Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

POGOŃ ZA JEDNOROŻCEM

Miejsce i termin: Jednorożec, 2022-07-10
Organizator: ORGANIZATORZY:
-Stowarzyszenie „Jednorożec robi co może”
pod patronatem Wójta Gminy Jednorożec
przy współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną

KONTAKT
aurbaniak1@op.pl
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędzie się bieg i marsz Nordic Walking na dystansie 5 km.
Miejsce zawodów:
Start/Meta „Zespół Placówek Oświatowych w Jednorożcu”
Organizator dopuszcza udział w zabawie sportowej małoletnie dzieci wyłącznie pod opieka osoby dorosłej. Osoby, które nie ukończyły 18 lat mogą wziąć udział w zabawie sportowej pod opieką rodzica lub pełnoletniego opiekuna, który musi być obecny w dniu startu, celem podpisania stosownego oświadczenia o wyrażeniu zgody na start w biegu, braku przeciwwskazań medycznych.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Wpisowe płatne przez stronę zapisów do zawodów
30zł. do 15.06.2022r.
40zł. do 30.06.2022r.
50zł. w biurze zawodów o ile będą dostępne pakiety startowe.
Nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani listy zapisanych
Regulamin zawodów: PDF
Mapa zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamkiewicz Tomasz Płock bieg 5 km Lena Lemoniada Team TAK
2 Ambroziak Marcin Ryn bieg 5 km Dąbrowskiteam
3 Bakuła Paweł Jednorożec bieg 5 km Jednorożec Robi Co Może
4 Bakuła Paulina Jednorożec marsz NW 5 km Brak TAK
5 Bakuła Jerzy Laskowiec bieg 5 km Biegambolubie TAK
6 Banaszek-Popławska Halina Mszczonów marsz NW 5 km Brak TAK
7 Baranowska Marta Leszczydół Nowiny bieg 5 km Pawko Runner Team TAK
8 Barłożek Dorota Cegielnia marsz NW 5 km Jednorożec Robi Co Może TAK
9 Barłożek Martyna Cegielnia marsz NW 5 km Jednorożec Robi Co Może TAK
10 Berk Krzysztof Olsztyn bieg 5 km Akm Olsztyn TAK
11 Białobrzeski Łukasz Olsztyn bieg 5 km Brak TAK
12 Błażejewski Zdzisław Przasnysz bieg 5 km Ks Przaśnik Przasnysz
13 Bojarska Agata Stegna marsz NW 5 km Jednorożec Robi Co Może TAK
14 Borczak Joanna Przasnysz marsz NW 5 km Jednorożec Robi Co Może
15 Borczak Dariusz Przasnysz bieg 5 km Jednorożec Robi Co Może TAK
16 Bożomańska Elżbieta Ostrołęka bieg 5 km Uks Clan Ostrołęka TAK
17 Bożomański Tomasz Ostrołęka bieg 5 km Uks Clan Ostrołęka TAK
18 Brewczyński Marcin Łyse marsz NW 5 km Morsyłyse TAK
19 Brodacka Monika Ostrołęka marsz NW 5 km Brak TAK
20 Brodacki Michał Ostrołęka marsz NW 5 km Brak TAK
21 Brodowska Agnieszka Zbroszki bieg 5 km Lider Winnica TAK
22 Bryśkiewicz Jacek Winnica bieg 5 km Lider Winnica TAK
23 Brzostek Krystian Szczytno bieg 5 km Kb Jurund Szczytno TAK
24 Budniak Tomasz Władysławowo bieg 5 km Runners Team
25 Budniak Aleksandra Władysławowo marsz NW 5 km Runners Team
26 Bujalska Renata Ewa Jakubiki marsz NW 5 km Tachimetr Warszawa
27 Bujalski Konrad Jakubiki bieg 5 km Tachimetr Warszawa
28 Bytner-Kwiatkowska Monika Warszawa bieg 5 km KS Prefbet Sonarol
29 Cabańska Dorota Łomianki bieg 5 km Brak
30 Chorążewicz Eugeniusz Myszyniec bieg 5 km Mkl Myszyniec TAK
31 Cichocka Anna Ciechanów marsz NW 5 km Ciechanów
32 Cichowska Joanna Ostróda bieg 5 km Ostróda Runners
33 Cyrankowska Monika Chotomów marsz NW 5 km Kijkowa Brać Wieliszew TAK
34 Dalgiewicz Dariusz Łomianki bieg 5 km Brak
35 Danielski Waldemar Sokołów Podlaski marsz NW 5 km #Trenujenordicwalking TAK
36 Darkowski Rafał Winnica bieg 5 km Lider Winnica TAK
37 Dąbrowski Dariusz Ciechanów bieg 5 km Mazovia Proactiv Ciechanów
38 Deptuła Stanisław Jarużyn bieg 5 km Brak TAK
39 Deptuła Wojciech Bydgoszcz bieg 5 km Niezrzeszony
40 Deptuła Wojciech Bydgoszcz bieg 5 km Niezrzeszony TAK
41 Dziczek Mirosław Różan bieg 5 km Różan Biega TAK
42 Dzięgielewski Rafał Wyszków bieg 5 km Kb Wyszków TAK
43 Faderewski Piotr Ciechanów bieg 5 km Asfaltlove Dziki
44 Filipowicz Albert Ostróda bieg 5 km Team Albert TAK
45 Frontczak Marek Jednorożec bieg 5 km Jednorożec robi co może TAK
46 Gacki Krzysztof Pisz bieg 5 km Biegam Bez Klubu
47 Gałązka Tomasz Płatkownica bieg 5 km Brak
48 Gozdan Agnieszka Pułtusk bieg 5 km Mr Hemperek Team TAK
49 Grabowska Roksana Chorzele bieg 5 km Ks Przaśnik Przasnysz TAK
50 Grabowska Monika Jednorożec bieg 5 km Jednorożec Robi Co Może TAK
51 Grabowski Stanisław Leśniewo Dolne marsz NW 5 km Runners Team TAK
52 Grudkowski Tomasz Szczytno bieg 5 km Akb Wtz Szczytno Trohim Team TAK
53 Grzyb Tomasz Jednorożec bieg 5 km Brak
54 Grzyb Tomasz Jednorożec bieg 5 km Brak TAK
55 Grzybowski Paweł Przasnysz bieg 5 km Ks Przaśnik Przasnysz TAK
56 Gumkowski Andrzej Ostrołęka bieg 5 km Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka TAK
57 Gut Renata Ulatowo Pogorzel bieg 5 km Jednorożec Robi Co Może TAK
58 Gutowski Krystian Ostrołęka bieg 5 km Dąbrowski Team
59 Gwiazda Kazimiera Jednorożec marsz NW 5 km Jednorożec Robi Co Może TAK
60 Iniarski Artur Ciechanów bieg 5 km Mazovia Proactiv Ciechanów TAK
61 Jabłońska Natalia Jednorożec bieg 5 km Jednorożec Robi Co Może TAK
62 Jabłoński Paweł Nidzica bieg 5 km Nidzica Biega TAK
63 Jaksina Dariusz Ruciane Nida marsz NW 5 km Mazurski Dzik
64 Jakubowski Dariusz Winnica bieg 5 km Lider Winnica TAK
65 Jasińska Aneta Ostrów Mazowiecka marsz NW 5 km Forma Na Ostro TAK
66 Kaczmarczyk Mateusz Wyszków bieg 5 km Kb Wyszków TAK
67 Kaczor Katarzyna Warszawa bieg 5 km Daf TAK
68 Kalupa Anna Małkinia marsz NW 5 km Ostrów Biega
69 Karasiewicz Paweł Winnica bieg 5 km Lider Winnica TAK
70 Kaźmierczak Mariusz Płońsk marsz NW 5 km Brak TAK
71 Kietlińska Małgorzata Ostrów Mazowiecka marsz NW 5 km Forma Na Ostro TAK
72 Klimczak Robert Ostrołęka bieg 5 km Jednorożec Robi Co Może TAK
73 Kłos Zofia Drążdżewo Nowe marsz NW 5 km Kółko Rolnicze Posilenie w Drążdżewie Nowym TAK
74 Kobylińska Ilona Szemplino Wielkie marsz NW 5 km Jednorożec Robi Co Może
75 Kochman Iwona Warszawa bieg 5 km Vege Runners
76 Kociński Adrian Kadzidło bieg 5 km Brak TAK
77 Kolator Witold Ostrów Mazowiecka bieg 5 km Brak TAK
78 Kołakowski Rafał Działdowo bieg 5 km Ks Schulo Team Działdowo TAK
79 Kopka Artur Pułtusk bieg 5 km Lider Winnica TAK
80 Korzeniecka Beata Zbójna bieg 5 km Kurpie Na Luzie TAK
81 Kosińska Monika Wielbark bieg 5 km Run&Amp;Fun Wielbark
82 Kościelska Agnieszka Chruszczewo bieg 5 km Asfaltlove Dziki TAK
83 Kościelski Mariusz Chruszczewo marsz NW 5 km Asfaltlove Dziki TAK
84 Kowalczyk Kinga Jednorożec bieg 5 km Jednorożec Robi Co Może TAK
85 Kowalczyk Michał Jednorożec bieg 5 km Jednorożec Robi Co Może
86 Kowaliński Maciej Ciechanów bieg 5 km Mazovia Proactiv Ciechanów TAK
87 Kowalska Agnieszka Działdowo bieg 5 km Ks Schulo Team Działdowo TAK
88 Kowalski Marek Humięcino-Andrychy bieg 5 km Brak TAK
89 Koziatek Marcin Szczytno bieg 5 km Akb Szczytno TAK
90 Koziatek Jakub Szczytno bieg 5 km Akb Szczytno TAK
91 Koziatek Jakub Szczytno bieg 5 km Zenon Klimik Kantor Wymiany Walut Szczytno TAK
92 Koziatek Sebastian Szczytno bieg 5 km Team Kopeć TAK
93 Kozłowska Patrycja Pułtusk bieg 5 km Lider Winnica TAK
94 Kozłowski Mariusz Ziomek bieg 5 km Into The Wild
95 Kozłowski Marcin Pułtusk bieg 5 km Lider Winnica TAK
96 Koźlik Anna Jednorożec bieg 5 km Jednorożec Robi Co Może
97 Koźlik Marcin Jednorożec bieg 5 km Jednorożec Robi Co Może TAK
98 Krajewski Jan Jednorożec bieg 5 km Brak TAK
99 Krasniewska Marzanna Płońsk marsz NW 5 km Brak
100 Krasniewska Marzanna Płońsk marsz NW 5 km Brak
101 Krawczyk Magdalena Winnica bieg 5 km Lider Winnica TAK
102 Krawczyk Paweł Winnica bieg 5 km Lider Winnica TAK
103 Krupiński Andrzej Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Indywidualnie TAK
104 Krzemińska Aneta Przyrowa marsz NW 5 km Runners Team Ciechanów TAK
105 Kubajewska Emilia Świercze bieg 5 km Sunfitstudio
106 Kubajewski Paweł Świercze bieg 5 km Sunfitstudio
107 Kucharczyk Edyta Winnica bieg 5 km Lider Winnica TAK
108 Kucharczyk Mariusz Winnica bieg 5 km Lider Winnica TAK
109 Kucharska Monika Zielonka bieg 5 km Brak TAK
110 Kulik Jarek Legionowo bieg 5 km Bestie Ocr Legionowo
111 Kurbieko Katarzyna Ostrów Mazowiecka marsz NW 5 km Brak TAK
112 Kwiatkowski Michał Góra Kalwaria bieg 5 km Brak
113 Lerka Piotr Łódź marsz NW 5 km Brak TAK
114 Lerka Monika Łódź marsz NW 5 km Brak TAK
115 Lewandowski Zenon Ciechanów bieg 5 km Ciechanów TAK
116 Lipka Hanna Wielbark bieg 5 km Brak TAK
117 Łykowski Leszek Legionowo bieg 5 km Brak
118 Majdowska Renata Przasnysz bieg 5 km Ks Przaśnik Przasnysz TAK
119 Majdowski Marek Przasnysz bieg 5 km Ks Przaśnik Przasnysz TAK
120 Makowska Gosia Parciaki bieg 5 km Jednorożec Robi Co Może TAK
121 Maluchnik Marek Nasielsk bieg 5 km Garaż Strefa Treningu Nasielsk TAK
122 Matuszewski Marcin Ciechanów bieg 5 km 18 Bdow Siedlce
123 Miączyńska Emilka Płońsk marsz NW 5 km Brak TAK
124 Mikołajewska Anna Lipa bieg 5 km Jednorożec Robi Co Może TAK
125 Mówiński Karol Myszyniec bieg 5 km Brak TAK
126 Nerć Karolina Nasielsk bieg 5 km Asfaltlove Dziki TAK
127 Niedzielska Barbara Latonice bieg 5 km Lider Winnica TAK
128 Niksa Krzysztof Cyk bieg 5 km Brak
129 Nowakowski Czesław Warszawa bieg 5 km Ducla Academy Warszawa
130 Obłudka Adam Ząbki bieg 5 km Beerspirit TAK
131 Okraska Justyna Szemplino Wielkie marsz NW 5 km Jednorożec Robi Co Może TAK
132 Osiński Stanisław Warszawa bieg 5 km Niestowarzyszony TAK
133 Ostrowski Sławomir Ojrzeń bieg 5 km Morsy Nowe Miasto
134 Ostrowski Michał Szczytno bieg 5 km Jurand TAK
135 Panuś Michał Jednorożec bieg 5 km Jednorożec Robi Co Może TAK
136 Parzych Justyna Dobrołęka marsz NW 5 km Brak TAK
137 Pasztak Tomasz Brodowo bieg 5 km Lider Winnica TAK
138 Peszczyński Mateusz Ciechanów bieg 5 km Mazovia Proactiv TAK
139 Pietrzak Anna Ulatowo Pogorzel bieg 5 km Jednorożec Robi Co Może TAK
140 Pietrzak Patryk Ulatowo Pogorzel bieg 5 km Jednorożec Robi Co Może TAK
141 Piotrak Wojciech Jednorożec bieg 5 km Brak TAK
142 Pluszka Adam Warszawa bieg 5 km Vege Runners TAK
143 Podlaska Gabriela Winnica bieg 5 km Lider Winnica TAK
144 Podlaska Bogumiła Winnica bieg 5 km Lider Winnica TAK
145 Podlecki Maciej Młock bieg 5 km Brak TAK
146 Podlecki Krzysztof Ciechanów bieg 5 km Moje Bieganie
147 Prusik Arkadiusz Nidzica bieg 5 km Nidzica Biega
148 Prusik Andrzej Olsztyn bieg 5 km Bieganie Pod Sokolim Okiem
149 Przybyłek Anna Jednorożec marsz NW 5 km Brak
150 Przybyłek Ewelina Winnica bieg 5 km Lider Winnica TAK
151 Przybyłek Leszek Winnica bieg 5 km Lider Winnica TAK
152 Rafalik Kamil Kalinowo bieg 5 km Brak TAK
153 Ropiak Ryszard Ostrołęka bieg 5 km Kurpie Myszyniec TAK
154 Róż Patryk Ciechanów bieg 5 km Brak TAK
155 Rynkowska Bożena Wieliszew marsz NW 5 km Kijkowa Brać TAK
156 Sadowski Robert Dobrzankowo bieg 5 km Jednorożec Robi Co Moze TAK
157 Sala Szymon Ostrołęka bieg 5 km Uks 7 Ostrołęka
158 Sędek Agata Sadowne marsz NW 5 km Wicher Sadowne TAK
159 Sitkowska Ilona Nasielsk bieg 5 km Brak
160 Sitkowska Ilona Nasielsk bieg 5 km Nasielsk Baszta Team TAK
161 Skóra Rafał Chotomów marsz NW 5 km Kijkowa Brać Wieliszew TAK
162 Skóra Grzegorz Chotomów marsz NW 5 km Kijkowa Brać Wieliszew TAK
163 Smolińska Marta Przasnysz bieg 5 km KS Przaśnik Przasnysz
164 Smoliński Rafał Przasnysz bieg 5 km Ks Przaśnik Przasnysz
165 Sobieraj Tomasz Przasnysz bieg 5 km Ks, Przaśnik TAK
166 Sobocińska Monika Przasnysz bieg 5 km Brak TAK
167 Sobolewska Aneta Wieliszew marsz NW 5 km Kijkowa Brać Wieliszew TAK
168 Sopelewski Mariusz Jednorożec bieg 5 km Brak TAK
169 Staskiewicz Jakub Łęg Starosciński bieg 5 km Kurpie Na Luzie TAK
170 Suchecki Sylwek Chudek bieg 5 km Feny Runners
171 Szczepaniak Piotr Olsztyn marsz NW 5 km Są Wolniejsi TAK
172 Szczepkowski Artur Nidzica bieg 5 km Ks Schulo Team TAK
173 Szczubełek Agata Łęg Starościński bieg 5 km Kurpie Na Luzie
174 Szostak - Wach Kamila Chorzele marsz NW 5 km Brak
175 Szymańska Katarzyna Nowe Miasto marsz NW 5 km Brak TAK
176 Szymański Mariusz Nowe Miasto marsz NW 5 km Brak TAK
177 Szymański Paweł Zbójna bieg 5 km Kurpie Na Luzie TAK
178 Ślęzak Adam Elbląg marsz NW 5 km OSP POGRODZIE
179 Świątek Michał Jadwisin bieg 5 km Brak TAK
180 Świderski Janusz Różan bieg 5 km Rózan Biega TAK
181 Świerczek Szymon Serock bieg 5 km Brak
182 Świerczek Szymon Serock bieg 5 km Biegiem Do Agd Serock TAK
183 Świstek-Olszewska Patrycja Wieliszew marsz NW 5 km Kijkowa Brać Wieliszew TAK
184 Tabaka Bartłomiej Nikielkowo bieg 5 km Nikielkowo Team TAK
185 Tarnowski Witold Ciechanów bieg 5 km Kb Tkkf Promyk Ciechanów TAK
186 Tomasik Maciek Olsztyn bieg 5 km Są Wolniejsi TAK
187 Trochimowicz Artur Szczytno bieg 5 km Akb Sp 2 Szczytno Trohim Team TAK
188 Tyjeński Grzegorz Nasierowo-Dziurawieniec bieg 5 km Brak TAK
189 Tyrka Zbigniew Jednorożec bieg 5 km Jednorożec Robi Co Może TAK
190 Urbaniak Sylwester Jednorożec bieg 5 km Jednorożec Robi Co Może TAK
191 Urbaniak Damian Jednorożec bieg 5 km Jednorożec Robi Co Może TAK
192 Urbaniak Anna Jednorożec bieg 5 km Jednorożec Robi Co Może TAK
193 Waloryszak Andrzej Radzymin marsz NW 5 km Morsy Radzymin TAK
194 Waloryszak Barbara Radzymin marsz NW 5 km Morsy Radzymin TAK
195 Więcek Sylwia Przasnysz bieg 5 km Brak TAK
196 Wiktorska Mariola Jednorożec bieg 5 km Jednorożec robi co może TAK
197 Wiktorska Wioleta Olszewka marsz NW 5 km Brak TAK
198 Witkowski Ryszard Nasielsk bieg 5 km Brak TAK
199 Wołosz Wiktor Szwendrowy Most bieg 5 km Uks ,,Clan\&Quot; Ostrołęka TAK
200 Wróblewski Sebastian Jednorożec bieg 5 km Brak TAK
201 Wudarczyk Tomasz Władysławowo bieg 5 km Mazovia Proactiv
202 Wudarczyk Tomasz Władysławowo bieg 5 km Mazovia Proactiv Ciechanów TAK
203 Zaborowski Filip Świętajno bieg 5 km KB Jurund Szczytno TAK
204 Zagożdżon Witold Nidzica marsz NW 5 km Nidzica Biega
205 Zając Bogdan Chorzele bieg 5 km Zadyszka TAK
206 Zając Marzena Chorzele bieg 5 km Zadyszka
207 Zalewski Karol Chorzele bieg 5 km Chorzele
208 Zduniak Anna Drążdżewo bieg 5 km Kurpie Na Luzie TAK
209 Zdzioch Paweł Przasnysz bieg 5 km Brak TAK
210 Żach Marcin Kalinowo bieg 5 km Brak TAK
211 Żebrowski Krzysztof Cieksyn bieg 5 km Kb Im. Piotra Sękowskiego TAK
212 Żmijewski Adam Jednorożec bieg 5 km Jednorożec Robi Co Może TAK