Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

KASZUBSKI GRAVEL KARTUZY

Miejsce i termin: Kartuzy, 2022-06-25
Organizator: ORGANIZATOR
Anna Kłobukowska

KONTAKT
e-mail; kaszubskigravelkartuzy@gmail.com
tel; 697 491 321
Opis zawodów: Wyścig organizowany jest w formule maratonu rowerowego z możliwością startu nie tylko na rowerach gravelowych.
Do wyboru są dwa dystanse: 250 i 150 km, które poprowadzone są po drogach asfaltowych, szutrowych, polnych oraz leśnych.
Start i meta zlokalizowana jest w Kartuzach.
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa w KASZUBSKI GRAVEL KARTUZY wynosi 199,00 zł ( start indywidualny) 299,00 ( start w parze, dwie osoby dorosłe)
Płatna przez stronę zapisów
Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Limit zawodników: 500
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Uczestnik 2 Dystans Miejscowość Klub Wpłata
1 Bies Sławomir indywidualnie 150 km Radlin Brak TAK
2 Bieszke Rafał indywidualnie 150 km Mostu #Grubykreci TAK
3 Chmara Magdalena indywidualnie 250 km Nowa Karczma Skpt Gdańsk9 TAK
4 Cieślak Bartosz indywidualnie 250 km Leszno Brak TAK
5 Czerson Agnieszka indywidualnie 150 km Zielona Góra Brak TAK
6 Czetyrko Krzysztof indywidualnie 250 km Kościerzyna Brak TAK
7 Dawid Bartłomiej indywidualnie 250 km Bieszkowice Brak TAK
8 Dębski Krzysztof indywidualnie 150 km Kowale Brak TAK
9 Dobrolinski Daniel Magdalena Kostra parami 250 km Gdynia Brak TAK
10 Drojecki Jurek Edyta Drojecka parami 150 km Gdynia Eversoft TAK
11 Dworczyk Wojciech indywidualnie 250 km Toruń Brak TAK
12 Dzienisz Janusz indywidualnie 150 km Gdynia Adva TAK
13 Edwards Eddie indywidualnie 150 km Kosakowo Wahoo Lecol TAK
14 Fąferek Agnieszka Beata Jarmołowicz parami 150 km Gdańsk Brak TAK
15 Ferenc Dawid indywidualnie 150 km Inowrocław Brak TAK
16 Gajda-Kutowińska Dorota Piotr Kutowiński parami 150 km Gdynia Brak TAK
17 Gliniecki Michał Mateusz Solański parami 150 km Gdańsk Brak TAK
18 Gliszczyński Michał Justyna Hatem parami 150 km Warszawa Brak TAK
19 Golik Piotr Dominika Golik parami 150 km Piła Pair Of Wheels TAK
20 Grabner Robert indywidualnie 150 km Drawsko Pomorskie Brak TAK
21 Habaj Piotr indywidualnie 250 km Gdynia Norda Active Team TAK
22 Hajdukiewicz Tomasz indywidualnie 150 km Elbląg Brak TAK
23 Imianowski Michał Andrzej Imianowski parami 250 km Człuchów Brak TAK
24 Iwaniuch Jarosław indywidualnie 150 km Susz Epidemia Cyklozy Mtb Susz TAK
25 Jaroszczuk Robert indywidualnie 150 km Susz Epidemia Cyklozy Mtb Susz TAK
26 Kaczerzewski Marcin indywidualnie 150 km Susz Epidemia,Cyklozy,Mtb,Susz TAK
27 Kamyno Grzegorz indywidualnie 150 km Rotmanka Brak TAK
28 Kasznia Dariusz indywidualnie 150 km Ostrowite Brak TAK
29 Kawski Bartłomiej indywidualnie 150 km Kisielice EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ TAK
30 Kleczek Jakub indywidualnie 150 km Gniewkowo Brak TAK
31 Koniuszewski Bartosz indywidualnie 150 km Gdańsk Turbo Paróvki Feat. Winaar TAK
32 Kosecki Łukasz indywidualnie 150 km Osieczna Brak TAK
33 Kosnowicz Krzysztof indywidualnie 150 km Białe Błota Brak TAK
34 Kościelny Paweł indywidualnie 150 km Warszawa Brak TAK
35 Kowalczyk Aleksander Mariusz Skwarczak parami 150 km Gdynia Velogd TAK
36 Kusnierz Marcin Marcin Drabek parami 150 km Krakow Brak TAK
37 Laskowski Grzegorz indywidualnie 150 km Kartuzy Rowerowe Kaszuby TAK
38 Lewandowska Natalia indywidualnie 250 km Kartuzy Rowerowe Kaszuby TAK
39 Łaszcz Jakub indywidualnie 150 km Kiekrz Brak TAK
40 Mackiewicz Tomasz indywidualnie 150 km Susz Epidemia Cyklozy Mtb Susz TAK
41 Marciniak Szymon Adrianna Marciniak parami 150 km Bydgoszcz Brak TAK
42 Mermela Piotr indywidualnie 150 km Mosina Mrózrowery Team TAK
43 Mierzwa Maciej Szymon Hofman parami 150 km Gdansk Martini Lite TAK
44 Naczke Przemyslaw indywidualnie 150 km Bolszewo Brak TAK
45 Niklas Tomasz indywidualnie 150 km Kartuzy Brak TAK
46 Nowacka Paulina Zuzanna Kubiak parami 150 km Poznań Gravelove Poznań TAK
47 Nowak Anna Joanna Nowak parami 150 km Gdynia Brak TAK
48 Obuchowicz Wojciech Jakub Lehmann parami 150 km Gdańsk Brak TAK
49 Osenkowski Adam indywidualnie 150 km Blizne Jasinskiego Brak TAK
50 Pastusiak Marcin indywidualnie 250 km Człuchów Rocek Team TAK
51 Paszynin Daniel indywidualnie 150 km Susz Epidemia Cyklozy Mtb Susz TAK
52 Pawelski Arkadiusz indywidualnie 150 km Kalisz Mtb Wielkopolska TAK
53 Peciakowski Robert indywidualnie 150 km Bielsk Pek-Mont Ekipa Mtb TAK
54 Płonka Krzysztof indywidualnie 250 km Jastrzębie-Zdrój Brak TAK
55 Prokopenko Mikołaj Michał Wszelaki parami 250 km Toruń GGT TAK
56 Przybylak Maciej indywidualnie 250 km Przezmierowo Brak TAK
57 Przybylski Tomasz Karol Jasiewicz parami 150 km Gdańsk Brak TAK
58 Romanowski Jarosław indywidualnie 150 km Susz Epidemia Cyklozy Mtb Susz TAK
59 Rosiak Krzysztof Joanna Ziemak parami 150 km Szczecin Brak TAK
60 Różalski Rafał Tomasz Skibiński parami 150 km Gdańsk Bogdziewicz Team Cumulus TAK
61 Sienkiewicz Patryk indywidualnie 250 km Gdynia Dream Tri Team TAK
62 Skrzypkowski Dawid indywidualnie 150 km Gdynia Brak TAK
63 Stefaniak Leszek indywidualnie 150 km Gdańsk Brak TAK
64 Szczygielski Paweł indywidualnie 150 km Gdansk The Barbers TAK
65 Szelejewska Maria indywidualnie 150 km Warszawa Brak TAK
66 Śleboda Joanna indywidualnie 150 km Poznań Brak TAK
67 Torbiarczyk Romualda indywidualnie 150 km Kalisz Brak TAK
68 Trętowski Krzysztof indywidualnie 250 km Gdańsk Rks Motylanoga TAK
69 Trzciałkowski Arkadiusz indywidualnie 150 km Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ TAK
70 Wajoras Julia indywidualnie 150 km Banino Babska Korba TAK
71 Wierzbowski Piotr indywidualnie 250 km Gdynia Rezerwatprzygody TAK
72 Wiśniewski Dariusz indywidualnie 150 km Gdynia Brak TAK
73 Wnorowski Marcin indywidualnie 150 km Braniewo Brak TAK
74 Wojas Marcin indywidualnie 150 km Karniowice Brak TAK
75 Wojciechowski Rafał Dawid Dalke parami 150 km Gdańsk - TAK
76 Wójcik Martyna Jan Pieczykolan parami 150 km Gdańsk Brak TAK
77 Zielkowski Marcin indywidualnie 250 km Wiśniewo Brak TAK
78 Zielonka Adam Jan Zielonka parami 150 km Gdynia Brak TAK