Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

XI MIĘDZYNARODOWY BIEG GÓRSKI - ANGLOSASKI
LIMANOWA FORREST
X OTWARTE MISTRZOSTWA SŁUŻB MUNDUROWYCH W BIEGU GÓRSKIM

Miejsce i termin: Limanowa, 2022-07-03
Organizator: ORGANIZATOR
 Klub Sportowy Limanowa Forrest

WSPÓŁORGANIZATORZY
 Urząd Miasta Limanowa
 Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji , Sekcja Polska
Region IPA Limanowa

SPONSOR STRATEGICZNY :
 Urząd Miasta Limanowa

WSPÓŁPRACA
 Grupa Podhalańska GOPR Sekcja Operacyjna Limanowa
 Komenda Powiatowa Policji w Limanowej
 OSP Limanowa
 Zespół Szkolno Przedszkolny n r 1 w Limanowej
 Grupa Strzelecka Strzelec

KONTAKT:
516 526 617 Dawid Kotlarz
506 908 458 Krzysztof Trojanowski
669 020 100 Dariusz Bielak
884 800 816 Jacek Palka (Służby M undurowe)
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędzie się bieg i marsz NW na dystansie około 7 km.
Trasa anglosaska o podłoż u zróżnicowanym . Przebiega po szlakach turystycznych , drogach leśnych , polnych, miejscami kamienistych i częściowo po asfalcie
Start i meta znajdują się w pobliżu biura zawodów , przy ul . Bulwary za szkołą
Bióro zawodów - Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1 , ul . M . Konopnickiej 4 w Limanowej biuro otwarte w godz . 8:00 do 11:30

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: OPŁATA STARTOWA :
45 zł dla wpłacających do dnia 30 kwietnia 2022 r
50 zł dla wpłacających od dnia 1 maja 2022 r. do dnia 29 czerwca 2022 r
60 zł dla wpłacających w dniu 3 lipca 2022 r. w biurze zawodów w wypadku wolnych miejsc
35 zł zawodnicy poniżej 13 roku życia (rocznik 2010 i młodsi) do dnia 29 czerwca 2022 r.
Członkowie KS Limanowa Forrest zwolnieni z opłaty startowej
WPŁATY na konto należy dokonywać na r achunek
Klub Sportowy LIMANOWA FORREST
ul. Zygmunta Augusta 10 20 , 34 600 Limanowa
Bank Spółdzielczy w Limanowej
Nr konta:
27 8804 0000 0000 0017 5441 0001
Tytuł przelewu: Opłata startowa 11LF Imię i Nazwisko
Limit zawodników: 250
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bodziony Dawid Jastrzebie bieg Brak NIE
2 Broda Wojciech Kraków bieg Hutasy Runners Team NIE
3 Broda Wojciech Kraków bieg Hutasy Runners Team NIE
4 Broniatowska Katarzyna Kraków bieg Azs Awf Kraków Masters TAK
5 Bryg Gabriela Gorlice bieg UKS Kobylanka TAK
6 Bryg Mateusz Gorlice bieg Maraton Gorlice TAK
7 Bugajski Antoni Wrocław bieg Brak TAK
8 Buksa Tomasz Raba Wyżna bieg 114 Batalion Lekkiej Piechoty W Limanowej TAK
9 Bulanda Damian Nowy Sącz bieg Brygada Beskidów TAK
10 Burdzik Wojciech Kraków bieg Brak TAK
11 Cabała Rafał Przyszowa bieg Krokus Przyszowa NIE
12 Cabała Tomasz Przyszowa bieg Przyszowa Napierdziela TAK
13 Cabała Dawid Przyszowa bieg Ks Krokus Przyszowa TAK
14 Chełstowska Bożena Tarnów bieg #Kokoszanel#Team TAK
15 Chlipała Marcin Szczawa bieg Sg TAK
16 Chudy Magdalena Limanowa bieg Brak TAK
17 Cichosz Krzysztof Krasnystaw bieg Ruch Izbica/Ronnin TAK
18 Czech Halina Jodłownik bieg Brak NIE
19 Czochór Wojciech Szymbark bieg Maraton Gorlice NIE
20 Dolaś Danuta Kraków bieg Rebellion Of Free Runners TAK
21 Drozd Michał Rabka-Zdrój bieg Extreme Club Rabka-Zdrój TAK
22 Drożdż Wojciech Limanowa bieg Brak NIE
23 Dudczak Michał Rytro bieg Brak NIE
24 Dudek Joanna Tarnów bieg Brak TAK
25 Działa Grzegorz Wieliczka bieg Wieliczka NIE
26 Dziedzic Julia Stary Sącz bieg Aktywny Stary Sącz NIE
27 Dziedzic Katarzyna Limanowa bieg Brak NIE
28 Faron Konrad Limanowa bieg Brak TAK
29 Faron Adam Limanowa marsz NW Brak TAK
30 Fiega Ryszard Szymbark bieg Maraton Gorlice TAK
31 Florek Michał Kraków marsz NW Wojsko Polskie TAK
32 Florek Jakub Słopnice bieg Uks Wierchy Zalesie TAK
33 Foks Wojciech Wieliczka bieg Brak NIE
34 Gach-Michalska Justyna Rzezawa bieg Brak TAK
35 Głąbiński Piotr Kraków bieg #Adamczerwińskiteam TAK
36 Golonka Paweł Jaworzna bieg Brak TAK
37 Gołębiowski Grzegorz Nowy Sącz bieg Mbank TAK
38 Gorszko Tomasz Kraków bieg Trailrun.pl TAK
39 Gorszko Maciej Kraków bieg Trailrun.pl TAK
40 Górak Grzegorz Kraków bieg 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej TAK
41 Grucel Robert Słopnice bieg Extreme Słopnice Team TAK
42 Gurgul Wojciech Roztoka bieg Brak TAK
43 Homa Magdalena Limanowa bieg Brak TAK
44 Homa Damian Limanowa bieg Brak TAK
45 Jabłońska Milenka Czarne bieg Czarne Biega TAK
46 Jabłoński Andrzej Czarne bieg Czarne Biega TAK
47 Jachym Arkadiusz Bielsko-Biała bieg Brak NIE
48 Jaguszewska Małgorzata Pisarzowa bieg Brak TAK
49 Jajeśnica Joanna Nowy Wiśnicz bieg Brak TAK
50 Jakubowska Renata Bielsko-Biała bieg Niezrzeszona Amatorka TAK
51 Janas Marcin Pisarzowa bieg Oddział Żandarmerii Wojskowej w Krakowie NIE
52 Janusz Tomasz Kraków bieg Azs Awf Kraków Masters/ Jw 4009 NIE
53 Joniec Jaroslaw Nowy Sacz bieg Brak TAK
54 Jonik Anna Krosna bieg Brak NIE
55 Jóźkowicz Natalia Rupniów bieg LKS Taekwondo Tymbark TAK
56 Jóźkowicz Dawid Rupniów bieg LKS Taekwondo Tymbark TAK
57 Jurek Izabela Limanowa marsz NW Brak TAK
58 Jurek Jarosław Limanowa bieg Brak TAK
59 Jurek Mariusz Pierzchów bieg Brak NIE
60 Kaczmarczyk Seweryn Stary Wiśnicz bieg Brak TAK
61 Kaim Antoni Myślenice bieg Brak TAK
62 Kaleta Jan Kraków bieg Jw 2771 NIE
63 Kamiński Jerzy Szymbark bieg Maraton Gorlice TAK
64 Kańtoch Andrzej Siekierczyna bieg Brak TAK
65 Kańtoch Izabela Siekierczyna bieg Brak TAK
66 Kapturkiewicz Agnieszka Limanowa marsz NW Brak NIE
67 Kapturkiewicz Grzegorz Limanowa marsz NW Brak NIE
68 Karłowski Wojciech Szyce marsz NW Brak NIE
69 Kęska Tomasz Słopnice bieg Extreme Słopnice Team TAK
70 Kiełb Jerzy Nysa bieg Brak NIE
71 Kilar Grzegorz Kraków bieg Brak NIE
72 Kobus Adam Szczecin bieg Kb Hermes Gryfino TAK
73 Konopka Natalia Gorlice bieg Mkn Gorlice TAK
74 Kopta Jerzy Kraków bieg Bmw - Biegamy Mimo Wszystko NIE
75 Kot Maciej Kraków bieg Brak TAK
76 Kotlarz Dawid Limanowa bieg KS Limanowa Forrest TAK
77 Kotlarz Piotr Limanowa bieg LKS Taekwondo Tymbark TAK
78 Kowalska Dorota Limanowa bieg Kb Parantela TAK
79 Kowalski Szymon Limanowa bieg Kb Parantela TAK
80 Kowalski Kamil Limanowa marsz NW Kb Parantela TAK
81 Krajewska Bernadeta Tarnów bieg Brak TAK
82 Krajewski Krzysztof Tarnów bieg Brak TAK
83 Krzyworączka Piotr Kraków marsz NW Bmw Biegamy Mimo Wszystko TAK
84 Kunz Tomasz Kraków bieg Brak TAK
85 Kuper Waldemar Podegrodzie bieg Brak TAK
86 Kupiec Jolanta Laskowa marsz NW Brak TAK
87 Kurczab Ślusarczyk Justyna Limanowa bieg Brak TAK
88 Kurzawińska-Jabłońska Kasia Czarne bieg Czarne Biega TAK
89 Kuzak Marta Laskowa marsz NW Brak TAK
90 Laburda Kinga Kraków Nh bieg Brzyski Tri Team TAK
91 Lach Grzegorz Dobra bieg Brak TAK
92 Lach Agnieszka Dobra bieg Brak TAK
93 Lach Michał Dobra bieg Brak TAK
94 Lipińska Marta Zbylitowska Góra marsz NW Brak TAK
95 Lisowski Karol Nawojowa bieg Brak TAK
96 Łopuch Robert Łabowa bieg Brak NIE
97 Łopuch Robert Łabowa marsz NW Brak NIE
98 Łyżnicki Zygmunt Mszana Dolna bieg Mok Mszana Dolna NIE
99 Malawski Robert Kraków bieg Brak TAK
100 Malec Sylwester Nowe Rybie bieg Cssg Kętrzyn TAK
101 Matusiak Mateusz Słopnice bieg Brak TAK
102 Matyszczak Mateusz Tychy bieg Brak TAK
103 Michalski Jerzy Rzezawa bieg Brak TAK
104 Michalski Krzysztof Rzezawa bieg Brak TAK
105 Michoń Paweł Gostwica bieg Brak NIE
106 Miketa Janusz Kamieńskie Młyny bieg Brak TAK
107 Mikłas Alicja Chrzanów bieg Brak TAK
108 Miś Mieczysław Strzeszyce bieg Mocarz TAK
109 Miśkowiec Krzysztof Limanowa bieg Brak TAK
110 Młotkiewicz Jakub Tarnów bieg Brak TAK
111 Młotkiewicz Hubert Tarnów bieg Ku Azs Pwsz W Tarnowie TAK
112 Molitorys Marek Kacwin bieg Brak TAK
113 Mucha Edward Limanowa bieg Limanowa Forrest TAK
114 Murza Julia Opole bieg Brak NIE
115 Nazimek Lilianna Nowy Sącz bieg Suo Tempore/Visegrad Maraton Rytro NIE
116 Nowak Grzegorz 1 Czeladz marsz NW Tkkf Saturn Czeladz TAK
117 Nowak Grzegorz 2 Laskowa bieg Brak TAK
118 Nowak Anna Tarnów bieg #Kokoszanel#Team TAK
119 Nowak Tomasz Tarnów marsz NW #Kokoszanel#Team TAK
120 Ogórek Monika Nowy Sącz bieg Brygada Beskidów TAK
121 Oleksy Marek Tymbark bieg LKS Taekwondo Tymbark TAK
122 Oleksy Jarosław Tymbark bieg Limanowa Forrest/ Nadleśnictwo Limanowa TAK
123 Olesiak Beata Kraków bieg Brak TAK
124 Oliwa Edward Kraków bieg Itmbw Kraków TAK
125 Opach Stanisław Rupniów bieg LKS Taekwondo Tymbark-Dobra TAK
126 Opryszek Bogusław Kraków bieg Itmbw Kraków NIE
127 Palacz Filip Limanowa bieg Brak TAK
128 Palka Tomasz 1 Mszana Dolna bieg Brak NIE
129 Palka Jacek Dobra bieg Ks Limanowa Forrest, Klifornia Tri TAK
130 Palka Tomasz 2 Kraków Nh bieg Brzyski Tri Team TAK
131 Palka Stefan Dobra bieg Brak TAK
132 Palka Stanisława Dobra bieg Brak TAK
133 Pałka Łukasz Limanowa bieg Brak TAK
134 Pawlik Karolina Limanowa bieg Brak TAK
135 Pawłowska-Jurek Paulina Limanowa bieg Brak TAK
136 Pierzchała Artur Kamienica bieg Gravity Revolt NIE
137 Podorski Roman Tarnów marsz NW Stg Tarnów TAK
138 Podraza Stanislaw Lubcza bieg Wilki Jodłowa TAK
139 Popiołek Grzegorz Kraków bieg Brak NIE
140 Prochal Michał Kraków bieg Brak NIE
141 Prochwicz Marcin Krakow bieg Najlepsi Z Najlepszych TAK
142 Pycia Marcin Kraków bieg Brak TAK
143 Pycia Adam Kraków bieg Korona Masters Kraków TAK
144 Raczek Jolanta Pisarzowa bieg Brak TAK
145 Raś Agnieszka Kraków bieg Husaria Race Team TAK
146 Rusek Marcin Bochnia bieg Ultra_Farmazon TAK
147 Sądelski Andrzej Limanowa marsz NW Ks Limanowa Forrest TAK
148 Scigaj Magdalena Skawina bieg Brak NIE
149 Skrobisz Tomasz Łowczówek bieg Psp Radom NIE
150 Smoronski Artur Kraków bieg Brak TAK
151 Smoroński Patryk Kraków bieg Ks Azs Awf Kraków TAK
152 Sondej Wiesław Rzeszów marsz NW Sdey Yoga TAK
153 Sosnowska Dominika Kraków bieg Brak TAK
154 Stanisz Anna Mordarka bieg Brak TAK
155 Stanisz Tomasz Mordarka bieg Brak TAK
156 Stebel Piotr Skoczów bieg Przewodnik NIE
157 Stec Gabriela Moszczenica marsz NW Gorlicka Grupa Biegowa NIE
158 Sułkowska Tosia Kraków bieg ... TAK
159 Sułkowski Jasiu Kraków bieg Ks Borek TAK
160 Sułkowski Paweł Limanowa bieg Visegrad Maraton Rytro TAK
161 Sułkowski Sławomir Kraków bieg ... TAK
162 Sułkowski Wojciech Limanowa bieg Limanowa Biega! TAK
163 Szczepaniak Aleksander Stary Sącz bieg Aktywny Stary Sącz NIE
164 Szczepaniak Sławomir Stary Sącz bieg Aktywny Stary Sącz NIE
165 Szczygieł Adriana Bielsko-Biała marsz NW Brak TAK
166 Szewczyk Maria Łososina Dolna bieg Brak TAK
167 Szpila Zbigniew Nowy Sącz bieg Brak NIE
168 Szubryt Czesław Limanowa bieg Brak TAK
169 Śmieszek Franciszek Limanowa bieg Ks Limanowa Forrest TAK
170 Śmieszek Zbigniew Limanowa bieg Ultramaraton Limanowa TAK
171 Tarasek Dariusz Nowy Sacz bieg Seven7 NIE
172 Tarasek Dariusz Nowy Sacz bieg Seven7 TAK
173 Tarza Antoni Zgłobice bieg Ekipa Z Tarnowa TAK
174 Trojanowska Beata Mordarka bieg Ks Limanowa Forrest TAK
175 Trojanowski Piotr Mordarka bieg Ks Limanowa Forrest TAK
176 Twardy Urszula Nawojowa bieg Brak TAK
177 Tyszkiewicz Krzysztof Skawina bieg Skawina Biega NIE
178 Uryga Sylwia Ujanowice bieg Brak TAK
179 Uryga Maksymilian Kraków bieg Brak TAK
180 Veretska Valentyna Nikolaev bieg Lkb Rudnik NIE
181 Weyermann Emmanuel Limanowa bieg Brak TAK
182 Wicherek Maciej Kraków bieg Itmbw NIE
183 Wielosik Marcin Kadcza bieg Visegrad Maraton Rytro NIE
184 Wiktor Anna Kraków bieg .. NIE
185 Wiktor Zuzia Kraków bieg Brak TAK
186 Wiktor Wiesław Straszęcin bieg Dębickie Gepardy TAK
187 Wiktor Jolanta Straszęcin marsz NW Brak TAK
188 Wiktor Bogumiła Biecz bieg Brak TAK
189 Wiktor-Sułkowska Anna Kraków bieg .. TAK
190 Wilczyńska Klara Tuszyma bieg Brak TAK
191 Wilczyński Paweł Przyszowa bieg Ks Krokus Przyszowa TAK
192 Wilczyński Stanisław Tuszyma bieg Brak TAK
193 Winiarczyk-Jadach Beata Kraków bieg Brak NIE
194 Włodarczyk Monika Limanowa bieg Bank Spółdzielczy W Limanowej! Ks Limanowa Forrest TAK
195 Włodarczyk Mikołaj Limanowa bieg Limanowa Forrest TAK
196 Wnękowicz Magdalena Limanowa marsz NW Kb Parantela TAK
197 Woińska-Ważydrąg Aleksandra Kraków bieg 8 Baza Lotnictwa Transportowego TAK
198 Wojtanowski Rafał Tarnów bieg Brak TAK
199 Wojtowicz Zdzislaw Szczawa bieg Niezrzeszony TAK
200 Woźniak Barbara W. Zagórze bieg KS Limanowa Forrest TAK
201 Wójcik Wiktoria Łódź bieg Brak TAK
202 Wójcik Zbigniew Tarnowskie Góry bieg Brak NIE
203 Wójtowicz Renata Limanowa bieg ... TAK
204 Wójtowicz Łukasz Sadek bieg Brak NIE
205 Wójtowicz Jakub Limanowa bieg Płomień Limanowa TAK
206 Wójtowicz Wojtek Limanowa bieg Brak TAK
207 Wroński-Tusik Mateusz Limanowa bieg MKS LIMANOVIA TAK
208 Wydra Jan Mszana Dolna bieg Mok Mszana Dolna NIE
209 Zajac Tomasz Gnojnik bieg Brak TAK
210 Zając Kamila Gnojnik bieg Wks Szreniawa Nowy Wiśnicz TAK
211 Zięba Jakub Limanowa bieg Brak TAK
212 Ziobrowski Oskar Limanowa bieg Brak TAK
213 Ziobrowski Błażej Limanowa bieg Brak TAK
214 Zwierczyk Kacper Słopnice bieg Ragnarok Fight Club Limanowa NIE
215 Zwierczyk Mateusz Słopnice bieg Brak NIE
216 Żółtak Anna Busko Zdrój bieg Psp Kraków/Lks Żelazny Opoczno Running Team NIE
217 Żółtek Grzegorz Spytkowice bieg Tc Orzeł Spytkowice TAK