Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

HEBOJ NA PRZEHYBĘ

Miejsce i termin: Przehyba, 2022-06-25
Organizator: ORGANIZATOR
Proactive Joanna Ignatowicz

WSPARCIE ORGANIZACYJNE
Urząd Miejski w Starym Sączu;
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe, Nadleśnictwo Stary Sącz, Nadleśnictwo Krościenko.
Tomar Sport Sp. z o.o.

KONTAKT
www.wyscigrowerowy.pl
Opis zawodów: Wyścig kolarski na dystansie około 12,5 km
Start wyścigu: przy kościele w Gołkowicach Górnych
Meta zawodów: Przehyba
Biuro zawodów zlokalizowane będzie w Szkole Podstawowej w Gołkowicach
Prawo do uczestnictwa w wyścigu rowerowym mają osoby dorosłe, czyli te, które najpóźniej do dnia zawodów ukończą 18 lat

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Wpisowe płatne przez stronę zapisów, zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
a) 80 PLN w przypadku płatności do 17 czerwca 2022 r.,
b) 100 PLN w przypadku płatności w dniu zawodów;
c) 250 PLN za drużynę czteroosobową do 22 czerwca 2022 r.

Przy płatności drużynowej opłatę wnosi Kapitan drużyny, wszyscy członkowie drużyny muszą wpisać jednakowo brzmiącą nazwę drużyny w polach DRUŻYNA i KLUB
Limit zawodników: 250
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Drużyna Wpłata
1 Ambrozy Wojciech Myslenice zapisy indywidualne Brak TAK
2 Bereza Jacek Łańcut zapisy drużynowe zawodnik Wesołe osiołki Wesołe Osiołki TAK
3 Bereza Wojciech Łańcut zapisy drużynowe zawodnik Wesołe osiołki Wesołe Osiołki TAK
4 Bochnak Piotr Leszczyny zapisy indywidualne Nowotarski Klub Kolarski Kompex TAK
5 Bodurka Tomasz Nielepice zapisy indywidualne Brak TAK
6 Borek Joanna Katowice zapisy indywidualne Damskie Treningi Na Szosie TAK
7 Burda Patryk Łańcut zapisy drużynowe kapitan Sts Jordan Wola Mała Sts Jordan Wola Mała TAK
8 Burda Mateusz Łańcut zapisy drużynowe zawodnik Sts Jordan Wola Mała Sts Jordan Wola Mała TAK
9 Bylica Maciej Tarnów zapisy indywidualne Omni-Serwis TAK
10 Celary Krzysztof Kraków zapisy indywidualne 7R Rowmix Team P/B 72D TAK
11 Celary Marian Kraków zapisy indywidualne Brak TAK
12 Dabrowa Krzysztof Kraków zapisy indywidualne Krzysztof Dąbrowa TAK
13 Domagała Adrian Kraków zapisy drużynowe kapitan Krakowski Wicher Krakowski Wicher TAK
14 Drobot Dariusz Wierzchosławice zapisy indywidualne Cedrin Bike Wierzchosławice TAK
15 Dyduch Stanisław Bielsko-Biała zapisy indywidualne Art-Met TAK
16 Dyduch Andrzej Bielsko-Biała zapisy indywidualne Brak TAK
17 Dziedzic Kacper Stary Sącz zapisy indywidualne Brak TAK
18 Dziurzynski Aleksander Kraków zapisy indywidualne Brak TAK
19 Fernandez Jimmy Konstancin - Jeziorna zapisy indywidualne Brak TAK
20 Franczyk Tomasz Nowy Sącz zapisy drużynowe zawodnik Amp Bike Amp Bike Team A TAK
21 Gabryluk Jan Opole zapisy drużynowe zawodnik Krakowski Wicher Krakowski Wicher TAK
22 Gajewski Grzegorz Ostrowiec Świętokrzyski zapisy indywidualne Brak TAK
23 Głowa Albert Łopuszna zapisy indywidualne Nowotarski Klub Kolarski TAK
24 Gogola Mateusz Rzepiennik Strzyżewski zapisy drużynowe zawodnik Zbutateam Zbutateam TAK
25 Gogola Dawid Rzepiennik Strzyżewski zapisy drużynowe zawodnik Zbutateam Zbutateam TAK
26 Gogola Dariusz Rzepiennik Strzyżewski zapisy drużynowe zawodnik Zbutateam Zbutateam TAK
27 Gogola Adrian Rzepiennik Strzyżewski zapisy indywidualne Zbutateam TAK
28 Góraj Maciej Warszawa zapisy indywidualne Rawska Grupa Kolarska TAK
29 Grzybek Beata Kraków zapisy indywidualne Brak TAK
30 Janowski Łukasz Rawa Mazowiecka zapisy indywidualne Brak TAK
31 Jaźwa Paweł Łańcut zapisy indywidualne Ars Medica Cycling TAK
32 Jurczak Jakub Kraków zapisy drużynowe zawodnik Krakowski Wicher Krakowski Wicher TAK
33 Kanclerz Jakub Kraków zapisy indywidualne Brak TAK
34 Karykowski Krzysztof Lublin zapisy indywidualne Brak TAK
35 Kielar Tomasz Siemiechów zapisy indywidualne Brak TAK
36 Kłonica Artur Nowy Sącz zapisy drużynowe zawodnik Amp Bike Amp Bike Team B TAK
37 Kogut Arkadiusz Barcice zapisy drużynowe kapitan Way2Champ Way2Champ TAK
38 Kopek Emil Rzepiennik Strzyżewski zapisy drużynowe kapitan Zbutateam Zbutateam TAK
39 Kowalik Maciej Lublin zapisy drużynowe zawodnik Itox - Indastry Itox - Indastry TAK
40 Krupa Łukasz Nowy Sącz zapisy drużynowe zawodnik Amp Bike Amp Bike Team B TAK
41 Krzak Rafał Gołkowice Górne zapisy indywidualne Szwagier On Fire TAK
42 Krzemień Marek Kraków zapisy drużynowe zawodnik Krakowski Wicher Krakowski Wicher TAK
43 Krzynowek Piotr Chorzów zapisy indywidualne Brak TAK
44 Kubala Grzegorz Skawina zapisy drużynowe zawodnik Bike Rs Bike Rs TAK
45 Kulpa Kamil Łańcut zapisy drużynowe zawodnik Sts Jordan Wola Mała Sts Jordan Wola Mała TAK
46 Kwitowska Kaja Kraków zapisy indywidualne Brak TAK
47 Lorek Łukasz Cholerzyn zapisy indywidualne Brak TAK
48 Luchowski Bartłomiej Kraków zapisy indywidualne Brak TAK
49 Łoboda Przemysław Lublin zapisy drużynowe kapitan Itox - Indastry Itox - Indastry TAK
50 Magdziak Rafał Lublin zapisy drużynowe zawodnik Itox - Indastry Itox - Indastry TAK
51 Marcinkowski Patryk Nowy Sącz zapisy drużynowe zawodnik Amp Bike Amp Bike Team A TAK
52 Mazur Grzegorz Lublin zapisy indywidualne Metrobikes TAK
53 Menke Mikołaj Kraków zapisy indywidualne Brak TAK
54 Mierzeński Bartosz Kraków zapisy drużynowe zawodnik Painformance Painformance TAK
55 Mikulec Karolina Stary Sącz zapisy indywidualne Brak TAK
56 Musiał Grzegorz Kraków zapisy drużynowe zawodnik Way2Champ Way2Champ TAK
57 Niekowal Jakub Warszawa zapisy indywidualne Brak TAK
58 Niewidok Wojciech Wadowice zapisy indywidualne Peleton Wadowice TAK
59 Nowicki Michael Nowy Sącz zapisy indywidualne Brak TAK
60 Pałka Dawid Nowy Sącz zapisy drużynowe zawodnik Amp Bike Amp Bike Team B TAK
61 Pękala Łukasz Poznań zapisy indywidualne Zgrupka Promobil Team TAK
62 Piaskowski Maciej Warszawa zapisy drużynowe zawodnik Painformance Painformance TAK
63 Piątkowska Monika Kraków zapisy indywidualne Pogoń Aptiv TAK
64 Piecha Sebastian Jasło zapisy indywidualne Brak TAK
65 Piechnik Piotr Wieliczka zapisy drużynowe zawodnik Way2Champ Way2Champ TAK
66 Piekar Jarosław Krakow zapisy indywidualne Brak TAK
67 Piekło Wojciech Łańcut zapisy drużynowe zawodnik Wesołe osiołki Wesołe Osiołki TAK
68 Piela Szymon Kraków zapisy indywidualne Innergy Racing Team TAK
69 Podolska Łucja Kraków zapisy indywidualne Brak TAK
70 Podolski Bartek Kraków zapisy indywidualne Brak TAK
71 Pol Grzegorz Luszowice zapisy indywidualne Pilecki Team TAK
72 Połeć Robert Mała Wieś zapisy indywidualne Brak TAK
73 Rachwał Marcin Trzemeśnia zapisy drużynowe zawodnik Bike-Rs Bike-Rs TAK
74 Reszka Marcin Jaworzno zapisy indywidualne Velo Creation TAK
75 Ryfiak Piotr Nowy Sącz zapisy drużynowe zawodnik Amp Bike Amp Bike Team A TAK
76 Sawczyn Rafał Gorlice zapisy indywidualne Grupetto Gorlice TAK
77 Sichelski Stanisław Biały Dunajec zapisy indywidualne Nowotarski Klub Kolarski - Kompex TAK
78 Skarżyński Mateusz Kraków zapisy indywidualne Brak TAK
79 Sobula Sławomir Ochmanów zapisy indywidualne Oknoplast Team TAK
80 Sordyl Łukasz Roczyny zapisy indywidualne Innergy Racing Team TAK
81 Sólnica Mirosław Ochojno zapisy drużynowe kapitan Bike-Rs Bike-Rs TAK
82 Sulejewski Dariusz Katowice zapisy indywidualne Yellobike TAK
83 Superson Błażej Głuchów zapisy drużynowe kapitan Wesołe osiołki Wesołe Osiołki TAK
84 Szafraniec Marcin Myślenice zapisy indywidualne Myślenice TAK
85 Szczygieł Jacek Pyskowice zapisy indywidualne - TAK
86 Szlachtowski Andrzej Nowy Targ zapisy indywidualne Nowotarski Klub Kolarski TAK
87 Szura Joanna Łańcut zapisy indywidualne Sts Jordan Wola Mała TAK
88 Szylar Sławomir Markowa zapisy drużynowe zawodnik Sts Jordan Wola Mała Sts Jordan Wola Mała TAK
89 Śliz Adam Wrocław zapisy drużynowe kapitan Painformance Painformance TAK
90 Świerczek Wojciech Kraków zapisy indywidualne Brak TAK
91 Tarasek Józef Grybów zapisy indywidualne Elemeno TAK
92 Tomana Piotr Ochojno zapisy drużynowe zawodnik Bike-Rs Bike-Rs TAK
93 Tutaj Krzysztof Elizówka zapisy drużynowe zawodnik Itox - Indastry Itox - Indastry TAK
94 Wańczyk Sławomir Nowy Sącz zapisy drużynowe kapitan Amp Bike Amp Bike Team B TAK
95 Warchoł Grzegorz Koszyce Wielkie zapisy indywidualne Pentel TAK
96 Węgrzynowski Marcin Mogilno zapisy drużynowe kapitan Amp Bike Amp Bike Team A TAK
97 Wielosik Marcin Kadcza zapisy indywidualne Team Użaby TAK
98 Wojciechowski Marcin Grybów zapisy indywidualne Elemeno TAK
99 Wójcik Mateusz Kraków zapisy drużynowe zawodnik Painformance Painformance TAK
100 Wróblewski Maciej Rzeszów zapisy indywidualne Brak TAK
101 Wrzecionek Marek Kraków zapisy indywidualne Brak TAK
102 Zbozień Jakub Kadcza zapisy drużynowe zawodnik Way2Champ Way2Champ TAK
103 Zwonek Piotr Kraków zapisy indywidualne Exrowerowanie Kraków TAK