Nazwa zawodów: | V BIEG ZIELONEGO JABŁUSZKA |
Miejsce i termin: | Skierniewice, 2022-05-22 |
Organizator: | ORGANIZATOR Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skierniewicach. |
Opis zawodów: | W ramach zawodów odbędzie się bieg 10km i marsz Nordic Walking 5 km. Start nastąpi przy drugiej plaży Zalewu Zadębie Meta i biuro zawodów przy restauracji Galeon (statek), przy ulicy Konwaliowej Bieg jest etapem Skierniewickiej Triady Biegowej. SZCAEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW |
Wpisowe i wpłata: | Wpisowe płatne przez stronę zapisów do 5.05.2022. Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych. Opłata startowa w zależności od terminu płatności bieg 10 km: - do dnia 05.05.2022r. – 40,00 zł – pewny pakiet startowy i medal - w dniu zawodów – 80,00 zł - niepewny pakiet startowy i medal (w miarę możliwości technicznych organizatora) Nordic Walking 5 km: - do dnia 5.05.2022r. – 30,00 zł – pewny pakiet startowy i medal - w dniu zawodów – 60,00 zł - niepewny pakiet startowy i medal (w miarę możliwości technicznych organizatora) |
Regulamin zawodów: | |
Lista startowa: | Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk Agata | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
2 | Antosik Piotr | Jaktorów | bieg 10 km | Dżakarta Run Team | TAK |
3 | Banaszek-Popławska Halina | Mszczonów | marsz NW 5 km | Brak | TAK |
4 | Bartosiewicz Anna | Łyszkowice | bieg 10 km | Brak | TAK |
5 | Bednarek Piotr | Rawa Mazowiecka | bieg 10 km | Brak | TAK |
6 | Błaszczyk Dominik | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
7 | Błażyński Seweryn | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
8 | Boczek Krzysztof | Mysłaków | bieg 10 km | Brak | TAK |
9 | Brejnak Zbigniew | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
10 | Brytan Patryk | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
11 | Brzeziński Michał | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
12 | Cabańska Dorota | Łomianki | bieg 10 km | Brak | TAK |
13 | Cichal Mariusz | Bełchów | bieg 10 km | Brak | TAK |
14 | Czajka Marcin | Nowy Kawęczyn | bieg 10 km | Trinity Triathlon Unity | TAK |
15 | Czarnecki Łukasz | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
16 | Człapińska Mirosława | Bełchów | marsz NW 5 km | Biegamy Polesie | TAK |
17 | Dalgiewicz Dariusz | Łomianki | bieg 10 km | Brak | TAK |
18 | Dankiewicz Barbara | Łowicz | marsz NW 5 km | Zawsze Młodzi Nordic Walking | TAK |
19 | Dąbrowski Michał | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
20 | Diks Filip | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
21 | Dubel Andrzej | Skierniewice | bieg 10 km | Parkrun Skierniewice | TAK |
22 | Duch Marcin | Skierniewice | bieg 10 km | Parkrun Skierniewice | TAK |
23 | Dudek Sławomir | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
24 | Dudkowska Ewelina | Polesie | bieg 10 km | Fundacja Biegamy Polesie | TAK |
25 | Dylik Ewa | Mysłaków | bieg 10 km | Brak | TAK |
26 | Firek Piotr | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
27 | Freilich Tomasz | Żyrardów | bieg 10 km | Brak | TAK |
28 | Gajek Magdalena | Łódź | bieg 10 km | Brak | TAK |
29 | Gala Dawid | Sielce Prawe | bieg 10 km | Fundacja Biegamy Polesie | TAK |
30 | Gala Anna | Sielce Prawe | marsz NW 5 km | Fundacja Biegamy Polesie | TAK |
31 | Gałęziewska Aneta | Bełchów | marsz NW 5 km | Fundacja Biegamy Polesie | TAK |
32 | Gędek Marzena | Łowicz | bieg 10 km | Goszczyckiteam Łowicz | TAK |
33 | Gołębiowski Krzysztof | Łódź | marsz NW 5 km | Zawsze Młodzi Nordic Walking | TAK |
34 | Goszczycki Witold | Łowicz | bieg 10 km | Goszczycki Team Łowicz | TAK |
35 | Grochulski Rafał | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
36 | Gromek Radosław | Warszawa | bieg 10 km | Azs Awf Warszawa | TAK |
37 | Grzechnik Leszek | Warszawa | bieg 10 km | Brak | TAK |
38 | Jabłońska Aneta | Skierniewice | marsz NW 5 km | Brak | TAK |
39 | Jagielski Witold | Warszawa | bieg 10 km | Warsaw Run Club | TAK |
40 | Jagiełło Michał | Zapady | bieg 10 km | Parkrun Skierniewice | TAK |
41 | Jasiak Mariusz | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
42 | Juźwiuk Tomasz | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
43 | Kacprzyk Alex | Warszawa | bieg 10 km | Rp Runners | TAK |
44 | Kamiński Wiesław | Warszawa | bieg 10 km | Nasielsk Baszta Team | TAK |
45 | Kamiński Artur | Skierniewice | bieg 10 km | Trucht Maraton Skierniewice | TAK |
46 | Kaniewska Monika | Skierniewice | bieg 10 km | Parkrun Skierniewice | TAK |
47 | Kantorek Piotr | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
48 | Karwat Cezary | Sielce Prawe | bieg 10 km | Fundacja Biegamy Polesie | TAK |
49 | Kawa Kamil | Grabina Radziwiłłowska | bieg 10 km | Brak | TAK |
50 | Kędziora Aneta | Łowicz | bieg 10 km | Brak | TAK |
51 | Kędziora Agnieszka | Bełchów | bieg 10 km | Fundacja Biegamy Polesie | TAK |
52 | Kędziora Rafał | Łowicz | bieg 10 km | Brak | TAK |
53 | Kosmatka Elżbieta | Bełchów | marsz NW 5 km | Fundacja Biegamy Polesie | TAK |
54 | Kowalska Elżbieta | Polesie | marsz NW 5 km | Fundacja Biegamy Polesie | TAK |
55 | Kowalski Paweł | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
56 | Kowalski Mariusz | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
57 | Krawczyk Marcin | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
58 | Kroc Mirosław | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
59 | Krokocka Jolanta | Bełchów | bieg 10 km | Fundacja Biegamy Polesie | TAK |
60 | Kucharek Ilona | Łowicz | bieg 10 km | Brak | TAK |
61 | Kuran Piotr | Mszczonów | bieg 10 km | Pobiegani Mszczonów | TAK |
62 | Kurosadowicz Artur | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
63 | Kuś-Czajka Renata | Sielce Prawe | marsz NW 5 km | Fundacja Biegamy Polesie | TAK |
64 | Kuśmierz Jerzy | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
65 | Kwasiborski Patryk | Nowe Rościszewo | bieg 10 km | Tkkf Kubuś Sierpc | TAK |
66 | Łapiński Janusz | Rawa Mazowiecka | bieg 10 km | Mario | TAK |
67 | Łągwa Patryk | Nowe Miasto Nad Pilicą | bieg 10 km | Brak | TAK |
68 | Łuczyński Tomasz | Warszawa | bieg 10 km | Brak | TAK |
69 | Malinowski Jarosław | Żyrardów | bieg 10 km | Nie ma, że boli! | TAK |
70 | Markowicz Robert | Boguszyce Małe | bieg 10 km | Brak | TAK |
71 | Mazuchowski Artur | Jeżów | bieg 10 km | Brak | TAK |
72 | Michalik Mateusz | Rawa Mazowiecka | bieg 10 km | Fundacja Biegamy Polesie | TAK |
73 | Michalska-Gjada Marta | Bobrowniki | marsz NW 5 km | Fundacja Biegamy Polesie | TAK |
74 | Misiak Agnieszka | Łowicz | bieg 10 km | Brak | TAK |
75 | Nazar Joanna | Łódź | bieg 10 km | Brak | TAK |
76 | Niedzwiedzki Piotr | Stachlew | bieg 10 km | Brak | TAK |
77 | Niemczyk Kazimierz | Milanówek | bieg 10 km | Jw Team | TAK |
78 | Niewiadomski Wojciech | Bełchów | bieg 10 km | Fundacja Biegamy Polesie | TAK |
79 | Niklewicz Monika | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
80 | Olczak Tomasz | Mszczonów | bieg 10 km | Pobiegani Mszczonów | TAK |
81 | Ostrowski Sylwester | Wilków Pierwszy | bieg 10 km | Błędowska Wataha | TAK |
82 | Paciorek Katarzyna | Polesie | marsz NW 5 km | Fundacja Biegamy Polesie | TAK |
83 | Paciorek Danuta | Bełchów | marsz NW 5 km | Fundacja Biegamy Polesie | TAK |
84 | Paciorek Jakub | Polesie | bieg 10 km | Fundacja Biegamy Polesie | TAK |
85 | Paczkowska Żaneta | Bełchów | bieg 10 km | Fundacja Biegamy Polesie | TAK |
86 | Pająk Rafał | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
87 | Pająk Bartłomiej | Marki | bieg 10 km | Smsklima | TAK |
88 | Pawelczak Iwona | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
89 | Pawłowska Małgorzata | Skierniewice | marsz NW 5 km | NW Skierniewice | TAK |
90 | Piasecka Urszula | Skierniewice | bieg 10 km | Skierniewickie Poranki Biegowe | TAK |
91 | Pietrzyk Jarosław | Warszawa | bieg 10 km | Trinity Triathlon Unity | TAK |
92 | Piorun Ewelina | Skierniewice | bieg 10 km | Parkrun Skierniewice | TAK |
93 | Piórkowska Anna | Skierniewice | bieg 10 km | Lepi Bałwana | TAK |
94 | Piórkowski Leszek | Skierniewice | bieg 10 km | Lepi Bałwana | TAK |
95 | Piórkowski Jarosław | Skierniewice | bieg 10 km | Lepi Bałwana | TAK |
96 | Płotkowiak Magdalena | Skierniewice | marsz NW 5 km | Brak | TAK |
97 | Płuszka Małgorzata | Sierakowice Lewe | bieg 10 km | Fundacja Biegamy Polesie | TAK |
98 | Pochwała Justyna | Łowicz | bieg 10 km | Natalia Tomasiak Górski Styl Team | TAK |
99 | Pociech Marek | Korytów | bieg 10 km | Brak | TAK |
100 | Pokora Mariusz | Skierniewice | bieg 10 km | Parkrun Skierniewice | TAK |
101 | Pokora Arkadiusz | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
102 | Pokrop Agnieszka | Skierniewice | bieg 10 km | Natalia Tomasiak Górski Styl Team | TAK |
103 | Połeć Wojciech | Skierniewice | bieg 10 km | UTAPAU | TAK |
104 | Przybył Mateusz | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
105 | Przybyszewski Radosław | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
106 | Radke-Witczak Ewelina | Skierniewice | marsz NW 5 km | NW Skierniewice | TAK |
107 | Rochmiński Bogdan | Biała Rawska | bieg 10 km | Brak | TAK |
108 | Rukat Przemysław | Bełchów | bieg 10 km | Fundacja Biegamy Polesie | TAK |
109 | Rylik Paweł | Skierniewice | marsz NW 5 km | Brak | TAK |
110 | Sadowy Robert | Skierniewice | bieg 10 km | Rs Project | TAK |
111 | Sobieszek Kinga | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
112 | Stanecki Maciej | Skierniewice | marsz NW 5 km | Brak | TAK |
113 | Szydlik Wiesław | Mszczonów | bieg 10 km | Pobiegani Mszczonów | TAK |
114 | Szymański Marek | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
115 | Szymkowicz Julia | Łowicz | bieg 10 km | Uks Pijarski Klub Sportowy W Łowiczu | TAK |
116 | Śmiałek Zofia | Bobrowniki | marsz NW 5 km | Biegamy Polesie | TAK |
117 | Świderek Marcin | Skierniewice | marsz NW 5 km | Brak | TAK |
118 | Tataj Jakub | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
119 | Tomaszewska Krystyna | Wola Makowska32 | bieg 10 km | Fundacja Biegamy Polesie | TAK |
120 | Tryngiel Justyna | Polesie | marsz NW 5 km | Fundacja Biegamy Polesie | TAK |
121 | Urbanski Michał | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
122 | Witczak Piotr | Skierniewice | bieg 10 km | Parkrun Skierniewice | TAK |
123 | Włoczyk Piotr | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
124 | Wojciechowski Tomasz | Sochaczew | bieg 10 km | Owsianka Sochaczew | TAK |
125 | Woliński Benedykt | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
126 | Wołk Mariusz | Rawa Mazowiecka | bieg 10 km | #Zaliniametyteam | TAK |
127 | Woźniak Paulina | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
128 | Wójt Sylwester | Skierniewice | bieg 10 km | Trucht Maraton Skierniewice | TAK |
129 | Wróbel Małgorzata | Rawa Mazowiecka | bieg 10 km | Brak | TAK |
130 | Wróblewski Maciej | Warszawa | bieg 10 km | Brak | TAK |
131 | Zagibajło Łukasz | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
132 | Zielińska-Solarz Elżbieta | Jacochów | marsz NW 5 km | Brak | TAK |
133 | Ziombski Sebastian | Skierniewice | bieg 10 km | Brak | TAK |
134 | Zwolińska Natalia | Skierniewice | marsz NW 5 km | Brak | TAK |
135 | Zwoliński Jarosław | Skierniewice | bieg 10 km | ParkRun Skierniewice | TAK |
136 | Żołnacz Maciej | Nowe Miasto Nad Pilicą | bieg 10 km | Brak | TAK |