Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

V SKIERNIEWICKA 10-tka im. EDMUNDA JAWORSKIEGO
SKIERNIEWICKA TRIADA BIEGOWA

Miejsce i termin: Skierniewice, 2022-08-28
Organizator: ORGANIZATOR
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skierniewicach.

PATRONAT HONOROWY
Prezydent Miasta Skierniewice Krzysztof Jażdżyk

Opis zawodów: Długość trasy: 10 kilometrów. Trasa posiada atest PZLA
Trasa przebiega ulicami miasta Skierniewice. Typ nawierzchni: twarda (asfalt, kostka brukowa). Start/Meta: Rynek.
Bieg jest etapem Skierniewickiej Triady Biegowej.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Wpisowe płatne przez stronę zapisów do 11.08.2022. Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych.
Opłata startowa w zależności od terminu płatności
Do 17.02.2022 – 50 zł
Od 17.02.2022 do 31.05.2022 - 60 zł
Od 01.06.2022 do 31.07.2022 - 70 zł
Od 01.08.2022 do 11.08.2022 - 80 zł
Biuro zawodów 27.08.2022 - 90 zł
Biuro zawodów 28.08.2022 - 100 zł

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Agata Skierniewice bieg10 km Brak
2 Ambroziak Sylwia Łowicz bieg10 km Sylwia Ambroziak TAK
3 Ambroziak Zbigniew Łowicz bieg10 km Sebateam TAK
4 Błażyński Seweryn Skierniewice bieg10 km Brak TAK
5 Brytan Patryk Skierniewice bieg10 km Brak TAK
6 Brzezinski Grzegorz Skierniewice bieg10 km Skierniewickie Poranki Biegowe TAK
7 Brzezińska Agnieszka Skierniewice bieg10 km Brak TAK
8 Brzeziński Michał Skierniewice bieg10 km Brak TAK
9 Czarnecki Łukasz Skierniewice bieg10 km Brak TAK
10 Dąbrowski Michał Skierniewice bieg10 km Brak TAK
11 Denisiuk Natalia Skierniewice bieg10 km Brak
12 Dubel Andrzej Skierniewice bieg10 km Parkrun Skierniewice TAK
13 Dudek Sławomir Skierniewice bieg10 km Brak
14 Firek Piotr Skierniewice bieg10 km Parkrun Skierniewice TAK
15 Gajek Magdalena Łódź bieg10 km POLITECHNIKA ŁÓDZKA TAK
16 Gosik Piotr Skierniewice bieg10 km Parkrun. Skierniewice
17 Gosik Piotr Skierniewice bieg10 km Parkrun. Skierniewice
18 Grochulski Rafał Skierniewice bieg10 km Brak TAK
19 Gródecki Artur Skierniewice bieg10 km Parkrun Skierniewice TAK
20 Hładuński Jacek Skierniewice bieg10 km Brak TAK
21 Jagielski Witold Warszawa bieg10 km Warsaw Run Club TAK
22 Jagieluk Jacek Łowicz bieg10 km Drużyna Pajacy TAK
23 Jagiełło Michał Zapady bieg10 km Parkrun Skierniewice TAK
24 Jopek Lukasz Lodz bieg10 km Brak TAK
25 Juźwiuk Tomasz Skierniewice bieg10 km Brak TAK
26 Kamiński Artur Skierniewice bieg10 km Brak
27 Kaniewska Monika Skierniewice bieg10 km Parkrun Skierniewice TAK
28 Kłąb Adam Skierniewice bieg10 km Brak TAK
29 Kowalczyk Ilona Łódź bieg10 km #Happyrunners TAK
30 Kowalski Paweł Skierniewice bieg10 km Brak TAK
31 Kurosadowicz Artur Skierniewice bieg10 km Brak TAK
32 Kuśmierz Jerzy Skierniewice bieg10 km Brak TAK
33 Kwasiborski Patryk Nowe Rościszewo bieg10 km TKKF KUBUŚ SIERPC TAK
34 Łopatka Olga Ludwików bieg10 km Brak TAK
35 Macander Jakub Skierniewice bieg10 km Brak TAK
36 Michalik Mateusz Niwna bieg10 km Brak
37 Michalik Mateusz Niwna bieg10 km Fundacja Biegamy Polesie TAK
38 Michniewicz Łukasz Łódź bieg10 km Łódź Kocha Sport TAK
39 Niedźwiadek Tadeusz Bełchów bieg10 km Brak TAK
40 Nowak Adam Skierniewice bieg10 km Brak TAK
41 Nowak Tomasz Łowicz bieg10 km Sebateam Łowicz TAK
42 Pałys Kinga Łódź bieg10 km Brak TAK
43 Pawelczak Iwona Skierniewice bieg10 km Brak TAK
44 Piórkowska Anna Skierniewice bieg10 km Lepi Bałwana TAK
45 Piórkowski Jarosław Skierniewice bieg10 km Lepi Bałwana TAK
46 Piórkowski Leszek Skierniewice bieg10 km Lepi Bałwana TAK
47 Pochwała Justyna Łowicz bieg10 km Natalia Tomasiak Górski Styl Team TAK
48 Pokora Mariusz Skierniewice bieg10 km Parkrun Skierniewice TAK
49 Pokora Arkadiusz Skierniewice bieg10 km Brak TAK
50 Połeć Wojciech Skierniewice bieg10 km Utapau TAK
51 Przybył Mateusz Skierniewice bieg10 km Brak TAK
52 Przybyszewski Radosław Skierniewice bieg10 km Brak
53 Rosa Dariusz Jamno bieg10 km Brak TAK
54 Rukat Przemysław Stachlew bieg10 km Fundacja Biegamy Polesie TAK
55 Sadowy Robert Skierniewice bieg10 km Rs Project
56 Samson Marcin Skierniewice bieg10 km Brak
57 Samson Andżelika Skierniewice bieg10 km Parkrun Skierniewice
58 Skopinska Danuta Skierniewice bieg10 km Brak TAK
59 Skrzeszewski Sebastian Skierniewice bieg10 km Razem Trenujemy Sport
60 Stańczyk Michał Skierniewice bieg10 km Brak TAK
61 Szymański Marek Skierniewice bieg10 km Brak
62 Świeca Renata Radziwiłłów Mazowiecki bieg10 km Brak
63 Terpiłowska Agnieszka Pruszków bieg10 km Brak
64 Trzonek Andrzej Jarosław bieg10 km Jgb Sokół
65 Urbanski Michał Skierniewice bieg10 km Brak TAK
66 Wojciechowski Tomasz Sochaczew bieg10 km Owsianka Sochaczew
67 Woźniak Przemysław Sochaczew bieg10 km Ks Bielice TAK
68 Wysocka Anna Skierniewice bieg10 km Parkrun Skierniewice
69 Zagibajło Łukasz Skierniewice bieg10 km Parkrun Skierniewice
70 Zawadzki Damian Łowicz bieg10 km Sebateam Łowicz TAK
71 Zwolinski Jarosław Skierniewice bieg10 km Parkurun Skierniewice