Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

IX NOCNY PÓŁMARATON SKIERNIEWICKI
SKIERNIEWICKA TRIADA BIEGOWA

Miejsce i termin: Skierniewice, 2022-06-25
Organizator: ORGANIZATOR
Organizatorem biegu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skierniewicach.
Trucht Maraton Skierniewice

PATRONAT
Prezydent Miasta Skierniewice

PATRONAT MEDIALNY
Radio RSC

KONTAKT
tel. 500-401-497
e-mail; m.szyszczynska@osirskierniewice.pl
Opis zawodów: Start/Meta i biuro zawodów nad Zalewem „Zadębie” w Skierniewicach ul. Konwaliowa
Dystans 21,0975 km – trasa posiada atest PZLA
Bieg jest etapem Skierniewickiej Triady Biegowej.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Wpisowe płatne przez stronę zapisów do 9.06.2022. Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych.
do 14.04.2022 - 60,00 zł (gwarantowany pakiet startowy)
do 12.05.2022 - 70,00 zł (gwarantowany pakiet startowy)
do 9.06.2022 - 80,00 zł (gwarantowany pakiet startowy)
w dniu zawodów 100,00 zł gotówką (w ramach możliwości technicznych)
Zawodnicy i zawodniczki rocznik 1957 i starsi są zwolnieni z opłaty startowej, wpłacają 60,00 zł do 09.06.2022 w formie kaucji, która zostanie zwrócona w dniu weryfikacji (gwarantowany pakiet startowy).
Limit zawodników: 115
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zakończona - osiągnięto limit zawodników

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Agata Skierniewice półmaraton Brak TAK
2 Banach Iwona Rokiciny półmaraton Pietrzyk Running Team TAK
3 Banaszkiewicz Marcin Nasielsk półmaraton Lider Winnica TAK
4 Bełc Paweł Skierniewice półmaraton Brak TAK
5 Bieluń Arnold Rudki półmaraton Brak TAK
6 Bieluń Adrian Skierniewice półmaraton Pura Vida Team TAK
7 Błażyński Seweryn Skierniewice półmaraton Brak TAK
8 Bocheński Szymon Maków półmaraton Brak TAK
9 Bryśkiewicz Jacek Winnica półmaraton Lider Winnica TAK
10 Brytan Patryk Skierniewice półmaraton Brak TAK
11 Brzeziński Grzegorz Skierniewice półmaraton Skierniewickie Poranki Biegowe TAK
12 Budzeń Dominik Łowicz półmaraton Brak TAK
13 Cabańska Dorota Łomianki półmaraton Brak TAK
14 Czajka Marcin Nowy Kawęczyn półmaraton Trinity Triathlon Unity TAK
15 Dalgiewicz Dariusz Łomianki półmaraton Wataha TAK
16 Dąbrowski Michał Skierniewice półmaraton Brak TAK
17 Doliński Adam Warszawa półmaraton Grupa Biegowa Utk TAK
18 Dubel Andrzej Skierniewice półmaraton Parkrun Skierniewice TAK
19 Duch Marcin Skierniewice półmaraton Parkrun Skierniewice TAK
20 Dudek Sławomir Skierniewice półmaraton Brak TAK
21 Dziuda Lukasz Lodz półmaraton Brak TAK
22 Firek Piotr Skierniewice półmaraton Brak TAK
23 Foryt Marcin Grądy półmaraton Brak TAK
24 Gajek Magdalena Łódź półmaraton Politechnika Łódzka TAK
25 Gałkowska Aleksandra Łódź półmaraton Brak TAK
26 Gosik Piotr Skierniewice półmaraton Parkrun. Skierniewice TAK
27 Grałek Piotr Tomaszów Mazowiecki półmaraton Razem Trenujemy Sport TAK
28 Grochulski Rafał Skierniewice półmaraton Brak TAK
29 Gródecki Artur Skierniewice półmaraton Parkrun Skierniewice TAK
30 Hładuński Jacek Skierniewice półmaraton Brak TAK
31 Hołownicka Katarzyna Skierniewice półmaraton Parkrun Skierniewice TAK
32 Jagielski Witold Warszawa półmaraton Warsaw Run Club TAK
33 Jagiełło Michał Zapady półmaraton Parkrun Skierniewice TAK
34 Jaworski Krzysztof Skierniewice półmaraton Brak TAK
35 Juźwiuk Tomasz Skierniewice półmaraton Brak TAK
36 Kaliński Przemysław Warszawa półmaraton Biegaj Z Ursusem TAK
37 Kaminski Marcin Warszawa półmaraton Melambiina TAK
38 Kaniewska Monika Skierniewice półmaraton Parkrun Skierniewice TAK
39 Kantorek Piotr Skierniewice półmaraton Brak TAK
40 Kołosowski Sławomir Skierniewice półmaraton Brak TAK
41 Kowalski Sławomir Głowno półmaraton Brak TAK
42 Kowalski Paweł Skierniewice półmaraton Brak TAK
43 Kozłowska Renata Łódź półmaraton Tt Psc Running Family / Akademiabiegacza TAK
44 Kroc Mirosław Skierniewice półmaraton Brak TAK
45 Kucharczyk Edyta Winnica półmaraton Lider Winnica TAK
46 Kucharczyk Mariusz Winnica półmaraton Lider Winnica TAK
47 Kujawa Krzysztof Płock półmaraton Więckowski Team TAK
48 Kuran Piotr Mszczonów półmaraton Pobiegani Mszczonów TAK
49 Kurosadowicz Artur Skierniewice półmaraton Be-active Artur Kurosadowicz TAK
50 Kuśmierz Jerzy Skierniewice półmaraton Brak TAK
51 Kwasiborski Patryk Nowe Rościszewo półmaraton Tkkf Kubuś Sierpc TAK
52 Laskowski Marek Skierniewice półmaraton Lodołamacz Skierniewice TAK
53 Lewandowski Krzysztof Łódź półmaraton Łódźruncrew/Jakoteam TAK
54 Litoszko Jacek Skierniewice półmaraton Parkrun Skierniewice TAK
55 Łęczycki Mateusz Skierniewice półmaraton Brak TAK
56 Łukawski Seweryn Skierniewice półmaraton Brak TAK
57 Magdziak Michał Tomaszów Mazowiecki półmaraton Brak TAK
58 Markowicz Robert Boguszyce Małe półmaraton Brak TAK
59 Mądrzycka Edyta Skierniewice półmaraton Lodołamacz Skierniewice TAK
60 Michalik Mateusz Niwna półmaraton Fundacja Biegamy Polesie TAK
61 Mikina Artur Warszawa półmaraton Pwpw Sa TAK
62 Niedźwiadek Tadeusz Bełchów półmaraton Brak TAK
63 Niklewicz Monika Skierniewice półmaraton Brak TAK
64 Nowak Adam Skierniewice półmaraton Brak TAK
65 Olczak Tomasz Mszczonów półmaraton Pobiegani Mszczonów TAK
66 Olszewska Joanna Łódź półmaraton Szybcy I Wściekli TAK
67 Ostrowski Sylwester Wilków Pierwszy półmaraton Błędowska Wataha TAK
68 Pająk Rafał Skierniewice półmaraton Brak TAK
69 Partyka Angelika Skierniewice półmaraton Pędzące Żółwie TAK
70 Pawelczak Iwona Skierniewice półmaraton Brak TAK
71 Pieczora Monika Łódź półmaraton Łódźruncrew/Jakoteam TAK
72 Pieniążek Kamil Piekary półmaraton Brak TAK
73 Piesio Artur Warszawa półmaraton Running White Toads TAK
74 Pietrzyk Jarosław Warszawa półmaraton Trinity Triathlon Unity TAK
75 Piórkowska Anna Skierniewice półmaraton Lepi Bałwana TAK
76 Piórkowski Jarosław Skierniewice półmaraton Lepi Bałwana TAK
77 Pociech Marek Korytów półmaraton Brak TAK
78 Pokora Mariusz Skierniewice półmaraton Parkrun Skierniewice TAK
79 Pokora Arkadiusz Skierniewice półmaraton Brak TAK
80 Połeć Wojciech Polska półmaraton Utapau TAK
81 Przybyszewski Radosław Skierniewice półmaraton Brak TAK
82 Rakoczy Dorota Milanówek półmaraton Brak TAK
83 Rakoczy Paweł Milanówek półmaraton Brak TAK
84 Rochmiński Bogdan Lesiew półmaraton Brak TAK
85 Rohoza Adam Skierniewice półmaraton Nic Ostrzejszego! TAK
86 Rosa Dariusz Jamno półmaraton Brak TAK
87 Rosa Agnieszka Skierniewice półmaraton Parkrun Skierniewice TAK
88 Rydel Michał Wólka Smolana półmaraton Brak TAK
89 Rykała Łukasz Maków półmaraton Brak TAK
90 Sadowy Robert Skierniewice półmaraton Rs Project TAK
91 Sędecki Piotr Skierniewice półmaraton 104 Team TAK
92 Siekierski Rafal Belchow półmaraton Fundacja Biegamy Polesie TAK
93 Siekierski Wiesław Bełchów półmaraton Pkp Energetyka TAK
94 Sławiński Piotr Warszawa półmaraton Brak TAK
95 Stańczyk Michał Skierniewice półmaraton Brak TAK
96 Szczytkowska Julia Łódź półmaraton Azs Politechnika Łódzka TAK
97 Szczytkowski Romuald Łódź półmaraton Forever Young Łódź TAK
98 Sztąber Adam Łódź półmaraton Pietrzyk Running Team TAK
99 Szydlik Wiesław Mszczonów półmaraton Pobiegani Mszczonów TAK
100 Szymański Marek Skierniewice półmaraton Brak TAK
101 Świeca Renata Radziwiłłów Mazowiecki półmaraton Brak TAK
102 Torzewska Agnieszka Warszawa półmaraton Brak TAK
103 Torzewski Janusz Warszawa półmaraton Wat TAK
104 Tosik Witold Aleksandrów Łódzki półmaraton Ort TAK
105 Tworożyńska Edyta Łódź półmaraton Łódźruncrew/Jakoteam TAK
106 Umowski Rafał Żyrardów półmaraton Run De Girard TAK
107 Urbanski Michał Skierniewice półmaraton Brak TAK
108 Wilgocki Radosław Gąbin półmaraton Brak TAK
109 Wójt Sylwester Skierniewice półmaraton Trucht Maraton Skierniewice TAK
110 Wróbel Natalia Zielkowice półmaraton Brak TAK
111 Wróbel Marcin Zielkowice półmaraton Brak TAK
112 Wysocka Anna Skierniewice półmaraton Parkrun Skierniewice TAK
113 Zagibajło Łukasz Skierniewice półmaraton Brak TAK
114 Zbieć Dariusz Siedlce półmaraton Darfik Team TAK
115 Zimoch Zdzisław Wrocław półmaraton Wieczorne Bieganie We Wrocławiu TAK