Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

POGOŃ ZA JEDNOROŻCEM
BIEGI DZIECI

Miejsce i termin: Jednorożec, 2022-07-10
Organizator: ORGANIZATORZY:
Stowarzyszenie „Jednorożec robi co może”
pod patronatem Wójta Gminy Jednorożec
przy współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną

KONTAKT
aurbaniak1@op.pl
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędą się biegi dzieci wg. kategorii wiekowych
Miejsce zawodów:
Start/Meta „Zespół Placówek Oświatowych w Jednorożcu”

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Wpisowe płatne przez stronę zapisów do zawodów
10zł. do 15.06.2022r.
20zł. do 30.06.2022r.
30zł. w biurze zawodów o ile będą dostępne pakiety startowe.
Nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani listy zapisanych
Regulamin zawodów: PDF
Mapa zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamkiewicz Lena Alicja Płock biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
2 Babich Igor Ciechanów biegi wg. kategorii wiekowych Runners Team TAK
3 Bakuła Kamil Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
4 Bakuła Dawid Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
5 Balcerczyk Oliwia Ulatowo Pogorzel biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
6 Barłożek Martyna Cegielnia biegi wg. kategorii wiekowych Jednorożec Robi Co Może TAK
7 Barłożek Jaś Cegielnia biegi wg. kategorii wiekowych Jednorożec Robi Co Może TAK
8 Bierzanowska Kornelia Przasnysz biegi wg. kategorii wiekowych Ks Przaśnik TAK
9 Borawski Daniel Ulatowo Pogorzel biegi wg. kategorii wiekowych Brak
10 Borczak Aleksandra Przasnysz biegi wg. kategorii wiekowych Jednorożec Robi Co Może
11 Borczak Krzysztof Przasnysz biegi wg. kategorii wiekowych Jednorożec Robi Co Może
12 Borowa Marcelina Amelin biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
13 Borowa Alicja Amelin biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
14 Borowy Julian Amelin biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
15 Bors Adam Połoń biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
16 Bors Paweł Połoń biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
17 Bors Piotr Połoń biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
18 Bożomańska Lena Ostrołęka biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
19 Brzeziński Antoni Ojrzeń biegi wg. kategorii wiekowych Runners Team TAK
20 Brzozowa Lena Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
21 Brzozowa Amelia Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
22 Budniak Kacper Władysławowo biegi wg. kategorii wiekowych Runners Team
23 Budniak Zuzanna Władysławowo biegi wg. kategorii wiekowych Runners Team
24 Budniak Maja Władysławowo biegi wg. kategorii wiekowych Runners Team
25 Burzyńska Martyna Kicin biegi wg. kategorii wiekowych Runners Team TAK
26 Chmielewska Tatiana Rudka biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
27 Chmielewski Kalina Rudka biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
28 Chorążewicz Eugeniusz Myszyniec biegi wg. kategorii wiekowych Mkl Myszyniec
29 Dziakiewicz Mikołaj Przystałowice Małe biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
30 Dzięgielewska Zuzanna Ulatowo Czerniaki biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
31 Dzięgielewska Antonina Ojrzeń biegi wg. kategorii wiekowych Runnersteam TAK
32 Dzięgielewski Franciszek Ulatowo Czerniaki biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
33 Ebing Natalia Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
34 Ebing Kornelia Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
35 Fronczak Amelia Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
36 Fronczak Julia Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
37 Gadomski Jakub Przasnysz biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
38 Gałązka Julia Płatkownica biegi wg. kategorii wiekowych Brak
39 Gałązka Monika Płatkownica biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
40 Gorząch Wojtek Ciechanów biegi wg. kategorii wiekowych Jednorożec Robi Co Może TAK
41 Gozdan Michalina Pułtusk biegi wg. kategorii wiekowych Mr Hemperek Team TAK
42 Grabowska Zuzanna Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Jednorożec Robi Co Może TAK
43 Grabowska Sara Chorzele biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
44 Grabowska Agata Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Jednorożec Robi Co Może TAK
45 Grabowska Roksana Przasnysz biegi wg. kategorii wiekowych KS PRZAŚNIK
46 Grabowski Antoni Olszewka biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
47 Grabowski Wiktor Małowidz biegi wg. kategorii wiekowych Jednorożec Robi Co Może TAK
48 Grabowski Tomasz Chorzele biegi wg. kategorii wiekowych Brak
49 Grabowski Wiktor Przasnysz biegi wg. kategorii wiekowych Runners Team Ciechanów TAK
50 Gwiazda Dawid Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Jednorożec Robi Co Może TAK
51 Gwiazda Angelika Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Jednorożec Robi Co Może TAK
52 Heland Grzegorz Gdańsk biegi wg. kategorii wiekowych Brak
53 Heland Grzegorz Gdansk biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
54 Iniarski Natan Ciechanów biegi wg. kategorii wiekowych Mazovia Proactiv Ciechanów TAK
55 Jabłońska Eliza Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
56 Jabłońska Amelia Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
57 Jakubcewicz Maja Szczytno biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
58 Jasińska Łucja Ciechanów biegi wg. kategorii wiekowych Runners Team Ciechanów TAK
59 Jasiński Marcel Ciechanów biegi wg. kategorii wiekowych Runners Team Ciechanów TAK
60 Jeziorek Zuzanna Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
61 Kalupa Kamil Małkinia biegi wg. kategorii wiekowych Brak
62 Kałwa Zuzanna Wojtkowa Wies biegi wg. kategorii wiekowych Runners Team TAK
63 Karwacki Karol Kałki biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
64 Karwacki Aleksander Kałki biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
65 Kicińska Agata Ciechanów biegi wg. kategorii wiekowych Mazovia Proaktiv TAK
66 Kicińska Amanda Ciechanów biegi wg. kategorii wiekowych Mazovia Proaktiv TAK
67 Kiciński Karol Ciechanów biegi wg. kategorii wiekowych Mazovia Proaktiv TAK
68 Kiewra Karolina Warszawa biegi wg. kategorii wiekowych Azs Awf Warszawa
69 Kiewra Grzegorz Warszawa biegi wg. kategorii wiekowych Azs Awf Warszawa
70 Klimczak Maria Ewa Ostrołęka biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
71 Kolator Julia Ostrów Mazowiecka biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
72 Kopka Artur Winnica biegi wg. kategorii wiekowych Lider Winnica
73 Kopka Artur Pułtusk biegi wg. kategorii wiekowych Lider Winnica
74 Kowalczyk Brajan Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Jednorożec Robi Co Może TAK
75 Kowalczyk Lena Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
76 Koziatek Szymon Żelazna Rządowa biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
77 Koziatek Natalia Szczytno biegi wg. kategorii wiekowych Akb Szczytno TAK
78 Koziatek Jakub Szczytno biegi wg. kategorii wiekowych Akb Szczytno TAK
79 Koziatek Marcel Żelazna Rządowa biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
80 Koźlik Zuzia Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Jednorożec Robi Co Może TAK
81 Koźlik Karol Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Jednorożec Robi Co Może TAK
82 Krzemińska Kornelia Ojrzeń biegi wg. kategorii wiekowych Runners Team Ciechanów TAK
83 Krzemińska Weronika Przyrowa biegi wg. kategorii wiekowych Runners Team Ciechanów TAK
84 Krzemińska Antonina Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
85 Kubińska Oliwia Ojrzeń biegi wg. kategorii wiekowych Runners Team TAK
86 Kubiński Oskar Ojrzeń biegi wg. kategorii wiekowych Runners Team TAK
87 Kuczyński Kacper Ojrzeń biegi wg. kategorii wiekowych Runners Team TAK
88 Kujawska Julia Młock biegi wg. kategorii wiekowych Runners Team
89 Kwiatkowski Michał Góra Kalwaria biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
90 Lerka Weronika Łódź biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
91 Lipka Hanna Wielbark biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
92 Łazarska Zuzanna Ojrzeń biegi wg. kategorii wiekowych Runners Team TAK
93 Łazarski Bartek Ojrzeń biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
94 Makowski Maciek Parciaki biegi wg. kategorii wiekowych Jednorożec Robi Co Może TAK
95 Makowski Franek Parciaki biegi wg. kategorii wiekowych Jednorożec Robi Co Może TAK
96 Michalak Kamila Warszawa biegi wg. kategorii wiekowych Psiejak Team
97 Milewska Matylda Borkowo Falenta biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
98 Milewska Nina Borkowo Falenta biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
99 Nerć Joanna Nasielsk biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
100 Nerko Julia Wieliszew biegi wg. kategorii wiekowych Jula I Stary
101 Obłudka Milena Ząbki biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
102 Opalach Dominika Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
103 Ostrowski Mikołaj Przasnysz biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
104 Paszkowska Kornelia Chorzele biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
105 Paszkowski Marcel Alan Chorzele biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
106 Peszczyński Mateusz Ciechanów biegi wg. kategorii wiekowych Mazovia Proactiv TAK
107 Pietrzak Zuzanna Ulatowo Pogorzel biegi wg. kategorii wiekowych Jednorożec Robi Co Może TAK
108 Piotrowska Iga Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Jednorożec Robi Co Moze TAK
109 Przewodowska Gabrysia Lipa biegi wg. kategorii wiekowych Jednorożec Robi Co Może TAK
110 Przewodowska Marcel Lipa biegi wg. kategorii wiekowych Jednorożec Robi Co Może TAK
111 Przybyłek Zofia Winnica biegi wg. kategorii wiekowych Lider Winnica TAK
112 Przybyłek Filip Winnica biegi wg. kategorii wiekowych Lider Winnica TAK
113 Rekus Zuzanna Płock biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
114 Rozicka Alicja Olszewka biegi wg. kategorii wiekowych Jednorożec Robi Co Moze TAK
115 Rozicki Miłosz Olszewka biegi wg. kategorii wiekowych Jednorożec Robi Co Moze TAK
116 Sala Szymon Ostrołęka biegi wg. kategorii wiekowych Uks 7 Ostrołęka
117 Sala Szymon Ostrołęka biegi wg. kategorii wiekowych Uks 7 Ostrołęka
118 Salwin Damian Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
119 Sendrowska Laura Eliza Chorzele biegi wg. kategorii wiekowych Okla Ostrołęka
120 Sendrowska Laura Eliza Chorzele biegi wg. kategorii wiekowych Okla Ostrołęka TAK
121 Sierak Wiktor Krasnosielc biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
122 Sierak Filip Krasnosielc biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
123 Sierak Faustyna Krasnosielc biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
124 Sobczyńska Julia Szczypiorno biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
125 Sobczyński Michał Szczypiorno biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
126 Sobociński Antoni Przasnysz biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
127 Sobociński Julian Przasnysz biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
128 Sobotka Amelia Żelazna biegi wg. kategorii wiekowych Jednorożec Robi Co Może TAK
129 Sobotka Karolina Żelazna biegi wg. kategorii wiekowych Jednorożec Robi Co Może TAK
130 Sopelewski Jaś Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
131 Szymaniak Oliwia Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
132 Szymański Jakub Nowe Miasto biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
133 Szymański Bartłomiej Nowe Miasto biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
134 Ślubowska Lena Ojrzeń biegi wg. kategorii wiekowych Runners Team TAK
135 Świątek Maja Jadwisin biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
136 Świątek Leon Jadwisin biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
137 Świątek Michał Jadwisin biegi wg. kategorii wiekowych Brak
138 Święch Łucja Olszewiec biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
139 Święch Igor Olszewiec biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
140 Tabaka Arkadiusz Nikielkowo biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
141 Tabaka Dominik Nikielkowo biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
142 Tomasik Mikołaj Olsztyn biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
143 Trzcinska Oliwia Warszawa biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
144 Tworkowski Jan Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
145 Urbaniak Aleks Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Jednorożec Robi Co Może TAK
146 Urbaniak Igor Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Jednorożec Robi Co Może TAK
147 Więcek Paulina Przasnysz biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
148 Wiktoria Tabaka Nikielkowo biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
149 Wołosz Wiktor Szwendrowy Most biegi wg. kategorii wiekowych Dąbrowski Team TAK
150 Wołosz Wiktor Szwendrowy Most biegi wg. kategorii wiekowych Dąbrowski Team
151 Wygocki Jakub Ojrzeń biegi wg. kategorii wiekowych Runners Team TAK
152 Zabielska Iga Stegna biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
153 Załęcki Antoni Nowogród biegi wg. kategorii wiekowych Psiejak Team
154 Załęcki Michał Łomżyńska 11 biegi wg. kategorii wiekowych Psiejak Team
155 Załęcki Kacper Nowogród biegi wg. kategorii wiekowych Psiejak Team
156 Zbierzak Nikodem Wielbark biegi wg. kategorii wiekowych Mkl Jurand
157 Zduniak Kuba Jednorożec biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
158 Zdzioch Grażyna Przasnysz biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
159 Zembek Julia Żelazna biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
160 Zembek Maja Zelazna biegi wg. kategorii wiekowych Brak TAK
161 Ziółkowski Wiktor Chorzele biegi wg. kategorii wiekowych Brak
162 Zwierzchowski Paweł Lipa biegi wg. kategorii wiekowych Jrcm TAK
163 Zwierzchowski Piotr Lipa biegi wg. kategorii wiekowych Jrcm TAK