Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

SUSKA PIĄTKA
POD HONOROWYM PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA SUCHA BESKIDZKA

Miejsce i termin: Sucha Beskidzka, 2022-09-04
Organizator: ORGANIZATOR
Suski Klub Lekkoatletyczny

PARTNERZY
Gmina Sucha Beskidzka
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Suchej Beskidzkiej

KONTAKT
Marek WItkowski - koordynator (tel. 792187061)
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędzie się bieg główny na dystansie 5 km oraz biegi dzieci wg. kategorii wiekowych.
Start/meta i biuro zawodów zlokalizowane będą na terenie Miejskiego Centrum, Sportu i Rekreacji w Suchej Beskidzkiej - stadion sportowy ul. płk. T. Semika 2

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i płatności przez stronę zapisów do 31.08.2022
Opłata startowa 50 zł
Brak możliwości wpłaty gotówką w biurze zawodów
Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych

Biegi dzieci udział bezpłatny, zapisy w biurze zawodów
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Balon Bartłomiej Wadowice bieg 5 km Cała Naprzód
2 Balos Krzysztof Budzów bieg 5 km Brak TAK
3 Banaś Joanna Bielsko-Biała bieg 5 km Brak TAK
4 Baran Jacek Świnna Poręba bieg 5 km Brak
5 Bernat Sylwia Bielsko-Biała bieg 5 km Brak
6 Bilnik Łukasz Zembrzyce bieg 5 km Suska Grupa Biegowa
7 Bomba Damian Świętochłowice bieg 5 km Brak TAK
8 Borawski Krzysztof Zembrzyce bieg 5 km Suska Grupa Biegowa TAK
9 Broniatowska Katarzyna Krakow bieg 5 km Azs Awf Krakow Masters
10 Chaja-Kubas Marta Sucha Beskidzka bieg 5 km Suska Klub Lekkoatletyczny
11 Cholewa Jan Sucha Beskidzka bieg 5 km Suska Grupa Biegowa TAK
12 Chrzanowska Anna Kalwaria Zebrzydowska bieg 5 km Brak TAK
13 Chrzanowski Maciej Kalwaria Zebrzydowska bieg 5 km Brak TAK
14 Czarnota Michał Kraków bieg 5 km Brak
15 Dyduch Radosław Sucha Beskidzka bieg 5 km Spartak Skawce
16 Dziedzic Ieona Sucha Beskidzka bieg 5 km Brak
17 Dziubiński Leszek Libiąż bieg 5 km Run Gloria
18 Franczak Paweł Skawica bieg 5 km Skawica
19 Gołuszka Paulina Lachowice bieg 5 km Suska Grupa Biegowa
20 Guzik Mateusz Osielec bieg 5 km Brak
21 Hadka Jacek Krzeszów bieg 5 km Czwartunio Team TAK
22 Hejmo Klaudia Kraków bieg 5 km 14
23 Hejmo Klaudia Kraków bieg 5 km Suska Grupa Biegowa TAK
24 Hejmo Adrian Kraków bieg 5 km Suska Grupa Biegowa TAK
25 Judym Tomasz Lanckorona bieg 5 km Brak
26 Jurkowska Monika Osielec bieg 5 km Suska Grupa Biegowa
27 Kapuśnik Maria Tarnawa Dolna bieg 5 km Brak
28 Kąkol Jarosław Stryszawa bieg 5 km Suska Grupa Biegowa
29 Kłaput-Glanowska Klaudia Łękawica bieg 5 km Brak
30 Koziarz Przemysław Żarki bieg 5 km Wisła Jankowice
31 Kruk Dominika Lanckorona bieg 5 km Suska Grupa Biegowa TAK
32 Kruk Konrad Lanckorona bieg 5 km Suska Grupa Biegowa TAK
33 Kukuła Czesław Leńcze bieg 5 km Brak
34 Kulpa Mateusz Wadowice bieg 5 km Ada Team
35 Lenik Kinga Sucha Beskidzka bieg 5 km Brak
36 Łaski Mateusz Lanckorona bieg 5 km Suska Grupa Biegowa
37 Matofij Katarzyna Sucha Beskidzka bieg 5 km Suska Grupa Biegowa TAK
38 Mazur Tomasz Bielsko-Biała bieg 5 km Brak
39 Miklusiak Iwona Stryszawa bieg 5 km Suska Grupa Biegowa
40 Mirek Małgorzata Lanckorona bieg 5 km Suska Grupa Biegowa TAK
41 Nieciąg Sabina Śleszowice bieg 5 km Czwartunio Team
42 Ochman Stanisław Zembrzyce bieg 5 km Suska Grupa Biegowa
43 Paleczna Iwona Zembrzyce bieg 5 km Feniks Rehabilitacja
44 Paleczny Łukasz Zembrzyce bieg 5 km Feniks Rehabilitacja
45 Pawłowski Dawid Sucha Beskidzka bieg 5 km Suska Grupa Biegowa TAK
46 Pochopień Jan Stryszawa bieg 5 km Brak
47 Pochopień Marlena Stryszawa bieg 5 km Brak
48 Polak Kamil Budzów bieg 5 km Brak TAK
49 Rzeźniczak Anna Sucha Beskidzka bieg 5 km Brak
50 Sala-Tlałka Magdalena Marcówka bieg 5 km Brak
51 Sarlej Robert Sucha Beskidzka bieg 5 km Brak TAK
52 Serwan Piotr Jadowniki bieg 5 km #Adamczerwińskiteam TAK
53 Sitarz-Bilnik Magdalena Zembrzyce bieg 5 km Suska Grupa Biegowa
54 Stanek Andrzej Sucha Beskidzka bieg 5 km Mocni Pomocni TAK
55 Starowicz Patrycja Sucha Beskidzka bieg 5 km Brak
56 Starzec Małgorzata Sułkowice bieg 5 km Suska Grupa Biegowa TAK
57 Steczek Magda Sucha Beskidzka bieg 5 km Suski Klub Lekkoatletyczny TAK
58 Stępień-Wyrobiec Olga Jaworzno bieg 5 km Krakowska Akademia Lekkoatletyki
59 Suski Daniel Wadowice bieg 5 km Bociek Wadowice
60 Szczygieł Mateusz Skawce bieg 5 km #Szczygielteam
61 Ścieszka Katarzyna Sucha Beskidzka bieg 5 km Suska Grupa Biegowa
62 Tlałka Amelia Stryszawa bieg 5 km Brak
63 Trojanowska-Szczyrbak Joanna Wola Radziszowska bieg 5 km Suska Grupa Biegowa
64 Urbaniec Andrzej Sucha Beskidzka bieg 5 km Suska Grupa Biegowa TAK
65 Witos Karolina Cisiec bieg 5 km Justfeelfit
66 Witos-Pazdan Ewelina Milówka bieg 5 km Jusfeelfit TAK
67 Zacharski Wojciech Andrychów bieg 5 km Run Meet Club TAK
68 Zawadzki Piotr Kalwaria Zebrzydowska bieg 5 km Brak TAK