Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

4 KNUROWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Miejsce i termin: Knurów, 2022-11-11
Organizator: ORGANIZATOR
Gmina Knurów – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

PARTNERZY
Klasy Mundurowe i Ratownictwa Medycznego
Klub Biegacza Orły z Knurowa
OSP Knurów
Opis zawodów: Dystans: 5 km, tereny Miasta Knurów
Start i meta: przy Hali Sportowej MOSiR Knurów, Al. Lipowa 12A
Biuro zawodów: Hala Sportowa MOSiR Knurów, AL. Lipowa 12A, wydawanie pakietów startowych i numerów w godz. 11:30 – 13:30.
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy przez stronę do dnia 3.11.2022r
Wpłaty dokonane po terminie zgłoszeń, tj. 3.11.2022r. będą zwracane wpłacającym.
W dniu zawodów nie ma możliwości zgłoszenia się do biegu.
Regulamin zawodów: PDF
Regulamin GRAND PRIX Knurowa: PDF
Lista startowa: Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Abrahamczyk Natalia Knurów bieg 5 km Brak TAK
2 Antolak Monika Górki Wielkie bieg 5 km Brak TAK
3 Auguścik Bogdan Rydułtowy bieg 5 km Aktywni Lyski TAK
4 Banasiak Tomasz Racibórz bieg 5 km Brak TAK
5 Bańbor Aleksandra Knurów bieg 5 km Ex Team TAK
6 Baran Paulina Kraków bieg 5 km 64 Batalion Lekkiej Piechoty W Pomiechówku TAK
7 Barchański Karol Knurów bieg 5 km Brak TAK
8 Barzak Adam Knurów bieg 5 km Brak TAK
9 Barzak Aleksandra Knurów bieg 5 km Brak TAK
10 Białecki Jan Rybnik bieg 5 km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem TAK
11 Bicz Adam Knurów bieg 5 km Brak TAK
12 Bielińska Monika Przyszowice bieg 5 km Brak TAK
13 Bieliński Artur Przyszowice bieg 5 km Brak TAK
14 Bogacki Jarosław Mikołów bieg 5 km Brak TAK
15 Bogusz Damian Zabrze bieg 5 km Brak TAK
16 Boroń Krystian Pilchowice bieg 5 km Brak TAK
17 Bryła Grzegorz Knurów bieg 5 km Brak TAK
18 Brzozowska Katarzyna Knurów bieg 5 km Brak TAK
19 Bugdol Zbigniew Rybnik bieg 5 km Brak TAK
20 Bujnowski Artur Knurów bieg 5 km Tl Row Rybnik TAK
21 Buława Grzegorz Gliwice bieg 5 km Brak TAK
22 Cader Wojciech Chorzów bieg 5 km Latający Klimzowiec TAK
23 Ceglarska Sonia Jejkowice bieg 5 km Jejkowice Biegają TAK
24 Ceglarski Adrian Jejkowice bieg 5 km Jejkowice Biegają TAK
25 Chęcińska Agnieszka Gliwice bieg 5 km Brak TAK
26 Chęciński Tomasz Gliwice bieg 5 km Brak TAK
27 Ciasto Sebastian Przezchlebie bieg 5 km Brak TAK
28 Cieślik Sławomir Knurów bieg 5 km Brak TAK
29 Cieślik Magdalena Knurów bieg 5 km Brak TAK
30 Cieśluk Agata Mikołów bieg 5 km Tur Borówka TAK
31 Ciosmak Cezary Knurów bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
32 Cofalik Michał Palowice bieg 5 km Brak TAK
33 Czardybon Laura Sośnicowice bieg 5 km Brak TAK
34 Czenczek Michał Knurów bieg 5 km Brak TAK
35 Dajczak Tomasz Knurów bieg 5 km Brak TAK
36 Danielczyk Magdalena Gierałtowice bieg 5 km Brak TAK
37 Delewska Dorota Zabrze bieg 5 km Night Runners Zabrze TAK
38 Delewski Dariusz Zabrze bieg 5 km Night Runners Zabrze TAK
39 Delong Sebastian Rybnik bieg 5 km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem TAK
40 Denicki Przemysław Knurów bieg 5 km Ex Team TAK
41 Dębowski Krzysztof Gliwice bieg 5 km Brak TAK
42 Dobosz Krzysztof Gliwice bieg 5 km Akmb Pędziwiatr Gliwice TAK
43 Donat Dariusz Knurów bieg 5 km Brak TAK
44 Dymek Dariusz Knurów bieg 5 km Wz TAK
45 Dyrcz Dariusz Knurów bieg 5 km Brak TAK
46 Dyrcz Anna Knurów bieg 5 km Brak TAK
47 Dziekanowska Agnieszka Knurów bieg 5 km Klub Leniwych Biegaczy TAK
48 Dziekanowski Jacek Knurów bieg 5 km Klub Leniwych Biegaczy TAK
49 Dziubla Bartłomiej Kamieniec bieg 5 km Socios Silesia TAK
50 Falejczyk Mateusz Gliwice bieg 5 km Holbox Runners TAK
51 Figzał Artur Jaskrów bieg 5 km Jest Lepiej Run Team TAK
52 Firla Wioletta Rybnik bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
53 Flis Dariusz Zabrze bieg 5 km Eleb-Ekstremalnie Leniwy Element Biegowy TAK
54 Fojcik Rafał Zabrze bieg 5 km Brak TAK
55 Frost Joanna Knurów bieg 5 km Kb Orly Z Knurowa TAK
56 Frysztacki Łukasz Czerwionka-Leszczyny bieg 5 km Brak TAK
57 Furmanek Iwona Wilcza bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
58 Furmanek Łukasz Wilcza bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
59 Gadomski Dawid Świętochłowice bieg 5 km Brak TAK
60 Gaj Kamila Knurów bieg 5 km Brak TAK
61 Garus Tomasz Knurów bieg 5 km Brak TAK
62 Geisler Tomasz Czerwionka bieg 5 km Gang Ulanych Wieprzy TAK
63 Gibas Michał Knurów bieg 5 km Brak TAK
64 Gibek Marcin Czerwionka - Leszczyny bieg 5 km Kruca Fuks Kaj Ta Meta TAK
65 Gładysz Aneta Gliwice bieg 5 km Brak TAK
66 Gładysz Grzegorz Gliwice bieg 5 km Inżynieria Biegania TAK
67 Głuszak Adam Rybnik bieg 5 km Stellantis Active Team TAK
68 Gmerek Piotr Gliwice bieg 5 km Brak TAK
69 Godlewski Łukasz Knurów bieg 5 km Brak TAK
70 Gołyś Dawid Knurów bieg 5 km Tridivision Triathlon Team TAK
71 Górecka-Wrobel Jolanta Gliwice bieg 5 km Brak TAK
72 Górnicka Karina Nieborowice bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
73 Górnicki Lukasz Nieborowice bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
74 Górny Piotr Gliwice bieg 5 km Arkadiusz Gardzielewski Running Team TAK
75 Graba Katarzyna Mikołów bieg 5 km Tur Borówka TAK
76 Grondys Andrzej Żernica bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
77 Gruszka Marian Knurów bieg 5 km Brak TAK
78 Grzegorzek Czesław Palowice bieg 5 km Brak TAK
79 Grzegorzyca Marcin Gierałtowice bieg 5 km Gierałtowice TAK
80 Grzymała Jan Pilchowice bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
81 Gudzik Iza Palowice bieg 5 km Brak TAK
82 Handzlik Magdalena Nieborowice bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
83 Hepner Joanna Gliwice bieg 5 km Brak TAK
84 Hilaszek Marzena Gliwice bieg 5 km Brak TAK
85 Holona Wojciech Rybnik bieg 5 km Akmb Pedziwiatr Gliwice TAK
86 Hołyński Tomasz Knurów bieg 5 km Brak TAK
87 Iwaszkowska Dominika Knurów bieg 5 km Brak TAK
88 Iwaszkowski Dawid Knurów bieg 5 km Brak TAK
89 Jabłońska Aleksandra Gliwice bieg 5 km Brak TAK
90 Jabłońska-Ślazińska Anna Gliwice bieg 5 km Brak TAK
91 Jachimowski Waldemar Knurów bieg 5 km Miejski Ośrodek Sportu I Rekreacji W Knurowie TAK
92 Janczyk Wiktoria Rybnik bieg 5 km Brak TAK
93 Janczyk Grzegorz Rybnik bieg 5 km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem TAK
94 Jania Aleksandra Czerwionka-Leszczyny bieg 5 km Brak TAK
95 Janicka Alicja Stanica bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
96 Janicki Łukasz Stanica bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
97 Jasińska Marta Knurów bieg 5 km Brak TAK
98 Jaworski Krzysztof Knurów bieg 5 km Kocham Żonę :* TAK
99 Jękner Mateusz Knurów bieg 5 km Sulek Team TAK
100 Jonda Róża Bargłówka bieg 5 km Brak TAK
101 Kaczmarczyk Grzegorz Zabrze bieg 5 km Brak TAK
102 Kaczmarek Marcin Zabrze bieg 5 km Brak TAK
103 Kadziela Jan Knurów bieg 5 km Brak TAK
104 Kałus Joanna Rybnik bieg 5 km Brak TAK
105 Kapałka Tomasz Gliwice bieg 5 km Tata Leci Na Wariata TAK
106 Karbowy Iza Rybnik bieg 5 km Jejkowice Biegają TAK
107 Karge Zdzisława Gliwice bieg 5 km Brak TAK
108 Kargól Rafał Tarnowskie Góry bieg 5 km Logtech Team Radzionków TAK
109 Karplewicz Andrzej Jastrzębie-Zdrój bieg 5 km Galopujące Ślimaki TAK
110 Kasper Iwona Knurów bieg 5 km Kb Orły Z Knurowa TAK
111 Kasprzyk Marcin Knurów bieg 5 km Brak TAK
112 Kawalec Grzegorz Orzesze bieg 5 km Brak TAK
113 Kazimierska Bauerek Agnieszka Zabrze bieg 5 km Nie Dotyczy TAK
114 Kempa Piotr Pszów bieg 5 km Brak TAK
115 Klemens Mariusz Ruda Śląska bieg 5 km Brak TAK
116 Kluczniak Mikołaj Gliwice bieg 5 km Inżynieria Biegania TAK
117 Kopszak Zbigniew Knurów bieg 5 km Akb Knurów TAK
118 Kopszak Lidia Knurów bieg 5 km Akb Knurów TAK
119 Kostrzanowski Mariusz Knurów bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
120 Kostrzewa Tomasz Świętochłowice bieg 5 km Brak TAK
121 Kowalska Dorota Rybnik bieg 5 km Sbd Energetyk Rybnik TAK
122 Kowalski Robert Rybnik bieg 5 km Sbd Energetyk Rybnik TAK
123 Kozaczkiewicz Helena Knurów bieg 5 km Kb Orły Z Knurowa TAK
124 Kozak Marcin Knurów bieg 5 km Klub Leniwych Biegaczy TAK
125 Kozdroń Dagmara Knurów bieg 5 km Brak TAK
126 Kozdroń Damian Knurów bieg 5 km Brak TAK
127 Krawacki Ryszard Świętochłowice bieg 5 km Brak TAK
128 Kretek Łukasz Lyski bieg 5 km Brak TAK
129 Krotos Krzysztof Gliwice bieg 5 km Oqs TAK
130 Krotowski Adam Knurów bieg 5 km Brak TAK
131 Król Edward Knurów bieg 5 km Osir Biłgoraj TAK
132 Krupa Zbigniew Knurów bieg 5 km Kb Orły Z Knurowa TAK
133 Krzysztof Tomasz Knurów bieg 5 km Brak TAK
134 Kuć Witold Belk bieg 5 km Wataha.-Laczy Nas Bieganie TAK
135 Kulik Tomasz Knurów bieg 5 km Brak TAK
136 Kulik Agnieszka Knurów bieg 5 km Brak TAK
137 Kurek Patrycja Knurów bieg 5 km Orły Z Knurowa TAK
138 Kurianowicz Wiesław Gliwice bieg 5 km Brak TAK
139 Kusz Marcin Knurów bieg 5 km Brak TAK
140 Kwiecień Wojciech Ruda Śląska bieg 5 km Brak TAK
141 Kwiecińska Dagmara Bytom bieg 5 km Brak TAK
142 Kwieciński Damian Bytom bieg 5 km Brak TAK
143 Lachera Bogusław Zabrze bieg 5 km Brak TAK
144 Lachera Marysia Zabrze bieg 5 km Brak TAK
145 Lankauf Daniel Zabrze bieg 5 km Brak TAK
146 Lewicki Jakub Knurów bieg 5 km Brak TAK
147 Liszka Ela Jejkowice bieg 5 km Jejkowice Biegają TAK
148 Losza Arkadiusz Wilcza bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
149 Losza Michaela Wilcza bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
150 Łuczak Marcin Siemianowice Śląskie bieg 5 km Brak TAK
151 Łupieżowiec Marian Przyszowice bieg 5 km Brak TAK
152 Łyczak Artur Knurów bieg 5 km Knurów Masters TAK
153 Łyczak Agnieszka Knurów bieg 5 km Brak TAK
154 Łyczak Lucjan Siemianowice Śląskie bieg 5 km Tridivision TAK
155 Machulik Joachim , bieg 5 km Brak TAK
156 Maciejewski Wiesław Knurów bieg 5 km Akb-Knurów TAK
157 Macionczyk Julita Rybnik bieg 5 km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem TAK
158 Maćkowiak Mirosław Knurów bieg 5 km Niezrzeszony TAK
159 Madejczyk Tomasz Gliwice bieg 5 km Brak TAK
160 Malewski Robert Knurów bieg 5 km Kb Orły Z Knurowa TAK
161 Małas Wojciech Rybnik bieg 5 km Brak TAK
162 Małka Bartosz Knurów bieg 5 km Sci Górscy Entuzjaści TAK
163 Mandrysz Grzegorz Lyski bieg 5 km Aktywni Lyski TAK
164 Mandrysz Aleksandra Lyski bieg 5 km Aktywni Lyski TAK
165 Marek-Wróbel Edyta Rybnik bieg 5 km Niezrzeszona TAK
166 Masarczyk Łucjan Knurów bieg 5 km Brak TAK
167 Masarczyk Szymon Gliwice bieg 5 km Tri&Amp;More TAK
168 Masarczyk Piotr Szczerbice bieg 5 km Aktywni Lyski TAK
169 Matulicz Damian Gliwice bieg 5 km Brak TAK
170 Matuszny Katarzyna Gliwice bieg 5 km Brak TAK
171 Matuszny Elżbieta Gliwice bieg 5 km Brak TAK
172 Mentel Zbigniew Rybnik bieg 5 km Brak TAK
173 Michalik Łukasz Świętochłowice bieg 5 km Brak TAK
174 Milert Jolanta Gaszowice bieg 5 km Nordic Walking Lyski TAK
175 Misiński Piotr Gliwice bieg 5 km Brak TAK
176 Mokrzycki Patryk Knurów bieg 5 km Kb Orły Z Knurowa TAK
177 Mulewski Bogdan Zabrze bieg 5 km Nie Ma, Że Bo_Li TAK
178 Musiolik Krzysztof Wilcza bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
179 Musiolik Małgorzata Wilcza bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
180 Nigrini Beata Gliwice bieg 5 km Brak TAK
181 Nowak Czesław Knurów bieg 5 km Akb Knurów TAK
182 Nowak Krzysztof Knurów bieg 5 km Brak TAK
183 Nowak Arkadiusz Knurów bieg 5 km Akb Knurów TAK
184 Nowakowski Marek Nieborowice bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
185 Oczoś Krystian Gliwice bieg 5 km Brak TAK
186 Oczoś Aleksandra Gliwice bieg 5 km Brak TAK
187 Ogaza Mariusz Knurów bieg 5 km Klub Leniwych Biegaczy TAK
188 Olimski Fabian Knurów bieg 5 km Marcopomaga TAK
189 Ołowska Magdalena Knurów bieg 5 km Brak TAK
190 Orzechowski Artur Knurów bieg 5 km Klub Leniwych Biegaczy TAK
191 Ostrowski Maciej Knurów bieg 5 km Brak TAK
192 Ożga Michał Knurów bieg 5 km Klub Leniwych Biegaczy TAK
193 Pająk Karolina Mikołów bieg 5 km Tur Borówka TAK
194 Pankowicz Krzysztof Nieborowice bieg 5 km Zatyrani TAK
195 Parzych Wojciech Rybnik bieg 5 km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem TAK
196 Parzych Katarzyna Rybnik bieg 5 km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem TAK
197 Pasternak Zbigniew Gliwice bieg 5 km Stellantis Active Team TAK
198 Pasternak Anna Gliwice bieg 5 km Stellantis Active Team TAK
199 Paszek Nikola Zabrze bieg 5 km Brak TAK
200 Paszek Natalia Czerwionka-Leszczyny bieg 5 km Brak TAK
201 Pawlak Katarzyna Wrocław bieg 5 km Radio Wrocław TAK
202 Pawliczek Izabela Czerwionka-Leszczyny bieg 5 km Klub Leniwych Biegaczy TAK
203 Pawlik Michał Gliwice bieg 5 km Brak TAK
204 Pawlik Andrzej Gliwice bieg 5 km Brak TAK
205 Pawłuszek Piotr Knurów bieg 5 km Kb Orły Z Knurowa TAK
206 Pepliński Jakub Knurów bieg 5 km Kb Orły Z Knurowa TAK
207 Petrus Karolina Katowice bieg 5 km Brak TAK
208 Pępek Maria Knurów bieg 5 km Brak TAK
209 Pępek Małgorzata Knurów bieg 5 km Brak TAK
210 Pielka Erwin Słupsko bieg 5 km Orczyk Słupsko TAK
211 Pieniążek Krzysztof Gliwice bieg 5 km Inżynieria Biegania Team TAK
212 Pieron Zbigniew Zabrze bieg 5 km Brak TAK
213 Pietraczyk Patryk Gliwice bieg 5 km Mosir Knurów TAK
214 Pietraszek Łukasz Nieborowice bieg 5 km Brak TAK
215 Pietraszek Małgorzata Nieborowice bieg 5 km Brak TAK
216 Pietruczuk Armin Zabrze bieg 5 km Brak TAK
217 Pietrzak Waldemar Gierałtowice bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
218 Pinocy Mariola Knurów bieg 5 km Klub Leniwych Biegaczy TAK
219 Pinocy Dawid Knurów bieg 5 km Klub Leniwych Biegaczy TAK
220 Piórkowski Tomasz Gliwice bieg 5 km Brak TAK
221 Pisulski Sebastian Knurów bieg 5 km Brak TAK
222 Piszer Michał Knurów bieg 5 km Brak TAK
223 Pluta Elfryda Knurów bieg 5 km Kb Orły Z Knurowa TAK
224 Podeszwa Marek Rybnik bieg 5 km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem TAK
225 Popiołek Krystyna Gliwice bieg 5 km Brak TAK
226 Popko Iwona Zabrze bieg 5 km Brak TAK
227 Porada Łukasz Knurów bieg 5 km Brak TAK
228 Poręba Bartłomiej Knurów bieg 5 km #Vibovitknurów TAK
229 Przybyła Marcin Babice bieg 5 km Mp Fitness TAK
230 Przybyła Edyta Babice bieg 5 km Mp Fitness TAK
231 Przybyła Krystian Hażlach bieg 5 km Brak TAK
232 Pudło Igor Zabrze bieg 5 km Hdk Trójkolorowi TAK
233 Puk Grzegorz Knurów bieg 5 km Brak TAK
234 Purtak Iga Bytom bieg 5 km Brak TAK
235 Pysarenko Maksym Poltawa bieg 5 km Brak TAK
236 Pytlik Mirosław Pilchowice bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
237 Raczek Robert Czerwionka-Leszczyny bieg 5 km Brak TAK
238 Rataj Barbara Jejkowice bieg 5 km Jejkowice Biegają TAK
239 Rechman-Nowakowska Dorota Gliwice bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
240 Rejniak Mateusz Knurów bieg 5 km Redyna TAK
241 Reszka Andrzej Knurów bieg 5 km Klub Leniwych Biegaczy TAK
242 Rogóż Marcin Żernica bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
243 Rogóż Sonia Żernica bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
244 Rosada Zdzisław Gliwice bieg 5 km Poruszeni-Aktywni Z Sośnicy TAK
245 Rudziński Kamil , bieg 5 km Brak TAK
246 Rusin Adam Nieborowice bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
247 Rybarz Janusz Żernica bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
248 Rybarz Ewa Żernica bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
249 Sikora Bartosz Knurów bieg 5 km Brak TAK
250 Sirko Łukasz Czerwionka-Leszczyny bieg 5 km Brak TAK
251 Sirko Sabina Czerwionka-Leszczyny bieg 5 km Brak TAK
252 Sluzalek Gosia Gliwice bieg 5 km Brak TAK
253 Słodczyk Bogusław Zabrze bieg 5 km Brak TAK
254 Słomińska Mariola Knurów bieg 5 km Orły TAK
255 Smuda Andrzej Gliwice bieg 5 km Akmb Pędziwiatr Gliwice TAK
256 Sobaszek Aureliusz Gliwice bieg 5 km Brak TAK
257 Sobolewska Stefania Gliwice bieg 5 km Brak TAK
258 Sobolewski Krzysztof Gliwice bieg 5 km Brak TAK
259 Stabla Ksenia Pstrążna bieg 5 km Aktywni Lyski TAK
260 Stalmach Damian Piekary Śląskie bieg 5 km Lecymy Durś TAK
261 Stochla Małgorzata Zabrze bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
262 Stopyra Adrian Zabrze bieg 5 km Brak TAK
263 Strzelecki Rafał Gliwice bieg 5 km Poruszeni Sośnica TAK
264 Strzoda Marcin Tychy bieg 5 km Aktywna Pszczyna Runners Team TAK
265 Styczeń Justyna Zabrze bieg 5 km Brak TAK
266 Sudnik Krzysztof Knurów bieg 5 km Brak TAK
267 Sulkowska Julia Książenice bieg 5 km Sulek Team TAK
268 Sulkowski Arkadiusz Knurów bieg 5 km Sulek Team TAK
269 Sulkowski Kamil Książenice bieg 5 km Sulek Team TAK
270 Sushko Maryna Rybnik bieg 5 km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem TAK
271 Szczęśniak Krystyna Mikolow bieg 5 km Tur Borówka TAK
272 Szewc Renata Knurów bieg 5 km #Hutateam TAK
273 Szewc Henryk Knurów bieg 5 km #Hutateam TAK
274 Szkatuła Paweł Knurów bieg 5 km Brak TAK
275 Szlosarek Magdalena Pilchowice bieg 5 km Djm Usługi Brukarskie TAK
276 Szopiński Mateusz Knurów bieg 5 km Brak TAK
277 Szostak Anna Zabrze bieg 5 km Uks Olimpia Zabrze TAK
278 Szostek Mateusz Knurów bieg 5 km Brak TAK
279 Szwan Grażyna Orzesze bieg 5 km Brak TAK
280 Szwan Grzegorz Orzesze bieg 5 km Frezamet-Bis Sp. Z O.o. TAK
281 Szymura Grzegorz 1 Czerwionka-Leszczyny bieg 5 km Brak TAK
282 Szymura Grzegorz 2 Przegędza bieg 5 km Brak TAK
283 Świdrak Adrian Zabrze bieg 5 km Brak TAK
284 Świętochowska Wioletta Knurów bieg 5 km Brak TAK
285 Świtała Krystian Knurów bieg 5 km Akb Knurów TAK
286 Teleucka Sandra Jankowice Rudzkie bieg 5 km Akademia Biegania TAK
287 Toll Katarzyna Gliwice bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
288 Tyczyńska Justyna Bytom bieg 5 km Sznapsrunners TAK
289 Tyczyński Łukasz Bytom bieg 5 km Sznapsrunners TAK
290 Walczak-Piątek Lilianna Bytom bieg 5 km Nie Ma, Że Bo_Li TAK
291 Wandel-Hanusek Agnieszka Rybnik bieg 5 km Sport-Klinika TAK
292 Warda Miłosz Gliwice bieg 5 km Brak TAK
293 Waśkowski Grzegorz Knurów bieg 5 km Febys TAK
294 Wawer Aleksandra Knurów bieg 5 km Akb TAK
295 Węcławowicz Przemysław Kędzierzyn-Koźle bieg 5 km Antonteam TAK
296 Węgiel Kacper Mikołów bieg 5 km Kb Orły Z Knurowa TAK
297 Widuch Krzysztof Przyszowice bieg 5 km Brak TAK
298 Wierzbica Katarzyna Wilcza bieg 5 km Brak TAK
299 Wierzbica Adrian Wilcza bieg 5 km Brak TAK
300 Wierzbicki Tomasz Zabrze bieg 5 km Brak TAK
301 Wojtas Paweł Gliwice bieg 5 km Biegnę Z Pauliną TAK
302 Woliński Piotr Knurów bieg 5 km Jsb TAK
303 Wróbel Tomasz Dębieńsko bieg 5 km Brak TAK
304 Wypchoł Piotr Bargłówka bieg 5 km Biegaj Z Trenerami TAK
305 Wysocki Mariusz Piekary Śląskie bieg 5 km Lecymy Durś TAK
306 Zacher Dominik Zabrse bieg 5 km Hdk Trójkolorowi TAK
307 Zalewski Artur Zabrze bieg 5 km Klopsportowy TAK
308 Zaremba Tadeusz Gliwice bieg 5 km Stary Hangar Fitnes Klub Gliwice TAK
309 Zawada Sebastian Knurów bieg 5 km Kb Orły Z Knurowa TAK
310 Zeman Marta Rybnik bieg 5 km Brak TAK
311 Zeman Arkadiusz Rybnik bieg 5 km Szpatułka TAK
312 Zimończyk Patrycja Knurów bieg 5 km Klub Leniwych Biegaczy TAK
313 Znamirowski Krzysztof Wrocław bieg 5 km Brak TAK
314 Zniszczoł Monika Knurow bieg 5 km Brak TAK
315 Zosgórnik Aleksandra Tarnowskie Góry bieg 5 km O Co Biega W Kaletach TAK
316 Zwolski Dymitr Knurów bieg 5 km Brak TAK
317 Żelek Marek Mikolow bieg 5 km Tur Borówka TAK
318 Żmudziński Piotr Gliwice bieg 5 km Brak TAK
319 Żuterek Klaudia Żory bieg 5 km Brak TAK
320 Żuterek Daniel Żory bieg 5 km Lili I Dominik:) TAK