Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

PIĄTECZKA DLA KAŻDEGO
BIEG I MARSZ NW 5 km

Miejsce i termin: Nowy Dwór Mazowiecki, 2022-08-27
Organizator: Stowarzyszenie Rozbiegamy Nowy Dwór
Opis zawodów: Bieg i marsz NW na dystansie 5 km
Start/Meta/Biuro Zawodów - Park im. Józefa Wybickiego w Nowym Dworze Mazowieckim ul. Lotników
Klasyfikacja drużynowa - aby zostać sklasyfikowanym w kategorii drużynowej zawodnicy muszą być zapisani z identycznie brzmiącymi nazwami zespołu. W zespole musi być co najmniej jedna kobieta. Do kategorii drużynowej będą wliczane 3 najlepsze czasy.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zgłoszenia i opłaty przez stronę zapisów do 22.08.2022
wpisowe pierwszych 100 osób - 35 zł
kolejni - 45 zł
Zapisy w biurze zawodów w miarę dostępności pakietów 55 zł
Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adżemian Agnieszka Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
2 Bagnicki Dariusz Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
3 Bardecka Agnieszka Łomianki bieg 5 km Brak TAK
4 Bielec Karol Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
5 Bieniek-Ugniewska Joanna Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Sunfit Studio TAK
6 Borowski Piotr Wieliszew bieg 5 km Brak
7 Brodzik Arkadiusz Kuflew bieg 5 km Pianka Kuflew
8 Bytner-Kwiatkowska Monika Warszawa bieg 5 km Ks Prefbet Sonarol
9 Chałupczyński Robert Legionowo bieg 5 km Virtual Runner
10 Chełchowski Michał Warszawa bieg 5 km Brak TAK
11 Czerwiński Janusz Zegrze bieg 5 km Wieliszew Heron Team TAK
12 Czytrzyńska Alicja Zakroczym bieg 5 km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare TAK
13 Dąbrowska Monika Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare TAK
14 Dąbrowski Andrzej Płochocin bieg 5 km Brak
15 Dyoniziak Katarzyna Wychódźc bieg 5 km Brak TAK
16 Dziepak Piotr Wola Mrokowska bieg 5 km Mrokowska Wola Na Bieganie TAK
17 Fabiański Piotr Czerwińsk Nad Wisłą bieg 5 km No Pain Team TAK
18 Gabinecki Jarosław Leoncin bieg 5 km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare
19 Gałązka Łukasz Chotomów bieg 5 km Brak TAK
20 Głowacki Paweł Serock bieg 5 km Wenet Runners Team
21 Gogol Tomasz Łomianki bieg 5 km Brak TAK
22 Gościcki Tomasz Trębki Stare bieg 5 km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare
23 Grabowski Marcin Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
24 Gryz Jacek Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Sunfit Studio TAK
25 Gryz Ewa Nowy Dwór Mazowiecki marsz NW 5km Sunfit Studio TAK
26 Grzeszak Weronika Nowy Dwór Mazowiecki marsz NW 5km Brak TAK
27 Grzeszak Danuta Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
28 Hildebrand Marcin Warszawa bieg 5 km Biegam Na Tarchominie TAK
29 Jabłonka Radosław Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Dziady Ocr
30 Januchowski Jacek Dosin bieg 5 km Wieliszew Herom Team TAK
31 Jarczewski Mariusz Załuski bieg 5 km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare
32 Jaskot Roman Pultusk bieg 5 km Brak TAK
33 Jaskot Monika Pułtusk bieg 5 km Brak TAK
34 Jatkowska Weronika Nasielsk bieg 5 km Brak
35 Jatkowski Maciej Nasielsk bieg 5 km Brak
36 Jaworek Anna Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
37 Jaworska Klaudia Sochaczew bieg 5 km Brak TAK
38 Jędrzejewska Laura Płońsk bieg 5 km Brak TAK
39 Jędrzejewski Robert Płońsk bieg 5 km Brak TAK
40 Kamiński Piotr Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
41 Kassjanowicz Ada Góra bieg 5 km Brak TAK
42 Kirsz Ewa Warszawa bieg 5 km Polska TAK
43 Kochanowska Monika Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
44 Kochanowski Sebastian Warszawa bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
45 Kołodziejczyk Krzysztof Nasielsk bieg 5 km Nasielsk Baszta Team
46 Kołodziejski Mirosław Zakroczym bieg 5 km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare
47 Konieczny Marcin Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Ndm TAK
48 Korzeniewski Piotr Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Straszaki
49 Kostrubiec Kamil Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
50 Kowalczyk Bogdan Warszawa bieg 5 km Warszawa-Bródno TAK
51 Kowalski Łukasz Zakroczym bieg 5 km Brak TAK
52 Krawczyk Przemysław Zakroczym bieg 5 km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare
53 Kubajewski Paweł Świercze bieg 5 km Sunfit Studio
54 Kucharczyk Piotr Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
55 Latkowski Paweł Studzianki bieg 5 km Brak TAK
56 Lewkowicz Agnieszka Pomiechowek bieg 5 km Brak TAK
57 Lubelski Tomasz Nowy Dwor Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
58 Luberacki Artur Dobrska-Kolonia bieg 5 km Aktywność Rodzi Pozytywność
59 Łoń Agnieszka Legionowo bieg 5 km Bestie Ocr Legionowo TAK
60 Magdalińska Żaneta Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Bastion TAK
61 Majewska Edyta Warszawa bieg 5 km Oiom Team TAK
62 Majewski Tomasz Wolomin bieg 5 km Oiom Team TAK
63 Maliszewski Marek Nasielsk bieg 5 km Brak TAK
64 Małek Karolina Leoncin bieg 5 km Brak
65 Matusiak Jakub Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
66 Mielczarek Krzysztof Warszawa bieg 5 km Biegam Na Tarchominie TAK
67 Miklaszewski Kamil Skrzeszew bieg 5 km Brak TAK
68 Miklaszewski Marian Skrzeszew bieg 5 km Brak
69 Nawrozidis Edyta Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
70 Nowak Daniel Nowy Modlin bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór
71 Osiński Marcin Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
72 Owczarek Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
73 Pierścieniak Michał Trębki Stare bieg 5 km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare
74 Pietras Szymon Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak
75 Pietrzak Paulina Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Bestie Ocr Legionowo TAK
76 Pniewski Rafał Warszawa bieg 5 km Biegam Na Tarchominie
77 Podłucki Piotr Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak
78 Popenda Dagmara Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
79 Rasińska Agnieszka bieg 5 km Nasielsk Baszta Taem
80 Rączka Marek Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak
81 Roman Anna Warszawa bieg 5 km Brak
82 Roszak Krzysztof Nasielsk bieg 5 km Brak
83 Różnowicz Bogusław Wychódźc bieg 5 km Brak TAK
84 Rucińska Wioleta Gawłowo bieg 5 km Aktywność Rodzi Pozytywność
85 Ruciński Jarosław Nasielsk bieg 5 km Lo Komornica Team TAK
86 Siemieniaka Marek Warszawa bieg 5 km Biegam Na Tarchominie TAK
87 Skrzyńska Joanna Płońsk bieg 5 km Aktywność Rodzi Pozytywność
88 Skrzyński Adam Płońsk bieg 5 km Aktywność Rodzi Pozytywność
89 Stanicki Lukasz Nowy Dwor Maz bieg 5 km Brak TAK
90 Staniszewska Monika Borzymy bieg 5 km Brak
91 Suska Anna Studzianki bieg 5 km Brak TAK
92 Szałankiewicz Marcin Nowy Dwor Mazowiecki bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwor TAK
93 Szmulewicz Aleksandra Czerwińsk Nad Wisłą bieg 5 km No Pain Team
94 Szybalski Michał Marki bieg 5 km Oiom Team TAK
95 Szymańska Katarzyna Rajszew bieg 5 km Straszaki
96 Śmietański Hubert Klukowo bieg 5 km Brak TAK
97 Świder Andrzej Nowy Dwór Mazowiecki - Twierdza Modlin bieg 5 km - TAK
98 Twardoch Tomasz Warszawa bieg 5 km Brak TAK
99 Umiastowski Bartosz Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
100 Wanowski Andrzej Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
101 Wilczyński Adrian Nasielsk bieg 5 km Straszaki TAK
102 Wudarczyk Tomasz Władysławowo bieg 5 km Mazovia Proactiv Ciechanów
103 Zakrzewska Marta Zakroczym bieg 5 km Brak
104 Zakrzewski Tomasz Zakroczym bieg 5 km Brak
105 Zawada Paweł Warszawa bieg 5 km Biegam Na Tarchominie TAK
106 Zień Agnieszka Kręczki bieg 5 km Brak
107 Żuchińska Julita Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK