Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

SUSKA PIĄTKA
POD HONOROWYM PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA SUCHA BESKIDZKA

Miejsce i termin: Sucha Beskidzka, 2022-09-04
Organizator: ORGANIZATOR
Suski Klub Lekkoatletyczny

PARTNERZY
Gmina Sucha Beskidzka
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Suchej Beskidzkiej

KONTAKT
Marek WItkowski - koordynator (tel. 792187061)
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędzie się bieg główny na dystansie 5 km oraz biegi dzieci wg. kategorii wiekowych.
Start/meta i biuro zawodów zlokalizowane będą na terenie Miejskiego Centrum, Sportu i Rekreacji w Suchej Beskidzkiej - stadion sportowy ul. płk. T. Semika 2

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i płatności przez stronę zapisów do 31.08.2022
Opłata startowa 50 zł
Brak możliwości wpłaty gotówką w biurze zawodów
Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych

Biegi dzieci udział bezpłatny, zapisy w biurze zawodów
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Mapa zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Balon Bartłomiej Wadowice bieg 5 km Cała Naprzód TAK
2 Balos Krzysztof Budzów bieg 5 km Brak TAK
3 Banaś Joanna Bielsko-Biała bieg 5 km Brak TAK
4 Baran Jacek Świnna Poręba bieg 5 km Brak TAK
5 Bernat Sylwia Bielsko-Biała bieg 5 km Brak
6 Bilnik Łukasz Zembrzyce bieg 5 km Suska Grupa Biegowa
7 Bomba Damian Świętochłowice bieg 5 km Brak TAK
8 Borawski Krzysztof Zembrzyce bieg 5 km Suska Grupa Biegowa TAK
9 Broniatowska Katarzyna Krakow bieg 5 km Azs Awf Krakow Masters
10 Chaja-Kubas Marta Sucha Beskidzka bieg 5 km Suska Klub Lekkoatletyczny TAK
11 Cholewa Jan Sucha Beskidzka bieg 5 km Suska Grupa Biegowa TAK
12 Chowaniec Józef Las bieg 5 km Brak TAK
13 Chrzanowska Anna Kalwaria Zebrzydowska bieg 5 km Brak TAK
14 Chrzanowski Maciej Kalwaria Zebrzydowska bieg 5 km Brak TAK
15 Czarnota Michał Kraków bieg 5 km Brak
16 Drozd Michał Rabka-Zdrój bieg 5 km Extreme Club Rabka-Zdrój TAK
17 Drwal Dawid Skawica bieg 5 km Brak TAK
18 Dyduch Radosław Sucha Beskidzka bieg 5 km Spartak Skawce
19 Dziedzic Ieona Sucha Beskidzka bieg 5 km Brak
20 Dziubiński Leszek Libiąż bieg 5 km Run Gloria
21 Franczak Paweł Skawica bieg 5 km Skawica
22 Gacek Tadeusz Jordanów bieg 5 km Brak
23 Gajewski Wojciech Zabrze bieg 5 km Uks Olimpia Zabrze
24 Gaweł Bogdan Oświęcim-Zaborze bieg 5 km Synthos
25 Gołuszka Paulina Lachowice bieg 5 km Suska Grupa Biegowa
26 Grajny Piotr Lachowice bieg 5 km Mocni Pomocni TAK
27 Guzik Mateusz Osielec bieg 5 km Brak TAK
28 Hadka Jacek Krzeszów bieg 5 km Czwartunio Team TAK
29 Hanarz Joanna Sopotnia Wielka bieg 5 km Brak TAK
30 Hejmo Klaudia Kraków bieg 5 km Suska Grupa Biegowa TAK
31 Hejmo Klaudia Kraków bieg 5 km 14
32 Hejmo Adrian Kraków bieg 5 km Suska Grupa Biegowa TAK
33 Judym Tomasz Lanckorona bieg 5 km Brak TAK
34 Juraszek Elżbieta Jeleśnia bieg 5 km Justfeelfit TAK
35 Jurkowska Monika Osielec bieg 5 km Suska Grupa Biegowa
36 Kabat Jakub Kraków bieg 5 km Brak
37 Kapuśnik Maria Tarnawa Dolna bieg 5 km Brak TAK
38 Kasperek Krzysztof Ślemień bieg 5 km Brak TAK
39 Kastelik Szymon Gilowice bieg 5 km Team Kopeć
40 Kąkol Jarosław Stryszawa bieg 5 km Suska Grupa Biegowa
41 Kłaput-Glanowska Klaudia Łękawica bieg 5 km Brak
42 Korczak Tomasz Sucha Beskidzka bieg 5 km Brak
43 Korczak Paulina Sucha Beskidzka bieg 5 km Brak
44 Korzeniowski Adrian Stanisław Górny bieg 5 km Brak TAK
45 Kosman Magdalena Sucha Beskidzka bieg 5 km Brak
46 Koziarz Przemysław Żarki bieg 5 km Wisła Jankowice
47 Kramarz Stanisław Sucha Beskidzka bieg 5 km Suska Grupa Biegowa
48 Kruk Konrad Lanckorona bieg 5 km Suska Grupa Biegowa TAK
49 Kruk Dominika Lanckorona bieg 5 km Suska Grupa Biegowa TAK
50 Kukuła Czesław Leńcze bieg 5 km Brak
51 Kulpa Mateusz Wadowice bieg 5 km Ada Team
52 Kwaśny Paweł Ruda Śląska bieg 5 km Brak TAK
53 Lenik Kinga Sucha Beskidzka bieg 5 km Brak
54 Lewicka Elżbieta Knurów bieg 5 km Niezrzeszona
55 Łaski Mateusz Lanckorona bieg 5 km Suska Grupa Biegowa
56 Majkrzak Mariusz Sucha Beskidzka bieg 5 km Mocni Pomocni TAK
57 Majkrzak Mariusz Sucha Beskidzka bieg 5 km Brak
58 Mamcarz Alicja Sucha Beskidzka bieg 5 km Suska Grupa Biegowa
59 Marek Anna Juszczyn bieg 5 km Brak
60 Matofij Katarzyna Sucha Beskidzka bieg 5 km Suska Grupa Biegowa TAK
61 Mazur Andrzej Bestwina / Sucha Beskidzka bieg 5 km Brak
62 Mazur Tomasz Bielsko-Biała bieg 5 km Brak
63 Mazur Robert Mucharz bieg 5 km Brak
64 Miklusiak Iwona Stryszawa bieg 5 km Suska Grupa Biegowa TAK
65 Mirek Małgorzata Lanckorona bieg 5 km Suska Grupa Biegowa TAK
66 Mirończuk Roman Kraków bieg 5 km Att TAK
67 Miś Paweł Hucisko bieg 5 km Czwartunio Team
68 Mucha Rafał Częstochowa bieg 5 km Brak TAK
69 Myśliwiec Jan Ślemień bieg 5 km Amator Ślemień TAK
70 Nieciąg Sabina Śleszowice bieg 5 km Czwartunio Team TAK
71 Nieużytek Bartłomiej Toporzysko bieg 5 km Brak TAK
72 Ochman Stanisław Zembrzyce bieg 5 km Suska Grupa Biegowa TAK
73 Paleczna Iwona Zembrzyce bieg 5 km Feniks Rehabilitacja
74 Paleczny Łukasz Zembrzyce bieg 5 km Feniks Rehabilitacja
75 Pawłowski Dawid Sucha Beskidzka bieg 5 km Suska Grupa Biegowa TAK
76 Pochopień Jan Stryszawa bieg 5 km Brak TAK
77 Pochopień Marlena Stryszawa bieg 5 km Brak TAK
78 Pocielej Konrad Lanckorona bieg 5 km Brak
79 Polak Kamil Budzów bieg 5 km Brak TAK
80 Przerywacz Jakub Sucha Beskidzka bieg 5 km Brak TAK
81 Rusin Krzysztof Juszczyn bieg 5 km Brak
82 Rzeźniczak Anna Sucha Beskidzka bieg 5 km Brak TAK
83 Sabatowski Maciej Sucha Beskidzka bieg 5 km Julian Antonio Carlos Rodrigez
84 Sadłowski Artur Skomielna Biała bieg 5 km Śfagier I Przyjaciele
85 Saferna Dawid Wieprz bieg 5 km Run Meet Club
86 Sala-Tlałka Magdalena Marcówka bieg 5 km Brak TAK
87 Sarlej Robert Sucha Beskidzka bieg 5 km Brak TAK
88 Serwan Piotr Jadowniki bieg 5 km #Adamczerwińskiteam TAK
89 Setkiewicz Adam Oświęcim bieg 5 km Brak TAK
90 Siess Małgorzata Pabianice bieg 5 km Brak
91 Siess Jarosław Pabianice bieg 5 km Brak TAK
92 Sitarz-Bilnik Magdalena Zembrzyce bieg 5 km Suska Grupa Biegowa
93 Stanek Andrzej Sucha Beskidzka bieg 5 km Mocni Pomocni TAK
94 Starowicz Patrycja Sucha Beskidzka bieg 5 km Brak TAK
95 Starowicz Kazimierz Sucha Beskidzka bieg 5 km Brak TAK
96 Starzec Małgorzata Sułkowice bieg 5 km Suska Grupa Biegowa TAK
97 Stec Rafał Jordanów bieg 5 km Brak
98 Steczek Magda Sucha Beskidzka bieg 5 km Suski Klub Lekkoatletyczny TAK
99 Steczek Bartłomiej Sucha Beskidzka bieg 5 km Brak
100 Steczek Barbara Sucha Beskidzka bieg 5 km -
101 Steczek Łukasz Sucha Beskidzka bieg 5 km Suska Grupa Biegowa
102 Stępień-Wyrobiec Olga Jaworzno bieg 5 km Krakowska Akademia Lekkoatletyki
103 Surzyn Aleksandra Stryszawa bieg 5 km Slow Mo Kitten
104 Suski Daniel Wadowice bieg 5 km Bociek Wadowice
105 Szczygieł Mateusz Skawce bieg 5 km #Szczygielteam
106 Szeląg Maciej Mucharz bieg 5 km Brak TAK
107 Sztuka Łukasz Katowice bieg 5 km Niezrzeszony
108 Szumiec Andrzej Kraków bieg 5 km Lacho Team
109 Szwed Tomasz Kurów bieg 5 km Suska Grupa Biegowa/Osp Kurów TAK
110 Szwed Karolina Kurów bieg 5 km Suska Grupa Biegowa/Osp Kurów TAK
111 Ścieszka Katarzyna Sucha Beskidzka bieg 5 km Suska Grupa Biegowa TAK
112 Świerkosz Justyna Skawica bieg 5 km Brak TAK
113 Tlałka Amelia Stryszawa bieg 5 km Brak TAK
114 Trojanowska-Szczyrbak Joanna Wola Radziszowska bieg 5 km Suska Grupa Biegowa TAK
115 Urbaniec Andrzej Sucha Beskidzka bieg 5 km Suska Grupa Biegowa TAK
116 Wajdzik Adam Krzeszów bieg 5 km Ig: Pospieszny_Do_Mety
117 Witos Karolina Cisiec bieg 5 km Justfeelfit
118 Witos-Pazdan Ewelina Milówka bieg 5 km Jusfeelfit TAK
119 Włosiak Damian Sucha Beskidzka bieg 5 km Brak TAK
120 Wróbel Ryszard Jeleśnia bieg 5 km Brak TAK
121 Wróbel Katarzyna Jeleśnia bieg 5 km Brak
122 Wróbel Katarzyna Jeleśnia bieg 5 km Brak TAK
123 Zacharski Wojciech Andrychów bieg 5 km Run Meet Club TAK
124 Zawadzki Piotr Kalwaria Zebrzydowska bieg 5 km Brak TAK
125 Żywczak Piotr Zawoja bieg 5 km Brak