572 Szerszeń Janusz Piaseczno 10000 m Piaseczno Running NIE
573 Szewczuk Iza Warszawa 10000 m UKS Duet NIE
574 Szostak Grzegorz Warszawa 10000 m - NIE
575 Szostak Michał Otwock 10000 m ___ NIE
576 Szostak Arkadiusz Otwock 10000 m ____ NIE
577 Szuchnik Sebastian Kąty 10000 m Brak NIE
578 Szukalska - Walczak Ewa Pruszków 10000 m Brak NIE
579 Szulakowska Monika Otwock 10000 m Tuptuś Otwock NIE
580 Szulakowska Jolanta Otwock 10000 m Brak NIE
581 Szulkowski Jarosław Warszawa 10000 m 12tri.pl NIE
582 Szwajkowski Łukasz Augustówka 10000 m Brak NIE
583 Szydlik Joanna Grodzisk Maz. 10000 m Dogoń Grodzisk Mazowiecki NIE
584 Szymankiewicz Karol Otwock 10000 m Brak NIE
585 Szymańska Izabela Otwock 10000 m Brak NIE
586 Szymczakowska Monika Otwock 10000 m Brak NIE
587 Śmiech Daniel Warszawa` 10000 m FPP Enviro Running Team NIE
588 Śmierzyński Tomasz Otwock 10000 m Brak NIE
589 Śrama Krzysztof Otwock 10000 m Brak NIE
590 Świecak Robert Zwola Poduchowna 10000 m WILGA GARWOLIN NIE
591 Świerczyński Krzysztof Warszawa 10000 m Brak NIE
592 Tarczyński Mariusz Warszawa 10000 m Brak NIE
593 Tejchma Natalia Warszawa 10000 m Biegam na Tarchominie NIE
594 Tobiasz Robert Otwock 10000 m Brak NIE
595 Tokarzewski Dariusz Otwock 10000 m Brak NIE
596 Tomaszek Łukasz Otwock 10000 m OKS Otwock NIE
597 Tomaszewska Agnieszka Glina 10000 m UKS Duet NIE
598 Tomaszewski Władysław Celestynów 10000 m Brak NIE
599 Toporek Jacek Dęblin 10000 m JW4461 NIE
600 Traczyk Paweł Otwock 10000 m Brak NIE
601 Trzaska Joanna Warszawa/Łomża 10000 m Brak NIE
602 Trzaskowska Elżbieta Karczew 10000 m TUPTUś Otwock NIE
603 Trzaskowski Krzysztof otwock 10000 m Brak NIE
604 Trzaskowski Rafał Otwock 10000 m Legia Run Club NIE
605 Trzcińska Jolanta Otwock 10000 m Tuptuś Otwock NIE
606 Turosienska Agnieszka Warszawa 10000 m nrc+ NIE
607 Tymiński Sylwester Wołomin 10000 m Brak NIE
608 Tyrakowska Karolina Otwock 10000 m Mazowsze biega NIE
609 Tyrluk Mikołaj Warszawa 10000 m Brak NIE
610 Tyszkiewicz Arkadiusz Warszawa 10000 m Brak NIE
611 Urban Hubert Duchnów 10000 m Brak NIE
612 Urban Aneta Duchnów 10000 m Brak NIE
613 Urbaniak Marcin Warszawa 10000 m Skarymakersi - Skaryszewskie Ciacha NIE
614 Urbaniak Artur Warszawa 10000 m SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha NIE
615 Urbańska Martyna Otwock 10000 m Brak NIE
616 Urbański Klaudiusz Otwock 10000 m Brak NIE
617 Wach Marcin Warszawa 10000 m Brak NIE
618 Wagner Jacek Otwock 10000 m Brak NIE
619 Walicka Edyta Otwock 10000 m brak NIE
620 Wapińska Monika Otwock 10000 m Brak NIE
621 Wasążnik Mariusz Sobienki 10000 m Brak NIE
622 Wasilewska Marzena Radom 10000 m Biegiem Radom! NIE
623 Werner Kamil Warszawa 10000 m Biegam na Tarchominie NIE
624 Węgrzynowska Katarzyna Otwock 10000 m Brak NIE
625 Węgrzynowski Mariusz Otwock 10000 m Brak NIE
626 Wiaderek Sławomir Warszawa 10000 m Pędzące Żółwie NIE
627 Wiaderek Piotr Warszawa 10000 m Pędzące Żółwie NIE
628 Wiącek Marcin Warszawa 10000 m Byledobiec Anin NIE
629 Wiciński Andrzej Warszawa 10000 m didi-art NIE
630 Wieczorek Marcin POGORZEL 10000 m Brak NIE
631 Wielemborek Zofia Łowicz 10000 m STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ NIE
632 Wierzbicka Grażyna Warszawa 10000 m Jack Team NIE
633 Wilczek Damian Otwock 10000 m Brak NIE
634 Wilk Bogdan Warszawa 10000 m Brak NIE
635 Winiarska Agata Pruszków 10000 m Power Training NIE
636 Winter Małgorzata Otwock 10000 m Brak NIE
637 Wiśniak Łukasz Otwock 10000 m Brak NIE
638 Wiśniewska Renata Łowicz 10000 m STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ NIE
639 Wiśniewski Andrzej Otwock 10000 m Otwock Biega NIE
640 Wiśniewski Jacek Warszawa 10000 m Brak NIE
641 Wiśniewski Kamil Warszawa 10000 m Brak NIE
642 Witkowska Urszula Warszawa 10000 m Night Runners NIE
643 Witkowski Maciej Warszawa 10000 m Brak NIE
644 witkowski Michał Otwock 10000 m - NIE
645 Włodarski Sławek OTWOCK 10000 m BRAK NIE
646 Wnorowska Iwona Warszawa 10000 m Brak NIE
647 Wnorowski Jacek Warszawa 10000 m Brak NIE
648 Wojciechowska Marta Otwock 10000 m Brak NIE
649 Wojciechowska Natalia Karczew 10000 m Brak NIE
650 Wojciechowska Katarzyna Otwock 10000 m Brak NIE
651 Wojciechowski Paweł Otwock 10000 m Brak NIE
652 Woźnica Maciej Otwock 10000 m Brak NIE
653 Woźnica Przemysław Otwock 10000 m Brak NIE
654 Wożnica Dariusz Otwock 10000 m BANIA -TEAM OTWOCK NIE
655 Wójcik Robert Glinianka 10000 m Wójcik TEAM NIE
656 Wójcik Ewa Otwock 10000 m Brak NIE
657 Wójcik Arkadiusz Celestynów 10000 m Brak NIE
658 Wójcik Robert Warszawa 10000 m Brak NIE
659 Wójcik Agnieszka Glinianka 10000 m Brak NIE
660 Wójcik Grażyna Celestynów 10000 m Brak NIE
661 Wójcik Piotr Karczew 10000 m Brak NIE
662 Wójcik-Urbańska Izabella Łowicz 10000 m Starzyńskiego Biega Łowicz NIE
663 Wrona Mariusz Warszawa 10000 m Brak NIE
664 Wronka Artur Radzymin 10000 m 1974 NIE
665 Wróbel Zdzisław Warszawa 10000 m Brak NIE
666 Wróblewski Karol Warszawa 10000 m AKS Polonia Warszawa NIE
667 Wyciszkiewicz Katarzyna Glinojeck 10000 m Brak NIE
668 Wyciszkiewicz Łukasz Kwidzyn 10000 m Brak NIE
669 Wypych Radosław Warszawa 10000 m maratonczyk.pl NIE
670 Wysocki Tomasz Otwock 10000 m Brak NIE
671 Wysokiński Kamil Warszawa 10000 m Brak NIE
672 Wyszomirski Mateusz Karczew 10000 m OKS Start Otwock NIE
673 Zadrożny Krzysztof Borowie 10000 m sterzyńskiego.łowicvz.Garwolin NIE
674 Zalewska Monika Podbiel 10000 m Brak NIE
675 Zalewski Franciszek Otwock 10000 m Tuptuś Otwock NIE
676 Zawada Mateusz Sulejówek 10000 m Rozbiegany Sulejówek NIE
677 Zawadka Magdalena Karczew 10000 m Brak NIE
678 Zawadka Krzysztof Otwock 10000 m Brak NIE
679 Zawadka Agnieszka Karczew 10000 m Brak NIE
680 Zawadzka Magdalena Józefów 10000 m Brak NIE
681 Zawadzki Slawomir Józefów 10000 m Brak NIE
682 Zawierucha Bartosz Warszawa 10000 m Brak NIE
683 Zdunek Waldemar Wołomin 10000 m BÓBR TŁUSZCZ NIE
684 Zduńczyk Paweł Otwock 10000 m Brak NIE
685 Zduńczyk Monika Otwock 10000 m Brak NIE
686 Zgórzak Jacek Otwock 10000 m Tuptuś Otwock NIE
687 Zieliński Sławomir Otwock 10000 m Brak NIE
688 Zielonko - Czupta Ewelina Warszawa 10000 m Skarymakersi - Skaryszewskie Ciacha NIE
689 Zimecka Barbara Łowicz 10000 m STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ NIE
690 Żakowski Andrzej Legionowo 10000 m Run-Log NIE
691 Żanowski Piotr Kąck 10000 m PSG NIE
692 Żdanuk Wojciech Lębork 10000 m Brak NIE
693 Żelazek Krzysztof Otwock 10000 m Brak NIE
694 Żołądek Anna Otwock 10000 m TUPTUś Otwock NIE
695 Żółciński Waldemar Warszawa 10000 m Grupa Biegowa UM W-wa NIE
696 Żuk Paweł Warszawa 10000 m Biegam na Tarchominie NIE
697 Żukowski Jarosław Warszawa 10000 m Virtual Runner Club NIE
698 Żuraniewska Agnieszka Warszawa 10000 m Trucht Tarchomin Team NIE
699 Żurawski Robert Otwock 10000 m Brak NIE
700 Żurawski Mariusz Pogorzel 10000 m Brak NIE
701 Żywek Teresa Warszawa 10000 m Warszawa NIE