Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

KAMIEŃ DWERNIK TRAIL

Miejsce i termin: Dwernik, 2022-07-10
Organizator: Organizatorami biegu są Adam Kapral, Tomasz Dopart oraz Arkadiusz Ślączka,. Bieg jest organizowany pod patronatem Wójta Gminy Lutowiska, Lasów Państwowych, Nadleśnictwa Lutowiska

kontakt@kamiendwernik.com oraz numery telefonów:
Adam +48 600 914 313,
Arek +48 660 200 844,
Tomek +48 604 172 241
Opis zawodów: W ramach zawodów do wyboru dwie trasy 24 km i 10 km
Start/Meta i biuro zawodów Dwernik (Dawny park konny w Dwerniku)

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIWE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Darowizna startowa wynosi nie mniej niż 50zł lub więcej wg uznania. Cały dochód bez żadnych dodatkowych kosztów zostanie przekazany bezpośrednio na konto podopiecznego/nej.
– Zapisy będą dostępne od 01.03.2022, godz. 19:00 do 30.06.2022 godz. 19:00 lub do wyczerpania limitu miejsc.
– Darowiznę należy wnieść do 7 dni po rejestracji, w przeciwnym wypadku miejsce się zwalnia, a o kolejności na liście startowej będzie decydowała kolejność wpłat.

Dane do przelewu:
Nr konta do wpłaty: 93 8642 1012 2003 1213 9057 0013
Fundacja Bieszczadzka
Ul. 1 Maja 16
38-700 Ustrzyki Dolne
NIP: 688 124 56 89
Tytułem: Darowizna DKT + (Imię i nazwisko startującego)
(Całość darowizny startowej będzie przekazane dla Wiktorii Gajdemskiej)

Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Andrasz Paweł Przemyśl dystans 10 km Brak NIE
2 Artym Magdalena Przemyśl dystans 10 km Trenuj z Kosterem NIE
3 Bagiński Arkadiusz Katowice dystans 10 km Brak TAK
4 Banasiewicz Witold Zahutyń dystans 24 km Bieszczadzkie Kocury NIE
5 Banasik Krzysztof Pruchnik dystans 24 km Pruchnicka Grupa Biegowa TAK
6 Banasik Monika Pruchnik dystans 24 km Pruchnicka Grupa Biegowa TAK
7 Banasik Rafał Stalowa Wola dystans 24 km Git Grupa TAK
8 Banaś Joanna Przemyśl dystans 10 km Trenuj z Kosterem NIE
9 Baran Paweł Głogów Małopolski dystans 10 km Pijokiteam NIE
10 Barska-Grabowska Barbara Komańcza dystans 24 km Brak TAK
11 Barud Piotr Rymanów dystans 24 km Finisz Rymanów TAK
12 Bilski Marcin Zarzecze dystans 24 km Po Jednych Piniondzach TAK
13 Bocek Sławomir Boguchwała dystans 24 km Podium NIE
14 Bodnar Tymoteusz Krosno dystans 10 km Brak TAK
15 Bodnar Gustaw Krosno dystans 10 km Brak TAK
16 Bodnar Sławomir Krosno dystans 10 km Brak TAK
17 Bodniak Tomasz Ustrzyki Dolne dystans 10 km Po Jednych Piniondzach TAK
18 Bogacz Dominik Kolbuszowa dystans 10 km Brak NIE
19 Borycki Artur Dąbrowa Tarnowska dystans 24 km Brak NIE
20 Buczkowska Sylwia Przemyśl dystans 24 km Projekt Zdrowie Przemyśl NIE
21 Buksa Tomasz Przemyśl dystans 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
22 Buksa Andżelika Przemyśl dystans 10 km Przemyski Klub Biegacza NIE
23 Chachaj Piotr Krosno dystans 24 km Fundacja Ultra NIE
24 Ciuba Paweł Szówsko dystans 24 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
25 Cupak Daniel Sanok dystans 24 km Brak NIE
26 Czekański Wojciech Krościenko Wyżne dystans 24 km Kilometry Oddechów. NIE
27 Czerwińska Dominika Rzeszów dystans 10 km Brak NIE
28 Czerwińska Małgorzata Przemyśl dystans 10 km Jumping Stars Team TAK
29 Czerwiński Maciej Rzeszów dystans 10 km Brak NIE
30 Dacyk Sylwester Dąbrowa Górnicza dystans 10 km Saint-Gobain Squad NIE
31 Dołek Jarek Boguchwała dystans 24 km Brak NIE
32 Domiszewska Maria Ustrzyki Dolne dystans 24 km Brak NIE
33 Drupka Grzegorz Stobierna dystans 10 km Klub Biegacza Politechniki Rzeszowskiej TAK
34 Dubiel Łukasz Gać dystans 10 km Po Jednych Piniondzach TAK
35 Dubiel Szymon Gać dystans 10 km Po Jednych Piniondzach TAK
36 Dziedzic Jacek Lublin dystans 24 km Brak TAK
37 Dzioba Artur Odrzechowa dystans 10 km Finisz Rymanów NIE
38 Filipiński Bartosz Łańcut dystans 24 km Brak TAK
39 Fornal Ewelina Rzeszów dystans 10 km Żbiki TAK
40 Fornal Jacek Głowienka dystans 10 km Żbiki TAK
41 Fornek Przemysław Siepietnica dystans 10 km Brak NIE
42 Fundanicz Monika Ustrzyki Dolne dystans 10 km Ud Triteam NIE
43 Furs Teodor Cisna dystans 24 km Pierdzące Zające NIE
44 Gajek Grzegorz Czółna dystans 24 km Wieś Tańczy I Biega NIE
45 Gajek Magdalena Czółna dystans 24 km Wieś Tańczy I Biega NIE
46 Gałuszka Przemysław Ustrzyki Dolne dystans 10 km Grom Gromadzyń TAK
47 Gierczak Olgierd Rzeszów dystans 10 km Po Jednych Piniondzach TAK
48 Głuszko Przemysław Polańczyk dystans 10 km Solina Team NIE
49 Gorczyca Angelika Łańcut dystans 24 km Ppg / Kowalski Okna TAK
50 Grabowski Mateusz Wisłok Wielki dystans 24 km Gopr Bieszczady TAK
51 Grzybowska Sylwia Przemyśl dystans 10 km Przemyski Klub Biegacza, Parastyle.pl NIE
52 Grzybowska Sylwia Przemyśl dystans 10 km Przemyski Klub Biegacza, Parastyle.pl NIE
53 Gurak Michał Kosina dystans 10 km Dwernik Kamień Trail NIE
54 Gut Marcin Łańcut dystans 24 km Ural Biker TAK
55 Hałgas Marcel Będzin dystans 10 km Pzzz TAK
56 Hałgas Anna Będzin dystans 10 km Kamień Dwernik Trial TAK
57 Hałgas Sławomir Będzin dystans 24 km Kamień Dwernik Trial TAK
58 Harłacz Artur Przemyśl dystans 10 km Brak TAK
59 Haszto Zdzisław Leżajsk dystans 10 km Nowosarzyńska Grupa Biegowa NIE
60 Horak Monika Przemyśl dystans 10 km Blok_B NIE
61 Hryszko Robert Międzybrodzie dystans 24 km Kraina Łagodności TAK
62 Hryszko Iwona Międzybrodzie dystans 10 km Kraina Łagodności TAK
63 Jablczyk Dorota Przemyśl dystans 10 km Przemyski Klub Biegacza NIE
64 Jachimowski Jarosław Sanok dystans 24 km Sanok Biega NIE
65 Jaracz Marcin Krosno dystans 24 km Brak TAK
66 Jarema Maciej Cisna dystans 24 km Lokomotiv Majdan TAK
67 Jendruczko Katarzyna Ustrzyki Dolne dystans 10 km Brak NIE
68 Jęczkowski Dariusz Rymanów dystans 24 km Brak NIE
69 Józefczyk Jakub Rymanów dystans 10 km Finisz Rymanów TAK
70 Kaleta Anna Gdynia dystans 10 km Brak TAK
71 Kapes Hubert Brzegi Górne dystans 10 km Brak TAK
72 Kawalec Jacek Trzciana K. Rzeszowa dystans 24 km Team Iwo TAK
73 Kic Monika Przemyśl dystans 10 km Przemyski Klub Biegacza NIE
74 Kolanko Michał Krościenko Wyżne dystans 24 km Kilometry Oddechów / Infosoftware Polska TAK
75 Kołtuniewicz Andrzej Lublin dystans 10 km Wieś Tańczy I Biega NIE
76 Kołtuniewicz Bartłomiej Lublin dystans 10 km Wieś Tańczy I Biega NIE
77 Kopczak Konrad Dwernik dystans 10 km Brak NIE
78 Korzeniowska Joanna Lublin dystans 24 km Umcs Biega/ Akm Promilek TAK
79 Korzeniowski Władysław Przemyśl dystans 24 km Przemyski Klub Biegacza NIE
80 Kosińska-Kerin Katarzyna Lesko dystans 10 km Brak NIE
81 Kostka Janusz Szczepoancowa dystans 24 km Posmakuj Run Team TAK
82 Kostka Małgorzata Krościenko Wyżne dystans 24 km Cube Team TAK
83 Kostka Andrzej Krościenko Wyżne dystans 24 km Cube Team TAK
84 Kowalik Anna Lublin dystans 24 km Umcs Biega TAK
85 Krawczyk Dariusz Poraż dystans 24 km Brak TAK
86 Krawiec Alan Grzęska dystans 10 km Brak NIE
87 Królicki Dariusz Rymanów dystans 10 km Finisz Rymanów NIE
88 Krudysz Przemysław Jarosław dystans 10 km Triathlon Jarosław NIE
89 Kruszyński Marek Przemyśl dystans 24 km Przemyski Klub Biegacza NIE
90 Kryńska Alicja Przemyśl dystans 10 km Brak TAK
91 Kubacka Agnieszka Chlebna dystans 24 km Muks Podkarpacie Jedlicze NIE
92 Kudyba Ireneusz Jasionka dystans 10 km Po Jednych Pimiondzach TAK
93 Kulig Anna Krosno dystans 10 km Brak TAK
94 Kuliga Sławomir Krosno dystans 10 km Sławomir Kuliga NIE
95 Kuśnierz Krzysztof Kuńkowce dystans 10 km Brak NIE
96 Kuźmiński Wojtek Krosno dystans 24 km Brak TAK
97 Latusek Katarzyna Zagórz dystans 10 km Brak NIE
98 Latusek Joanna Zagórz dystans 10 km Brak NIE
99 Latusek Daniel Zagórz dystans 10 km Brak NIE
100 Leśniak-Popiel Marta Sanok dystans 24 km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
101 Lis-Pasionek Małgorzata Lesko dystans 10 km Brak NIE
102 Lison Agnieszka Sosnowiec dystans 10 km Brak NIE
103 Lison Alicja Sosnowiec dystans 10 km Brak NIE
104 Lubaczewski Krzysztof Czarna Górna dystans 10 km Osp Ksrg Czarna NIE
105 Lubaś Anna Rzeszów dystans 10 km Brak NIE
106 Lubecki Miłosz Równia dystans 24 km L TAK
107 Łańcucki Łukasz Żurawica dystans 10 km 5 Bsp NIE
108 Łapińska Anna Przemyśl dystans 24 km Jumping Stars Team/Podium TAK
109 Maciej Maria Franklin Park dystans 10 km Brak NIE
110 Maciej Wladyslaw Franklin Park dystans 24 km Brak NIE
111 Majewska Magdalena Prałkowce dystans 10 km Jumping Stars Team/Podium TAK
112 Makowski Kazimierz Ksawerów dystans 10 km Brak TAK
113 Makowski Roman Pabianice dystans 24 km Korona Pabianice TAK
114 Malarczyk Jarek Koniuszki dystans 24 km Przemyski Klub Biegacza NIE
115 Maslyk Grzegorz Sanok dystans 10 km Brak TAK
116 Masłowski Jakub Dybawka dystans 24 km Brak TAK
117 Mazur Jan Kobylanka dystans 10 km Brak TAK
118 Mazurek Małgorzata Lublin dystans 10 km Akm Promilek TAK
119 Migura Wojciech Parszew dystans 24 km Poziomki NIE
120 Mirosław Albert Lublin dystans 24 km Ww Team TAK
121 Mitura Wojciech Parszew dystans 24 km Poziomki NIE
122 Mosio Grzegorz Żelichów dystans 24 km Brak TAK
123 Moskal Żaneta Korczyna dystans 10 km Korczyńska Grupa Biegowa TAK
124 Moskowicz Stefan Młodowice dystans 10 km Przemyski Klub Biegacza NIE
125 Nanowska Amelia Jaksmanice dystans 24 km Przemyski Klub Biegacza NIE
126 Nazimek Lilianna Nowy Sącz dystans 24 km Suo Tempore NIE
127 Niedziela Michał Jarosław dystans 24 km Brak TAK
128 Nykiel Tomasz Przemyśl dystans 24 km Przemyski Kluby Biegacza NIE
129 Ochwat Marta Korczyna dystans 10 km Korczyńska Grupa Biegowa TAK
130 Ochyra Krzysztof Lesko dystans 10 km Brak TAK
131 Ochyra Karolina Lesko dystans 10 km Brak TAK
132 Olejarski Marcin Pruchnik dystans 24 km Pruchnicka Grupa Biegowa NIE
133 Ostrowski Paweł Rzeszów dystans 24 km Brak NIE
134 Ostrówka Grzegorz Ustrzyki Dolne dystans 10 km Brak TAK
135 Pajestka Wojtek Sanok dystans 24 km Góral Z Mazur Running Team NIE
136 Pasionek Bartłomiej Lesko dystans 10 km Brak NIE
137 Pasterczyk Maria Jedlicze dystans 10 km Muks Podkarpacie Jedlicze TAK
138 Pasterczyk Dariusz Jedlicze dystans 24 km Muks Podkarpacie Jedlicze TAK
139 Pempuś Bernard Przemyśl dystans 10 km Przemyski Klub Biegacza NIE
140 Pereślucha Zuzanna Ustrzyki Dolne dystans 10 km Ud Triteam TAK
141 Pieńkosz Wojciech Rzeszów dystans 24 km Pge Energetic Running/Podium NIE
142 Płeszka Marek Lutowiska dystans 10 km Otryt Lutowiska TAK
143 Porsch Arkadiusz Dąbrówka dystans 24 km Brak NIE
144 Poźniak-Styczyńska Maja Puławy dystans 24 km Ddc NIE
145 Radyk Jakub Przemyśl dystans 24 km Przemyski Klub Biegacza TAK
146 Radyk Joanna Przemyśl dystans 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
147 Radyk Anna Przemyśl dystans 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
148 Rohan Iwona Przemyśl dystans 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
149 Rohan Łukasz Przemyśl dystans 24 km Przemyski Klub Biegacza TAK
150 Ruciński Piotr Przemyśl dystans 24 km Brak TAK
151 Rychlik Łukasz Radom dystans 10 km Brak TAK
152 Rydzik Łukasz Rzeszów dystans 10 km Brak NIE
153 Rysz-Jęczkowska Katarzyna Rymanów dystans 10 km Mamuśki Aktiv Pro NIE
154 Rząca Magdalena Jasło dystans 10 km Brak TAK
155 Rzeszowski Rekin Rzeszów dystans 24 km Brak NIE
156 Sałdan Krzysztof Buszkowice dystans 10 km Brak TAK
157 Sałdan Barbara Buszkowice dystans 10 km Brak TAK
158 Sałdan Grzegorz Buszkowice dystans 10 km Brak TAK
159 Samuś Dariusz Rzeszów dystans 24 km Brak TAK
160 Sanocka Małgorzata Przemyśl dystans 10 km Jumping Stars NIE
161 Sęk Wiesław Pruchnik dystans 24 km Pruchnicka Grupa Biegowa NIE
162 Sidor Katarzyna Rzeszów dystans 10 km Brak TAK
163 Siedlaczek Zbigniew Lublin dystans 24 km Brak TAK
164 Siek Aneta Biłgoraj dystans 10 km Brak NIE
165 Siwy Agnieszka Rzeszów dystans 10 km Brak NIE
166 Skotnicka Kinga Sanok, Podkarpackie dystans 10 km Kraina Łagodności NIE
167 Smerecki Maciej Targowiska dystans 24 km Posmakuj Run Team TAK
168 Sobiło Ewa Rzeszów dystans 24 km Brak NIE
169 Socha Bogusław Jarosław dystans 24 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
170 Stadnik Wojciech Przemyśl dystans 24 km Przemyski Klub Biegacza NIE
171 Stec Mariusz Domaradz dystans 24 km 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej NIE
172 Stec Mariusz Domaradz dystans 24 km 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej NIE
173 Stec Korwin Rzeszów dystans 10 km Brak NIE
174 Stepaniak Grzegorz Gruszowa dystans 24 km Serowarnia Swoboda NIE
175 Strilets Judyta Nowosielce Kozickie dystans 10 km Brak NIE
176 Strzelecki Robert Ustrzyki Dolne dystans 10 km Brak NIE
177 Sulikowska-Dejena Agata Sanok dystans 10 km Kraina Łagodności NIE
178 Surmiak Anna Żurawica dystans 10 km Brak TAK
179 Surmiak Piotr Żurawica dystans 10 km Brak TAK
180 Szadurski Tomasz Przemyśl dystans 24 km Przemyski Klub Biegacza NIE
181 Szot Iwona Lublin dystans 24 km Ww Team NIE
182 Szuba Dariusz Przemyśl dystans 10 km Kgb Korczyna TAK
183 Szuban Bartosz Buszkowiczki dystans 24 km Zryw Buszkowiczki TAK
184 Ścibor Adrian Przysietnica dystans 24 km Brak TAK
185 Ścibor Jarosław Przemyśl dystans 10 km Przemyski Klub Biegacza NIE
186 Ślanda Maciej Grodzisko Dolne dystans 24 km Ks Janusze TAK
187 Śliwińska Dorota Przemyśl dystans 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
188 Śnieżek Piotr Przemyśl dystans 24 km Przemyski Klub Biegacza NIE
189 Śnieżek Lidia Przemyśl dystans 10 km Pkb NIE
190 Świdziński Tomasz Kraków dystans 24 km Lokomotiv Majdan TAK
191 Taraciński Marcin Ustrzyki Dolne dystans 24 km Tara-Auto/Us-3-Ki TAK
192 Tarkowski Dawid Przemyśl dystans 10 km Przemyski Klub Biegacza NIE
193 Tuczapska Maria Rzeszów dystans 10 km Brak NIE
194 Tuczapski Artur Rzeszów dystans 10 km Brak NIE
195 Twardeusz Wojciech Ustrzyki Dolne dystans 10 km Brak TAK
196 Typiak Tomasz Pysznica dystans 24 km Brak NIE
197 Ujma Stanisław Przeworsk dystans 24 km Brak NIE
198 Ujma Stanisław Przeworsk dystans 24 km Brak NIE
199 Uzdejczyk Kamil Ustrzyki Dolne dystans 10 km Solina Team NIE
200 Wajda Barbara Korczyna dystans 24 km Kgb Korczyna TAK
201 Warzocha Paweł Niechobrz dystans 24 km Niechbiega TAK
202 Węgiel Marcin Jasło dystans 24 km Pko Bank Polski TAK
203 Wierchoła Joanna Lublin dystans 10 km Brak NIE
204 Wiernusz Krzysztof Posada Górna dystans 24 km Finisz Rymanów Pgr NIE
205 Więckowski Jakub Tomaszów Mazowiecki dystans 10 km Brak TAK
206 Wolf Weronika Mchawa dystans 24 km Kraina Łagodności TAK
207 Woźniak Marek Lublin dystans 24 km Akm Promilek TAK
208 Woźniak Katarzyna Ostrów Lubelski dystans 24 km Brak TAK
209 Woźny Rafał Sanok dystans 24 km Brak TAK
210 Wójcik Jacek Gwoźnica Górna dystans 24 km Finisz Rymanów / Pgr NIE
211 Wójtowicz Paweł Lublin dystans 24 km Akm Promilek TAK
212 Wróbel Arkadiusz Ladzin dystans 24 km Finisz Rymanów NIE
213 Zaremba Maciej Ksawerów dystans 10 km Brak TAK
214 Zebatka Lary Rzeszów dystans 24 km Www.laryzebatka.com NIE
215 Zimak Sebastian Zarszyn dystans 24 km Zimak Sport Team NIE
216 Zontek Paweł Błażowa dystans 10 km Po Jednych Piniondzach TAK