Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

4REST RUN
bieg 10 km

Miejsce i termin: Niepołomice, 2022-09-18
Organizator: ORGANIZATOR
Stowarzyszenie Niepołomice Biegają

WSPÓŁORGANIZATORZY
Urząd Miasta i Gminy Niepołomice
Powiat Wielicki
Nadleśnictwo Niepołomice
MKS Spartakus
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędzie się bieg na 5 km i 10 km
Aby wziąć udział dodatkowo w klasyfikacji drużyn na dystansie 10 km, należy podczas zapisów podać jednobrzmiącą nazwę drużyny dla czterech zawodników
Start/Meta i biuro zawodów: polana z akcesoriami gimnastycznymi przy drodze nr 75 z Niepołomic do Szarowa.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i płatności przez stronę zapisów do zawodów
do 31.08.2022 r.:
- 60 zł za dystans 10 km;
od 1.09.2022 do 10.09.2022 r.
- 80 zł za dystans 10 km;
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: Regulamin dostępny na stronie organizatora zawodów
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Drużyna Wpłata
1 Bakowski Artur Kraków bieg 10 km Kings Of Poland
2 Bar Bartosz Wieliczka bieg 10 km Comarch Team
3 Borowiec Łukasz Bochnia bieg 10 km
4 Budkowski Bartłomiej Krakow bieg 10 km Runprogress By Tomasz Kawik TAK
5 Bul Marek Koźmice Wielkie bieg 10 km Decydenci Z Fl
6 Burkat Patryk Trzemeśnia bieg 10 km Kings Of Poland
7 Caban Arkadiusz Kraków bieg 10 km
8 Carballa Diego Kraków bieg 10 km Corred, Y Vivid
9 Chłędowski Piotr Kraków bieg 10 km Comarch Team
10 Cholewka Dariusz Niepołomice bieg 10 km Ogrodowa Team
11 Ciuła Tomasz Kraków bieg 10 km Comarchonrun5
12 Corrales Javier Kraków bieg 10 km Corred &Amp; Vivid TAK
13 Czas Robert Skomielna Biała bieg 10 km
14 Depta Michał Kraków bieg 10 km
15 Drozd Paweł Niepołomice bieg 10 km Core
16 Duch Piotr Brzesko bieg 10 km
17 Duda Mirosław Wieniec bieg 10 km -
18 Dudek Jaroslaw Krakow bieg 10 km Core
19 Dyląg Maciej Kraków bieg 10 km Dziki Fhs 2
20 Dzikowski Jozef Tymowa bieg 10 km
21 Flak Kuba Niepołomice bieg 10 km
22 Frankiewicz Jakub Kraków bieg 10 km Comarch Team
23 Gach Mariusz Kraków bieg 10 km Dziki Fhs 1
24 Gierasiński Pablo Kraków bieg 10 km Nowa Huta Team
25 Gierlach Mateusz Kraków bieg 10 km Tmc Pany
26 Górna Anita Kraków bieg 10 km Runprogress Team Female TAK
27 Iwański Grzegorz Kraków bieg 10 km Fightery Z H4
28 Jurecki Ryszard Wieliczka bieg 10 km Mostiv TAK
29 Kaczmarczyk Sławomir Nowy Wiśnicz bieg 10 km -
30 Kapłon Piotr Klimontów bieg 10 km
31 Kobiela Eliza Kraków bieg 10 km Runprogress Team Female TAK
32 Koczwara Jerzy Kraków bieg 10 km Dziki Fhs 1
33 Kopeć Tomasz Kraków bieg 10 km Tmc Pany
34 Kosek Grzegorz Kraków bieg 10 km TAK
35 Kostarczyk Zbigniew Wieliczka bieg 10 km Kostar - Nieruchomości
36 Kościółek Patrycja Niepołomice bieg 10 km Dispo Ponad Wszystko
37 Kowalczyk Witold Siepraw bieg 10 km Sieprawska 5
38 Kowalczyk Anna Kraków bieg 10 km Run Progress
39 Kowalski Krzysztof Libertów bieg 10 km Kowalscy&Amp;Friends TAK
40 Krupa Piotr Niepołomice bieg 10 km Cash4Flow
41 Kucharski Tomasz Kraków bieg 10 km Fightery Z H4
42 Lalik Mateusz Niepołomice bieg 10 km Tmc Pany
43 Lichwała Rafał Kraków bieg 10 km
44 Liro Pawel Niepołomice bieg 10 km Cash4Flow
45 Ludwikowski Jan Kraków bieg 10 km Niezrównane Kumaki TAK
46 Łach Maciej Podstolice bieg 10 km
47 Magier Grzegorz Wieliczka bieg 10 km Cash4Flow
48 Marcinek Jarosław Niepołomice bieg 10 km Sonderfahrzeug
49 Marek Marcin Niepołomice bieg 10 km Swedent Triathlon Team TAK
50 Matlęga Damian Bytomsko bieg 10 km Sonderfahrzeug
51 Matusiak Marcin Nowa Dęba bieg 10 km Decydenci Z Fl
52 Meleń Paweł Kraków bieg 10 km Comarchonrun
53 Meleń Paweł Kraków bieg 10 km Comarch Team
54 Michta Mikołaj Kraków bieg 10 km Dispo Ponad Wszystko
55 Mleczko Paweł Niepołomice bieg 10 km Fightery Z H4
56 Moroń Dawid Kraków bieg 10 km Niezrównane Kumaki TAK
57 Murzyn Grzegorz Kraków bieg 10 km Dziki Fhs 2
58 Niziołek Małgorzata Kraków bieg 10 km Runprogress Team Female
59 Pachel Tycjan Zakrzów bieg 10 km Eskadra Zakrzów TAK
60 Paluch Ireneusz Nielepice bieg 10 km Comarch - Drużyna Cyborga
61 Paszt Łukasz Dobczyce bieg 10 km Dispo Ponad Wszystko
62 Pięta Tomasz Kraków bieg 10 km Sonderfahrzeug
63 Piszczek Michał Zakrzowiec bieg 10 km
64 Piszczek Joanna Zakrzowiec bieg 10 km
65 Piszczek Michał Kraków bieg 10 km Dziki Fhs 2
66 Płaziak-Kowalska Magdalena Libertów bieg 10 km Kowalscy&Amp;Friends TAK
67 Podobiński Tomasz Kraków bieg 10 km Core
68 Połubok Kajetan Tychy bieg 10 km Kowalscy&Amp;Friends TAK
69 Porębski Michał Bochnia bieg 10 km Decydenci Z Fl
70 Potęga Justyna Proszowice bieg 10 km Dispo Ponad Wszytsko
71 Przewoźnik Michał Zabierzów Bocheński bieg 10 km Dziki Fhs 2
72 Punzet Michał Niepołomice bieg 10 km Jazzy Niepołomice
73 Rębilas Jcek Bochnia bieg 10 km
74 Rozpędzik Poiotr Kraków bieg 10 km Cash4Flow
75 Sajnóg Sebastian Kraków bieg 10 km Comarch - Drużyna Cyborga
76 Seligra Rafael Krakow bieg 10 km Correr &Amp; Vivid TAK
77 Sieczka Arkadiusz Wola Drwińska bieg 10 km Kings Of Poland
78 Sokołowski Piotr Wieliczka bieg 10 km TAK
79 Sokół Łukasz Kraków bieg 10 km Fightery Z H4
80 Stachura Tomasz Janowice bieg 10 km Kings Of Poland
81 Stępień Łukasz Wieliczka bieg 10 km Dziki Fhs 1
82 Szczelina Paweł Brzeszcze bieg 10 km
83 Szkodziński Tomasz Kraków bieg 10 km Kowalscy&Amp;Friends TAK
84 Szymaszek Adam Kraków bieg 10 km -
85 Świętek Dariusz Kraków bieg 10 km Core
86 Świętek Tomasz Stanisławice bieg 10 km Sonderfahrzeug
87 Urgacz Piotr Zakliczyn bieg 10 km Sieprawska 5 TAK
88 Wadoń Michał Bielsko-Biała bieg 10 km
89 Walczyk Rafał Niepolomice bieg 10 km Ogrodowa Team
90 Wąsik Mateusz Niepołomice bieg 10 km Tmc Pany
91 Wąsowicz-Front Anna Kraków bieg 10 km Dziki
92 Wąsowicz-Front Anna Kraków bieg 10 km Dziki
93 Wąsowicz-Front Anna Kraków bieg 10 km Dziki
94 Wilk-Zaleśna Aneta Zabierzów Bocheński bieg 10 km
95 Zariczny Grzegorz Kokotów bieg 10 km #AdamCzerwińskiTeam TAK
96 Żelazko Rafał Kraków bieg 10 km Comarch - Drużyna Cyborga
97 Żółkiewicz Jakub Niepołomice bieg 10 km Decydenci Z Fl