Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

4REST RUN
bieg 10 km

Miejsce i termin: Niepołomice, 2022-09-18
Organizator: ORGANIZATOR
Stowarzyszenie Niepołomice Biegają

WSPÓŁORGANIZATORZY
Urząd Miasta i Gminy Niepołomice
Powiat Wielicki
Nadleśnictwo Niepołomice
MKS Spartakus

KONTAKT
kontakt@4restrun.pl
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędzie się bieg na 5 km i 10 km
Aby wziąć udział dodatkowo w klasyfikacji drużyn na dystansie 10 km, należy podczas zapisów podać jednobrzmiącą nazwę drużyny dla czterech zawodników
Start/Meta i biuro zawodów: polana z akcesoriami gimnastycznymi przy drodze nr 75 z Niepołomic do Szarowa.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i płatności przez stronę zapisów do zawodów
do 31.08.2022 - 60 zł za dystans 10 km;
od 1.09.2022 do 10.09.2022 - 80 zł za dystans 10 km;
Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: Regulamin dostępny na stronie organizatora zawodów
Lista startowa: Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Drużyna Wpłata
1 Antos Paweł Młodziejowice bieg 10 km Comarchonrun5 TAK
2 Atanaziewicz Tomasz Kraków bieg 10 km TAK
3 Bakowski Artur Kraków bieg 10 km Kings Of Poland TAK
4 Bar Bartosz Wieliczka bieg 10 km Comarch Team TAK
5 Bauer Patrycja Kraków bieg 10 km TAK
6 Bawolski Tadeusz Kraków bieg 10 km Siatkówkowe Świry TAK
7 Bieliński Michał Bochnia bieg 10 km TAK
8 Bilska Łucja , bieg 10 km TAK
9 Bilski Janusz Niepołomice bieg 10 km Tres Comapneros #M TAK
10 Bobowski Marcin Niepołomice bieg 10 km Krakowska Pracownia Nieruchomości TAK
11 Broszkiewicz Witold Bochnia bieg 10 km TAK
12 Brzegowy Malgorzata Bochnia bieg 10 km Bochnia 5:60 TAK
13 Brzegowy Sebastian Bochnia bieg 10 km Bochnia 5:60 TAK
14 Brzeziński Łukasz Kraków bieg 10 km Runprogress Team Men TAK
15 Budkowski Bartłomiej Krakow bieg 10 km TAK
16 Budzyn Izabela Bochnia bieg 10 km Swedent Triathlon Team TAK
17 Bujas Agnieszka Siepraw bieg 10 km Sieprawska 5 TAK
18 Bul Marek Koźmice Wielkie bieg 10 km Decydenci Z Fl TAK
19 Bulanda Barbara Cikowice bieg 10 km Tres Companeros #MIX TAK
20 Burkat Patryk Trzemeśnia bieg 10 km Kings Of Poland TAK
21 Bydoń Agnieszka Kokotów bieg 10 km Aniołki Czerwińskiego TAK
22 Caban Arkadiusz Kraków bieg 10 km TAK
23 Carballa Diego Kraków bieg 10 km Corred, y vivid TAK
24 Chłędowski Piotr Kraków bieg 10 km Comarch Team TAK
25 Cholewka Dariusz Niepołomice bieg 10 km TAK
26 Cichoń Agnieszka Kraków bieg 10 km TAK
27 Corrales Javier Kraków bieg 10 km Corred, y vivid TAK
28 Cygan Tomasz Skawina bieg 10 km TAK
29 Czas Robert Skomielna Biała bieg 10 km TAK
30 Czepielik Celina Kraków bieg 10 km TAK
31 Czerwiński Adam Wieliczka bieg 10 km #AdamCzerwińskiTeam #1 TAK
32 Dąbrowska Paulina Łącko bieg 10 km Adm Running Team TAK
33 Drozd Paweł Niepołomice bieg 10 km Core TAK
34 Drwal Maciej Kraków bieg 10 km TAK
35 Duch Piotr Brzesko bieg 10 km TAK
36 Duda Mirosław Wieniec bieg 10 km TAK
37 Dudek Jaroslaw Krakow bieg 10 km Core TAK
38 Dudziak Dorota Kraków bieg 10 km Aniołki Czerwińskiego TAK
39 Dyląg Maciej Kraków bieg 10 km Dziki Fhs 2 TAK
40 Dymek Mirosław , bieg 10 km TAK
41 Działa Greg Wieliczka bieg 10 km TAK
42 Dziewit Klaudia Kraków bieg 10 km Tyłem Do Przodu TAK
43 Dziob Ilona Mała Wieś bieg 10 km Biegowe Osy TAK
44 Dziob Paweł Kraków bieg 10 km TAK
45 Filipowski Jakub Kraków bieg 10 km Krakowska Pracownia Nieruchomości TAK
46 Flak Kuba Niepołomice bieg 10 km TAK
47 Frankiewicz Jakub Kraków bieg 10 km Comarch Team TAK
48 Frąś Wojciech Niepołomice bieg 10 km Jazzy Niepołomice TAK
49 Gacek Dawid Kraków bieg 10 km Tyłem Do Przodu TAK
50 Gach Mariusz Kraków bieg 10 km Dziki Fhs 1 TAK
51 Gierlach Mateusz Kraków bieg 10 km Tmc Pany TAK
52 Główczyk Rafał Niepołomice bieg 10 km TAK
53 Golarz Bartosz Targowisko bieg 10 km TAK
54 Gorczyca Victoria Kraków bieg 10 km Aniołki Czerwińskiego TAK
55 Górna Anita Kraków bieg 10 km Runprogress Team Female TAK
56 Górowska Monika Kraków bieg 10 km TAK
57 Grabowski Stanisław Kraków bieg 10 km TAK
58 Grochot Krzysztof Staniątki bieg 10 km Fabryka Kart TAK
59 Grodowska Katarzyna Sulkow bieg 10 km Sulcov Team TAK
60 Gruszecka Paulina Kłaj bieg 10 km Nafta Runners TAK
61 Grzybowski Artur Wieliczka bieg 10 km TAK
62 Guzowski Marek Wieliczka bieg 10 km TAK
63 Han Jakub Niepolomice bieg 10 km TAK
64 Han Anna Niepolomice bieg 10 km TAK
65 Heliasz Karolina Niepołomice bieg 10 km Swedent Triathlon Team TAK
66 Herudziński Jacek Sygneczów bieg 10 km TAK
67 Iwański Grzegorz Kraków bieg 10 km Fightery Z H4 TAK
68 Jachimczak Ewa Kraków bieg 10 km TAK
69 Jawień Alexandra Kraków bieg 10 km Run4health- Comarch TAK
70 Jurecki Ryszard Wieliczka bieg 10 km TAK
71 Kaca Piotr Kraków bieg 10 km TAK
72 Kaczmarczyk Tadeusz Garliczka bieg 10 km TAK
73 Kaczmarczyk Sławomir Nowy Wiśnicz bieg 10 km TAK
74 Kaczmarczyk Małgorzata Garliczka bieg 10 km TAK
75 Kaczmarek Katarzyna Sulkow bieg 10 km Sulcov Team TAK
76 Kaczmarek Tomasz Sulkow bieg 10 km Sulcov Team TAK
77 Kalina Michał Kraków bieg 10 km Tyłem Do Przodu TAK
78 Kania Bartłomiej Kraków bieg 10 km Comarch - Industry 4.0 TAK
79 Kantor Martyna Kraków bieg 10 km Tres Companeros #K TAK
80 Kapłon Piotr Klimontów bieg 10 km TAK
81 Kasprzyk Michał Grójec bieg 10 km Kozaki TAK
82 Kasprzyk Kazimierz Kraków bieg 10 km Kozaki TAK
83 Kasprzyk Maciej Wieliczka bieg 10 km Kozaki TAK
84 Kęder Włodzimierz Niepołomice bieg 10 km TAK
85 Kieta Jacek Niepołomice bieg 10 km Jazzy Niepołomice TAK
86 Klimkowski Szymon Kraków bieg 10 km Comarch - Industry 4.0 TAK
87 Kłos Jolanta Zabierzów Bocheński bieg 10 km TAK
88 Kłosowski Rafał Bochnia bieg 10 km Tres Companeros #MIX TAK
89 Kmiecik Aneta Mała Wieś bieg 10 km TAK
90 Kobiela Eliza Kraków bieg 10 km Runprogress Team Female TAK
91 Kobuszewski Michał Kraków bieg 10 km TAK
92 Kocieliński Mariusz Kraków bieg 10 km Nord Napędy TAK
93 Koczwara Jerzy Kraków bieg 10 km Dziki Fhs 1 TAK
94 Koński Michał Niepołomice bieg 10 km Swedent Triathlon Team TAK
95 Kopeć Paweł Kraków bieg 10 km TAK
96 Kopeć Tomasz Kraków bieg 10 km Tmc Pany TAK
97 Kosek Grzegorz Kraków bieg 10 km TAK
98 Kościółek Patrycja Niepołomice bieg 10 km Dispo Ponad Wszystko TAK
99 Kotewicz Radosław Kraków bieg 10 km Comarch - Industry 4.0 TAK
100 Kotyla Irena Zielonki bieg 10 km TAK
101 Kowalczyk Witold Siepraw bieg 10 km Sieprawska 5 TAK
102 Kowalczyk Anna Kraków bieg 10 km TAK
103 Kowalski Krzysztof Libertów bieg 10 km Kowalscy&Amp;Friends TAK
104 Kozień Marcin Kraków bieg 10 km TAK
105 Krakowiak Konrad Kraków bieg 10 km Siatkówkowe Świry TAK
106 Krawczyk Dawid Sulkow bieg 10 km Sulcov Team TAK
107 Krupa Piotr Niepołomice bieg 10 km Cash4Flow TAK
108 Krzemienska Katarzyna Kraków bieg 10 km Krakowska Pracownia Nieruchomości TAK
109 Krzemieński Andrzej Kraków bieg 10 km TAK
110 Krzyworączka Paweł Zielonki bieg 10 km TAK
111 Kubacka Karolina Niepołomice bieg 10 km Biegowe Osy TAK
112 Kubas Radosław Staniątki bieg 10 km Nafta Runners TAK
113 Kubas Weronika Staniątki bieg 10 km Nafta Runners TAK
114 Kucharski Tomasz Kraków bieg 10 km Fightery Z H4 TAK
115 Kuder Wojciech Krakowa bieg 10 km Run4Health - Comarch TAK
116 Kufel Mariusz Częstochowa bieg 10 km Siatkówkowe Świry TAK
117 Kukla Izabela Bochnia bieg 10 km Bochnia 5:60 TAK
118 Kukla Ryszard Bochnia bieg 10 km Bochnia 5:60 TAK
119 Kułynycz Dariusz Niepołomice bieg 10 km Tres Comapneros #M TAK
120 Kupiec Marcin Kłaj bieg 10 km Żubry Race Team TAK
121 Kurkiewicz Krzysztof Kraków bieg 10 km Tres Comapneros #M TAK
122 Kurpiel Robert , bieg 10 km TAK
123 Kuszewski Adam Kraków bieg 10 km Krakowska Pracownia Nieruchomości TAK
124 Kwapisz Joanna Niepołomice bieg 10 km Biegowe Osy TAK
125 Kwiatkowski Michał Kraków bieg 10 km TAK
126 Lalik Mateusz Niepołomice bieg 10 km Tmc Pany TAK
127 Liptak Tomasz Kraków bieg 10 km Adm Running Team TAK
128 Liro Pawel Niepołomice bieg 10 km Cash4Flow TAK
129 Litwora Sebastian Myślenice bieg 10 km Fabryka Kart TAK
130 Lizak Adam Tarnów bieg 10 km Nord Napędy TAK
131 Ludwikowski Jan Kraków bieg 10 km TAK
132 Lurka Zbigniew Sławkowice bieg 10 km TAK
133 Luty Legutko Anka Kraków bieg 10 km Aniołki Czerwińskiego TAK
134 Łach Maciej Podstolice bieg 10 km Comarch - Drużyna Cyborga TAK
135 Magier Grzegorz Wieliczka bieg 10 km Cash4Flow TAK
136 Malacz Maciej Kraków bieg 10 km Eskadra Zakrzów TAK
137 Marchewka Patryk Węgrzce Wielkie bieg 10 km Nord Napędy TAK
138 Marcinek Jarosław Niepołomice bieg 10 km Sonderfahrzeug TAK
139 Marecka Zofia Kraków bieg 10 km Runprogress Team Female TAK
140 Marek Marcin Niepołomice bieg 10 km Swedent Triathlon Team TAK
141 Matlęga Damian Bytomsko bieg 10 km Sonderfahrzeug TAK
142 Matoga Katarzyna Gdów bieg 10 km TAK
143 Matusiak Marcin Nowa Dęba bieg 10 km Decydenci Z Fl TAK
144 Mazur Piotr Kraków (Kraków-Podgórze) bieg 10 km TAK
145 Meleń Paweł Kraków bieg 10 km Comarch Team TAK
146 Michta Mikołaj Kraków bieg 10 km Dispo Ponad Wszystko TAK
147 Misiak Paulina Tomaszkowice bieg 10 km TAK
148 Miś Agata Masłomiąca bieg 10 km TAK
149 Miś Michał Masłomiąca bieg 10 km TAK
150 Mleczko Paweł Niepołomice bieg 10 km Fightery Z H4 TAK
151 Moćko Michał Kraków bieg 10 km Tyłem Do Przodu TAK
152 Moroń Dawid Kraków bieg 10 km TAK
153 Murzyn Grzegorz Kraków bieg 10 km Dziki Fhs 2 TAK
154 Niedźwiadek Piotr Kraków bieg 10 km TAK
155 Niziołek Małgorzata Kraków bieg 10 km Runprogress Team Female TAK
156 Nowotny Marian Damienice bieg 10 km TAK
157 Ogorzały Tomasz Kraków bieg 10 km #AdamCzerwińskiTeam #1 TAK
158 Orrantia Bajeneta Alvaro Krakow bieg 10 km Corred, Y Vivid TAK
159 Ożga Mateusz Kraków bieg 10 km Run4Health - Comarch TAK
160 Pachel Tycjan Zakrzów bieg 10 km Eskadra Zakrzów TAK
161 Padło Adrian Skawina bieg 10 km Siatkówkowe Świry TAK
162 Paluch Ireneusz Nielepice bieg 10 km Comarch - Drużyna Cyborga TAK
163 Pasek Konrad Kraków bieg 10 km TAK
164 Pasek Katarzyna Kraków bieg 10 km TAK
165 Pasternak Mirosław Kraków bieg 10 km Comarchonrun5 TAK
166 Pasula Artur Krzeczów bieg 10 km TAK
167 Paszt Łukasz Dobczyce bieg 10 km Dispo Ponad Wszystko TAK
168 Pietras Mateusz Śledziejowice bieg 10 km Żubry Race Team TAK
169 Pięta Tomasz Kraków bieg 10 km Sonderfahrzeug TAK
170 Pinkiewicz Grzegorz Kraków bieg 10 km TAK
171 Pipczyński Łukasz Niepolomice bieg 10 km TAK
172 Piszczek Michał Zakrzowiec bieg 10 km TAK
173 Piszczek Michał Kraków bieg 10 km Dziki Fhs 2 TAK
174 Piszczek Joanna Zakrzowiec bieg 10 km TAK
175 Piwowarczyk Dominik Kraków bieg 10 km #AdamCzerwińskiTeam #1 TAK
176 Pizur Dorota Niepołomice bieg 10 km TAK
177 Płaziak-Kowalska Magdalena Libertów bieg 10 km Kowalscy&Amp;Friends TAK
178 Płuchowski Andrzej Staniątki bieg 10 km TAK
179 Podobiński Tomasz Kraków bieg 10 km Core TAK
180 Porębski Michał Bochnia bieg 10 km Decydenci Z Fl TAK
181 Potęga Justyna Proszowice bieg 10 km Dispo Ponad Wszytsko TAK
182 Przewoźnik Michał Zabierzów Bocheński bieg 10 km Dziki Fhs 2 TAK
183 Ptak Krzysztof Tarnów bieg 10 km #AdamCzerwińskiTeam #1 TAK
184 Ptaszek Ewa Kraków bieg 10 km Fabryka Kart TAK
185 Punzet Michał Niepołomice bieg 10 km Jazzy Niepołomice TAK
186 Radzik Stanisław Łyczanka bieg 10 km Sieprawska 5 TAK
187 Rak Monika Proszówki bieg 10 km Tres Companeros #MIX TAK
188 Režný Miroslav Kuřim bieg 10 km Panthers Kuřim TAK
189 Romanowski Marcin Kraków bieg 10 km Run4Health - Comarch TAK
190 Rozpędzik Poiotr Kraków bieg 10 km Cash4Flow TAK
191 Rudnik Justyna Bochnia bieg 10 km TAK
192 Rusek Bartłomiej Brzezie bieg 10 km Nafta Runners TAK
193 Ryłko Michał Zakrzów bieg 10 km Eskadra Zakrzów TAK
194 Rysz Konrad Kraków bieg 10 km Comarchonrun5 TAK
195 Sajnóg Sebastian Kraków bieg 10 km Comarch - Drużyna Cyborga TAK
196 Sandecki Radosław Niepołomice bieg 10 km TAK
197 Seligra Rafael Krakow bieg 10 km Corred, y vivid TAK
198 Shevchenko Dmytro , bieg 10 km Comarchonrun5 TAK
199 Sieczka Arkadiusz Wola Drwińska bieg 10 km Kings Of Poland TAK
200 Skoś Emilia Wieliczka bieg 10 km TAK
201 Skoupy Dariusz Kłaj bieg 10 km Kings Of Poland TAK
202 Słonina Michał Kraków bieg 10 km TAK
203 Słowik Łukasz Kraków bieg 10 km TAK
204 Smaga Kinga Gdów bieg 10 km Tres Companeros #K TAK
205 Sokołowski Piotr Wieliczka bieg 10 km TAK
206 Sokół Łukasz Kraków bieg 10 km Fightery Z H4 TAK
207 Sowa Grzegorz Kraków bieg 10 km Żubry Race Team TAK
208 Sroka Artur Bochnia bieg 10 km Tres Companeros #MIX TAK
209 Sroka Mirosław Wegrzce Wielkie bieg 10 km Tres Comapneros #M TAK
210 Staszewska-Lorek Anna Niepołomice bieg 10 km Biegowe Osy TAK
211 Stępek Karol Niepołomice bieg 10 km Apteki Zdrowe Ceny TAK
212 Stępień Łukasz Wieliczka bieg 10 km Dziki Fhs 1 TAK
213 Stopka Joanna Niepołomice bieg 10 km Jazzy Niepołomice TAK
214 Szar Bartosz Kłaj bieg 10 km Apteki Zdrowe Ceny TAK
215 Szarek Michał Wieliczka bieg 10 km Comarch - Industry 4.0 TAK
216 Szczebak Jacek Tarnów bieg 10 km TAK
217 Szczelina Paweł Brzeszcze bieg 10 km Dziki Fhs 1 TAK
218 Szeląg Justyna Niepołomice bieg 10 km TAK
219 Szewczyk Andrzej Kraków bieg 10 km Kowalscy&Amp;Amp;Friends TAK
220 Szkodziński Tomasz Kraków bieg 10 km Kowalscy&Amp;Friends TAK
221 Szlapa Agnieszka Kraków bieg 10 km TAK
222 Szymczykowski Michał , bieg 10 km TAK
223 Śmiałek Łukasz Michałowice bieg 10 km Apteki Zdrowe Ceny TAK
224 Świętek Tomasz Stanisławice bieg 10 km Sonderfahrzeug TAK
225 Świętek Dariusz Kraków bieg 10 km Core TAK
226 Ševčík David Kuřim bieg 10 km Panthers Kuřim TAK
227 Targosz Michał Kraków bieg 10 km Runprogress Team Men TAK
228 Taźbierska Judyta Kraków bieg 10 km TAK
229 Tomaszewski Tomasz Kraków bieg 10 km Eskadra Zakrzów TAK
230 Tomecka Aleksandra Kraków bieg 10 km TAK
231 Tryjefaczka Sławomir Niepołomice bieg 10 km TAK
232 Trzeciak Michał Krakow bieg 10 km Kozaki TAK
233 Tworzydlo Paweł Kraków bieg 10 km Fabryka Kart TAK
234 Urgacz Piotr Zakliczyn bieg 10 km Sieprawska 5 TAK
235 Vašková Veronika Kuřim bieg 10 km Panthers Kuřim TAK
236 Vašková Monika Kuřim bieg 10 km Panthers Kuřim TAK
237 Walczyk Rafał Niepolomice bieg 10 km TAK
238 Wąsik Mateusz Niepołomice bieg 10 km Tmc Pany TAK
239 Wątor Tomasz Kraków bieg 10 km Adm Running Team TAK
240 Wilk-Zaleśna Aneta Zabierzów Bocheński bieg 10 km TAK
241 Wnuk Mirosław Kraków bieg 10 km TAK
242 Wnuk Bartłomiej Kraków bieg 10 km TAK
243 Wojciechowski Artur Wieliczka bieg 10 km TAK
244 Wojna Anna Niepołomice bieg 10 km TAK
245 Wojsznis Agnieszka Kraków bieg 10 km TAK
246 Woźny Paweł Niepołomice bieg 10 km Runprogress Team Men TAK
247 Wójcik Aleksandra , bieg 10 km Adm Running Team TAK
248 Wójcik Maciej Wieliczka bieg 10 km TAK
249 Wójcik Anna Michałowice bieg 10 km TAK
250 Wrona Jarosław Podłęże bieg 10 km Nord Napędy TAK
251 Yevtukh Margaryta Kraków bieg 10 km Tres Companeros #K TAK
252 Zajac Kamila Gnojnik bieg 10 km Tres Companeros #K TAK
253 Zariczny Grzegorz Kokotów bieg 10 km TAK
254 Zawartka Dominik Niepołomice bieg 10 km Żubry Race Team TAK
255 Zgoda Mariusz Kraków bieg 10 km TAK
256 Zielińska Kinga Gdansk bieg 10 km TAK
257 Zięba Marcin Kraków bieg 10 km Runprogress Team Men TAK
258 Żak Paweł Podłęże bieg 10 km TAK
259 Żelazko Rafał Kraków bieg 10 km Comarch - Drużyna Cyborga TAK
260 Żółkiewicz Jakub Niepołomice bieg 10 km Decydenci Z Fl TAK
261 Żurek Jolanta Bochnia bieg 10 km TAK