Nazwa zawodów: | BIEG WOŚP |
Miejsce i termin: | Skierniewice, 2022-01-29 |
Organizator: | ORGANIZATOR Sztab WOŚP Skierniewice Natalia Wasilewska PARTNER Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. Z o.o. w Skierniewicach |
Opis zawodów: | Długość trasy ok 5 km. (jedno pełne okrążenie) Bieg odbywa się alejkami Zalewu Zadębie w Skierniewicach Rejestracja na bieg jest dostępna w terminie 29 grudnia – 27 stycznia 2022 roku do godziny 23:59 – na stronie www.chronotex.pl oraz w dniu 29 stycznia w biurze zawodów nad Zalewem Zadębie w Skierniewicach (ul. Konwaliowa obok restauracji Galeon) w godz. 19:00-20:30. SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW |
Wpisowe i wpłata: | Opłata startowa wynosi conajmniej 20 PLN – płatne w dniu zawodów w godzinach 19:00-20:30 do puszki WOŚP znajdującej się w biurze zawodów przy podpisywaniu oświedczenia na ł w biegu (dodatkowo można wesprzeć akcję dowolnym datkiem) |
Regulamin zawodów: | |
Lista startowa: | Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Bryła Dorota | Łowicz | bieg 5 km | Brak | NIE |
2 | Adamczyk Agata | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
3 | Antos Dawid | Bełchów | bieg 5 km | Fundacja Polesie | NIE |
4 | Antos Mieczyslawa | Polesie | bieg 5 km | Fundacja Biegamy Polesie | NIE |
5 | Anyszka Małgorzata | Łowicz | bieg 5 km | Brak | NIE |
6 | Augustyniak Jarosław | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
7 | Bartczak Aleksandra | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
8 | Bereza-Wyka Katarzyna | Skierniewice | bieg 5 km | Skierniewicki Klub Zimorodka | NIE |
9 | Bieliński Przemysław | Skierniewice | bieg 5 km | CROSS SKC | NIE |
10 | Bladowski Artur | Łowicz | bieg 5 km | Seba Team Łowicz | NIE |
11 | Boczek Krzysztof | Mysłaków | bieg 5 km | Brak | NIE |
12 | Borkowski Ireneusz | Dmosin | bieg 5 km | Skierniewicki Klub Zimorodka | NIE |
13 | Brytan Patryk | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
14 | Brzezińska Agnieszka | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
15 | Brzezińska Małgorzata | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
16 | Brzeziński Michał | Skierniewice | bieg 5 km | Academia Gorila | NIE |
17 | Brzeziński Grzegorz | Skierniewice | bieg 5 km | Skierniewickie Poranki Biegowe | NIE |
18 | Celejewski Jarosław | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
19 | Chojecka Bogusia | Michałówek | bieg 5 km | Cross SKC | NIE |
20 | Cichal Anna | Bełchów | bieg 5 km | Fundacja Biegamy Polesie | NIE |
21 | Cichal Agata | Łowicz | bieg 5 km | Drużyna Pajacy | NIE |
22 | Cieślak Hubert | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
23 | Cytryńska-Boczek Aneta | Mysłaków | bieg 5 km | Brak | NIE |
24 | Czarnecki Rafał | Bronisławka | bieg 5 km | Friends Tri Team | NIE |
25 | Czerwiński Michał | Wola Makowska | bieg 5 km | Skierniewickie Poranki Biegowe | NIE |
26 | Dąbrowski Michał | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
27 | Denisiuk Natalia | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
28 | Diks Agata | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
29 | Diks Filip | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
30 | Długokęcka Agnieszka | Makow | bieg 5 km | Skierniewicki Klub Zimorodka | NIE |
31 | Doliński Adam | Warszawa | bieg 5 km | KB Legionowo | NIE |
32 | Dominiak Bogusława | Sierakowice Prawe | bieg 5 km | Fundacja Biegamy Polesie | NIE |
33 | Duch Marcin | Skierniewice | bieg 5 km | Parkrun Skierniewice | NIE |
34 | Duda Marek | Skierniewice | bieg 5 km | Skierniewicki klub Zimorodka | NIE |
35 | Duda Bartek | Skierniewice | bieg 5 km | Skierniewicki Klub Zimorodka | NIE |
36 | Dudek Sławomir | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
37 | Dudkowska Ewelina | Polesie | bieg 5 km | Fundacja Biegamy Polesie | NIE |
38 | Firek Piotr | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
39 | Gałęziewska Aneta | Bełchów | bieg 5 km | Fundacja Biegamy Polesie | NIE |
40 | Gawałkiewicz Anna | Skierniewice | bieg 5 km | Skierniewicki Klub Zimorodka | NIE |
41 | Gawałkiewicz Mieszko | Skierniewice | bieg 5 km | Muł Zadebie | NIE |
42 | Gawałkirwicz Łukasz | Skierniewice | bieg 5 km | Muł Zadebie | NIE |
43 | Gaworek Piotr | Winna Góra | bieg 5 km | Skierniewicki Klub Zimorodka | NIE |
44 | Gołębiewski Wiktor | Skierniewice | bieg 5 km | WOJOWNIK JUDO TEAM | NIE |
45 | Gołębiewski Michał | Skierniewice | bieg 5 km | WOJOWNIK JUDO TEAM | NIE |
46 | Gosik Piotr | Skierniewice | bieg 5 km | Parkrun. Skierniewice | NIE |
47 | Grochulski Rafał | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
48 | Groszkowska Lidia | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
49 | Gródecki Artur | Skierniewice | bieg 5 km | Parkrun Skierniewice | NIE |
50 | Gunther Krzysztof | Łódź | bieg 5 km | Razem Trenujemy Sport | NIE |
51 | Gunther Dawid | Łódź | bieg 5 km | Razem Trenujemy Sport | NIE |
52 | Gunther Marta | Łódź | bieg 5 km | Razem Trenujemy Sport | NIE |
53 | Hładuński Jacek | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
54 | Jagieluk Jacek | Łowicz | bieg 5 km | Drużyna Pajacy | NIE |
55 | Janecki Paweł | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
56 | Jankiewicz Małgorzata | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
57 | Jasiak Mariusz | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
58 | Jaworski Krzysztof | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
59 | Jędrzejczak Arkadiusz | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
60 | Jokiel Łukasz | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
61 | Juraś Michał | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
62 | Kaczmarek Adrian | Skierniewice | bieg 5 km | Run Crew Skierniewice | NIE |
63 | Kalisiak Tomasz | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
64 | Kamiński Artur | Skierniewice | bieg 5 km | Trucht Maraton Skierniewice | NIE |
65 | Kaniewska Monika | Skierniewice | bieg 5 km | Parkrun Skierniewice | NIE |
66 | Kapeluszny Adam | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
67 | Karda Tomasz | Dzierzgów | bieg 5 km | Brak | NIE |
68 | Karwat Cezary | Sielce Prawe | bieg 5 km | Fundacja biegamy Polesie | NIE |
69 | Karwat Katarzyna | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
70 | Kaszubski Damian Artur | Skierniewice | bieg 5 km | Skierniewicki Klub Zimorodka | NIE |
71 | Kędziora Mariusz | Bełchów | bieg 5 km | Fundacja Biegamy Polesie | NIE |
72 | Kędziora Agnieszka | Bełchów | bieg 5 km | Fundacja Biegamy Polesie | NIE |
73 | Kiełczyńska Kasia | Skierniewice | bieg 5 km | Skierniewicki Klub Zimorodka | NIE |
74 | Kiełczyński Marcin | Skierniewice | bieg 5 km | Skierniewicki Klub Zimorodka | NIE |
75 | Klimczak Ania | Skierniewice | bieg 5 km | Skierniewicki Klub Zimorodka | NIE |
76 | Kocęba Aneta | Skierniewice | bieg 5 km | Ślimaki i Grzyby | NIE |
77 | Kocęba Robert | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
78 | Kopecińska Anna | Skierniewice | bieg 5 km | Skierniewicki Klub Zimorodka | NIE |
79 | Kosiorek Daniel | Łowicz | bieg 5 km | Brak | NIE |
80 | Kosmatka Emil | Bełchów | bieg 5 km | Brak | NIE |
81 | Kowalski Piotr | Łowicz | bieg 5 km | brak | NIE |
82 | Kowalski Witold | Łowicz | bieg 5 km | UKS Jedynka | NIE |
83 | Kowalski Paweł | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
84 | Kowara Dawid | Skierniewice | bieg 5 km | WOJOWNIK JUDO TEAM | NIE |
85 | Kozyra Agata | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
86 | Krawczyk Marcin | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
87 | Krokocka Jolanta | Polesie | bieg 5 km | Fundacja Biegamy Polesie | NIE |
88 | Kurosadowicz Artur | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
89 | Kuś Anna | Krężce | bieg 5 km | Skierniewicki Klub Zimorodka | NIE |
90 | Libera Daniel | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
91 | Łopatka Olga | Ludwików | bieg 5 km | Brak | NIE |
92 | Łuczywek Paweł | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
93 | Łukawski Seweryn | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
94 | Łysoniewski Radosław | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
95 | Maczuga-Paciorek Monika | Polesie | bieg 5 km | Fundacja Biegamy Polesie | NIE |
96 | Majewska Lilia | Skierniewice | bieg 5 km | Skierniewicki Klub Zimorodka | NIE |
97 | Majewski Daniel | Skierniewice | bieg 5 km | Skierniewicki Klub Zimorodka | NIE |
98 | Malka Anna | Skierniewice | bieg 5 km | Skierniewicki Klub Zimorodka | NIE |
99 | Malkowska Marta | Skierniewice | bieg 5 km | Skierniewicki Klub Zimorodka | NIE |
100 | Małkowski Bartek | Skierniewice | bieg 5 km | Skierniewicki Klub Zimorodka | NIE |
101 | Matysiak Anita | Skierniewice | bieg 5 km | Skierniewicki Klub Zimorodka | NIE |
102 | Melon Tomasz | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
103 | Modzelewski Maciej | Łowicz | bieg 5 km | Brak | NIE |
104 | Morawska Katarzyna | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
105 | Mroczek Jakun | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
106 | Nagłowski Piotr | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
107 | Niewiadomski Wojciech | Bełchów | bieg 5 km | Fundacja Biegamy Polesie | NIE |
108 | Nowak Hanna | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
109 | Nowak Adam | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
110 | Paciorek Jakub | Polesie | bieg 5 km | Fundacja Biegamy Polesie | NIE |
111 | Paczkowska Żaneta | Bełchów | bieg 5 km | Fundacja Biegamy Polesie | NIE |
112 | Pawelczak Iwona | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
113 | Pawłowska Edyta | Polesie | bieg 5 km | Fundacja Biegamy Polesie | NIE |
114 | Pawłowski Andrzej | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
115 | Piasecka Urszula | Skierniewice | bieg 5 km | Skierniewickie Poranki Biegowe | NIE |
116 | Pietrzak Jarosław | Łowicz | bieg 5 km | Brak | NIE |
117 | Pilich Piotr | Łowicz | bieg 5 km | Run Crew Skierniewice | NIE |
118 | Piorun Ewelina | Skierniewice | bieg 5 km | Parkrun Skierniewice | NIE |
119 | Piorun Paweł | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
120 | Piotrowski Ireneusz | lowicz | bieg 5 km | Brak | NIE |
121 | Piórkowska Anna | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
122 | Piórkowska Ewa | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
123 | Piórkowski Leszek | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
124 | Piórkowski Jarosław | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
125 | Płuska Kacper | Domaniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
126 | Pniewska Anna | Maków | bieg 5 km | Skierniewicki Klub Zimorodka | NIE |
127 | Pniewski Dawid | Dąbrowice | bieg 5 km | Skierniewicki Klub Zimorodka | NIE |
128 | Podkoń Basia | Skierniewice | bieg 5 km | Skierniewicki Klub Zimorodka | NIE |
129 | Pokora Arkadiusz | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
130 | Pokrop Agnieszka | Skierniewice | bieg 5 km | Natalia Tomasiak Górski Styl Team | NIE |
131 | Pokrop Michał | Słupia | bieg 5 km | Skierniewicki Klub Zimorodka | NIE |
132 | Pokrop Krzysztofa | Słupia | bieg 5 km | Skierniewicki Klub Zimorodka | NIE |
133 | Połeć Wojciech | Skierniewice | bieg 5 km | UTAPAU | NIE |
134 | Prokopczyk Michalina | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
135 | Przybyszewski Radosław | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
136 | Rdest-Nowak Magdalena | Skierniewice | bieg 5 km | Ślimaki i Grzyby | NIE |
137 | Richoz Teresa | Polesie | bieg 5 km | Fundacja Biegamy Polesie | NIE |
138 | Rochmiński Bogdan | Lesiew | bieg 5 km | Broken Careers | NIE |
139 | Rosa Agnieszka | Skierniewice | bieg 5 km | Parkrun Skierniewice | NIE |
140 | Rosa Dariusz | Jamno | bieg 5 km | Brak | NIE |
141 | Rutkowski Mateusz | Skierniewice | bieg 5 km | Wakacyjna demolka | NIE |
142 | Rylik Anna | Skierniewice | bieg 5 km | Parkrun Skierniewice | NIE |
143 | Sikora Katarzyna | Lowicz | bieg 5 km | Brak | NIE |
144 | Skorzycki Przemysław | Koluszki | bieg 5 km | Brak | NIE |
145 | Smółka Przemysław | Łowicz | bieg 5 km | Brak | NIE |
146 | Stangreciak Wojciech | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
147 | Stefańska Paulina | Polesie | bieg 5 km | Fundacja Biegamy Polesie | NIE |
148 | Stencel Emilia | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
149 | Stencel Marcin | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
150 | Stronczyński Maciej | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
151 | Szeliga Michał | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
152 | Szturomski Bartosz | Skierniewice | bieg 5 km | WOJOWNIK JUDO TEAM | NIE |
153 | Szumigaj-Tarnowska Joanna | Skierniewice | bieg 5 km | Parkrun Skierniewice | NIE |
154 | Szydlik Wiesław | Mszczonów | bieg 5 km | Brak | NIE |
155 | Szymkowicz Julia | Bobrowniki | bieg 5 km | Brak | NIE |
156 | Śmiałek Maria | Bobrowniki | bieg 5 km | Fundacja Biegamy Polesie | NIE |
157 | Taraska Zbigniew | Kocierzew | bieg 5 km | Run crew Skierniewice | NIE |
158 | Tartanus Marcin | Bełchów | bieg 5 km | Fundacja Biegamy Polesie | NIE |
159 | Tomaszewska Krystyna | Maków | bieg 5 km | Fundacja Biegamy Polesie | NIE |
160 | Traut Franciszek | Skierniewice | bieg 5 km | Papugi Run Team | NIE |
161 | Truszkowski Piotrek | Skierniewice | bieg 5 km | Manchatan Nowy Kawęczyn | NIE |
162 | Wiercioch Izabela | Bełchów | bieg 5 km | Fundacja Biegamy Polesie | NIE |
163 | Wilk Justyna | Skierniewice | bieg 5 km | Cross Skc | NIE |
164 | Witczak Zofia | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
165 | Wojda Jarosław | Łowicz | bieg 5 km | Brak | NIE |
166 | Wojtkiewicz Monika | Skierniewice | bieg 5 km | Skierniewicki Klub Zimorodka | NIE |
167 | Wojtkiewicz Łukasz | Skierniewice | bieg 5 km | Skierniewicki Klub Zimorodka | NIE |
168 | Wójt Sylwester | Skierniewice | bieg 5 km | Trucht Maraton Skierniewice | NIE |
169 | Wysocka Anna | Skierniewice | bieg 5 km | Parkrun Skierniewice | NIE |
170 | Zagibajło Łukasz | Skierniewice | bieg 5 km | Parkrun Skierniewice | NIE |
171 | Zawadzka Karolina | Łowicz | bieg 5 km | Brak | NIE |
172 | Zielińska Beata | Skierniewice | bieg 5 km | Skierniewicki Klub Zimorodka | NIE |
173 | Zimny Tomasz | Domaniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
174 | Ziombski Sebastian | Skierniewice | bieg 5 km | Brak | NIE |
175 | Zwolinski Jarosław | Skierniewice | bieg 5 km | Parkurun Skierniewice | NIE |
176 | Zwolińska Natalia | Kwasowiec | bieg 5 km | Brak | NIE |
177 | Żużniew Anna | Sochaczew | bieg 5 km | Wściekłe Dziczki | NIE |
178 | Żużniew Patryk | Sochaczew | bieg 5 km | Wściekłe Dziczki | NIE |